Natrag   Forum.hr > Društvo > Druženje & kava

Druženje & kava Mjesto gdje se forumaši druže

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.05.2006., 14:39   #1
Unhappy Što vas je danas rastužilo

S obzirom da su neki pretužni da bi otvorili novu temu, a nemaju se gdje izjadati, proglašavam temu svečano otvorenom
__________________
Bolje izgubiti trenutak u životu, nego izgubiti život u trenutku...

živi i pusti druge da žive ...
jaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2006., 14:43   #2
pridružujem se čestitkama.
suzama, naravno....
Ris is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2006., 14:58   #3

...opet nova kazna.....
Škorpija 1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2006., 15:56   #4
Quote:
jaja kaže:
S obzirom da su neki pretužni da bi otvorili novu temu, a nemaju se gdje izjadati, proglašavam temu svečano otvorenom
E draga jaja ...ovo je stvarno dokaz da moram pripaziti šta pišem...
Al dobro Ri§ je probio led ...pa mi je lakše...
Rastužilo me kad sam se probudila ....forum nije radio
Pa kad je proradio ...poželjala sam da ne radi
I sad sam blago receno u totalnom bedu ...
__________________
bambi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2006., 10:09   #5
E sad da ne padne jajin post u zaborav...a i da ja ne ispadnem neka cvilidreta danas mi je sve super ...i sad sam tužna zbog toga ...
__________________
bambi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2006., 10:13   #6
Ja sam danas ujutro tužan jer Eduardo da Silva nije u Hrv. reprezentaciji, ali tužan sam i zbog nemogućnosti pronalaska odgovora na najbitnija egzistencijalna pitanja (Koji je smisao života?, npr...)
__________________
You know... War isn't tragedy. Death of one man is tragedy, but deaths of millions are mere statistics.
Joseph Vissarionovich Dzhugashvili Staljin
bugkiller is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2006., 10:19   #7
Quote:
bugkiller kaže:
Ja sam danas ujutro tužan jer Eduardo da Silva nije u Hrv. reprezentaciji, ali tužan sam i zbog nemogućnosti pronalaska odgovora na najbitnija egzistencijalna pitanja (Koji je smisao života?, npr...)
Pa da umremo ..normalno ...to je cijeli smisao ....
Rodiš se,završiš školu ,zaljubiš ,osnuješ obitelj ,podigneš djecu na noge odeš u penziju ..ako ju doživiš i naravno vrjeme da umreš ...

Smisao je da smisla nema ...uživaj u životu dok ga imaš ,živi kao da ti je svaki dan posljednji ...kad mu dođe kraj ..onda razmišljaj o tome a dotad ...još čemo puno postova razmjeniti
__________________
bambi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2006., 10:25   #8
Shvatih ponešto. E sad, jel mi još možeš pomoć oko tog s repkom?
__________________
You know... War isn't tragedy. Death of one man is tragedy, but deaths of millions are mere statistics.
Joseph Vissarionovich Dzhugashvili Staljin
bugkiller is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2006., 10:32   #9
Quote:
bugkiller kaže:
Shvatih ponešto. E sad, jel mi još možeš pomoć oko tog s repkom?
Čuj nažalost nemogu ...al jel bitno jel mora biti baš Eduardo da Silva može li ličiti samo na njega ...neće se skužit ... a i ko gleda najbitnije je da piše ime na majici ...
__________________
bambi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2006., 10:50   #10
Quote:
bambi kaže:
Čuj nažalost nemogu ...al jel bitno jel mora biti baš Eduardo da Silva može li ličiti samo na njega ...neće se skužit ... a i ko gleda najbitnije je da piše ime na majici ...
Da ličit? Mora igrat ko on! To je bitno! Nabit svojim Brazilcima 12 golova. Svi sretni. Brazilac zabija golove, Brazilci puše tekmu. Može i Ronaldinho dat autogol, al' to se neće dogodit. I zato sam sj**an danas.
Deprimirajuće je i to što postoje ljudi poput Amerikanaca: Budale gmo-istraživanjem uspjele proizvesti BANANE S OKUSOM JAGODE. E, ti idiota ima na ovom svijetu! Tužno! Tužno!
__________________
You know... War isn't tragedy. Death of one man is tragedy, but deaths of millions are mere statistics.
Joseph Vissarionovich Dzhugashvili Staljin
bugkiller is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2006., 10:54   #11
rastužilo me to što nisam bila u stanju obavit nešto obećano
pa opet me razveselilo razumijevanje druge strane
__________________
ako sam veslo sisala nisam brod progutala
nivle is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2006., 11:32   #12
zasad nista, al ak dinamo izgubi bit cu veri veri tuzna
__________________
You say potato, I say vodka
frikusha is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2006., 11:35   #13
pa danas sam malo visio na msn-u i kad sam vidio svoju malu sestricu koja je daleko u australiji bio sam jako tužan što nemogu bit snjom sad kad raste
marko_sm is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2006., 11:59   #14
Quote:
marko_sm kaže:
pa danas sam malo visio na msn-u i kad sam vidio svoju malu sestricu koja je daleko u australiji bio sam jako tužan što nemogu bit snjom sad kad raste

bit ce bolje
__________________
You say potato, I say vodka
frikusha is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2006., 14:09   #15
Quote:
bugkiller kaže:
Da ličit? Mora igrat ko on! To je bitno! Nabit svojim Brazilcima 12 golova. Svi sretni. Brazilac zabija golove, Brazilci puše tekmu. Može i Ronaldinho dat autogol, al' to se neće dogodit. I zato sam sj**an danas.
Deprimirajuće je i to što postoje ljudi poput Amerikanaca: Budale gmo-istraživanjem uspjele proizvesti BANANE S OKUSOM JAGODE. E, ti idiota ima na ovom svijetu! Tužno! Tužno!
E ljube ...nemreš sad sve dobit ... bolje da naši imaju kopiju Eduarda ili neče imat nikakvog ....a u ostalom kakve veze ako izgube ...bit če još tekma ...
A čuj ovo s bananama nemoraš jest bananojagode ako nečeš jedva čekam kad če napraviti grozđe s okusom banana ,pa daj zamisli
OT: To me stvarno rastužuje ....kad če napraviti grozđanubananu
__________________
bambi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2006., 15:41   #16
Quote:
bugkiller kaže:
Da ličit? Mora igrat ko on! To je bitno! Nabit svojim Brazilcima 12 golova. Svi sretni. Brazilac zabija golove, Brazilci puše tekmu. Može i Ronaldinho dat autogol, al' to se neće dogodit. I zato sam sj**an danas.
Deprimirajuće je i to što postoje ljudi poput Amerikanaca: Budale gmo-istraživanjem uspjele proizvesti BANANE S OKUSOM JAGODE. E, ti idiota ima na ovom svijetu! Tužno! Tužno!
htjedoh samo reći da si ti jako sretan ako te ovakve stvari mogu rastužiti ...
truba trubi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2006., 19:55   #17
e, mene je danas rastužila spoznaja kako popodne može brzo proći
__________________
Bolje izgubiti trenutak u životu, nego izgubiti život u trenutku...

živi i pusti druge da žive ...
jaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2006., 20:10   #18
Quote:
truba trubi kaže:
htjedoh samo reći da si ti jako sretan ako te ovakve stvari mogu rastužiti ...
Samo se shalih ja... Inače sam sretan. ( i td.) Al' tu i tamo neke me stvari rastuže, al' najozbiljnije. Danas takvih nije bilo.
__________________
You know... War isn't tragedy. Death of one man is tragedy, but deaths of millions are mere statistics.
Joseph Vissarionovich Dzhugashvili Staljin
bugkiller is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2006., 08:01   #19
Nisam baš olićenje tuge danas ...što mi je drago za promjenu ....nadam se da ču tako i ostati do kraja dana...Suosjećam se sa ostatkom koji je možda danas ili će biti tužan... i poželim vam brz oporavak
OT:Rastužit ču se samo ako me netko rastuži (Kako optimistično )
__________________
bambi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2006., 21:31   #20
To sto mi je dan bio zaqrac
rossonero is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:21.