Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba > Stvaranje glazbe

Stvaranje glazbe Glazbena oprema, note, tablature, poduka, bendovi forumaša...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.12.2016., 11:46   #101
Izjednači nivo gitare s nivoom kljave. Gitara ti je tiša.
Muljuzator is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2016., 13:23   #102
Quote:
Muljuzator kaže: Pogledaj post
Izjednači nivo gitare s nivoom kljave. Gitara ti je tiša.
Aha tnx. Moram priznat da ja to nisam skužio, ali nemam monitore tak da.....

To si skužio uhom ili nekakvim analyzerom?
d4nz0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2016., 17:57   #103
Uhom. Glazbu ne slušaš analyzerom. On ti može biti od pomoći, ali najbolje je dobro uho.
Muljuzator is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2017., 11:15   #104
Drizzle

Uspio sam završiti novu stvar : https://soundcloud.com/seraphus/drizzle , pa slobodno upogonite svoje auditivno istrenirane čekiće, nakovnje i bubnjiće.
d4nz0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 22:24   #105
Muljuzator is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2018., 23:37   #106
Ovo je trenutno najstarija tema na Glazbi (prestalo se pisati na njoj 20.12.2002). Čovjek bi rekao sigurno najdosadnija tema kad se od nje prve odustalo. No, meni se čini super i mislim si daj bože da takvih imamo danas.

Nova tema ili stara za koju nitko ne zna, jednako legitimno.

Da li znate da na Glazbi od 5.8.2017 nije otvoren niti jedan originalni novi topic (ako izuzmemo RIP teme i nastavke raznih igrica)?
Anderlon is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2019., 18:36   #107
Hip hop - trap : mogućnosti produciranja u studiju

Zanima me dali postoji u Zagrebu nekakav studio gdje bi se moglo doći i jednostavno visit i raditi glazbu kada nema nekih privatnih sessiona ili tako nesto.
Radim bitove od doma već par godina al me uvjek vuče odlazak u profi studio sa pravim ozvučenjem I imam osjećaj da je to nebo i zemlja naspram produciranja u kući, veći je onaj osjećaj da si došao fkt radit nešto nema toliko distrakcija itd praktički kao radno mjesto, ali ne mogu naći na netu nigdje nikakve informacije, znam da se inače studio plaća ali ja ne planiram snimati pjesme direktno i zauzimati cijelu konzolu i ostalu opremu, nego ono, mjesto gdje je više ljudi koji zajedno rade na projektima, povezuju se, stvaraju mogućnosti za kolaboracije na licu mjesta, izmjenjuju ideje i iskustva itd itd
A i bilo bi korisno dobiti sliku kako nešto zvuči u pravom studiju a ne doma u ne tretiranoj sobi di mi je bas u desnom straznjem kutu bomba a ispred kompa se ne cuje uopce -.-
Blugotit is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:23.