Natrag   Forum.hr > Sport > Tenis

Tenis Uh, ah, uf, joj!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.07.2017., 23:23   #61
Quote:
Pangloss kaže: Pogledaj post

Pročitao sam negdje na mtf-u (ali bez izvora, kojeg mi se nije ni dalo tražiti, pa je vjerodostojnost upitna) da su iz Umaga tražili prebacivanje na hard, ali da iz ATP-a ne daju iz nekog razloga. Ono što se meni čini je da je problem taj termin turnira u ATP kalendaru i da od njega sve kreće, a on za ozbiljan tenis i više top igrača nije pogodan.
To o mjenjanju podloge je staro par godina, ako se možda članak koji si pročitao odnosi na ovu godinu, no stara je to ideja, i prije se to pokušalo.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2017., 23:26   #62
Koja škemba u čovika kojeg prikazali.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2017., 23:35   #63
Quote:
Pangloss kaže: Pogledaj post
Pročitao sam negdje na mtf-u (ali bez izvora, kojeg mi se nije ni dalo tražiti, pa je vjerodostojnost upitna) da su iz Umaga tražili prebacivanje na hard, ali da iz ATP-a ne daju iz nekog razloga. Ono što se meni čini je da je problem taj termin turnira u ATP kalendaru i da od njega sve kreće, a on za ozbiljan tenis i više top igrača nije pogodan.
ako je istina, jao...
__________________
istinska i jedina prava demokracija je vlast naroda
friendship is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2017., 23:59   #64
Quote:
The_End kaže: Pogledaj post
To o mjenjanju podloge je staro par godina, ako se možda članak koji si pročitao odnosi na ovu godinu, no stara je to ideja, i prije se to pokušalo.
Samo sam naletio na nekoj temi na mtf-u, čak ni ne znam je li nova ili starija, a i da je nova tema opet je možda informacija stara. Svakako nije da sam pomislio da je to baš najnovija vijest, mogu zamisliti da se već prije to spominjalo.


Quote:
friendship kaže: Pogledaj post
ako je istina, jao...
Misliš da nije dobra ideja, prođe li im? Ja iskreno nisam razmšljao o posljedicama toga, ne znam što bih rekao.
__________________
TAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAME!
Pangloss is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 00:11   #65
Quote:
Pangloss kaže: Pogledaj post
Misliš da nije dobra ideja, prođe li im? Ja iskreno nisam razmšljao o posljedicama toga, ne znam što bih rekao.
ne, ideja im je dobra; jao za ATP, ako je istina, jer u tom slučaju to miriši da štite određeni interes
__________________
istinska i jedina prava demokracija je vlast naroda
friendship is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 00:50   #66
Nisam uspio pronaci niti jednog TOP20 igraca koji bi dosao u Umag u slucaju da se igra na hardu, jedino bi izgubili igrace poput Lorenzija, Giannessi, Goffina i sl.

Draganja Brothers vratili brejk
__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild

Zadnje uređivanje Greco : 23.07.2017. at 01:04.
Greco is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 01:40   #67
Dodig ce na iduca dva turnira igrati s Matom u parovima.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 02:41   #68
Očito je da nije do termina, u Bastadu polufinale ferrer - verda, u umagu WC i LL, nažalost sami organizatori bacaju tenis u 3.plan, svaki normalni igrač bježi od takvih turnira...
Darkhero is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 06:15   #69
Ne znam da li uopće u Europi ima koji turnir na hardu da je outdoor (vani). Možda bi bilo dobro da Umag mijenja podlogu jer bi igračima bio priprema za američku turneju na hardu. A možda bi to, kao što neki kažu, bio promašaj, tko će ga znati. Ali ipak mislim da ništa od toga jer sam negdje pročitala da Itf nije pristao na to jer kao ima dosta turnira na hardu u Americi. I da, vidjela sam play listu u Hamburgu koja je slabija od play liste Umaga. Slažem se da to što je većina nositelja u Umagu poispadala već nakon prvog nastupa govori da je problem u pristupu igrača. Što se tiče finala Lorenzi-Rublev, navijam za talijana. Iako, ako Rublev ponovi igru iz četvrtfinala i polufinala mogao bi na kraju on podići kantu.
__________________
Smile like you mean it
Winning isn't everything, but wanting to win is!
TheaMai is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 08:02   #70
Quote:
The_End kaže: Pogledaj post
Dodig ce na iduca dva turnira igrati s Matom u parovima.
Nadam se uspješno.Ne sviđa mi se ova trenutna suradnja sa španjolskim pimplerom,jer on ima još nekih ambicija u singlu

Šteta za braću Draganja,izgubili treći set 10-6
__________________
jebem mater 3-5-2 formaciji
" ja sam igracima postavija samo jedno pitanje, dali zelite igrat ka city ili ka liverpool?? Ja mogu i jedno i drugo." D. B.
gelo85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 14:09   #71
Vjerojatno ce raskinuti s Granollersom, Ivan puca na no1 veli.
A i po govoru misli zgotovit s singlom once and forever.
Nazalost opet se pozalio na ledja jucer pri kraju meca.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 19:29   #72
I treba biti party turnir, loptice sa stadiona prakticki lete u more ako ju jace lupe okvirom. Ljeto je, opustite se, neka Ćorna povali nesto...

Poslano sa mog SM-A310F koristeći Tapatalk
Grupa Queen is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 21:24   #73
Rublev ima kvalitetnu prangiju, nema šta. I ništa ne fula. Al jako je teško gledat ovu prašinu nakon skoro mjesec dana travnate sezone
Sahta is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 23:07   #74
Ajde drago mi za mladca, dečko udara jako, a i precizno što je da je.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 00:16   #75
1D BBB
__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild

Zadnje uređivanje Greco : 24.07.2017. at 00:26.
Greco is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 01:21   #76
Quote:
The_End kaže: Pogledaj post
Dodig ce na iduca dva turnira igrati s Matom u parovima.
Prirodnije mi je to nego ovaj davež
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 02:49   #77
Bit će nešto od maloga. Definitivno zasluženo pobijedio. Btw sudac koji je sudio finale Umaga sudio je prije tjedan dana finale Wimbledona. Isto tako i onaj supervisor je neka faca. Velika je to stvar za turnir iz serije 250.
__________________
Smile like you mean it
Winning isn't everything, but wanting to win is!
TheaMai is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 03:17   #78
Nikad nista od njega

Coric, Zverev i ostala nextgen ekipa su se puno vise namucili da udju u TOP50 i uzmu titulu ... cekamo expose sad kad mora igrati jace turnire

Khachanov, Medvedev i Kuznetsov su bolji i imaju puno bolju osobnost
__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 03:48   #79
Konkurencija mu je bila slaba, a i još se potrefilo na zemlji gdje je mogao forsirat svoj pusher fh.
bh mu je takav da drži lopticu u igri, igra na mreži slaba. No to je zasad, kako će izgledat u budućnosti, who knows. No što je da je, Rusija ako momci ispune potencijal će biti opaka u Davis cupu. Imaju 3 top50 igrača 21 god ili mlađe.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 07:44   #80
Quote:
TheaMai kaže: Pogledaj post
Bit će nešto od maloga. Definitivno zasluženo pobijedio. Btw sudac koji je sudio finale Umaga sudio je prije tjedan dana finale Wimbledona. Isto tako i onaj supervisor je neka faca. Velika je to stvar za turnir iz serije 250.
kad sam ja bio supervizor je bio Carlos Bernardes, jel još uvijek?
Sahta is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:08.