Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca > Druženje forumaša

Druženje forumaša Virtualna i real life druženja. Ex Tulumara.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.11.2006., 12:50   #1
proslava rođendana

jel zna netko gdje se može iznajmiti prostor za proslavu?
__________________
THINGS TURN OUT BEST FOR THOSE WHO MAKE THE BEST OUT OF ZHE WAY THINGS TURN OUT.
gđa. Putin is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2006., 12:54   #2
McDonalds!
__________________
Mini Me is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2006., 12:57   #3
A koja je vaša lokacija, gđo Putin? Za Rusiju ne znam, ali u Zagrebu se svojevremeno mogao iznajmiti slatki birc u Rotondi u Jurišićevoj.
 
Odgovori s citatom
Old 05.11.2006., 16:38   #4
tnx da u zagrebu........jel znaš kolko to otprilike košta i kako se zove taj birc?
__________________
THINGS TURN OUT BEST FOR THOSE WHO MAKE THE BEST OUT OF ZHE WAY THINGS TURN OUT.
gđa. Putin is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2006., 16:50   #5
Joj ne znam kako se zove. Znam da je gore na katu odmah desno kad dođeš. A frajer nije naplaćivao prostor, nego se morala konzumirati njegova cuga. Čak je pristao servirati nareske koje mu doneseš ili se dogovoriš da ih on kupi a ti mu daš lovu. Tako se moglo negdje iza 22 sata kad mu je radno vrijeme pri kraju, pa produži samo za vas koliko se dogovorite. A štp se cuge tiče, možete se dogovoriti da mu ostaviš love koliko možeš, pa se cuga za tu lovu dok se sve ne potroši, a poslije toga svatko plaća sebi.
Čuj tako smo mi radili prije dosta vremena. Ne znam sada više, ali možeš ići pitati.
 
Odgovori s citatom
Old 05.11.2006., 17:05   #6
Mene isto zanima gdje se mogu iznajmiti prostori......čula sam da se mogu iznajmiti dvorane ili sobe u nekim kazalištima-??????-kako to izgleda...?...kako sa pićem i jelom....?...i koliko to košta...?
špangica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2006., 10:22   #7
Mene isto zanima gdje iznajmiti prostor. Treba mi prostor za jednu subotu u prvom mjesecu za cca 60 ljudi. Bircevi koje sam pitao kažu da mogu raditi samo do jedanaest, jer sada ne kontolira policija radno vrijeme nego inspekcija i da su kazne puno gore, pa ih je strah. Oni koji mogu raditi duže imaju stalnu klijentelu subotom i ne iznajmljuju! Ja bih proslavio s frendovima svadbu i hitno treba prostor. Ljudi pomozite!!
mascarpone is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2006., 12:31   #8
Bok zainteresiranima....
Prostor za proslavu rođendana možete iznajmiti u TOM TOM-u (iako je skup), zatim SAN-SPIN-u (098 573 271) - mislim da su razumni, a ako su u pitanju dječji rođendani tu je puno solidnih i relativno pristupačnih igraonica.
Dobru zabavu vam želim.
__________________
neću žvake, oću kusur
proVINCI'jalka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2006., 12:37   #9
Smile

Quote:
mascarpone kaže:
Mene isto zanima gdje iznajmiti prostor. Treba mi prostor za jednu subotu u prvom mjesecu za cca 60 ljudi. Bircevi koje sam pitao kažu da mogu raditi samo do jedanaest, jer sada ne kontolira policija radno vrijeme nego inspekcija i da su kazne puno gore, pa ih je strah. Oni koji mogu raditi duže imaju stalnu klijentelu subotom i ne iznajmljuju! Ja bih proslavio s frendovima svadbu i hitno treba prostor. Ljudi pomozite!!
Ukucaj 'igraonica' i izlistat će ti se mnogo dječjih igraonica, ali neke od njih funkcioniraju i kao prostor koji je moguće iznajmiti za razne prigode. Cijene nisu strašne.
__________________
neću žvake, oću kusur
proVINCI'jalka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2006., 17:28   #10
tnx.....a možeš malo opisat ove lokale koje si navela....gdje se nalaze, jesu li kao bircevi, koja cijena otprilike....itd..plizzzzzz tenks...
__________________
THINGS TURN OUT BEST FOR THOSE WHO MAKE THE BEST OUT OF ZHE WAY THINGS TURN OUT.
gđa. Putin is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2006., 12:22   #11
Quote:
gđa. Putin kaže:
tnx.....a možeš malo opisat ove lokale koje si navela....gdje se nalaze, jesu li kao bircevi, koja cijena otprilike....itd..plizzzzzz tenks...

Tom Tom (www.tomtomklub.com) je specijaliziran za proslave i nalazi se negje u blizini Britanca. Jedan je od skupljih (za moje pojmove) bar što se tiče dječjih proslava (cca 2000 kn za 3 sata) iako su u to uključene i grickalice, piće, pozivnice, torta itd...Ne znam kako stvar stoji s drugim proslavama, ali tako nekako je za klince. Pogledaj, stranica im je ok.

Spin San ima raznih opcija, ali ne znam ništa puno osim broja mobitela na koji možeš dobit informacije, a taj je: 098 573 271. Adresa je Miroševećina 2.

Ne znam ništa više od toga, nažalost. I to znam zato što sam tražila dječje igraonice. Ali kao što sam već predložila, pogledaj malo te dječje igraonice jer neke od njih iznajmljuju prostor za razne svrhe. Prosječne cijene su između 600 i 800 kn za 2 sata. Možda se može dogovoriti.
Sretno
__________________
neću žvake, oću kusur
proVINCI'jalka is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2006., 21:35   #12
Tanks na opisu....2000 kn je stvarno preskupo za 3 sata....hvala
__________________
THINGS TURN OUT BEST FOR THOSE WHO MAKE THE BEST OUT OF ZHE WAY THINGS TURN OUT.
gđa. Putin is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2006., 15:52   #13
Quote:
mascarpone kaže:
Mene isto zanima gdje iznajmiti prostor. Treba mi prostor za jednu subotu u prvom mjesecu za cca 60 ljudi. Bircevi koje sam pitao kažu da mogu raditi samo do jedanaest, jer sada ne kontolira policija radno vrijeme nego inspekcija i da su kazne puno gore, pa ih je strah. Oni koji mogu raditi duže imaju stalnu klijentelu subotom i ne iznajmljuju! Ja bih proslavio s frendovima svadbu i hitno treba prostor. Ljudi pomozite!!

imaš tam kod tvornice, prek puta politologije prostor kaj ti se samo za takve prilike iznajmljuje. prošle godine smo frendica i ja skupa slavile roćkas i prostor je prejeben. klimatiziran, laminati, ima svoje ozvučenje... bez problema stane 70 ljudi. imaš dve prostorije, jedna ti je sa stolovima a druga je kao neki plesni podij. plaćaš ovisno o broju osoba. nas je bilo 40-ak i brijem da smo platile 1400kn. e da, i asm svoju cugu dofuraš.
eto, ak trebaš broj, javi.
spinderella is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2007., 22:57   #14
Najam prostora za zabave

treba mi prostor za proslavu rođendana. pa bi molio ak znate neki birc il neš da se iznamljuje subotom cijelu noć.
Dex is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2007., 12:24   #15
jel ti jos uveijk treba? na kojoj lokaciji?
Adonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2007., 21:11   #16
evo treba meni..na području zagreba
 
Odgovori s citatom
Old 29.01.2007., 22:34   #17
eto i mene bi zanimalo tak neš
pošto buraz i ja imamo rođendan u 2 mj mislili smo spojit društvo i organizirat tak neš - dakle neki lijepi birc iznajmit i udrit dernek il neki pub il neš slično može i sa živom svirkom pa da se može rezervirat i partijat do ranog jutra
ima li ko kakva iskustva, preporuke
radi se o cca 15-20 ljudi max
Miichelle is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2007., 00:42   #18
Dupin - Utrine, kod bazena
Mrack is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2007., 23:19   #19
ej ljudi.i ja bi trebala tak nes.spojilo se nas par frendova koji imamo rodendan u 3mj pa smo mislili nes iznajmit i napravit tulum.trebala bi nam ili neka velika prostorija ili 2 manje, za cca.60 ljudi.al naravno da mozemo svoju muziku pustat i da mozemo bit koliko hocemo.pa ak neko zna nek se javi.
ivona82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2007., 01:59   #20
Quote:
ivona82 kaže: Pogledaj post
ej ljudi.i ja bi trebala tak nes.spojilo se nas par frendova koji imamo rodendan u 3mj pa smo mislili nes iznajmit i napravit tulum.trebala bi nam ili neka velika prostorija ili 2 manje, za cca.60 ljudi.al naravno da mozemo svoju muziku pustat i da mozemo bit koliko hocemo.pa ak neko zna nek se javi.
imate iza tvornice mislim da prima jedno do 50 ljudi imate frizidere, odvojeno plesni podij od stolova gdje bi bila klopa, nemate konobara

fora je u tom mislim da bi vas iznad 35 kostalo oko 2000 kn + pijaca sad nisam siguran meni je tam frendica slavila rodendan i bilo nas je 20 i rekla je da ju je sve ukupno sa pijacom izislo oko 3000 kn a pijace je 60% ostalo
Dechy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:42.