Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca > Druženje forumaša

Druženje forumaša Virtualna i real life druženja. Ex Tulumara.

Pogledaj rezultate ankete: Želite li proljetni tulum forumaša?
Da 58 86.57%
Ne 9 13.43%
Glasovatelji: 67. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.01.2016., 13:03   #161
Quote:
Ghost Disaster kaže: Pogledaj post
Hvala mol.

BITNO:

Današnja prva izvidnica, prvo smo išli u Spunk, konobar jako pristupačan, objasnio nam sve, dao nam kontakt telefon. Možemo dobiti stolova koliko hoćemo, ako puno popijemo dobijemo dio cuge gratis, za muziku nismo pitali jer se nismo sjetili, ugl. nas je jako oduševio Spunk.

Zatim smo išli tražiti Rock Klub Ribnjak, no to mjesto više ne postoji, tako da nema ništa na tom mjestu, zatvoreno je.

A u vezi ovog:
https://www.facebook.com/RockKlubRibnjak/
Ovdje na ovoj adresi nismo bili, tako da ne znamo kako je tamo.

Ugl. Spunk - jako pozitivno iskustvo.
Znači Spunk zasad ostaje kao jedno mjesto, i što sad slijedi?Ja ne vidim dalje od situacije da se sad prvo pripremi ono US druženje kao test proba pa onda vidi za datum, dogovori se u Spunku sve, napravi se tema za najavu i to je to, ima li još nešto?Samo naprijed ljudi
Ingvar25 is offline  
Old 13.01.2016., 13:14   #162
Quote:
Ingvar25 kaže: Pogledaj post
Znači Spunk zasad ostaje kao jedno mjesto, i što sad slijedi?Ja ne vidim dalje od situacije da se sad prvo pripremi ono US druženje kao test proba pa onda vidi za datum, dogovori se u Spunku sve, napravi se tema za najavu i to je to, ima li još nešto?Samo naprijed ljudi
Da (nažalost?), Spunk je zasad jedino mjesto. Moramo se dogovoriti za probno druženje, no D.a muči manjak $$, pa je pitanje što će biti od toga. Ali se nadam da ćemo sve prebroditi.

Najviše je zaribano što ne znamo točan broj ljudi koji će doć, pa tako ne znamo za stolove, da ne rezerviramo previše ili premalo.
__________________
"No, you've already made the choice. Now you have to understand it."
Ghost Disaster is offline  
Old 13.01.2016., 13:48   #163
Boze koliko kompliciranja Svaka vama cast, ali ne bih nikad organizirao druzenja za forumase
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Old 13.01.2016., 13:50   #164
Quote:
miki1988 kaže: Pogledaj post
Boze koliko kompliciranja Svaka vama cast, ali ne bih nikad organizirao druzenja za forumase
Zašt ne? Ako dobro ispadne imat ćemo dobru reputaciju.
__________________
"No, you've already made the choice. Now you have to understand it."
Ghost Disaster is offline  
Old 13.01.2016., 14:02   #165
Quote:
Ghost Disaster kaže: Pogledaj post
Zašt ne? Ako dobro ispadne imat ćemo dobru reputaciju.
Zato jer je proslost pokazala sto se dogodi organizatorima kod tako velikih druzenja. A ova sva probna druzenja, mudrovanja izmedju dvije lokacije u cijelom Zagrebu, to se moglo puno lase rijesiti, a ne prvo ispitivati "trziste", pa onda ak je dobro, idemo organizirati nekaj, ak ne, opet dobro i tak. Puknes vrijeme, mjesto, pa kud koji mili moji
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Old 13.01.2016., 14:04   #166
Ljudi, a čemu ovo filozofiranje 3 mjeseca prije? Tko namjerava doć na takva druženja doć će i da mu kažete 10 dana prije datum i mjesto. Vi radite pripreme oko toga kao da organizirate finale Lige prvaka. Tu će vam još 30 ljudi ovako na blef reć da će doć a nemate ni datum. I zašto to mora bit tek u 3., 4. mjesecu? Zašto ne bi bilo sad ovoga mjeseca pa ako vam se bude svidjelo napravite opet nešto za mjesec dana? I u 4. mjesecu može padat kiša i bit hladno i nepogodno za cuganje vani na klupicama. Kao što je rekao Mol, ionako pol ovih koji se najave neće doć a i pojavit će se neki likovi koji uopće ne pišu na temama i nitko ih ne zna, možda i izmisle neki nick koji ni ne postoji. Ove pripreme su vam gubljenje vremena. Napravite nešto za 2 tjedna, ak vam bude dobro možete opet za mjesec dana.
Tipvoller is offline  
Old 13.01.2016., 14:19   #167
Vas dvojica ćete nas ozbiljno naljutiti da ćemo onda morati organizirati i zimski tulum.
__________________
"No, you've already made the choice. Now you have to understand it."
Ghost Disaster is offline  
Old 13.01.2016., 14:23   #168
Quote:
Ghost Disaster kaže: Pogledaj post
Vas dvojica ćete nas ozbiljno naljutiti da ćemo onda morati organizirati i zimski tulum.
Nećemo vas mi naljutiti nego će vas na to natjerati čista logika.
Tipvoller is offline  
Old 13.01.2016., 14:30   #169
Quote:
Ghost Disaster kaže: Pogledaj post
Da (nažalost?), Spunk je zasad jedino mjesto. Moramo se dogovoriti za probno druženje, no D.a muči manjak $$, pa je pitanje što će biti od toga. Ali se nadam da ćemo sve prebroditi.

Najviše je zaribano što ne znamo točan broj ljudi koji će doć, pa tako ne znamo za stolove, da ne rezerviramo previše ili premalo.
Ako ti moje iskustvo može pomoći, onda slušaj: U idući ponedjeljak najavi temu na US-u za petak ili subotu navečer, pripremite jedno 200 kn (za vas plus ako ima zaboravnih ljudi koji ne plate), nazovite pivnicu i rezervirajte stol i to je to.Nema tu puno filozofiranja!
Ingvar25 is offline  
Old 13.01.2016., 15:37   #170
Quote:
-Mol- kaže: Pogledaj post
Ispravno si shvatio, da. No samo još jedna opaska - uz mjesec održavanja, važno je i unaprijed postaviti dan u tjednu. Mnogima neće biti svejedno da li je petak ili je subota, uvijek je tako.

Neću se više miješati. : )
Šestak most lajkli (subota).
Quote:
Ingvar25 kaže: Pogledaj post
Znači Spunk zasad ostaje kao jedno mjesto, i što sad slijedi?Ja ne vidim dalje od situacije da se sad prvo pripremi ono US druženje kao test proba pa onda vidi za datum, dogovori se u Spunku sve, napravi se tema za najavu i to je to, ima li još nešto?Samo naprijed ljudi ; ) : kava: : misli: : kokice:
To nam je i plan. 15.1. u medi ćemo početi dogovarati datum sa ljudima koji su tamo, da vidimo kako kome najviše paše. A bit će sigurno i još jedno US druženje na kojem ćemo do kraja dogovoriti sve točno i konkretno, mjesto (znamo), datum i vrijeme
Quote:
Tipvoller kaže: Pogledaj post
Ljudi, a čemu ovo filozofiranje 3 mjeseca prije? Tko namjerava doć na takva druženja doć će i da mu kažete 10 dana prije datum i mjesto. Vi radite pripreme oko toga kao da organizirate finale Lige prvaka. Tu će vam još 30 ljudi ovako na blef reć da će doć a nemate ni datum. I zašto to mora bit tek u 3., 4. mjesecu? Zašto ne bi bilo sad ovoga mjeseca pa ako vam se bude svidjelo napravite opet nešto za mjesec dana? I u 4. mjesecu može padat kiša i bit hladno i nepogodno za cuganje vani na klupicama. Kao što je rekao Mol, ionako pol ovih koji se najave neće doć a i pojavit će se neki likovi koji uopće ne pišu na temama i nitko ih ne zna, možda i izmisle neki nick koji ni ne postoji. Ove pripreme su vam gubljenje vremena. Napravite nešto za 2 tjedna, ak vam bude dobro možete opet za mjesec dana.
Tipvoller, uzmi organizacijske uzde u ruke i pići Mi smo ovo sada dogovorili kako smo dogovorili. Da nam sada dođe i najpametniji čovjek, koji ima najviše iskustva u organizaciji, i da nam počne davati svoje ideje i savjete o organzaciji sterao bi ga u kurac što nije sam nešto organizirao. Ako ćemo raditi mi, onda ćemo raditi po našemu. Hvala na savjetima, ali odubuduće nam isti nisu potrebni. Kad ćeš ti organizirati posluži se istima. I ako ćeš ikada organizirati ja ti neću doći na temu i govoriti ti kako da radiš svoj posao
A uostalom šta me boli kurac kako ti organiziraš, i kada točno, ako sam ja jedan od ovih koji će doći pa da mi javiš i 10 dana prije. Jesi ti jedan od tih? Ako jesi, povedi se istom logikom kao i ja.
Quote:
Ingvar25 kaže: Pogledaj post
Ako ti moje iskustvo može pomoći, onda slušaj: U idući ponedjeljak najavi temu na US-u za petak ili subotu navečer, pripremite jedno 200 kn (za vas plus ako ima zaboravnih ljudi koji ne plate), nazovite pivnicu i rezervirajte stol i to je to.Nema tu puno filozofiranja!
Ingvar, ako imaš 200 kn ponesi i rezerviraj. Ja ću skupiti do ovog petka (možda) 30 kn da imam za pivu. Za 200 kn orem i kopam cijeli dan ako netko treba
davidj00tube is offline  
Old 13.01.2016., 18:17   #171
Quote:
davidj00tube kaže: Pogledaj post
Šestak most lajkli (subota).

To nam je i plan. 15.1. u medi ćemo početi dogovarati datum sa ljudima koji su tamo, da vidimo kako kome najviše paše. A bit će sigurno i još jedno US druženje na kojem ćemo do kraja dogovoriti sve točno i konkretno, mjesto (znamo), datum i vrijeme

Tipvoller, uzmi organizacijske uzde u ruke i pići Mi smo ovo sada dogovorili kako smo dogovorili. Da nam sada dođe i najpametniji čovjek, koji ima najviše iskustva u organizaciji, i da nam počne davati svoje ideje i savjete o organzaciji sterao bi ga u kurac što nije sam nešto organizirao. Ako ćemo raditi mi, onda ćemo raditi po našemu. Hvala na savjetima, ali odubuduće nam isti nisu potrebni. Kad ćeš ti organizirati posluži se istima. I ako ćeš ikada organizirati ja ti neću doći na temu i govoriti ti kako da radiš svoj posao
A uostalom šta me boli kurac kako ti organiziraš, i kada točno, ako sam ja jedan od ovih koji će doći pa da mi javiš i 10 dana prije. Jesi ti jedan od tih? Ako jesi, povedi se istom logikom kao i ja.

Ingvar, ako imaš 200 kn ponesi i rezerviraj. Ja ću skupiti do ovog petka (možda) 30 kn da imam za pivu. Za 200 kn orem i kopam cijeli dan ako netko treba
OK samo se vodim onim što je bilo, ne znači da će tako opet biti.Ali stav : ''You do your things your way, we'll do our things our way'' cijenim!Momci samo tako naprijed i nema problema ja sam prvi zadovoljan!

Poslano sa mog SM-A300FU koristeći Tapatalk
Ingvar25 is offline  
Old 18.01.2016., 11:13   #172
Ima li nekih pomaka u organizaciji Proljetnog tuluma nakon druženja u petak?

Poslano sa mog SM-A300FU koristeći Tapatalk
Ingvar25 is offline  
Old 18.01.2016., 12:57   #173
Quote:
Ingvar25 kaže: Pogledaj post
Ima li nekih pomaka u organizaciji Proljetnog tuluma nakon druženja u petak?

Poslano sa mog SM-A300FU koristeći Tapatalk
Zack je rekao da će s nama ić obić par birceva, jer je predložio ideju da uzmemo cijeli kafić za nas. Rekao je da će me danas nazvat, pa da se dogovorimo.
__________________
"No, you've already made the choice. Now you have to understand it."
Ghost Disaster is offline  
Old 19.01.2016., 18:18   #174
UPDATE:

Naš Zak s USa je bio dobar i obišao par kafića. Svi traže ili novce unaprijed ili veliki promet. Jedni traže 20 000kn prometa tu večer, drugi je tražio 500€ unaprijed, što mi nemamo. Tako da ne vjerujem da ćemo imati kafić za sebe, velike su šanse da ćemo bit u Spunku, ali još imamo za obić par lokacija, što ćemo svakako uskoro napraviti.
__________________
"No, you've already made the choice. Now you have to understand it."
Ghost Disaster is offline  
Old 19.01.2016., 18:40   #175
Pozdrav svima. Povlačim se iz organizacije tuluma. Počelo se slušati savjete ljudi koji očito imaju želju za organizacijom i različite stavove od mene. Savjete na koje ja ne bi pristao, ali pošto nisam glavni organizator moram (?). Tako da, najpametnija odluka je da se povučem iz organizacije umjesto da pristajem na stvari za koje se ne zalažem, i pravim dodatni nered ljudima s kojima se ne slažem (manje od dva zla). Sretno Ghost Disaster i Zak McKracken

Zadnje uređivanje davidj00tube : 19.01.2016. at 19:06.
davidj00tube is offline  
Old 20.01.2016., 07:17   #176
Quote:
davidj00tube kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima. Povlačim se iz organizacije tuluma. Počelo se slušati savjete ljudi koji očito imaju želju za organizacijom i različite stavove od mene. Savjete na koje ja ne bi pristao, ali pošto nisam glavni organizator moram (?). Tako da, najpametnija odluka je da se povučem iz organizacije umjesto da pristajem na stvari za koje se ne zalažem, i pravim dodatni nered ljudima s kojima se ne slažem (manje od dva zla). Sretno Ghost Disaster i Zak McKracken
David nitko vas ne tjera na nista i neznam zasto tako lako padnes pod neciji utjecaj Ako ste ti i Ghost krenuli zajedno sa nekom zamisli onda se tog i drzite i tako to organizirajte,najlakse je dignuti ruke od svega Nadam se da bude dalje od svega ovoga nesto jer ako nebude onda zakljucajte temu i prebacite se nazad na nasa US druzenja
Rodion is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:36.