Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.05.2009., 15:02   #61
Quote:
mokry kaže: Pogledaj post
Joooj, kak mene tvoji postovi uvijek navuku na komentiranje...



A nedavno si napisao: "Imam frendove koji kad nešto gledam od Prade stalno komentiraju gledaj ovo,tko bi to nosio,izgleda jeftino i kao s placa......a meni vecina tih stvari bude mrak i izgleda jebeno kvalitetno Al oni su đir Lacoste prugice i RL polo,obavezno neki natpis na majici ili veliki broj 8 na leđima"
Pa ja volim eksperimentirat s đirevima,iako će mi garderobna baza uvijek bit nešto klasično i jednobojno. Neću si kupiti pun ormar polo majica,ali jednu tog đira ću nabaviti čisto za promjenu Ne volim taj đir uopće, i ne sviđa mi se svaki dan oblačiti prugice i boje,volim sve jednobojno i što kvalitetnije,ali bih ubacio i kod sebe poneku boju,pa sam uzeo jednu Lacoste i još bih ovu RL,da malo eksperimentiram
A inače što se tiče Prade,gledam samo pederuše,remene i jakne. Pulovere i majice ću se prebaciti na Malo, jer je fit identičan,proizvode također sve klasično i jednobojno,nemaju nikakav logo,a k tome je kvalitetnije i bolje od Prade,cijena robe točno odražava kvalitetu,za razliku od Prade gdje dosta toga bude zbog potpisa precijenjeno,osobito sport linija od koje su kod nas prodavali uglavnom najlošije što su mogli izabarat.
black_man is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2009., 15:26   #62
Quote:
HHmischko kaže: Pogledaj post
Ah. Pošto je mokry već lijepo odgovorio ono što sam cca i ja mislio napisat za dosta stvari, ostaje mi samo da nadodam:

Camel i Navigare: kaže black_man da mu sve nekako visi sa svih strana. Imaju oni više krojeva, naravno da neki i meni vise.... nekom nešto stoji... nu ako je tebi pojam kako stoji ova uska majica





i to na liku koji baš i nema nešto mišićne mase (tanke rukice, napeti mišićići za slikanje!), ništa se ne čudim.... onda u usporedbi s tim, naravno da imaš dojam da ti ovo ostalo visi....

A ono si krivo shvatio. Nisam pis'o Tom Tailor majice generalno. Već što rekoh da više nema, tj. TOM TAILOR DENIM polo majice. Koje su bile vrhunski (edit: možda rigorozan pojam vrhunski, ali super svakako!) kvalitet. I nema zaokruženo T nego ovako nešto:





A hlača TT sam imo dvoje. Nisam primjetio ništa pre negativno.... tu negdje, ko L'S 501 po izdržljivosti...

Pa ova majica na slici izgleda sasvim pristojno,definitivno nije ono što sam nekad kupovao u Tom Tailoru. Moje su sve bile krpe A možda u ovom trenutku nemam pravo na mišljenje jer u taj dućan uđem svake dvije godine jednom. Općenit dojam mi je da je roba loša pa valjda nemam volje prekopavati da nađem možda dvije stvari koje su ok u dućanu pa onda radije ni ne ulazim.Valjda je svugdje kvaliteta pala,možeš ući u In sportinu i tamo 50% majica Bikkembergs,Exte,Iceberg,VJC nije od puno boljih materijala od nekih po jeftinijim dućanima.

Istina,za te modele gore biraju neke žgoljave.Onome tko je žgoljav definitivno bolje stoje malo šire majice,meni da kupim majicu mora biti slim fit,ako imalo visi oko bicepsa i ne stoji uz ruku,ništa od kupnje. Posebno sam osjetljiv ako se nakon par pranja rašire rukavi A najgora stvar su mi suknjice u struku ili ako je kroj ravan i ima isti širinu u prsima i struku.
RL slim-custom fit stoje perfektno,Hugo Boss je isto nedavno uveo slim-fit liniju i stoje savršeno. Čak te firme sada posebno u reklamama naglašavaju SLIM,očito želeći privući kupce,jer ima puno ljudi kojima se Hugo Boss i RL odjeća sviđa,ali ne žele kupovati njihove 'vreće'. I Lacoste slijedi trend i sada izbacuju slim fit linije. Mislim da je dosta firmi prepoznalo što tržište traži
black_man is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2009., 19:36   #63
Mali offtopic..al bute mi progledali kroz prste valjda...

Ja doma imam par modela majci i to t-shirt od jednog uk proizvodjaca zvanog cyberdog i mogu rec to su najkvalitetnije mace koje sam ikada imao dozivio vidio....imaju dostra elastina u sebi i prva majca koju sam dobio tamo negdje 2002 godine jos je uvijek skoro iste kvalitete kao da je izasla iz ducana, ok primjeti se da je nosena i stara ali zadrzala je elasticnost boja je jos uvijek u top stanju za majcu koja je kod mene prek 7 godina...a u prve dvije godine je bila prana svaki vikend nakon partijanja i tek sad se ajde malcice vidi da boja nije kao i prvi dan iz ducana ali je s obzirom na starost kvaliteta neupitna....

Imam jos par majci tog proizvodjaca i nijedna nije kupljana poslije 2005 godine nosene su non stop a ja ne da sam zadovoljan nego sam odusevljen markom cija cijena ne prelazi za majce kratkih rukava 25 funti...a dugih tankih rukava 40 funti....

Isplati se svaki peni potrosen u tom ducanu a zapravo ih u svijetu postoji manje od 10....tocnije 5 komada...

Jedino bas nisu za svakoga .... Malo je spejsi obleka al se nadje i normalnijih
__________________
“You spend the first years of a child’s life teaching it to walk and talk, then you spend the rest of its life telling it to shut up and sit down”
Dwarfinjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2010., 13:33   #64
Kakve je kvalitete američki Champion?

Bolji od tebe is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2010., 16:39   #65
Crvena Champion je pustila boju u pranju, nije mi lijep kroj
DestroytheNWO is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2010., 16:15   #66
Ima di na nabavit adidas s starim amblemom i bez prugica na ramenima?


Bolji od tebe is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2010., 16:27   #67
Quote:
Bolji od tebe kaže: Pogledaj post
Ima di na nabavit adidas s starim amblemom i bez prugica na ramenima?


Mozda u outletu u Draskovicevoj. A mene zanima gdje ima sa starim amblemom, ali bez kragne i sa crtama na ramenima, ako netko zna gdje ima kupiti.
Arienrhod is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2011., 19:20   #68
ima di ovakve NIKE, sad za ljeto, bilo je nekad u Neckermann-u za 200 kn

http://www.youtube.com/watch?v=2hSK3...eature=related
Bolji od tebe is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2013., 06:19   #69
Koja je ovo marka polo majice?

http://www.youtube.com/watch?feature...v=66WTRhNcnNo#!
Bolji od tebe is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2013., 19:16   #70
JE to ona marka Kangoo ili tako nekako, kako se zove?

Bolji od tebe is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2013., 11:49   #71
Quote:
Bolji od tebe kaže: Pogledaj post
JE to ona marka Kangoo ili tako nekako, kako se zove?

To je Kangol
Zna li netko kakve su te Kangol?
robimarko is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2013., 09:13   #72
Quote:
robimarko kaže: Pogledaj post
To je Kangol
Zna li netko kakve su te Kangol?
Kvalitetne su, čim ih nosi Morrissey, samo gdje ih kupiti?
Bolji od tebe is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2013., 16:15   #73
Quote:
Bolji od tebe kaže: Pogledaj post
Kvalitetne su, čim ih nosi Morrissey, samo gdje ih kupiti?
Ja sam si uzeo sa Zavvia.
Mogu reći da mi se baš sviđa
robimarko is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2013., 23:48   #74
Koje su danas najkvalitetnije polo majice za kupiti ????
Najveći kralj is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 15:56   #75
Quote:
Najveći kralj kaže: Pogledaj post
Koje su danas najkvalitetnije polo majice za kupiti ????
Australian L'Alpina





Bolji od tebe is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 20:40   #76
Quote:
Bolji od tebe kaže: Pogledaj post
Australian L'Alpina

...
Toplo se nadam da je momak čekajući odgovor samo 3.5 godine ipak u međuvremenu kupio kvalitetnu polo majicu
bejo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:32.