Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.12.2017., 15:37   #2081
Godinu i sitno od obrezivanja i da kucnem nikakvih problema nisam imao. Dečki, ako smatrate da nešto nije OK posjetite doktora. Možda je neka banalna stvar koja se riješi s nekom kremom
santorini89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2017., 16:43   #2082
Quote:
Eishtlinn kaže: Pogledaj post
pa ne znam ,eto takav mi je osjecaj i ne izmisljam, onaj prsten oko glavica skoro pa ga i nema, sve se stanjilo, i sad stalno imam crvenila ,perutanja ,neprestano, izluduje me svaki dan to.

erekcije su mi puno slabije, nekako mekše nego prije.

ne jebem, još od operacije.. mažem kremom bepanthen al to traje neko vrijeme. najbolje mi je more ovo ljeto godilo i nije bilo perutanja.
Imaš suhu i osjetljivu kožu.... Odi kod dermatovenerologa da ti da terapiju kremama i šamponom koji ostavljaju sluzavi sloj nakon pranja...
whitepowder is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2017., 17:59   #2083
Strasno me to deprimira, do te mjere da mi dodje da se obracunam s urologom koji mi je jamcio da ce sve biti ok, e pa nije.. Neznam jel postoji nacin obnove sluznice, jer je sad dosta stanjeno.
Mozda je i do gljivica, cekam rezultat detaljnog testa, pozitivno je. Perutaju mi se i testisi. Pregled kod dermatologa mi je za par dana..
Eishtlinn is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2018., 18:52   #2084
Decki,
zahvat sam obavio prije 2 ipo sata,
doktor vise ne radi i ne znam komu se obratiti,
mozda hitnoj ili nesto tako ali se plasim bahatosti naseg javnog zdravstva pa odgadjam to javljanje njima.
Uglavnom meni rana krvari, da li je to normalno?
Please neko upomoc sta da radim...
happy_meal is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2018., 21:39   #2085
Quote:
happy_meal kaže: Pogledaj post
Decki,
zahvat sam obavio prije 2 ipo sata,
doktor vise ne radi i ne znam komu se obratiti,
mozda hitnoj ili nesto tako ali se plasim bahatosti naseg javnog zdravstva pa odgadjam to javljanje njima.
Uglavnom meni rana krvari, da li je to normalno?
Please neko upomoc sta da radim...
Ako nije nešto previše pretpostavljam da je normalno. Ipak su ti capnuli jedan dio. I mislim da nisi slučaj za hitnu, osim ako ne misliš da ćeš iskrvariti. Samo bi te sprašili doma.
Psihonaut is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2018., 21:47   #2086
Quote:
Psihonaut kaže: Pogledaj post
Ako nije nešto previše pretpostavljam da je normalno. Ipak su ti capnuli jedan dio. I mislim da nisi slučaj za hitnu, osim ako ne misliš da ćeš iskrvariti. Samo bi te sprašili doma.
Bilo je dosta ali sam na kraju sva sreca uspio dobiti doktora koji mi je ponovio sivanje.
Tako da se sad nadam oporavku bez daljnjih komplikacija.
happy_meal is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 03:00   #2087
Dečki može mi se netko javiti tko je nedavno obavljao zahvat jer imam par pitanja ��
Perkanm is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 15:16   #2088
Deckovi nakon koliko ste poceli koristit svoj alat? Bilo u manualane ili prakticne svrhe, ja vec.kosu cupam a operacija mi je bila prije 12 dana
Btw kako nakon ovog drkate?
Any tips?

Poslano sa mog NEM-L21 koristeći Tapatalk
happy_meal is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 10:47   #2089
Evo da se javim...ja sam se obrezao sam (autocircumcision) i ako to ne bi nikome ovdje preporučio ispalo je super i to dosta "high cut" a drkicu sam bacio nakon dvadesetak dana kada je ožiljak donekle srastao.
A što se tiče drkanja tehnika je donekle drugačija, dok imaš kožicu natežeš kožicu prema dolje prvenstveno i otkrivaš glavić i praktički ga ne diraš a kad se obrežeš kožice više nema te imaš dvije opcije, ako imaš "low cut" te nešto viška kože šakom točno ispod glavića preko korijena natežeš prema gore višak kože preko glavića ali pošto si obrezan glavić nikada nije potpuno prekriven i druga opcija, šaka direktno na glavić i gore-dolje preko glavića i to na "suho" kada koža ogrubne ili sa lubrikantom dok je još svježe.
Btw. moja žena je prvi put probala obrezanu kitu i voli je...kaže ljepše izgleda, nema mirisa i dosta dugo mogu bez svšavanja ili dva puta za redom bez pauze i istina je kod pušenja jezik na glaviću jako slabo osjetim ali to ne znaći da ne svršim i da osjećaj kod sexa nije intezivan...dapaće
pajavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 21:50   #2090
Quote:
pajavac kaže: Pogledaj post
Evo da se javim...ja sam se obrezao sam (autocircumcision) i ako to ne bi nikome ovdje preporučio ispalo je super i to dosta "high cut" a drkicu sam bacio nakon dvadesetak dana kada je ožiljak donekle srastao.
A što se tiče drkanja tehnika je donekle drugačija, dok imaš kožicu natežeš kožicu prema dolje prvenstveno i otkrivaš glavić i praktički ga ne diraš a kad se obrežeš kožice više nema te imaš dvije opcije, ako imaš "low cut" te nešto viška kože šakom točno ispod glavića preko korijena natežeš prema gore višak kože preko glavića ali pošto si obrezan glavić nikada nije potpuno prekriven i druga opcija, šaka direktno na glavić i gore-dolje preko glavića i to na "suho" kada koža ogrubne ili sa lubrikantom dok je još svježe.
Btw. moja žena je prvi put probala obrezanu kitu i voli je...kaže ljepše izgleda, nema mirisa i dosta dugo mogu bez svšavanja ili dva puta za redom bez pauze i istina je kod pušenja jezik na glaviću jako slabo osjetim ali to ne znaći da ne svršim i da osjećaj kod sexa nije intezivan...dapaće
a jel ti znas operisat i karcinome ili raditi operacije na otvorenom srcu
edi_bosanceros is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 22:50   #2091
Quote:
edi_bosanceros kaže: Pogledaj post
a jel ti znas operisat i karcinome ili raditi operacije na otvorenom srcu
Ne znam kakve to ima veze sa obrezivanjem..ovo je razmjerno jednostavna modifikacija ako se iole pripremiš
pajavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 23:13   #2092
Quote:
pajavac kaže: Pogledaj post
Ne znam kakve to ima veze sa obrezivanjem..ovo je razmjerno jednostavna modifikacija ako se iole pripremiš
vidim da ti dobro ide hirurgija pa reko da pitam
edi_bosanceros is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 23:21   #2093
Quote:
edi_bosanceros kaže: Pogledaj post
vidim da ti dobro ide hirurgija pa reko da pitam
a to je bilo prije 10 godina...i tada si imao one prstenove za obrezivanje iz Koreje samo tada nisi mogao lako do njih, danas dva klika i možeš se sam obrezati potpuno bezbolno...
pajavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 23:31   #2094
Quote:
pajavac kaže: Pogledaj post
a to je bilo prije 10 godina...i tada si imao one prstenove za obrezivanje iz Koreje samo tada nisi mogao lako do njih, danas dva klika i možeš se sam obrezati potpuno bezbolno...
ahaaa
edi_bosanceros is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 01:23   #2095
Pozz

Bok dečki
Evo da se i ja javim
Cijeli život se mucim sa kozicom, nisam mogao provuci nikako, jedino kad je bila u opustenom stanju, i onda je onaj sav visak kozice izasao van.
Uglavnom da ne duljim
Odlucio sam se za obrezivanje. Kontaktirao ordinacije jer sam želio to privatno napraviti.
Odluka je pala na ordinaciju dr. Neven Kapun
Otišao na pregled, i u dogovoru s doktorom sam odlučio ipak sačuvati kozicu pa smo dogovorili poštedno obrezivanje!
Operacije je trajala oko pola sata, bolila je anestezija ali ok
Cujes kasnije kako te rezu, haha grozno
Omotao me gazom i samo glavic je bio vani, obrezao je visak kozice i prosirio
Prvih par dana je izgledalo dobro, nakon 5 dana bio na kontroli, sve ok, zarasta, rana suha, uredno
E kasnije su se pojavili “problemi” tj ne znam je li jesu ali ja mozda panicarim bezveze
Tocnije nakon 8 dana
Sve je buknulo i kozica je sva nekako naotekla i sve mi je cudno, prvo je bila bijela a sad lagano dobila boju
Drugo - frenulum je sav u otoku i to groznom, doktor je rekao dok to sve prode da bi kozica cak mogla prekriti cijeli glavic.

Da ne duljim, meni danas, nakon 2 tj to sve jako cudno izgleda, ja ne znam nikoga tko je bio i ne znam kome da se obratim da podijelim iskustva
Ima li itko da mu je bio na postednom pa da mu posaljem slike da vidi kako to izgleda i da me utjesi da ce biti sve dobro
Svi znamo koliko smo osjetljivi na taj dio haha
Fala
Linox is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 01:35   #2096
:)

Da se ne lazemo
Erekcije su grozne
Koliko god mislis da mozes skrenuti paznju ne mozes
I nije da ga nisam dirao
Nisam drkao, niti divljao, nego ono lagano “pomazio” i danas nakon 2 tj sam obavio lagani drk
Isto lagano, nisam ga skoro ni dodirivao, bez ikakvih bolova i problema.
Ali bez obzira na to, jako mi cudno sve izgleda, niti se ne dize do kraja, a kad se digne, nemoguce je odrzati erekciju :/
Linox is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 08:38   #2097
Linox mislim da si pogriješio što si napravio parcijalno obrezivanje, smatram da bi bilo bolje da si to obavio do kraja sa korekcijom frenuluma. Najvjerovatnije ti je sada glavić poluotkriven...niti vamo niti tamo. Ovako postoji mogućnost da ponovno odeš pod nož što svakako nije dobro.
A što se tiče erekcije ona je 99% u glavi te mozak sa njom upravlja i kada je dolje sve osjetljivo teško da može funkcionirati kako treba, naravno možeš imati i prostatitis gdje onda stvarno nema onih tvrdih erekcija.... ali ja bi rekao da je ovo prvo kod tebe ali to je prolazno ipak tako da ne brineš.
pajavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 17:01   #2098
Quote:
pajavac kaže: Pogledaj post
Linox mislim da si pogriješio što si napravio parcijalno obrezivanje, smatram da bi bilo bolje da si to obavio do kraja sa korekcijom frenuluma. Najvjerovatnije ti je sada glavić poluotkriven...niti vamo niti tamo. Ovako postoji mogućnost da ponovno odeš pod nož što svakako nije dobro.
A što se tiče erekcije ona je 99% u glavi te mozak sa njom upravlja i kada je dolje sve osjetljivo teško da može funkcionirati kako treba, naravno možeš imati i prostatitis gdje onda stvarno nema onih tvrdih erekcija.... ali ja bi rekao da je ovo prvo kod tebe ali to je prolazno ipak tako da ne brineš.

Nisam nikako htio ostati bez kozice, i sada da moram ponovno radije bih ga odsjekao cijelog nego više išao
Stvarno sam jako u panici i bojim se kako ce to sve izgledati
Jos ima konaca, otoka, pa treba jos mozda tjedan dva, logicno je da ta kozica ne moze tako ostati (valjda) Frenulum je jsko u otoku i zbog toga ne ide preko, mada je i doktor rekao da će možda sve pokriti
Trenutno je cijeli glavic vani jer je prisutan otok!
Mislim sve da cu kontaktirati doktora da me on uvjeri da ce to sve biti dobro, jeeeeer cu doziviti zivcani slom ovih dana! Ne bi bas volio s 24 godine dole izgledati nakaradno 😅😂😂
Linox is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 17:32   #2099
Quote:
Linox kaže: Pogledaj post
Nisam nikako htio ostati bez kozice, i sada da moram ponovno radije bih ga odsjekao cijelog nego više išao
Stvarno sam jako u panici i bojim se kako ce to sve izgledati
Jos ima konaca, otoka, pa treba jos mozda tjedan dva, logicno je da ta kozica ne moze tako ostati (valjda) Frenulum je jsko u otoku i zbog toga ne ide preko, mada je i doktor rekao da će možda sve pokriti
Trenutno je cijeli glavic vani jer je prisutan otok!
Mislim sve da cu kontaktirati doktora da me on uvjeri da ce to sve biti dobro, jeeeeer cu doziviti zivcani slom ovih dana! Ne bi bas volio s 24 godine dole izgledati nakaradno 😅😂😂
svakako na liječnićku kontrolu radi upale ali otok je normalan, i kod mene je bio ali se povuće i za 3-4 tjedna si na konju
pajavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 23:20   #2100
Quote:
pajavac kaže: Pogledaj post
svakako na liječnićku kontrolu radi upale ali otok je normalan, i kod mene je bio ali se povuće i za 3-4 tjedna si na konju

Hvala ti
Utjesio si me, pa se nadam da to sve ipak bude dobro
Linox is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:17.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger