Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.12.2017., 17:40   #21
Sad sam tek vidjela, u braku si tek godinu dana, i vec si spremna za nove pocetke?
Godinu dana? Mislim da je tebi stvarno super rjesenje da ostavis svog muza jer ti njega ocito ne volis.
Ne mora tu nitko biti kriv,mozda si se stvarno zaletila s tim brakom. Ako je uopce istina sve ono sto si napisala.
Ali ako je, pusti covjeka da i on potrazi svoju srodnu dusu.
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2017., 18:16   #22
Ako je ovo za ozbač, jedna stvar...

Muški se vole i "poigrati", pa nemoj se iznenaditi da ako odeš u Švabiju, pa spavaš sa Švabom, on naglo izgubi interes kada se malo izgušta...

Ova njegova "ucjena" koju spominješ meni zvuči da bi te trebala upozoriti na povećan oprez.
__________________
"Svoju mater advartajzing!"-AP, alias RA
HHmischko is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2017., 18:32   #23
Quote:
avelina kaže: Pogledaj post
Sad sam tek vidjela, u braku si tek godinu dana, i vec si spremna za nove pocetke?
Godinu dana? Mislim da je tebi stvarno super rjesenje da ostavis svog muza jer ti njega ocito ne volis.
Ne mora tu nitko biti kriv,mozda si se stvarno zaletila s tim brakom. Ako je uopce istina sve ono sto si napisala.
Ali ako je, pusti covjeka da i on potrazi svoju srodnu dusu.
Trol, ne trol, bio sam u prilici uživo slušati ovakve priče. Mlada friško udana dama (godinu dana, čak sa malim djetetom) djeluje i izgleda 100% normalno, čak zgodna, djeluje inteligentno, 21-22 godina, žali se ljudima koje ne zna kako joj je u braku bez veze, kako ni sama ne zna zašto se udala. Kako joj je dosadno a muž joj nije napet.

Kako joj je 'sve to bezveze'. Muž izgleda ista sorta, radi stalno, dobar prema njoj itd itd. Čini se žene ne mogu protiv svoje prirode, ako joj nije napet i izazov piši kući propalo taman da je dobar kao Mahatma Gandi.

Dakle postoji to itekako. Koji su razlozi koćegaznati. Ljudi se udaju po inerciji, ne razmišljajući, svega tu ima. I sad ti vidi kakvo će dijete imati djetinjstvo. Ali ne krivim je, muškarci (vrlo) često ne razumiju žene i tretiraju ih zdravo za gotovo, kao vlasništvo ili stvar na polici. Sad si udana sad si moja a ja idem sa dečkima na pivo.

Ne kuže oni da je žena 5x kapacitetnija i superiornija u tim emotivnim pitanjima. Oni misle da je žena 100% emotivno i fizički njihova i čude se (a i puno gore stvari) kada shvate da nije.

Ja bi svakom muškiću u srednjoj uveo predmet 'Uputstvo za upotrebu žene'.
rolandus is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2017., 18:38   #24
Quote:
rolandus kaže: Pogledaj post
Trol, ne trol, bio sam u prilici uživo slušati ovakve priče. Mlada friško udana dama (godinu dana, čak sa malim djetetom) djeluje i izgleda 100% normalno, čak zgodna, djeluje inteligentno, 21-22 godina, žali se ljudima koje ne zna kako joj je u braku bez veze, kako ni sama ne zna zašto se udala. Kako joj je dosadno a muž joj nije napet.

Kako joj je 'sve to bezveze'. Muž izgleda ista sorta, radi stalno, dobar prema njoj itd itd. Čini se žene ne mogu protiv svoje prirode, ako joj nije napet i izazov piši kući propalo taman da je dobar kao Mahatma Gandi.

Dakle postoji to itekako. Koji su razlozi koćegaznati. Ljudi se udaju po inerciji, ne razmišljajući, svega tu ima. I sad ti vidi kakvo će dijete imati djetinjstvo. Ali ne krivim je, muškarci (vrlo) često ne razumiju žene i tretiraju ih zdravo za gotovo, kao vlasništvo ili stvar na polici. Sad si udana sad si moja a ja idem sa dečkima na pivo.

Ne kuže oni da je žena 5x kapacitetnija i superiornija u tim emotivnim pitanjima. Oni misle da je žena 100% emotivno i fizički njihova i čude se (a i puno gore stvari) kada shvate da nije.

Ja bi svakom muškiću u srednjoj uveo predmet 'Uputstvo za upotrebu žene'.
Pa za sto ili koga se onda udaju?
Za zamisljene ideale i slike kako ce to tek izgledati? Zar misle da ce se preko noci promijeniti muz, njegov karakter, izgled, sto li vec?
I to sa dobrotom. To mi nikad nije bilo jasno. Muz je "dobar" pa zato nije dovoljno dobar? Wtf???
Pa valjda ti je prioritet da ti u zivotu (braku ili vezi) bude dobro, ugodno, sigurno, da se smijes s tom osobom, da je volis, i da ti dani prolaze s lakocom.
Ili sto, na cijeni su modrice, suze, neprospavane noci i preljubi?
Jebiga onda. Valjda sto trazis, to i dobijes...
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2017., 18:45   #25
Quote:
rolandus kaže: Pogledaj post
Čini se žene ne mogu protiv svoje prirode...

Ne kuže oni da je žena 5x kapacitetnija i superiornija u tim emotivnim pitanjima. Oni misle da je žena 100% emotivno i fizički njihova i čude se (a i puno gore stvari) kada shvate da nije.

Ja bi svakom muškiću u srednjoj uveo predmet 'Uputstvo za upotrebu žene'.
Ja bih takvima kao ti preporucila da se ne prave poznavaoci zena, kada su im jedine zene u zivotu sa kojima je progovorio vise od dve reci, bile mama i komsinica od 90 godina.

LECIJA BROJ JEDAN: Zena nije stvar koja se upotrebljava!
__________________
*Per aspera ad astra.*
AlessandraB is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 21.12.2017., 18:56   #26
Quote:
avelina kaže: Pogledaj post
...
I to sa dobrotom. To mi nikad nije bilo jasno. Muz je "dobar" pa zato nije dovoljno dobar? Wtf???

Pa valjda ti je prioritet da ti u zivotu (braku ili vezi) bude dobro, ugodno, sigurno, da se smijes s tom osobom, da je volis, i da ti dani prolaze s lakocom.
Ili sto, na cijeni su modrice, suze, neprospavane noci i preljubi?
Jebiga onda. Valjda sto trazis, to i dobijes...
Sve je jasno kada shvatiš da su žene predatori. One u pitanju veza razmišljaju instinktima a ne razumom.

I tako razum kaže trebaš dobrog muža, sigurnog, da te štiti i da zarađuje i ti sama sebe uvjeriš da je tako.

Ali avaj.. ne ide Probudi se predatorski instinkt koji sugerira da trebaš nekog tko će biti izazov, kojega ne možeš uhvatiti ni za glavu ni za rep, koji će te činiti nesigurnom. Instinkt je kod žena jači od razuma jer ipak to su stotine tisuća godina genetike.

Naravno mnoge žene uspiju zatomiti instinkt i ići normalnim, očekivanim tokom. Slijede društvene norme, ali one same znaju da je instinkt uvijek tu negdje i da ga treba stalno kočiti. Instinkt nepogrešivo zna tko je taj lik kraj nje. Za to postoje razni Valiumi i slične pilulice, da liječe i zatomljuju ženske frustracije. Čim više u životu potiskuje instinkt, više Valiuma treba (u prenesenom značenju). Kada bi sve žene bile sretne, a najlakša stvar na svijetu je usrećiti ženu jer ona ne traži puno, farmaceutska industrija bila bi devastirana.

Nije da to navodim radi samohvale ali ovako anonimno mogu reći, moja sadašnja žena se u početku budila da gleda kako spavam. Kada sam je pitao zašto rekla je da me se nagleda jer nismo svaki dan bili zajedno. Sebe sam naveo samo kao primjer, dakle to je bio instinkt a ne razum. Usput to naravno ne znači da sam imao uspjeha sa svim ženama. Neke druge su se budile uz neke druge dečke jer im je instinkt tako govorio. Na našu opću društvenu žalost, uz dobrice se rijetko koja budila.
rolandus is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 21.12.2017., 18:57   #27
Ima istine u svemu sto pricate, mozda sam se zaletila u brak, nisam bila sama od 17 godine, on je bio stariji, pitao, ja pristala, cinilo se ispravno, i stvarno sam s tim jeb*** vinom isla samo jer nisam drugacije mogla snage skupiti za razgovor i taj put se nije nista ni dogodilo... Svabi vjerujem, pametan je i znam da je bio otvoren, i razumijem da ne zeli tako dalje, ne zelim ni ja... Skrivanje i sve nije moj nacin i cijeli zivot po tome pljujem i na kraju zavrsim pljujuci po sebi samoj... Ne trazim nikakvo razumijevanje, jednostavno me toliko sram da ne mogu to nikome reci....
MalaNata is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2017., 19:08   #28
Quote:
rolandus kaže: Pogledaj post
Sve je jasno kada shvatiš da su žene predatori. One u pitanju veza razmišljaju instinktima a ne razumom.

I tako razum kaže trebaš dobrog muža, sigurnog, da te štiti i da zarađuje i ti sama sebe uvjeriš da je tako.

Ali avaj.. ne ide Probudi se predatorski instinkt koji sugerira da trebaš nekog tko će biti izazov, kojega ne možeš uhvatiti ni za glavu ni za rep, koji će te činiti nesigurnom. Instinkt je kod žena jači od razuma jer ipak to su stotine tisuća godina genetike.

Naravno mnoge žene uspiju zatomiti instinkt i ići normalnim, očekivanim tokom. Slijede društvene norme, ali one same znaju da je instinkt uvijek tu negdje i da ga treba stalno kočiti. Instinkt nepogrešivo zna tko je taj lik kraj nje. Za to postoje razni Valiumi i slične pilulice, da liječe ženske frustracije. Čim više u životu potiskuje instinkt, više Valiuma treba (u prenesenom značenju).

Nije da to navodim radi samohvale ali ovako anonimno mogu reći, moja sadašnja žena se u početku budila da gleda kako spavam. Kada sam je pitao zašto rekla je da me se nagleda jer nismo svaki dan bili zajedno. Sebe sam naveo samo kao primjer, dakle to je bio instinkt a ne razum. Usput to naravno ne znači da sam imao uspjeha sa svim ženama. Neke druge su se budile uz neke druge dečke jer im je instinkt tako govorio. Na našu opću društvenu žalost, uz dobrice se rijetko koja budila.
Mislim da si skroz pogresno protumacio zene i vecina ovog sto si napisao, nema veze s vezom.
Opcenito, ljudi koji osjete nadmoc nad svojim partnerima, zbog nedostatka jacine u karakteru tih partnera, jasit ce po njima i pokzsavati im nametati svoju volju.
Pa dokle ide.
Sad, ima i muskaraca i zena beskicmenjaka. I ako nadu takve partnere koji ce to znati i htjeti iskoristiti, tako ce im i biti.
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2017., 19:08   #29
Isto tako, kako da kazem mami koju je moj otac varao i koja to nije nikad preboljela da sad ja radim to istp, sve sto ona mrzi, sve sto ja mrzim... Kako da kazem tetki koja je svog muza voljela vise od sebe i koji je preminuo, kako baki koja ceka da ostanem trudna, kako muzu koji me voli, a opet ne pokazuje to nikako... Mjesec dana prodje da on prespava na jeb*** kaucu igrqjuci PS i gledajuci serije, koji se seksa samo da bi se ispraznio i prema kojem onda logicno ne osjecam nikakvu strast... U tome je sve... Volim ja njega i dalje, ali ne zelim takav brak.... A ako mu to i kazem ili to okrene na stotu stranu ili spava jednu noc sa mnom i opet po starom.... Opet ne zelim sad to sjeb** zbog svabe, iako me on cijelu noc pijanu grlio, i nije nista ni napravio, nije me iskpristio, brinuo se za mene... Trebala bih prvo s muzem rijesiti stvari nevezano za svabu, ali se toliko bojim... Ispadam kao iz novina, rastala se nakon godinu dana.... Sram me same sebe i kakp to reci svojima nakon svatova i para koje su svi potrosili i nakon sto ga cijelo vrijeme zovu sine...
MalaNata is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2017., 19:10   #30
Quote:
MalaNata kaže: Pogledaj post
Ima istine u svemu sto pricate, mozda sam se zaletila u brak, nisam bila sama od 17 godine, on je bio stariji, pitao, ja pristala, cinilo se ispravno, i stvarno sam s tim jeb*** vinom isla samo jer nisam drugacije mogla snage skupiti za razgovor i taj put se nije nista ni dogodilo... Svabi vjerujem, pametan je i znam da je bio otvoren, i razumijem da ne zeli tako dalje, ne zelim ni ja... Skrivanje i sve nije moj nacin i cijeli zivot po tome pljujem i na kraju zavrsim pljujuci po sebi samoj... Ne trazim nikakvo razumijevanje, jednostavno me toliko sram da ne mogu to nikome reci....
Sigurna sam da ti je muz bio idealan, sve dok svabo nije uletio. Sad trazis sve moguce mane i krive drine svom muzu.
Znala si i prije da je takav. Jedina njegova greska je sto postoji i sto nije taj svabo.
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2017., 19:14   #31
Quote:
avelina kaže: Pogledaj post
Sigurna sam da ti je muz bio idealan, sve dok svabo nije uletio. Sad trazis sve moguce mane i krive drine svom muzu.
Znala si i prije da je takav. Jedina njegova greska je sto postoji i sto nije taj svabo.
Nije to bas tako, imala sam ja s njim momente i prepirke i prije svabe.... Istina je jedino da to sada gledam veci problem nego sto mozda je, ali ipak kome je normalno da zena mora nagovarati muza da spava s njom u istom krevetu...
MalaNata is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2017., 19:16   #32
Quote:
avelina kaže: Pogledaj post
Mislim da si skroz pogresno protumacio zene i vecina ovog sto si napisao, nema veze s vezom.
Zaboravila si da svaki muškarac koji je 'natural' tj koji vas dobro čita zna bolje od vas samih što mislite Vi znate bolje ono što same sebe želite uvjeriti da mislite, a mi znamo stvarno stanje.

Dakle ostajem pri svojem a to su me i brojni primjeri moji i ljudi oko mene uvjerili. Svijet, muškarci i žene funkcioniraju isto već tisuću godina, ništa se nije promijenilo.
rolandus is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2017., 19:17   #33
Quote:
rolandus kaže: Pogledaj post
Zaboravila si da svaki muškarac koji je 'natural' tj koji vas dobro čita zna bolje od vas samih što mislite Vi znate bolje ono što same sebe želite uvjeriti da mislite, a mi znamo stvarno stanje.

Dakle ostajem pri svojem a to su me i brojni primjeri moji i ljudi oko mene uvjerili. Svijet, muškarci i žene funkcioniraju isto već tisuću godina. Ništa se nije proimijenilo.
Posteno.
Svatko zna svoje.
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2017., 19:18   #34
Pod uvjetom da nisi troll , reci ću ti jednu stvar : niti jedan od njih dvojice najvjerojatnije nije tvoja srodna duša.

Drugi ti se desio da shvatiš da prvi nije za tebe i to ga je tvoja podsvijest pozvala i pustila - ali ne da se za njega udaš i rađaš mu djecu, već da shvatiš koliko ne poznaješ sebe. I koliko ne želiš ovaj brak.

Udati se iz navike je najgluplja i najčešća pogreška i žena i muškaraca - a ti se svog muža još i bojiš.

Razvedi se i budi solo. Upoznaj sebe i svoje potrebe.
Definiraj svoju personu a tek onda traži nekog.
Pa ti ni ne znaš tko si , do sada su te oblikovali partneri - u vezama si od 17 godine ( ili ti je muž bio i prvi dečko )

Mlada si i imaš život pred sobom - prevariti muža nakon dva mjeseca braka dovoljno govori o vašoj zajedničkoj budućnosti , ma kakav got on bio.
lara79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2017., 19:19   #35
Quote:
MalaNata kaže: Pogledaj post
Nije to bas tako, imala sam ja s njim momente i prepirke i prije svabe.... Istina je jedino da to sada gledam veci problem nego sto mozda je, ali ipak kome je normalno da zena mora nagovarati muza da spava s njom u istom krevetu...
Ako je tako, zasto prvo ne rijesis tu situaciju doma, pa se onda slobodna posvetis tom svabi, ako vec mislis da ti je on sudbina?
I ne brini ni zbog mame, ni zbog okoline. Ne zive oni tvoj zivot, niti nose tvoje krizeve i tvoje patnje.
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2017., 19:23   #36
Quote:
lara79 kaže: Pogledaj post
Pod uvjetom da nisi troll , reci ću ti jednu stvar : niti jedan od njih dvojice najvjerojatnije nije tvoja srodna duša.

Drugi ti se desio da shvatiš da prvi nije za tebe i to ga je tvoja podsvijest pozvala i pustila - ali ne da se za njega udaš i rađaš mu djecu, već da shvatiš koliko ne poznaješ sebe. I koliko ne želiš ovaj brak.

Udati se iz navike je najgluplja i najčešća pogreška i žena i muškaraca - a ti se svog muža još i bojiš.

Razvedi se i budi solo. Upoznaj sebe i svoje potrebe.
Definiraj svoju personu a tek onda traži nekog.
Pa ti ni ne znaš tko si , do sada su te oblikovali partneri - u vezama si od 17 godine ( ili ti je muž bio i prvi dečko )

Mlada si i imaš život pred sobom - prevariti muža nakon dva mjeseca braka dovoljno govori o vašoj zajedničkoj budućnosti , ma kakav got on bio.
Za prosječnu ženu nije lako iskakati iz prihvaćenih društvenih normi. Ako je pristala biti dio tih normi onda ih valja prihvatiti iako joj ne odgovaraju. Znači ako ga njeni zovu 'sine' onda je to to i 'sve je u redu, zavoljećeš ga' Ima Valiuma dovoljno u ljekarni
rolandus is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2017., 19:24   #37
Quote:
rolandus kaže: Pogledaj post
Za prosječnu ženu nije lako iskakati iz prihvaćenih društvenih normi. Pa ako ga njeni zovu 'sine' onda je to to Ima Valiuma dovoljno u ljekarni
To ti po svojoj zeni procjenjujes ili opet progovara iskustvo okoline?

Niti su sve zene iste, niti su svi muskarci isti. Ne mozes tako generalizirati.
Kao sto si ti pronasao zenu koja je tebi po tvojim mjerilima ok, tako i druge osobe nadu partnere koji im odgovaraju.

Autorica teme je jednostavno mlada i neiskusna.
Ne vidim razloga za ismijavanje takve osobe.
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2017., 19:33   #38
Quote:
avelina kaže: Pogledaj post
To ti po svojoj zeni procjenjujes ili opet progovara iskustvo okoline?

Niti su sve zene iste, niti su svi muskarci isti. Ne mozes tako generalizirati.
Kao sto si ti pronasao zenu koja je tebi po tvojim mjerilima ok, tako i druge osobe nadu partnere koji im odgovaraju.

Autorica teme je jednostavno mlada i neiskusna.
Ne vidim razloga za ismijavanje takve osobe.
Ajde ok, neću ismijavati iako malo sarkazma ne šteti. Neki se nađu pa budu sretni plus društvene norme su zadovoljene. Neki se ne nađu pa ne budu sretni ali pritisak društvenih normi je jak da ne mijenjaju status. Rekli bi po naški bad luck. Zvonko Bogdan je to dobro opisao https://goo.gl/uZHwp8

Naravno ima modernih žena koje gledaju Sex i grad i žele biti sretne te povlađivati sebi. Ja ih pošptujem i volim više nego ove prve ali društvena okolina ih ne voli. Pa ti biraj, nije vama lako.
rolandus is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2017., 19:35   #39
Quote:
avelina kaže: Pogledaj post
Ako je tako, zasto prvo ne rijesis tu situaciju doma, pa se onda slobodna posvetis tom svabi, ako vec mislis da ti je on sudbina?
I ne brini ni zbog mame, ni zbog okoline. Ne zive oni tvoj zivot, niti nose tvoje krizeve i tvoje patnje.
Mislim da je ovo najpravednije prema svima... Samo jos da snage skupim to sve rijesiti, a sto se valiuma tice, nije lik toliko ni u krivu, tocno mi treba kutija jer ne vidim ni izlaza ni nacina
MalaNata is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2017., 19:38   #40
Quote:
rolandus kaže: Pogledaj post
Ajde ok, neću ismijavati iako malo sarkazma ne šteti. Neki se nađu pa budu sretni plus društvene norme su zadovoljene. Neki se ne nađu pa ne budu sretni ali pritisak društvenih normi je jak da ne mijenjaju status. Rekli bi po naški bad luck.

Naravno ima modernih žena koje gledaju Sex i grad i žele biti sretne te povlađivati sebi. Ja ih pošptujem i volim više nego ove prve ali društvena okolina ih ne voli. Pa ti biraj, nije vama lako.
Sve ti je to isto. Oni koji su nezadovoljni, a nedovoljno hrabri ili neovisni, uvijek ce pronalaziti izgovore za ostanak u takvoj vezi.
Nekom ce to biti rodbina i susjedi, netko ce reci, a sto mogu, sam sam birao....
Ugl, nije zenama lako, a bome ni muskarcima sa samo jednom zenom vecinu svog zivota
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:56.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger