Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca > Druženje forumaša

Druženje forumaša Virtualna i real life druženja. Ex Tulumara.

Pogledaj rezultate ankete: jeste li bili u roku/akademiji?
da ,stalno sam tamo 63 40.65%
da, ali mi se nije svidjelo 50 32.26%
ne, ali namjeravam otići 20 12.90%
ne ,i nemam nikakvu namjeru otići 22 14.19%
Glasovatelji: 155. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.11.2006., 02:36   #41
Quote:
Rynn kaže:
išetasmo mi iz Krivog Puta...

[snip snip]
horor
[/snip snip]
tak ti i treba kad odlaziš iz krivog puta bez valjanog razloga
__________________
Build a man a fire, and he'll be warm for a day. Set a man on fire, and he'll be warm for the rest of his life.

- Terry Pratchet, Jingo
Equilibrium is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2006., 12:44   #42
moj prvi odlazak u roko je bio cist ok..........jedino kaj mi je upao neki decko koji me ni 5,ni 6 odmah poceo ljubiti........svaka mu cast za taj upad.......
__________________
I will never be the woman with the perfect hair, who can wear white and not spill on it.{Carrie}
Tesanera is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2006., 15:56   #43
Quote:
Rynn kaže:
I da, došao je i taj trenutak, stojimo mi u masi mladih, nekima zgodnih, nekima odbojnih šminkera i čekamo da nadasve ljubazni zaštitari odluče dali će nas pustiti ili ne…… do you feel lucky?..... nego, jedan me jako podsjećao na onu prodavačicu iz dione….. isti brčići, iste snažne ruke…. Naravno, budući da smo svi mlađi od 18, odjeveni o odjeću koja ne otkriva previše mesa, u starkama, crnim majicama i, i tu i tamo koji lanac, NARAVNO DA SMO UPALI UNUTRA....
I tako…. Nakon kojih sat, sat i pol lunjanja Jarunom, jave se nama kolegice iz razreda da su one u ROKU! «E neš ti upast a ja ne» kolektivna je misao projurila našim glavicama…..
(inače, avanture sa kafićima/diskotekama na jarunu su posebna priča, o tome ćemo neki drugi put kada se malo slegnu emocije….)
Niste vi to bili u Roku. Ispred Roka nema zaštitara. I Roko nije na Jarunu, već na Savi.
skakavacka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2006., 11:53   #44
Quote:
skakavacka kaže:
Niste vi to bili u Roku. Ispred Roka nema zaštitara. I Roko nije na Jarunu, već na Savi.
sad kao imaju zašitare
__________________
Uostalom, mislim da Kartagu treba razoriti!
Hella Good is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2006., 11:56   #45
Quote:
Tesanera kaže:
jedino kaj mi je upao neki decko koji me ni 5,ni 6 odmah poceo ljubiti........svaka mu cast za taj upad.......

Ja bi takvog pljusnula.

Ok, ne doslovno, ali reakcija mi sigurno ne bi bila svaka cast
LaTiTeA is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2006., 23:18   #46
Quote:
LaTiTeA kaže:
Ja bi takvog pljusnula.

Ok, ne doslovno, ali reakcija mi sigurno ne bi bila svaka cast
ma daj.......za tak nesto trebas imat fakat puno petlje ili biti mrtvo pijan......samo se maknes od njega i bok.....bas bi mi trebalo da nekog pljusnem usred punog roka...... .............smo polako....
__________________
I will never be the woman with the perfect hair, who can wear white and not spill on it.{Carrie}
Tesanera is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2006., 21:35   #47
Quote:
mirkec_23 kaže:
moj put u roko započeo je ovako. Skupila se tri studenta(inače nas ima više) al ovog puta je samo jednog njegova aždaja(čitaj draga) pustila sa lanca! I krenusmo mi u provod ali pitanje je gdje? Obično kad ne znamo kuda onda neko kaže Roko i ajde odemo mi tam di su studenti i ljudi naših godina. Pred samim klubom ženskica pika u štiklicama i bahato se vuće preko ceste(ja sam jedina na svijetu i baš me briga kaj tu sad auti prolaze ). Skoro smo ju namjerno zgazili uz škipu guma iz ne popravljivog forda 87 godina a koka je preletila cestu kao da ju vrag goni i pritom nam je svu rodbinu spomenula. No dobro, malo smo se nasmijali i krenuli smo se parkirati. Skrenemo mi tako na parkiralište kad tamo Bela Mečka 190 sa BIH tablicama a na staklu piše "Nije Ćaćin nego moj" a okolo se skupile Kolege (valjda su svi iz Ljubuškog pa se poznaje raja) i samo što se ne vataju u kolo oko mečke a iz zvučnika drma "Ne dam te nikom majko Hercegovino" pa jedan viće: "Daj pušćaj Tomsona" ,onda poslje gori gora skup sa borovinom i tako redom... Sve ih milina gledat i mislimo si mi (zajedno mislimo i djelujemo kao kolektiv) da se i mi prištekamo Kolegama al ipak produžimo mi u Roka (nismo bili kompatibilni sa ovima). Ispred Roka gužva kao da su upisi u tjeku jebo te... Napokon smo unutra i probijamo se do šanka a unutra ista ekipa kao i na parkiralištu samo merđa fali na podiju. No nije loše ima dobrih treba i tam neki znojni tipovi koji cupkaju sa bavarijama u ručicama... Sve u svemu nekakva trojka zbog znojnih ljudi i manjka zraka. Zadržali smo se pola ure dok smo popili svoj šveps (svako svoj) kao pravi muškarci i uputili se k izlazu. Za nekih pola sata dok smo se izgurali van i očešali se o milion sisa jer drugačije ne možeš (sve neko trenje) nema kulturno jer je gužva do jaja došli smo i do svog forda kad tamo neka treba piša čovjeće! Jebi ga u roku je gužva za wc a nju stislo i odlučila se popišat baš kad smo mi prolazilii tak da smo i nju malo zajebavali... Sve u svemu izlazak je bio loš al smo se bar nasmijali par puta i tako ne idemo više u Roko...
hahaha vala ko da sam se vratila u proslost!!
zadnji put sam bila tamo prosle godine, a prije toga prije 2, (prosjecno svakih 2.5 godine) i jebote uvijek ista spika. a tek ona petica! pa onog dj-a bi trebalo streljat.repertoar je isti vec godinama..prestrasno.
meksikanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2006., 21:39   #48
Quote:
Tesanera kaže:
ma daj.......za tak nesto trebas imat fakat puno petlje ili biti mrtvo pijan......samo se maknes od njega i bok.....bas bi mi trebalo da nekog pljusnem usred punog roka...... .............smo polako....
uh sa nekim ruznjakom ja bi taj podij ocistila ili mu prislonila gun na celo ..
svaka tebi cast
meksikanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2006., 13:27   #49
Quote:
meksikanka kaže:
uh sa nekim ruznjakom ja bi taj podij ocistila ili mu prislonila gun na celo ..
svaka tebi cast
dobra si,nema sta.........
__________________
I will never be the woman with the perfect hair, who can wear white and not spill on it.{Carrie}
Tesanera is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2006., 12:27   #50
Quote:
Tesanera kaže:
dobra si,nema sta.........
haha, ma kuzis "u moje vrijeme" se u roko uvijek islo zbog nekog i jos da me nedajBoze moja kombinacija vidi kako me neki nateze u prolazu...aaaaaa..pa ubila bi ga!
meksikanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2006., 19:52   #51
Quote:
meksikanka kaže:
....moja kombinacija vidi kako me neki nateze u prolazu...aaaaaa..pa ubila bi ga!
moja kombinacija je daleko od roka,tak da, za to nema problema.......
__________________
I will never be the woman with the perfect hair, who can wear white and not spill on it.{Carrie}
Tesanera is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2006., 14:12   #52
ma roko sucksa-......bio par puta i grozno, prevelika guzva, slaba ventilacija....losa mjuza (uvjek ista). sve u svemu neide mi se tamo
__________________
ZARADI =$= http://dashofer.**************?a_aid=28276113 =$= ZARADI
B@co is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2006., 19:46   #53
Super je u roku samo kaj je guzva katastrofalna..
Ekipa je fora i svi se dobro zabavljamo, a onaj kaj prica o
deckima iz ljubuskog>> Taj nikad nece imati takvu ekipu kakva je
njihova, ne zato jer on to nikada nebi htio nego jednostavno nemoze,
jer mu smetaju "dotepenci" koji su radisni i snalazljivi, a on "autohtoni domorodec" koji je tu vec 1000 godina, jos uvjek zivi u derutnom jednosobnom stanju, i prezire sve kaj je snalazljivije od njega...


Zamisli kako je talijanima, njemcima, francuzima itd, pa te drzave su pune turaka, muslimana (onih divljih), kineza, japanaca, crnaca, mongolaca i drugih ljudi i rasa...
A tebi smetaju veseli Hercegovci/Bosanci pa cak i dalmatinci...
crnjak321 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2006., 21:43   #54
Ja sam pričao o dečkima iz ljubuškoga ali ne u negativnom kontekstu al ti si neki crnjak pa ti ne zamjeram ovako debilan komentar! Kaj ti uopće znaš kakvu ja ekipu imam i kakvu kuću imam mulac jedan...
mirkec_23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2006., 12:30   #55
ma dobro oke, al 90% takvih kaj tak pricaju su debilceki...
Oke, tebi se ne svida ta ekipa i bok, ajd kad dodes drugi put u roko
(ak dodes), castim te svepsom
crnjak321 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2006., 17:58   #56
pa nisam ja reko da mi se ne sviđa ta ekipa samo sam opisao situaciju te subote.
mirkec_23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2007., 20:28   #57
sve ok, ali ima puno boljih mjesta za izać van...
plavuša sa mozgom is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2007., 00:39   #58
normalno da je tam gužva kad je jedno od rijetkih mjesta sa domaćom glazbom za izać... hvala Bogu da postoji...
Jurica_zgb is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2007., 01:28   #59
Nisam nikad bio tamo vani navecer.....bio jednom na cugi...po danu..i to je to....


Moral bum nakon dugogodisnjek partyanja....izac i na jedno takvo mjesto...i sjetit se kak mi je bilo dok sam imao 15 i brijao po takvim mjestima.....radeci ko zna sta.....
__________________
“You spend the first years of a child’s life teaching it to walk and talk, then you spend the rest of its life telling it to shut up and sit down”
Dwarfinjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2007., 19:20   #60
studentsko-seljacko sranje
 
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:44.