Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.01.2018., 21:34   #21
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Ma daj molim te. Mogel je on povest tu drugu ,a ti mu zet pola od njegovih miljuna! i sad lagano tipkat na pozlačenom Macu iz Garmiša!
Da ih je imao možda sam i mogla .

Drugi put ću se pametnije razvest .

Quote:
Hammer Prime kaže: Pogledaj post
Budući da je bivši, zaključujem da "svega" obuhvaća i vanbračne snošajne aktivnosti...
Na tvoju žalost i on i ja smo bili previše ljudi da se varamo, pa smo se prvo razjebali nego što je on priznao da je zaljubljen u kolegicu već mjesecima. Nisam glupa, bilo je očito, samo sam čekala da mi kaže .
dire Dawn is offline  
Old 06.01.2018., 21:43   #22
Quote:
avelina kaže: Pogledaj post
A jel se moram udat za tebe, ili cemo samo pare brojat?

Ma samo pare brojat. Ko se još i ženi


Previše tu ima posla s brojanjem da bi se stigli i ženit.

Zadnje uređivanje Mr-Whatever : 06.01.2018. at 22:15.
Mr-Whatever is offline  
Old 06.01.2018., 22:42   #23
Zašto se uvijek misli da se žene udaju zbog para?
Ima i muškaraca koji bi to napravili.
Prvi puta se obično žene zbog ljubavi, a drugi puta zbog para jer skužiš da te zajebavaju i siromašni i bogati, pa kad se već udaješ neka bar ima love. Lakše je plakati u mercedesu nego na biciklu
__________________
Najveća od svih sloboda je kad si možeš dopustiti biti ono što uistinu jesi
My time is offline  
Old 06.01.2018., 22:51   #24
Quote:
Vatra14 kaže: Pogledaj post
Nacionalizam je tema do 300 evra prihoda mesečno. Njima se servira ta priča. Kad plata pređe 500 evra, onda počinje razgovor o garderobi i kafićima. Kad pređe hiljadu, onda je top tema zdrava hrana, letovanja i zimovanja, a kad se popne na više od tri hiljade, onda prestaje svako palamuđenje. Ljudi onda pričaju o vremenskoj prognozi i ljubavi - rekao je Rambo i dodao da, budući da većina ljudi na ovim prostorima ima prosečnu platu od 300 do 500 evra (ako uopšte i prima platu), zato nacionalizam i jeste dominantna tema.

Rambo Amadeus
Istina!
__________________
Samo budale i mrtvaci ne mijenjaju mišljenje. *&* Život je niz privremenih stanja.
Coeli is offline  
Old 07.01.2018., 00:42   #25
ima ih i takvih.
ima ih i koje nisu.
mislin, teško je generalizirati u ovom slučaju.
Kapo O'makine is offline  
Old 07.01.2018., 00:44   #26
sad čitan post od vatre pa me nekako asociralo na jednu rečenicu dela trottera: s novcem je lakše biti siromašan.
pa ma šta to u stvari značilo
Kapo O'makine is offline  
Old 07.01.2018., 00:50   #27
Nisam, ali drugi put hoću
__________________
Zamela me bura..
Casidy is offline  
Old 07.01.2018., 00:59   #28
Quote:
Carica Hrdalo kaže: Pogledaj post
Definitivno ne. Bivši muž ni dandanas nema para.
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
Noup.

Bivši muž i ja smo imali svega osim para .

Nije mi to tad smetalo.
Nebi mi ni u sličnoj situaciji s nekim drugim smetalo.

Hvala Bogu radno sam sposobna, pa ne moram tražit uzdržavatelja nego partnera .
Zato i jesu bivsi

Zenske se u pocetku veze vode srcem, zaljubljenost, leptirici i ruzicaste naocale, pare nisu bitne. Kad prodje to stanje obicno ih hiti realnost. Naravno “imanje” para je relativan pojam. Nekom ni 20000 kuna mjesecno nije dovoljno
Wogy is offline  
Old 07.01.2018., 01:03   #29
Quote:
Mali Kapo kaže: Pogledaj post
sad čitan post od vatre pa me nekako asociralo na jednu rečenicu dela trottera: s novcem je lakše biti siromašan.
pa ma šta to u stvari značilo
Citiraš dellboya, šta misliš da to ima tri značenja japanskih mudraca?

Quote:
Wogy kaže: Pogledaj post
Zato i jesu bivsi

Zenske se u pocetku veze vode srcem, zaljubljenost, leptirici i ruzicaste naocale, pare nisu bitne. Kad prodje to stanje obicno ih hiti realnost. Naravno “imanje” para je relativan pojam. Nekom ni 20000 kuna mjesecno nije dovoljno
Da prostiš, al - ne seri.

Ili bar nemoj u svoje generalizacije uplitat i mene i imputirat da su se stvari odvile zbog razloga zbog kojih nisu.
dire Dawn is offline  
Old 07.01.2018., 01:07   #30
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
Citiraš dellboya, šta misliš da to ima tri značenja japanskih mudraca?


del je iskren, što se za mnoge ovdje ne može reći.
Kapo O'makine is offline  
Old 07.01.2018., 01:07   #31
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
Citiraš dellboya, šta misliš da to ima tri značenja japanskih mudraca?



Da prostiš, al - ne seri.

Ili bar nemoj u svoje generalizacije uplitat i mene i imputirat da su se stvari odvile zbog razloga zbog kojih nisu.
Oprosti, drugi dio posta se ne odnosi na kvot tvog posta, na njega se odnosi samo ono popraceno smajlijem drugi dio je moje misljenje koje nema veze s tobom. Jel sad ok?
Wogy is offline  
Old 07.01.2018., 01:25   #32
Quote:
Mali Kapo kaže: Pogledaj post
del je iskren, što se za mnoge ovdje ne može reći.
To stoji.
Samo što ti je stvar u njegovom cijelom liku upravo u tome da "biseri mudrosti" koje prosipa kako bi ispao pametan ustvari nemaju smisla i pokazuju da to nije.

I zato ne traži mudrost tamo gdje je nema.
Ili bolje, ne traži dvosmislenost i dublje značenje tamo gdje je nema.

Quote:
Wogy kaže: Pogledaj post
Oprosti, drugi dio posta se ne odnosi na kvot tvog posta, na njega se odnosi samo ono popraceno smajlijem drugi dio je moje misljenje koje nema veze s tobom. Jel sad ok?
Bolje.

No kad generaliziraš i pišeš o svim curama nekako se ne osjećam pretjerano izdvojeno jer sam ipak jel... Cura.

Kao ona shema "svi amerikanci su smeće, ali ti nisi jer si moj frend" (makar si amerikanac).
Uvreda zapakirana u generalizaciju je i dalje uvreda i toj osobi koliko god disklejmera stavio.

Prestat generalizirat bi ti bio bolji potez.
dire Dawn is offline  
Old 07.01.2018., 01:37   #33
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
To stoji.
Samo što ti je stvar u njegovom cijelom liku upravo u tome da "biseri mudrosti" koje prosipa kako bi ispao pametan ustvari nemaju smisla i pokazuju da to nije.

I zato ne traži mudrost tamo gdje je nema.
Ili bolje, ne traži dvosmislenost i dublje značenje tamo gdje je nema.


ne radi se o traženju mudrosti ni tamo di je nema a ni tamo di je ima... na koncu tko smo uopće mi da definiramo di se "mudrost" nalazi.
možda baš u njegovoj izjavi i leži neko zrnce mudrosti.
samo, ljudi su čudni. uzimaju sebi za pravo da se izdignu iznad gomile, često bez pravog pokrića.
znaš ono.... svi su glupi samo sam ja pametan i te šeme.....
Kapo O'makine is offline  
Old 07.01.2018., 01:41   #34
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
To stoji.
Samo što ti je stvar u njegovom cijelom liku upravo u tome da "biseri mudrosti" koje prosipa kako bi ispao pametan ustvari nemaju smisla i pokazuju da to nije.

I zato ne traži mudrost tamo gdje je nema.
Ili bolje, ne traži dvosmislenost i dublje značenje tamo gdje je nema.



Bolje.

No kad generaliziraš i pišeš o svim curama nekako se ne osjećam pretjerano izdvojeno jer sam ipak jel... Cura.

Kao ona shema "svi amerikanci su smeće, ali ti nisi jer si moj frend" (makar si amerikanac).
Uvreda zapakirana u generalizaciju je i dalje uvreda i toj osobi koliko god disklejmera stavio.

Prestat generalizirat bi ti bio bolji potez.

Pa u biti nije uvreda. Cinjenica je da se zene vode emocijama i zato ulaze u vezu. Ne znam kako drugacije napisati ostatak (da se razilaze kad zaljubljenost prodje jer, pored ostalih problema, nema ni para) a da se ogranicim na samo jedan dio veza. Ne generaliziram vec pokusavam reci da su novci bitan cimbenik i kad se spoji nedostatak novca sa jos nekoliko nepremostivih problema dodje do razlaza. Da se razumijemo, isto vrijedi i za puno muskih.

Dakle, ontopicno, zene se u vecini slucaja ne udaju zbog penezi
Wogy is offline  
Old 07.01.2018., 01:56   #35
Quote:
Mali Kapo kaže: Pogledaj post
ne radi se o traženju mudrosti ni tamo di je nema a ni tamo di je ima... na koncu tko smo uopće mi da definiramo di se "mudrost" nalazi.
možda baš u njegovoj izjavi i leži neko zrnce mudrosti.
samo, ljudi su čudni. uzimaju sebi za pravo da se izdignu iznad gomile, često bez pravog pokrića.
znaš ono.... svi su glupi samo sam ja pametan i te šeme.....
Bože mili.

Citirao si lika iz serije. Meni dobro poznate i o kojoj sam gledala hrpu videa na YT što se tiče snimanja i gdje se pričalo o likovima, razvoju istih i svemu ostalom.

Na jednom mjestu si napisao da ti njegova izjava nije baš jasna i ja sam ti samo pokušala ukazati na to koga citiraš i kakvim su oni njega pokušali napraviti.

Evo, mogu i ukratko - na tvoje "što god to značilo" je odgovor "ne znači išta".



Quote:
Wogy kaže: Pogledaj post
Pa u biti nije uvreda. Cinjenica je da se zene vode emocijama i zato ulaze u vezu. Ne znam kako drugacije napisati ostatak (da se razilaze kad zaljubljenost prodje jer, pored ostalih problema, nema ni para) a da se ogranicim na samo jedan dio veza. Ne generaliziram vec pokusavam reci da su novci bitan cimbenik i kad se spoji nedostatak novca sa jos nekoliko nepremostivih problema dodje do razlaza. Da se razumijemo, isto vrijedi i za puno muskih.

Dakle, ontopicno, zene se u vecini slucaja ne udaju zbog penezi
Pare su bitne htjeli to ljudi priznat ili ne, ali nisu svima presudne.
U svakoj vezi nedostatak novca stvari određene tenzije, barem nakon nekog dužeg vremena.
Da me ubiješ ne mogu zamisliti da je nekom paru superugodno ako moraju razmišljat hoće sutra kupit kruh ILI mlijeko jer nemaju za oboje.
Nakon nekog vremena takve stvari i takav stres ostave trag i na čovjeku i na odnosu.

Meni je i dok sam bila solo bilo bitno da imam para za osnovne stvari jer je puno lakše živit kad znaš da su režije i stanarina plaćeni i da možeš sutra jest što hoćeš, a čak i otić na kavu ak ti se bude dalo.

Makar ovo o čem ja govorim se ne uklapa ustvari u kontekst teme i "udaji zbog novca" jer za mene je udaja radi novca ona kad je to jedan i jedini razlog zašto si uopće s tom osobom.
dire Dawn is offline  
Old 07.01.2018., 02:06   #36
Onda mislim da pricamo o istoj stvari samo zbog onog “zene sa venere muskarci sa marsa” se ocito ne uspijemo razumjeti

Bas sam googlao najcesce razloge razvoda kod Hrvata, kazu novac i nedostatak komunikacije. To dvoje vjerojatno vodi do stresa, napetosti i sve veceg razdora u vezi.
Wogy is offline  
Old 07.01.2018., 02:08   #37
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
Bože mili.

Citirao si lika iz serije. Meni dobro poznate i o kojoj sam gledala hrpu videa na YT što se tiče snimanja i gdje se pričalo o likovima, razvoju istih i svemu ostalom.

Na jednom mjestu si napisao da ti njegova izjava nije baš jasna i ja sam ti samo pokušala ukazati na to koga citiraš i kakvim su oni njega pokušali napraviti.

Evo, mogu i ukratko - na tvoje "što god to značilo" je odgovor "ne znači išta".


to što ne znači išta za tebe, to bi trebalo uzeti sa 100% točnošću, jel mi to želiš poručiti? šta to nije samo tvoje skromno mišljenje?
i sa svim novcima ovog svijeta možeš biti siromašan. duhom.
ali, što to znači tebi i današnjoj nadobudnoj mladeži koja misli da je popila svu pamet svijeta.
Kapo O'makine is offline  
Old 07.01.2018., 02:23   #38
Quote:
Wogy kaže: Pogledaj post
Onda mislim da pricamo o istoj stvari samo zbog onog “zene sa venere muskarci sa marsa” se ocito ne uspijemo razumjeti

Bas sam googlao najcesce razloge razvoda kod Hrvata, kazu novac i nedostatak komunikacije. To dvoje vjerojatno vodi do stresa, napetosti i sve veceg razdora u vezi.
Očito .

Ak njih dvoje nemaju novca čisto sumnjam da se mogu baš oboje osjećat super u vezi toga i da im je veza jednako kvalitetna kao što bi bila da imaju više novca.
Sjećam se i ja perioda kad stvari nisu bile toliko "kraj s krajem" i bilo je lakše i ljepše.

Ovako ako imaš xy određenih problema i NA TO nadodaš još i pare... Stvarno nije recept za sretnu vezu i/ili brak.

Nismo se razveli radi toga, ali da nam je to zadavalo dodatne stresove - sigurno.
Pogotovo kad je "kraj" blizu, a iduća plaća daleko .

I da se nebi našao netko pametan... Ne, nisam mu zamjerala jer ne zarađuje više jednako kao što ni on nije zamjerao meni. Bili smo sretni što uopće imamo sreće da oboje imamo posao, a nikakvih boljih prilika nije bilo na vidiku (a nije da nismo tražili).

Quote:
Mali Kapo kaže: Pogledaj post
to što ne znači išta za tebe, to bi trebalo uzeti sa 100% točnošću, jel mi to želiš poručiti? šta to nije samo tvoje skromno mišljenje?
i sa svim novcima ovog svijeta možeš biti siromašan. duhom.
ali, što to znači tebi i današnjoj nadobudnoj mladeži koja misli da je popila svu pamet svijeta.
O Kriste Isuse .

Pričam ti što sam čitala o njemu kao LIKU iz serije i što su TVORCI SERIJE govorili o tom istom LIKU kojeg su oni STVORILI u svojoj MAŠTI.

No dobro.

Možeš mi tak citirat i Alana Forda, al mi ne možeš reć da su to životne mudrosti kojima se treba vodit jer se radi o satiričnom stripu.

Mućke su, vjerovao ili ne, britanska humoristična serija.

No okej, što tvorci Dellboya znaju kad si tu ti da nam objasniš .
dire Dawn is offline  
Old 07.01.2018., 03:11   #39
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
Da me ubiješ ne mogu zamisliti da je nekom paru superugodno ako moraju razmišljat hoće sutra kupit kruh ILI mlijeko jer nemaju za oboje.
Nakon nekog vremena takve stvari i takav stres ostave trag i na čovjeku i na odnosu.
Kruh. Bez mlijeka se može. Štruca kruha je cijeli dan hrane. Mlijeko samo prođe kroz tebe.
E, ali, pravo pitanje je kad biraš između wc papira i kruha. Što ćeš odabrati?
Tamponi ili ulje?
Krumpir ili brašno? Bolje krumpir

Ne, nije uopće ugodno.

Pare nisu bitne u vezi, bitne su u životu. Ostavilo traga na nama oboje. Ne i na naš odnos (barem ne u tom smislu)

On topic.
Valjda se izvanbračna zajednica kategorizira također. Nije bilo zbog novca. Jebao vas novac.
__________________
Don't linger, it's only words.
Verdadera is offline  
Old 07.01.2018., 03:24   #40
Quote:
Bilijuner kaže: Pogledaj post
To je nekakva tabu tema u našoj nazovi konzerva sredini/ama.

Ovo je čisto O.K sa ženske strane, jer imaju pravo mislit na potrebe familije i biti situirane s te strane. Ali ako im je muževa lisnica omiljena igračka, više se to ne čini toliko finim i poželjnim...

Uglavnom s mog iskustva, upoznao zgodnu curu, ja se svidio njoj, ona meni, fino komuniciramo, kad ona potegne pitanje para... pad sistema
Daj bar reci kako je izgledalo to pitanje.. pitanje para.. sta te bukvalno pitala kolko zaradjujes i imas onako iz vedra neba?
Praznih Ruku is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:47.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger