Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Za napredne korisnike > Programiranje

Programiranje Za programere i one koji to žele postati ...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.09.2017., 18:33   #21
Quote:
moneycollector kaže: Pogledaj post
Puno sam ovakvih govora cuo od poznanika i ljudi opcenito u zivotu bas kako si napisao "ako smo pametni...pojednostaviti" i nitko od tih ljudi nista u zivotu nikad nije postigao,svi odustali od fakulteta ali su zavrsili opcepriznatu "ZIVOTNU SKOLU"...ja nisam toliko pametan,ja samo radim jako puno,a to da moramo pojednostavit probleme...pa tko ih drugi osim matematicara uopce moze pojednostavit??programeri kojima je najtezi problem bio dirichletov princip??? sve sta koristis u zivotu u programiranju su ti matematicari dokazali i pojednostavili,a ako ne kuzis to je tvoja stvar
I ne prepisivat quotes od gospode poput Knutha,ako ne razumijes
PS ne moramo dokazivat nista nikome koliko smo pametni,drugi samo trebaju progovoriti i time otkloniti svaku sumnju, IF YOU KNOW WHAT I MEAN
Okani se nekonstruktivnih beskonačnih rasprava s trolovima kojima je jedini smisao života pljuvanje po forumima.
Postavi sebi pravac, slijedi ga, radi na sebi i rezultati neće izostati (i oni financijski ). Nemoj se obazirati ne komentare prepametnih koji sve znaju, koji cijeli svijet dijele na naše i vaše, crvene i plave i koji u svemu traže nešto što ne valja a ne vide ništa pozitivno.

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
dysback is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 18:37   #22
Quote:
Annatar kaže: Pogledaj post
Život je prekratak da ja sada idem skuživati dubinu tvoje duše koju si ti v trenutku kad je bil polupuni mesec odlučil pretopiti v neki arbitrarni algoritam.

Prestanite svima pokušavati dokazati kulike ste pametni; ak ste pametni, pojednostavnite kompleksne probleme do te mjere da su lahko razumljivi svima, a ne samo "lumenu" kojemu je to jedina okupacija v životu.

Čak vam je i profesor Kunth, koji je inače po profesiji ne samo računalni znanstvenik neg prije vsega matematičar napisal,V ove dvije rečenice se krije vrlo vrijedna lekcija.

No smatraš li se pametnijim od profesora Knutha, odnosno ne vjeruješ li njemu, ne ogriješi se o 5. pravilo Roba Pikea,Ovo ne kažem ja (iako se svesrdno slažem), nego priznati računalni znanstvenici te matematičari. Ili je ovo situacija gdje jedan Hrvat implicira kak zna bolje od priznatih stručnjaka?
Zašto jedan Hrvat ne može više znati od priznatih stručnjaka? Jesu li Hrvati glupi?

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
dysback is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 18:53   #23
Quote:
dysback kaže: Pogledaj post
Okani se nekonstruktivnih beskonačnih rasprava s trolovima kojima je jedini smisao života pljuvanje po forumima.
Postavi sebi pravac, slijedi ga, radi na sebi i rezultati neće izostati (i oni financijski ). Nemoj se obazirati ne komentare prepametnih koji sve znaju, koji cijeli svijet dijele na naše i vaše, crvene i plave i koji u svemu traže nešto što ne valja a ne vide ništa pozitivno.

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
Ma jednostavno nikom ne ostajem duzan,to je princip,znam,kad bi pametniji uvijek popustao ,svijet bi bio prepun sveznalica i magistara "zivotne skole"...drzim se svog , trudim , radim i uzivam u tome.
__________________
First you learn,then you remove "L".
moneycollector is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 03:45   #24
Quote:
dysback kaže: Pogledaj post
Zašto jedan Hrvat ne može više znati od priznatih stručnjaka? Jesu li Hrvati glupi?

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
ne bih raspirivao vatru ali u prosjeku hrvati su malo manje inteligentni od nekih zapadnih naroda, bilo je ono istrazivanje IQ po zemljama svijeta, afrika je prosla ocajno, dok azijati su dominirali uglavnom, hrvati nisu nesto previse briljirali pogledaj si na netu

slozio bih se da je knuth bog i batina i svom polju, nijedan hrvat nije ni blizu te razine, veliku ulogu tu igra sam obrazovni sustav koji ne potice na razmisljanje nego na pamcenje stvari napamet
random101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 07:46   #25
Quote:
dysback kaže: Pogledaj post
Zašto jedan Hrvat ne može više znati od priznatih stručnjaka? Jesu li Hrvati glupi?
Aaahhh, klasika!

Na žalost rezultati tog genija su potpuno izostali: država v kurcu, kriminalitet koji bjesni državom, nepotizam, radno sposobni koji napuštaju državu... gdje je to znanje, gdje je ta kompetentnost, ta disicplina, to iskustvo, ta stručnost?
__________________
Alas for the weakness of the great! Mighty king is Gil-Galad, and wise in all lore is master Elrond, and yet they will not aid me in my labors. Can it be that they do not desire other lands to become as blissful as their own, nay, even as Valinor?
Annatar is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 07:53   #26
Quote:
moneycollector kaže: Pogledaj post
Puno sam ovakvih govora cuo od poznanika i ljudi opcenito u zivotu bas kako si napisao "ako smo pametni...pojednostaviti" i nitko od tih ljudi nista u zivotu nikad nije postigao,svi odustali od fakulteta ali su zavrsili opcepriznatu "ZIVOTNU SKOLU"...
Pardon, nisem jeden od onih kaj ideju po birtijama, studiral sem vani i imam kak diplome tak i licence i certifikate, tak da se tu ne dela o Štefu i Juri koji sede v birtiji i znaju vse o vsemu.
Quote:
ja nisam toliko pametan,ja samo radim jako puno,a to da moramo pojednostavit probleme...pa tko ih drugi osim matematicara uopce moze pojednostavit??
Pa nigdo, se razme! Matematičari su bogom dani!

Aj-jaj-jaj... a ja sem se iskreno nadal da tukaj v tebi nemame još jednega takvega "neshvaćenog genija"... znači i ti isto ideš v statistiku, pod kategoriju "ja sam genijalni matematičar i sad vsi moraju patiti od mojeg kompliciranja jer bum ja vsima dokazal kak sme mi matematičari pametni"?

Inače apropos citiranja Knutha i Pikea: to su mi učitelji, tak da... sad bi ti nekaj napisal, ali sem fino odgojen pa nebum.
__________________
Alas for the weakness of the great! Mighty king is Gil-Galad, and wise in all lore is master Elrond, and yet they will not aid me in my labors. Can it be that they do not desire other lands to become as blissful as their own, nay, even as Valinor?
Annatar is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 10:28   #27
Ste vi ovdje otvorili temu da mjerite tko ima većega?

Tema napredne matematike u IT sektoru. Radim u poprilično velikoj firmi za rvacke prilike i primjene napredne matematike nema nigdje. Ako imas sto racunati to se uglavnom svodi na osnovnu aritmetiku.

Vani isto ovisi: ako je firma dovoljno velika i bogata da plaća istraživanje onda će zaposliti ljude koji će to raditi. Uglavnom ovdje ti se radi o velikim koncernima kao što je IBM, Oracle, Microsoft i ako te zanima karijera u tom sektoru onda ne bi bilo lose da poslije magisterija ganjas doktorat.
__________________
Ako krades, kradi pomalo i sigurno.
Ministar obrane Seva, 2012
logit is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 10:52   #28
Quote:
logit kaže: Pogledaj post
Ste vi ovdje otvorili temu da mjerite tko ima većega?
Hajde mali i ti isto ne zajebavaj. Lijepo sam čovjeku napisao da ako hoće pod svu silu matematiku u informatici i to još u Hrvatskoj, ne gine mu rad u osiguravajućoj kući ili banci, i to vrlo vjerojatno u R programskom jeziku. I sad se to njemu naravno nije svidjelo.

A ostatak, ne želim samo da se dogodi još jedan stereotip gdje netko poslije za njim mora čistiti i debuggirati a samo zato jer se nepotrebno išlo dokazivati koliko je netko pametan; to nije prvi puta, ali borimo se barem za to da bude posljednji. Totalno nepotrebne komplikacije, ali totalno.

Da nisam to već puno puta prošao, ne bi spomenuo. Nisam to napisao jer mi se sprdnulo, nego već znam što će biti te na što će to ličiti.
__________________
Alas for the weakness of the great! Mighty king is Gil-Galad, and wise in all lore is master Elrond, and yet they will not aid me in my labors. Can it be that they do not desire other lands to become as blissful as their own, nay, even as Valinor?
Annatar is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 10:59   #29
@grogo bolger, zaista jadno kartoniranje i zaštita jednog od većih trollova na forumu. Admin bi se trebao drugačije ponašati.
__________________
Do you know what "nemesis" means?
A righteous infliction of retribution manifested by an appropriate agent. Personified in this case by an 'orrible cunt... me.
volatile is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 11:01   #30
Quote:
Annatar kaže: Pogledaj post
Hajde mali i ti isto ne zajebavaj. Lijepo sam čovjeku napisao da ako hoće pod svu silu matematiku u informatici i to još u Hrvatskoj, ne gine mu rad u osiguravajućoj kući ili banci, i to vrlo vjerojatno u R programskom jeziku. I sad se to njemu naravno nije svidjelo.

A ostatak, ne želim samo da se dogodi još jedan stereotip gdje netko poslije za njim mora čistiti i debuggirati a samo zato jer se nepotrebno išlo dokazivati koliko je netko pametan; to nije prvi puta, ali borimo se barem za to da bude posljednji. Totalno nepotrebne komplikacije, ali totalno.

Da nisam to već puno puta prošao, ne bi spomenuo. Nisam to napisao jer mi se sprdnulo, nego već znam što će biti te na što će to ličiti.
Aj ne laži, nekolicina ljudi koja te stjerala u kut je na kraju popušila ban, kao što ću ga i ja popušit, jer uživaš protekciju moderatora. Sa znanjem koje imaš ni u prosječnoj fimi ne možeš zahod čistit, a kamo li što drugo.
__________________
Do you know what "nemesis" means?
A righteous infliction of retribution manifested by an appropriate agent. Personified in this case by an 'orrible cunt... me.
volatile is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 11:06   #31
Quote:
volatile kaže: Pogledaj post
Aj ne laži, nekolicina ljudi koja te stjerala u kut je na kraju popušila ban, kao što ću ga i ja popušit, jer uživaš protekciju moderatora.
Pretpostavimo, argumenta radi, da si u pravu. Budući da me moderatori ne poznaju, nikada me nisu sreli te ne znaju ništa o meni, zašto onda, po tvojem mišljenju, uživam protekciju moderatora?

Inače, jasno ti je da si ovime debelo mimo teme, odnosno da čak i ako izuzmemo osobni napad te da me pokušavaš vrijeđati, samo to da si mimo teme ti je već dovoljno da budeš prognan?
Quote:
Sa znanjem koje imaš ni u prosječnoj fimi ne možeš zahod čistit, a kamo li što drugo.
Problem je u tome da ti nisi išao pogledati moj kod, a čak i kad bi si uzeo vremena, još uvijek ne bi znao što ja sve mogu i znam. Sudiš čisto subjektivno jer ti se nije svidjelo kada sam napisao da je programiranje na Windowsima izdrkavanje, jer ti se istina ne sviđa, kao da sam ti ja kriv što se ti nisi htio ili mogao odnosno bio u stanju maknuti dalje od C++ i Windowsa.
__________________
Alas for the weakness of the great! Mighty king is Gil-Galad, and wise in all lore is master Elrond, and yet they will not aid me in my labors. Can it be that they do not desire other lands to become as blissful as their own, nay, even as Valinor?
Annatar is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 11:16   #32
Quote:
Annatar kaže: Pogledaj post
Pretpostavimo, argumenta radi, da si u pravu. Budući da me moderatori ne poznaju, nikada me nisu sreli te ne znaju ništa o meni, zašto onda, po tvojem mišljenju, uživam protekciju moderatora?
Evidentno je da ti se ne smije ništa napisati, dok ti možeš trolati lagat u nedogled.

Quote:
Annatar kaže: Pogledaj post
Inače, jasno ti je da si ovime debelo mimo teme, odnosno da čak i ako izuzmemo osobni napad te da me pokušavaš vrijeđati, samo to da si mimo teme ti je već dovoljno da budeš prognan?Problem je u tome da ti nisi išao pogledati moj kod, a čak i kad bi si uzeo vremena, još uvijek ne bi znao što ja sve mogu i znam. Sudiš čisto subjektivno jer ti se nije svidjelo kada sam napisao da je programiranje na Windowsima izdrkavanje, jer ti se istina ne sviđa, kao da sam ti ja kriv što se ti nisi htio ili mogao odnosno bio u stanju maknuti dalje od C++ i Windowsa.
Tvoji napadi su usmjereni prema svima, jer svi rade "povračotine, zdrkavanja" itd.. , pa nikad nisi sankcioniran zbog toga. To su jedini termini kojima barataš. Stariji postovi jako dobro pokazuju o čemu pišem. Digresije i vrijeđanja, dalje od toga ne ideš. Source code nemoj ni spominjat... Laži kako si kućni prijatelj sa nekim poznatim facama u IT svijetu... Na kraju ispalo da te nitko ne pozna (kojeg li čuda).
Kakve veze imaju C++ i Windows OS sa tvojim trolanjem? I tko si ti da možeš bilo koji programski jezik ili OS okarakterizirat kao loš? Onanirao si na Solaris, pa eto što ga je snašlo.
__________________
Do you know what "nemesis" means?
A righteous infliction of retribution manifested by an appropriate agent. Personified in this case by an 'orrible cunt... me.
volatile is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 11:22   #33
Quote:
Annatar kaže: Pogledaj post
Hajde mali i ti isto ne zajebavaj. Lijepo sam čovjeku napisao da ako hoće pod svu silu matematiku u informatici i to još u Hrvatskoj, ne gine mu rad u osiguravajućoj kući ili banci, i to vrlo vjerojatno u R programskom jeziku. I sad se to njemu naravno nije svidjelo.
Čisto sumnjam da naše banke imaju modeliranje rizika. Prije da dobivaju naputke iz središnjica koje su vani.

Quote:
A ostatak, ne želim samo da se dogodi još jedan stereotip gdje netko poslije za njim mora čistiti i debuggirati a samo zato jer se nepotrebno išlo dokazivati koliko je netko pametan; to nije prvi puta, ali borimo se barem za to da bude posljednji. Totalno nepotrebne komplikacije, ali totalno.
Generaliziraš. To što ljudi završe PMF ne znači da su loši programeri. Loš je programer svaka osoba koja logički ne razmišlja niti ne uči da poboljša svoje vještine. To se postiže jedino radom.

Primjera radi: radim na modulu kojeg su sklepali "senior" developeri, svi odreda završili FER i povraća mi se od njihovog koda.

1. Sve varijable su pisanje hrvatskim nazivljem pa kada čitaš if(malaJeDala) imas nocne more.

2. Dodavanje generičkih funkcionalnosti se svelo na copy paste koda tako da imam source od 5000+ linija koda koje kada počistim ću svesti na barem upola manje.

3. Kontinuirani pristup bazi za stvari koje se jednom trebaju jednom učitati u memoriju.

itd itd.

U konačnosti imamo proizvod koji radi ali je spor i neučinkovit i nije ga programirao matematičar. Kvaliteta programera ne ovisi o školovanju nego o tome kolika je dotična osoba svijesna svojeg rada i utjecaja kada isti kod ode u produkciju kod korisnika.
__________________
Ako krades, kradi pomalo i sigurno.
Ministar obrane Seva, 2012
logit is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 12:26   #34
Quote:
volatile kaže: Pogledaj post
Evidentno je da ti se ne smije ništa napisati, dok ti možeš trolati lagat u nedogled.
Pital sem te A, a ti odgovaraš na B. To tak ne ide. Tak nebumo.

Ili odgovori na to zakaj bi mene moderatori štitili, kaj je bilo ono kaj sem te pital, ili šuti, ili budi opet prognan, po izboru.
Quote:
Kakve veze imaju C++ i Windows OS sa tvojim trolanjem?
Naj se srditi, neg gledaj kak buš postal bolji informatičar.
Quote:
I tko si ti da možeš bilo koji programski jezik ili OS okarakterizirat kao loš?
Onaj koji iza sebe ima iskustvo.
Quote:
Onanirao si na Solaris, pa eto što ga je snašlo.
Snašlo ga je ono kaj ga je i trebalo snaći i to je bilo najbolje kaj mu se moglo dogoditi, a ti si debelo mimo teme, sad postoji dupli razlog da budeš prognan. A nisam ti još ni vrijeđanje uračunal, imal bi četiri razloga inače.

Nemreš se tu bahatiti i ponašati kao raspušteni teenager, jer moderatorima to zna iti na jetru, a istini za volju, išlo bi na jetru i vsakoj normalnoj osobi. Da sem na tvojem mjestu, preispital bi malo pristup. Servus.
__________________
Alas for the weakness of the great! Mighty king is Gil-Galad, and wise in all lore is master Elrond, and yet they will not aid me in my labors. Can it be that they do not desire other lands to become as blissful as their own, nay, even as Valinor?
Annatar is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 12:54   #35
Quote:
Annatar kaže: Pogledaj post
Pital sem te A, a ti odgovaraš na B. To tak ne ide. Tak nebumo.

Ili odgovori na to zakaj bi mene moderatori štitili, kaj je bilo ono kaj sem te pital, ili šuti, ili budi opet prognan, po izboru.
Quote tvog posta:
Quote:
Od svih "programera" čiji sem kod ikad prepravljal / popravljal / debuggiral, najgori su bili oni od matematičara. Gori čak i od povračotina priučenih programerčića. Znaš zakaj? Zato jer je matematičaru vsaki jebeni problem algoritmički problem, čak i onda kada je jasno da je podatkovna struktura odnosno da su podatkovne strukture bolje rješenje.
Izjava da je diplomirnai matematičar gori programer od svih ostalih. Čisto trolanje. Kartona nema. Ali kad napišeš komentar "don't feed the troll", odmah KARTON!!! Pa u pm.

Quote:
Annatar kaže: Pogledaj post
Naj se srditi, neg gledaj kak buš postal bolji informatičar.Onaj koji iza sebe ima iskustvo.Snašlo ga je ono kaj ga je i trebalo snaći i to je bilo najbolje kaj mu se moglo dogoditi, a ti si debelo mimo teme, sad postoji dupli razlog da budeš prognan. A nisam ti još ni vrijeđanje uračunal, imal bi četiri razloga inače.

Nemreš se tu bahatiti i ponašati kao raspušteni teenager, jer moderatorima to zna iti na jetru, a istini za volju, išlo bi na jetru i vsakoj normalnoj osobi. Da sem na tvojem mjestu, preispital bi malo pristup. Servus.
Nisi u poziciji dijeliti savjete.
FYI, Dennis Ritchie, diplomirao između ostalog matematiku, Knuth matematičar. Stroustrup, matematičar. To je samo malo dio ljudi koji su ispisali povijest, a ti sereš kako su takvi gori od priučenih. Čisto trolanje, kazne nema.

Protektorat? Ni slučajno...
__________________
Do you know what "nemesis" means?
A righteous infliction of retribution manifested by an appropriate agent. Personified in this case by an 'orrible cunt... me.
volatile is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 13:46   #36
Quote:
volatile kaže: Pogledaj post
Izjava da je diplomirnai matematičar gori programer od svih ostalih. Čisto trolanje.
Nije trolanje, iz iskustva je. Da nije, bil bi ostal kuš i ne bi niš ni napisal. "Ne češemo se gdi nas ne svrbi".
Quote:
Nisi u poziciji dijeliti savjete.
A ti nisi v poziciji biti sudec tega i eto.
Quote:
FYI, Dennis Ritchie, diplomirao između ostalog matematiku, Knuth matematičar.
To su rijetke iznimke, i fala kurcu da ih ima. Jeff Bonwick, otec ZFSa je isto diplomirani matematičar. Ali ja nisem pisal o iznimkama, neg sem namjerno generaliziral jer je većina matematičara nakon kojih sem moral prepravljati kod pisala katastrofalan software. Zapravo do sada vsi do jednega. Nis još naletl na kod od matematičara koji je bil čitljiv.
Quote:
Stroustrup, matematičar.
Bjarne Strousop nam je "podarl" čudovišni nered, da, povračotinu čak, zvanu C++, koji su i Ritchie i Kernighan prezirali a Kernighan i dan danas prezire i to s punim pravom. Strousopov C++ je utjelovljenje objektno orijentiranog programiranja te ujedno i epic fail. To se tebi ne sviđa jer se osjećaš prozvanim. Nije to ničiji problem osim tvoj.
Quote:
Protektorat? Ni slučajno...
Molim te odgovori direktno na pitanje zakaj bi mene moderatori koje ne poznam niti koji mene poznaju protektirali?
__________________
Alas for the weakness of the great! Mighty king is Gil-Galad, and wise in all lore is master Elrond, and yet they will not aid me in my labors. Can it be that they do not desire other lands to become as blissful as their own, nay, even as Valinor?
Annatar is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 16:46   #37
Quote:
Annatar kaže: Pogledaj post
Nije trolanje, iz iskustva je.
Da, bez ijednog jebenog dokaza. Čisto trollanje.

Quote:
Bjarne Strousop nam je "podarl" čudovišni nered, da, povračotinu čak, zvanu C++, koji su i Ritchie i Kernighan prezirali a Kernighan i dan danas prezire i to s punim pravom. Strousopov C++ je utjelovljenje objektno orijentiranog programiranja te ujedno i epic fail. To se tebi ne sviđa jer se osjećaš prozvanim. Nije to ničiji problem osim tvoj.Molim te odgovori direktno na pitanje zakaj bi mene moderatori koje ne poznam niti koji mene poznaju protektirali?
Svoj vlastiti limit ne možeš projicirati na sve ostale. Da bi bilo što pravilno koristio, moraš posjedovati neko znanje. To je problem koji tebe izjeda. Do te mjere da uslijed vlastitih frustracija pljuješ po svemu što ne razumiješ. Tu se ujedno vidi koliko si veliki "stručnjak".

Direktan odgovor na pitanje si dobio u prethodnom postu gdje sam citirao tvoje pljuvanje po matematičarima i dokazao ti da nisi u pravu. Jesi li toliko podkapacitiran da treba beskonačno ponavljati, ili je to samo nastavak trollanja?

Za niti jedan post koji si popljuvao isključivo sa "povračotine" ili "izdrkavanja" nisi bio sankcioniran, a ne znaš koristiti nikakve druge izraze, niti si IKADA ponudio dokaz tim tvrdnjama. To nisu termini koji se koriste ako želiš dokazati da je nešto netočno. To je jednostavno tvoj osobni stav. Kako smatraš sebe najpametnijim, uzimaš si za pravo pljuvanje po svemu.

Tko god ti se suprotstavi bude omalovažavan i izvrijeđan od tvoje strane. Je li zaista potrebno citirat starije postove?
A sankcija nema NIKADA!!!
I sada ti meni reci da ne uživaš protekciju moderatora?
__________________
Do you know what "nemesis" means?
A righteous infliction of retribution manifested by an appropriate agent. Personified in this case by an 'orrible cunt... me.
volatile is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 17:26   #38
Oj, nemojte se prepucavati i adhominirati. Pišite ontopic.


A ti volatile se natakariš Annataru i ne puštaš, kao bijesna kuja kad zagrize pa ne pušta, ili ona nadrkana Kolarićka kad je zaskakala Milanovića....ajd nemoj.
grogo bolger is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 20:40   #39
Quote:
volatile kaže: Pogledaj post
@grogo bolger, zaista jadno kartoniranje i zaštita jednog od većih trollova na forumu. Admin bi se trebao drugačije ponašati.
dysback is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 02:10   #40
E moj Annatar,ako je vecina kao ti po razmisljanju nije ni cudo sto nam je drzava kakva je...mentalitet doktora znanosti pri rodjenju,i magistara zivotne skole i onda kad ti dodje netko sa imalo za tebe (i takve poput tebe) sa kompliciranijim algoritmom u poslu koji radis ,svoju nesposobnost i logicku "nevinost" predbacujes onom ko je komplicirani problem rijesio .VECINA KOMPLICIRANIH PROBLEMA IMA KOMPLICIRANA RJESENJA,i dok takvi ne shvate da je to zakon prirode nema smisla rasprava s njima
__________________
First you learn,then you remove "L".
moneycollector is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:50.