Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.01.2018., 17:35   #1
Strah od veze

Dakle, upoznala sam decka koji mi se odmah svidio, dopisivanja i sve ostalo. Nakon malo vise od tjedan dana dana me pitao za vezu, ja pristala i tu smo imali odnos. Nakon toga sve normalno, jos smo se vidli sljedeci dan i dan nakon se poceo cudno ponasat da bi dan poslije rrkao da nije siguran u vezu i to sto smo pricali jer citiram:"prosla veza mi je isprala mozak" . Decko je dosta privrzen svom drustvu i mislim da ga malo odvlace na svoju stranu jer od njih ni jedan nije u vezi i koliko sam shvatila svi imaju neka prijateljstva s povlasticama.
Zanima me dal je moguce da se decko stvarno boji buduce veze zbog neke prosle u kojoj se dosta opekao? Ili je to samo dobar izgovor
petra007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2018., 17:39   #2
Tebe ne bi trebalo brinuti zasto on ne zeli biti u vezi, jednostavno neki ne zele i to je to, ni s tobom, ni nikim, naviknuli su se na to da su sami i ne zanima ih nikakva obveza po tim pitanjima i oko toga.

Ne mora biti nista vezano uz tebe osobno, vrlo vjerojatno i nije.

Ali tko ne zeli biti u vezi nece se predomisliti, tako da se tome nemoj nadati.
Ufur is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2018., 17:41   #3
Question

Quote:
Ulfur kaže: Pogledaj post
Tebe ne bi trebalo brinuti zasto on ne zeli biti u vezi, jednostavno neki ne zele i to je to, ni s tobom, ni nikim, naviknuli su se na to da su sami i ne zanima ih nikakva obveza po tim pitanjima i oko toga.

Ne mora biti nista vezano uz tebe osobno, vrlo vjerojatno i nije.

Ali tko ne zeli biti u vezi nece se predomisliti, tako da se tome nemoj nadati.
Pa da, al zasto bi me prvo pitao za vezu a kasnije se predomislio
petra007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2018., 17:41   #4
Quote:
petra007 kaže: Pogledaj post
Dakle, upoznala sam decka koji mi se odmah svidio, dopisivanja i sve ostalo. Nakon malo vise od tjedan dana dana me pitao za vezu, ja pristala i tu smo imali odnos. Nakon toga sve normalno, jos smo se vidli sljedeci dan i dan nakon se poceo cudno ponasat da bi dan poslije rrkao da nije siguran u vezu i to sto smo pricali jer citiram:"prosla veza mi je isprala mozak" . Decko je dosta privrzen svom drustvu i mislim da ga malo odvlace na svoju stranu jer od njih ni jedan nije u vezi i koliko sam shvatila svi imaju neka prijateljstva s povlasticama.
Zanima me dal je moguce da se decko stvarno boji buduce veze zbog neke prosle u kojoj se dosta opekao? Ili je to samo dobar izgovor
više zvuči kao da je dobio što je htio, a da bi do toga došao okrenuo je priču na vezu. sorry.
wild rider7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2018., 17:42   #5
Quote:
petra007 kaže: Pogledaj post
Dakle, upoznala sam decka koji mi se odmah svidio, dopisivanja i sve ostalo. Nakon malo vise od tjedan dana dana me pitao za vezu, ja pristala i tu smo imali odnos. Nakon toga sve normalno, jos smo se vidli sljedeci dan i dan nakon se poceo cudno ponasat da bi dan poslije rrkao da nije siguran u vezu i to sto smo pricali jer citiram:"prosla veza mi je isprala mozak" . Decko je dosta privrzen svom drustvu i mislim da ga malo odvlace na svoju stranu jer od njih ni jedan nije u vezi i koliko sam shvatila svi imaju neka prijateljstva s povlasticama.
Zanima me dal je moguce da se decko stvarno boji buduce veze zbog neke prosle u kojoj se dosta opekao? Ili je to samo dobar izgovor
Za odgovor na tvoje pitanje bismo trebali znati što je tom dečku u glavi. Nema načina da to znamo. Znam da sam se ja neko vrijeme nakon jedne loše veze bojao iduće, jer nakon nekakvog malo lošijeg iskustva shvatiš koliko sranja može proizaći iz nečeg što na početku izgleda lijepo.


Međutim.....Mislim da to nije najbitnija stvar u priči. Iz načina kako si formulirala post je očito da se ti već sad natječeš s njegovim prijateljima za njegovu naklonost. Znajući to, nisam ni ja siguran da bih bio s tobom, jer baš iz takvih natjecanja proizađu loša iskustva.

Ako tebi "biti u vezi" znači "natjerati ga da te voli više nego prijatelje" ne vjerujem da je to dobra veza.

A da se jednostavno opustiš i pustiš čovjeka da voli svoje prijatelje i da bude ono što je, ne tražeći odmah od njega da ti obeća brda i doline?

Emocionalnu privrženost ponekad dobiješ onda kad je prestaneš očajnički tražiti i ovisiti o njoj.......A u "zdravoj vezi" ne bi trebalo biti bitno tko su mu prijatelji i jesu li oni u vezama.
advocatus82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2018., 17:44   #6
Quote:
petra007 kaže: Pogledaj post
Dakle, upoznala sam decka koji mi se odmah svidio, dopisivanja i sve ostalo. Nakon malo vise od tjedan dana dana me pitao za vezu, ja pristala i tu smo imali odnos. Nakon toga sve normalno, jos smo se vidli sljedeci dan i dan nakon se poceo cudno ponasat da bi dan poslije rrkao da nije siguran u vezu i to sto smo pricali jer citiram:"prosla veza mi je isprala mozak" . Decko je dosta privrzen svom drustvu i mislim da ga malo odvlace na svoju stranu jer od njih ni jedan nije u vezi i koliko sam shvatila svi imaju neka prijateljstva s povlasticama.
Zanima me dal je moguce da se decko stvarno boji buduce veze zbog neke prosle u kojoj se dosta opekao? Ili je to samo dobar izgovor
Ma brate on ti ga je uvalio i kasnije ga vise ne zanimas, sutra dolazi na red druga kojoj ce isto sprasit i otkantat ka i tebe isto (izvini na grubin rijecima liose ne znam )

Poslano sa mog SM-G925F koristeći Tapatalk
pokojna pantera is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2018., 17:44   #7
Quote:
petra007 kaže: Pogledaj post
Pa da, al zasto bi me prvo pitao za vezu a kasnije se predomislio
Zato sto je supak i nedorastao (pretpostavka, jer nismo u njegovoj glavi, ni tvojoj), takav ti ni ne treba.

Da je tip na mjestu i korektan rekao bi ti odmah da znas na cemu si, ovako te izigrao.

Budes opreznija drugi puta.
Ufur is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2018., 17:46   #8
Da je strah od veze, rekao bi ti prije seksa. I poradio na tom strahu ili te obavijestio da od vas neće biti ništa.

Rekli su ti već, htio je seks, a najbrži način je da ti malo slaže.
Maria34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2018., 17:46   #9
Sve je moguće kad je u pitanju strah od nečega pa i veze.
Koliko dugo se poznajete? Nejasan mi je ovaj dio "Nakon malo više od tjedan dana dana me pitao za vezu". Tjedan dana čega, dopisivanja ili izlazaka?
Elois is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2018., 17:48   #10
Quote:
Elois kaže: Pogledaj post
Sve je moguće kad je u pitanju strah od nečega pa i veze.
Koliko dugo se poznajete? Nejasan mi je ovaj dio "Nakon malo više od tjedan dana dana me pitao za vezu". Tjedan dana čega, dopisivanja ili izlazaka?
Dva izlaska i nakon toga dopisivanje,sve skupa tjedan dana
s tim da mi se ni u jednom trenutku nije cinilo da zeli samo to
petra007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2018., 17:49   #11
Quote:
advocatus82 kaže: Pogledaj post

Emocionalnu privrženost ponekad dobiješ onda kad je prestaneš očajnički tražiti i ovisiti o njoj.
Ovo.

S tim da bih ja dodao da je tako s biločim u životu i bez ponekad
stevo7650 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2018., 17:52   #12
Quote:
advocatus82 kaže: Pogledaj post
Za odgovor na tvoje pitanje bismo trebali znati što je tom dečku u glavi. Nema načina da to znamo. Znam da sam se ja neko vrijeme nakon jedne loše veze bojao iduće, jer nakon nekakvog malo lošijeg iskustva shvatiš koliko sranja može proizaći iz nečeg što na početku izgleda lijepo.


Međutim.....Mislim da to nije najbitnija stvar u priči. Iz načina kako si formulirala post je očito da se ti već sad natječeš s njegovim prijateljima za njegovu naklonost. Znajući to, nisam ni ja siguran da bih bio s tobom, jer baš iz takvih natjecanja proizađu loša iskustva.

Ako tebi "biti u vezi" znači "natjerati ga da te voli više nego prijatelje" ne vjerujem da je to dobra veza.

A da se jednostavno opustiš i pustiš čovjeka da voli svoje prijatelje i da bude ono što je, ne tražeći odmah od njega da ti obeća brda i doline?

Emocionalnu privrženost ponekad dobiješ onda kad je prestaneš očajnički tražiti i ovisiti o njoj.......A u "zdravoj vezi" ne bi trebalo biti bitno tko su mu prijatelji i jesu li oni u vezama.
Samo sto ja stvarno nisam stala nikad izmedu njega i njegovih prijatelja, ali u jednom trenutku kad smo provodili malo vise vremena skupa je iskomenitaro kako je vise sa mnom nego sa bilo kim, i da ne voli kad zbog cure napusti svoje drustvo.
Zadnje na cemu smo ostali je bilo da sam mu rekla da nek bude sa svojim drustvom, i da nek izlazi pa ak zeli da se javi kad se vratim u isti grad di je on
petra007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2018., 17:56   #13
Znači bili ste u vezi par sati unutar kojih ste spavali i nakon toga je rekao da se predomislio ? Jesam dobro shvatila ?

A zašto si spavala s njim isti čas ? Pa veza se gradi postupno ..

Možda mu se ne sviđaš gola , možda nikad nije ni planirao ništa sa tobom osim seksa pa ti je prodao priču - možda ovo možda ono ,,možda su u šumi ..

Drugi put ćeš pametnije - Nećeš skidat gaće čim ti druga strana kaže “da ste u vezi “, nego kad ćeš se ti osjećati voljeno i sigurno, osim ako sama ne odlučiš suprotno pa se poseksaš odmah kao sada.
Ali tada bi ti se opet moglo desiti ovo isto : da pitaš na forumu što je u glavi muškarcu kojeg ne poznaš.
lara79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2018., 17:59   #14
Quote:
petra007 kaže: Pogledaj post
Dakle, upoznala sam decka koji mi se odmah svidio, dopisivanja i sve ostalo. Nakon malo vise od tjedan dana dana me pitao za vezu, ja pristala i tu smo imali odnos. Nakon toga sve normalno, jos smo se vidli sljedeci dan i dan nakon se poceo cudno ponasat da bi dan poslije rrkao da nije siguran u vezu i to sto smo pricali jer citiram:"prosla veza mi je isprala mozak" . Decko je dosta privrzen svom drustvu i mislim da ga malo odvlace na svoju stranu jer od njih ni jedan nije u vezi i koliko sam shvatila svi imaju neka prijateljstva s povlasticama.
Zanima me dal je moguce da se decko stvarno boji buduce veze zbog neke prosle u kojoj se dosta opekao? Ili je to samo dobar izgovor

Možda je izgovor, možda nije, možda misli da se zaletio pa sad pedalira unatrag

Ja bih mu rekla da mi se sviđa, ali da ako on nije siguran to je isto ok, odmakla bih se, živjela svoj život, a on će se javiti ako se zbroji.

Ako ne - ne.

Najbolje je kad se međusobno hoćete
Ro_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2018., 18:00   #15
Quote:
petra007 kaže: Pogledaj post
Dakle, upoznala sam decka koji mi se odmah svidio, dopisivanja i sve ostalo. Nakon malo vise od tjedan dana dana me pitao za vezu, ja pristala i tu smo imali odnos. Nakon toga sve normalno, jos smo se vidli sljedeci dan i dan nakon se poceo cudno ponasat da bi dan poslije rrkao da nije siguran u vezu i to sto smo pricali jer citiram:"prosla veza mi je isprala mozak" . Decko je dosta privrzen svom drustvu i mislim da ga malo odvlace na svoju stranu jer od njih ni jedan nije u vezi i koliko sam shvatila svi imaju neka prijateljstva s povlasticama.
Zanima me dal je moguce da se decko stvarno boji buduce veze zbog neke prosle u kojoj se dosta opekao? Ili je to samo dobar izgovor
Najlakše je svaliti na njegovo društvo.

Najvjerojatnije je dobio ono što je i u prvom redu tražio (vjerujem da ti ne trebam crtati što) i sad traži način kako bi odletio na drugi cvijet...
Hammer Prime is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2018., 18:01   #16
Quote:
petra007 kaže: Pogledaj post
Dva izlaska i nakon toga dopisivanje,sve skupa tjedan dana
s tim da mi se ni u jednom trenutku nije cinilo da zeli samo to
Zapravo ga nisi stigla dovoljno upoznati.
Sad mi se nameće pitanje "Zašto poželjeti ući u vezu s nekime koga ne poznaješ?"
Elois is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2018., 18:14   #17
Kad procitam "pito me za vezu" odma mi je zlo
the33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2018., 18:24   #18
Pa kaj onda ak je to tak teklo. ja sam se sa svojom zadnjom bivšom poseksao prvo pa sam joj onda rekao da želim bit s njom. i bili smo skupa tak godinu dana, ni bitno to sad. bitno je da se stvari iskomuniciraju da druga strana zna na čemu je.

to kaj je neko neozbiljan vjerojatno ni sam ne zna kaj hoće.
stevo7650 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2018., 18:46   #19
Mimo forumskih romantiziranja i uvjeravanja da su se dvoje vrlo brzo pojebali pa ostali u dugogodišnjoj vezi, muško nakon seksa uglavnom gubi interes prema ženi, osim ako nije imao neki dublji interes i prije seksa ili ženu smatra "premijom" za sebe. (stav da sigurno ne može naći ljepšu/bolju)

A sad, znali smo mi muški servirati izgovor da ne možemo prestati misliti na bivšu i nakon nekoliko tjedana veze i svašta obećavati prije seksa...
__________________
"Svoju mater advartajzing!"-AP, alias RA
HHmischko is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2018., 18:55   #20
Quote:
HHmischko kaže: Pogledaj post
A sad, znali smo mi muški servirati izgovor da ne možemo prestati misliti na bivšu i nakon nekoliko tjedana veze i svašta obećavati prije seksa...
to je bilo nekada, vidiš da je danas dovoljno samo pitati za vezu
lurker312 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:06.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger