Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.06.2009., 02:36   #261
Trebam hitno krojač koji se nalazi oko centra, poželjno Ilica/Britanac... trebam skratiti neke košulje, dakle niš komplicirano...
Catalyst Group is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2009., 22:46   #262
Ja sam već postavila pitanje na topicu o materijalima za šivanje. Nisam vidjela ovu temu.

Dakle, molim vas, ako imate za preporučiti stvarno dobru krojačicu: da šiva, što bi se reklo, kao "tvornički", a ne "bapski" ... i da ima ukusa. Pitam za Zagreb, po mogućnosti širi centar, ne negdje predaleko po periferijama.

Može i na PP.
__________________
Keep a green tree in your heart and perhaps a singing bird will come
Blond_Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2009., 09:13   #263
Zna li možda tko koju kvalitetnu (i jeftinu) tetu šnajdericu u istočnom dijelu grada?
butterfly_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2009., 13:00   #264
jel zna neko možda neku krojačicu u zagrebu,da nije jako skupa?
Ida_zgb is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2009., 09:57   #265
Quote:
gasolina kaže: Pogledaj post
Koliko otprilike bi trebalo da, ako dam profesionalno šivati, da mi se sašije kraća svečanija haljina(dužine do koljena) i prelaze li cijene šivanja 1500 kuna? ja bih sama kupila materijal ako treba. i gdje biste mi preporučili da to dam raditi?
ajme pa to je jako skupo, 1500 samo za šivanje???
za 1500 kn možeš nabaviti predobre haljine, ako te zanima pogledaj www.glamourpur.com pa se možemo dogovoriti ili za najam ili za kupovinu
damirchica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2009., 12:02   #266
Ako tražiš krojačicu u zagrebu...ja imam odličnu...haljinicu pre dobru mi je sašila identičnu sa neta za 350,00 kn!
I ti 350,00 jer je dosta komplicirana za šivati!
pozz
__________________
Gle malu plaću,poslije kiše...dođe račun i nema je više!
lady moss is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2009., 12:09   #267
moja krojačica je iz Podsuseda i zbilja je mrak,donesem joj sliku s neta i ona tak napravi,ima mašte i stila-ja zadovoljna!
Gear is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2009., 10:58   #268
Quote:
lady moss kaže: Pogledaj post
Ako tražiš krojačicu u zagrebu...ja imam odličnu...haljinicu pre dobru mi je sašila identičnu sa neta za 350,00 kn!
I ti 350,00 jer je dosta komplicirana za šivati!
pozz
Može par informaciaj o cijenama,gdje je i broj telefona na pm.

LP
selectico is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2009., 11:25   #269
moja šnajderica je u Remetama...predobra je...stručna,otvorena i realna...skida svaki i najkompliciraniji kroj..sa mnom hoda po dućanu dok probavam neki kroj koji je za mene "nov" da vidimo kako bi to izgledalo...i kada ga skine štela ga prema meni...realno mi kaže gle zabrijala si ovo ti ne bude tako stajalo bolje bi bilo ovako...dakle ne šiva mahinalno pa joj se šiša već sudjeluje zajedno s tobom u tome jer ne želi sašit nešto čime ona sama nije zadovoljna...ja sam s njom oduševljena i ne bi je mijenjala za niš...a što se cijena tiče haljinice su joj od 300-400 kn šivanje ovisno o kompliciranosti kroja...a za materijal me ona savjetuje jer zna gdje mogu nać kvalitetan materijal po dobroj cijeni...i to ozbiljno..materijal za hlače sam našla za 35 kn metar a u emporio-u je bio 100 :P:P...a haljinicu koju mi je zadnje šila jebila zajednos materijalom 350 kn...materijal sam dobila za 25 kn 1m ...ako nekoga interesira neka mi se javi na pm...
__________________
I am already kindly disposed towards you. My friendship it is not in my power to give: this is a gift which no man can make, it is not in our own power: a sound and healthy friendship is the growth of time and circumstance, it will spring up and thrive like a wildflower when these favour, and when they do not, it is in vain to look for it.
William Wordsworth
tinkerbell is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2009., 00:17   #270
hej tinkerbell!
jesi kad dala šivat kod svoje krojačice košulju? znaš kolka bi ispala cifra šivanja?
poz
mala_deica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2009., 12:31   #271
Quote:
mala_deica kaže: Pogledaj post
hej tinkerbell!
jesi kad dala šivat kod svoje krojačice košulju? znaš kolka bi ispala cifra šivanja?
poz
sorry nisam....šila sam haljine,korzete,tunike,i sada ću kaput i hlače...košulju nisam niakda....javi mi se na pm dam ti broj pa je pitaj.
__________________
I am already kindly disposed towards you. My friendship it is not in my power to give: this is a gift which no man can make, it is not in our own power: a sound and healthy friendship is the growth of time and circumstance, it will spring up and thrive like a wildflower when these favour, and when they do not, it is in vain to look for it.
William Wordsworth
tinkerbell is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2009., 14:49   #272
eej ekipa molila bi Kejt Mos i Lanchi ako bi mi mogle poslati brojeve telefona od svojih krojačica na PM hvala puno
The_Tea is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2009., 17:03   #273
ej curke, mala pomoć ako može, legica želi sašiti ovako nešto

http://media.photobucket.com/image/j...ifer_lopez.jpg

za jednu svadbu, pa sad, treba nam dobra krojačica u Zagrebu, pa ako netko zna nekoga tko bi mogao izvesti ovako nešto, kao i gdje bi mogle nabaviti kvalitetan materijal, ajd javite se na pm
tenks unaprijed
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2009., 09:12   #274
Suzavanje hlaca od odijela (ZG)

Pozdrav.

Znate li gdje (ili jel moguce uopce) bi se to moglo kvalitetno napraviti.

Imam odjelo koje sam platio dosta i obukao samo jednom.
U medjuvremenu sam puno smrsavio, tipa 20ak kg...Sako je jos dobar, al u hlace mogu 2put uskocit
Jel bi se to dalo jos iskoristit il da ga ubacim u formalin i cekam da se ponovno udebljam
Seb3k is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2009., 09:53   #275
Quote:
LaTiTeA;20598475[B kaže:
]Vi svi ovdje haljine hocete sivati, koliko sam skuzila... a ima li tko iskustva da odnese krojacici svoje omiljene hlace i kaze Hocu identicne ovakve![/B]?
a:

Ja imam takva iskustva!

Moja majka ima krojacki salon i puno kolegica i prijateljica je napravilo upravo to! doslo sa kosuljom, hlacama ili haljinom i reklo - hocu identicno to! TO su i dobile! Ako te zanimaju kontakt informacije ili mozda haljina koje je sasila meni kada sam bila kuma, ili odijelo koje je sasila mom dragom za svadbu, javi se na pm. Doslovce sam ju odvela u salon gdje sam vidjela model haljine koji mi se svidjao (ali je kostala 5000 kn ) i ona je iz glave napravila identicnu skicu i sa samo JEDNOM probom ju je napravila kao da sam jedno sa njom

eto, javi se ako te zanimaju detalji
__________________
pratim te
lioness is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2009., 09:55   #276
Quote:
sonja:) kaže: Pogledaj post
ej curke, mala pomoć ako može, legica želi sašiti ovako nešto

http://media.photobucket.com/image/j...ifer_lopez.jpg

za jednu svadbu, pa sad, treba nam dobra krojačica u Zagrebu, pa ako netko zna nekoga tko bi mogao izvesti ovako nešto, kao i gdje bi mogle nabaviti kvalitetan materijal, ajd javite se na pm
tenks unaprijed
jako je lijepa haljina, taj vilenjacki stil malo asocira na ovu koju sam ja nosila na svadbi, ali unaprijed moram obeshrabriti da je veliki problem naci trakice sa sljokicama !! vjeruj mi, ja sam imala traku ispod grudi i na kraju sam sama stavljala kamencice, jer u Zg-u NEMA za kupiti. Na srecu, svi su se odrzali, niti jedan nije opao, pa ako je spremna upustiti se u takav pothvat, neka ode u hobby art, to sam ja napravila
__________________
pratim te
lioness is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2009., 10:09   #277
[QUOTE=midmover;17952723]
Quote:
lioness kaže: Pogledaj post
oprosti, tek sam sada vidjela poruku. eto, poslala ti pm.QUOTE]

LIONESS, i ja bih molila za br tvoje mame, ukoliko još radi, na pm!! radi se o šivanju suknje i bluzice.. ako znaš, molim te i za info kako se kreću cijene,
hvala puno
jao , nemoj se ljutiti, nisam bila pod zadnje bas na forumu !

saljem ti podatke na pm
__________________
pratim te
lioness is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2009., 13:39   #278
Hitno trebam krojačicu u Zagrebu(centar, Jarun, Knežija i taj dio otprilike). Trebam sašiti dugu haljinu za svadbu pa ako netko ima kakvu preporuku da mi da adresu salona ili broj!
Hvala!
sputnjik is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2009., 12:38   #279
Savršena mama

Pozdrav,
evo da svoju mamu malo reklamiram: pedantna krojačica, 50 god, sivala za revije u jednom modnom salonu, iskustvo iz Heruca, nije priucena krojačica, nego joj je to struka... ali najbolje reference vam ja mogu dati jer moje zahtjeve zadovoljiti a i time je uvijek bila u koraku s nekim trendovima... naime sivala mi je vjenčanicu, razne vecernje haljine, sakoe, kosulje, kapute, trudničku odjeću..... Sad kada je dobila unuka, siva i robu i sve sto nije roba: navlaka za kolica, navlaka za autosjedalicu, ogradice za krevetice sa svim zivotinjskim likovima
Inace ima svoje musterije koje joj redovno dolaze, često su to i naruđbe za punije ljude koji tesko nadju robu po mjeri u ducanima...
Što se tice cijena, povoljna!
Ona je Mirjana i zivi u Samoboru

Zadnje uređivanje vivanak : 19.10.2009. at 12:55.
vivanak is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2009., 17:21   #280
Quote:
LaTiTeA kaže: Pogledaj post
Vi svi ovdje haljine hocete sivati, koliko sam skuzila... a ima li tko iskustva da odnese krojacici svoje omiljene hlace i kaze Hocu identicne ovakve!?
I da na kraju i dobije identicne... u centimetar sto se velicine tice, u kroj sto se kroja tice, u detalj sto se detalja tice.

Ne pusim one fore Je, ove hlace su od drugog materijala, ja radim od ovakvog... zato su ispale malo drugacije.
Ne, nema toga... Zagreb je velik, ducana s materijalima sigurno ima.

Mislite da trazim previse?
Di bih mogla naci takvu zenu?
Da li ima fora da platis tetu vise pa ti ona ode traziti materijal?

Hocu biti jako zlocesta ako joj (iz loseg iskustva od ranije) kazem unaprijed da necu platiti hlace ako ne budu iste?

Jednom sam jednoj krojacici tako odnjela hlace i dobila - ni slicne.
Zato sam tako ostra.

Imate kakvu preporuku?
Cisto sumnjam jer imam nastup zadnje rospije , ali velim... to je zbog izuzetno loseg iskustva od ranije.
Samo zelim dobiti ono sto namjeravam platiti.
znam samo jednu takvu zena je genijalac
ali je iz Splita
Lala22 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:35.