Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.07.2014., 13:30   #6221
I nakon svadbe.... Kolači Kašnar i torta Slatki brlog

Pohvaljujem sve!
Kolači Kašnar su bili fantastični. Evo, moram priznati da su mi moji kolači najfiniji , al nakon njih idu kolači moje svekrve pa kolači Kašnar. Uzeli smo ih za salu i za doma i fakat finije i ljepše kolače nisam jela (a da su iz slastičarnice ).
Tko želi fine kolače (bez okusa čistog margarina i hrpe šećera) i cjenovno veoma pristupačne, definitivno neka proba Kašnarove.

Torta Slatki brlog sa četiri okusa - tamni truffle, šapica (čokolada), sir i malina, te voćni mousse - dajem 5 zvjezdica. Tortu su nam napravili točno onako kako smo htjeli ( sa slike). Okusi prefini. Tortu smo uzeli jer ova slastičarnica radi izuzetno lagane, pomalo sladoledne torte i kolače. Cijena odlična. Svaka čast!
velika bubica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2014., 13:46   #6222
Da li je netko mozda narucivao u Torte i to svadbene kolace ili mozda svadbenu tortu?

Oni mi imaju fantastican ledeni vjetar (briga me jel svecana torta ili nije)

Vidim da se Kašnar zadnjih par postova hvali dosta, ali nitko ne sponinje cijenu, a ta info bi takodjer dosta pomogla buducim mladenkama.

Par stranica iza sam vidjela i pohvalu za pekarnicu Mus negdje oko Karlovca... to je ta, jel?

Nekako kontam da je cijena kolaca otprilike 100 kn/kg, normativ bih uzela 20 dkg/osoba.
Ispravite me molim ili dajte preporuke.

Buduca mladenka u fazi tek-u-grubo-planiram-budzet.

Hvala unaprijed.
tika-taka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2014., 00:18   #6223
Sve torte iz Torte i to
Ne znam sto je sa svadbenim tortama, ali ideja je super, jedino se malo bojim cijene

I da, Mus je u Ribniku blizu Karlovca.
__________________
It isn't what they say about you, it's what they whisper.
- Errol Flynn -
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2014., 00:48   #6224
Na njihovim stranicama stoji da je Ledeni vjetar 250,00 kn, samo ne znam za koliko je osoba.

Sad sam vidjela da si ti imala na svojoj svadbi kolace iz Musa, 20 kg te doslo 1300, to je stvarno odlicna cijena.

Jedna cura je na topicu spomenula da joj se svidjelo to sto nije imala problem sa tacnama, oni su ih dostavili i za 3 dana pokupili... jel i tvoje iskustvo takvo?

I da, kak ste dogovorili isprobavanje kolaca s obzirom da bas i nisu usput?
(znam, budem ih nazvala, ali mozda jos nekome pomogne odgovor...)
tika-taka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2014., 11:19   #6225
naša je svadba bila prije četiri godine pa su se cijene mijenjale, ali mislim da su i dalje među povoljnijima

prvi put sam ih probala na jednom sajmu i onda kod kume koja ih je isto uzela, a za dogovor i finalnu probu smo ipak otišli k njima u Ribnik. nije tako jako daleko, malo smo se provozali

što se tiče tacni, oni su nam ih dali, nakon svadbe nam ih je restoran vratio natrag i onda sam se našla s njihovim prodajnim predstavnikom u Zagrebu i predala ih natrag. nikakve brige. baš imam dobro iskustvo s njima.
__________________
It isn't what they say about you, it's what they whisper.
- Errol Flynn -
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2014., 17:55   #6226
Evo ako ce nekome trebati friske informacije.

Pekarna Mus i dalje drzi cijenu 65 kn/kg. Ako se zeli probati, naruci se na kucnu adresu kila kolaca i plati se njihovom dostavljacu.

Torte i to ne rade velike torte za npr. 40 ljudi nego su velicine njihovih torti fiksne.
Od jedne torte se moze dobiti 12 snita (ako oni oznace) ili se moze dobiti do 18 tanjih snita ako ne oznace.

A sad mi je zena dala za misliti... jesu u praksi te torte cesce oznacene po snitama ili ne oznacene?

Ajme, koliko detalja.
tika-taka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2014., 14:27   #6227
Imat ćemo tortu na 2 kata, vjerojatno s fondanom.

Koje okuse preporučujete?

Jedan sam kat mislila s biskvitom, čokoladom i višnjama (to obožavam), a gornji ledeni vjetar. Ili je to glupo? Može li se uopće ledeni vjetar omotati fondanom?

Ideja vodilja mi je bila da jedan kat bude čokoladni, jači, a drugi voćni, pa da za svakoga bude ponešto. Prijedlozi?
Carla Marx is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2014., 14:10   #6228







Cure moze li par preporuka slasticarni ili privatno ko ima obrt da mogu za salu tj. U Zagrebu nekog tko bi mi mogao nesto slicno ovom napravit?

Treba mi "strucnjak" za te cupcakese i fondant (ticino) jer zelim neku bajku od torte...
miss-magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2014., 19:32   #6229
Quote:
miss-magic kaže: Pogledaj post







Cure moze li par preporuka slasticarni ili privatno ko ima obrt da mogu za salu tj. U Zagrebu nekog tko bi mi mogao nesto slicno ovom napravit?

Treba mi "strucnjak" za te cupcakese i fondant (ticino) jer zelim neku bajku od torte...
Ja bi ti definitivno preporucila Mak na konac. Predobre torte i kolaci,okusom i izgledom. Jedino mislim da imaju dosta visoke cijene. Ali te nista ne kosta da ih pitas ponudu.
Peonie is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2014., 01:41   #6230
Hvala


Nasla sam i Slatku tajnu u Stupniku, na fejsu imaju divne kreacije
miss-magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2014., 02:20   #6231
Mak na konac kriska od 21kn na dalje, ovisi o vrsti torte i slozenosti dekoracije.. Ali zena je fakat umjetnica mi imamo njene kolace i tortu, ali samo iz razloga sto nas je malo pa nije tako velika razlika od ostalih, zbog kolicine..
Inace, ove cupcakese sa zelenim tockama je imala moja frendica prosle godine, samo u ljubicastoj izvedbi, ali u osijeku..
__________________
ajde Bože budi drug, pa okreni jedan krug, unazat planetu..
pchelicaMaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2014., 11:56   #6232
Pekara Mus

Najbolji kolači ikad. Sada kada su ušli u našu obitelj više ne izlaze. Naručili smo stvarno puno kolača i svi su se pojeli. Morali smo naručiti još da bi imali nešto odnijeti na posao. Znači toliko su dobri!! Svi su me tražili njihov kontakt jer su kolači kao domaći, nisu puni margarina, svaki kolačić je novi doživljaj za nepce. Ma nemogu ih dovoljno nahvaliti. Iskreno preporučam!!
jessic is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2014., 12:50   #6233
Koliko je kila kolača u Mak na konac?
peggy-nely is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2014., 13:31   #6234
Nema u MnK na kile, nego po komadu, nemaju klasicnih svatovskih.. Posalji mail, Petra brzo odgovara, poslat ce ti ponudu detaljno sto i kako.. Bilo je oko Božića sitnih suhih kolača, ali ne znam imaju li to stalno u ponudi..
__________________
ajde Bože budi drug, pa okreni jedan krug, unazat planetu..
pchelicaMaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2014., 15:33   #6235
hvala
peggy-nely is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2014., 12:28   #6236
Koliko ide po osobi kolača? Za salu i djeljenje ukupno.
__________________
Moje stvari
lijepa alma is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2014., 15:45   #6237
Za dijeljenje mogu složiti kutije od 25 dkg na više. Moje će biti 25 dkg i to mi se čini sasvim dovoljno.
Velika_kokos is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2014., 16:26   #6238
Ja u sali po osobi računam nekih kolač ipo do dva, sve ostalo je pretjerivanje jer previše toga ostane.
sojoza10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2014., 17:57   #6239
Quote:
sojoza10 kaže: Pogledaj post
Ja u sali po osobi računam nekih kolač ipo do dva, sve ostalo je pretjerivanje jer previše toga ostane.
Kolacic ili dva?
Bojim se da bi ti to bilo premalo.

Ja sam racunala 30dkg/osoba.

I nekak si mislim da je bitan i detalj posluze li se kolaci odmah, od pocetka ili tek nakon glavnog jela kao desert.
LaTiTeA is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2014., 18:45   #6240
I meni se jedan dva kolača čine malo. Mislim da smo mi računali nekih 10-15 dkg po osobi, ali nisam ziher. S time da smo uzeli nešto više pa će se kolači nadopunjavati.
Velika_kokos is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:17.