Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.05.2014., 13:11   #3301
Jel su badići iz h&m-a dovoljno veliki za D/E košarice? Nisam proobala al onak od oka izgleda ko da bi mogla stat...svi mi kupači oni na trokute i vezanje naglo omalili i sad tražim neki pošteni u koji stanem

Sent from my Tele2fon v5 using Tapatalk
ana03931 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2014., 13:49   #3302
Quote:
ana03931 kaže: Pogledaj post
Jel su badići iz h&m-a dovoljno veliki za D/E košarice? Nisam proobala al onak od oka izgleda ko da bi mogla stat...svi mi kupači oni na trokute i vezanje naglo omalili i sad tražim neki pošteni u koji stanem

Sent from my Tele2fon v5 using Tapatalk
jesu

ja sam E/F i kupila lani jedan njihov,super mi je

uzela sam onaj bez naramenica koji ima cif s prednje strane. jer bilo koji s kosaricama mi je bio premali.

evo ovaj

http://www.hm.com/hr/product/26815?article=26815-B

samo sto su prosle godine imali drugacije bojeali to je isti model
TweetyBirdy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2014., 13:53   #3303
Quote:
TweetyBirdy kaže: Pogledaj post
jesu

ja sam E/F i kupila lani jedan njihov,super mi je

uzela sam onaj bez naramenica koji ima cif s prednje strane. jer bilo koji s kosaricama mi je bio premali.

evo ovaj

http://www.hm.com/hr/product/26815?article=26815-B

samo sto su prosle godine imali drugacije bojeali to je isti model
E, F bez naramenica??? I to ti drži? Ja sam D i nema šanse da nosim nešto bez naramenica, kupaći mi klizi dolje, a su mi na pola puta prema pupku.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2014., 14:11   #3304
Quote:
TweetyBirdy kaže: Pogledaj post
jesu

ja sam E/F i kupila lani jedan njihov,super mi je

uzela sam onaj bez naramenica koji ima cif s prednje strane. jer bilo koji s kosaricama mi je bio premali.

evo ovaj

http://www.hm.com/hr/product/26815?article=26815-B

samo sto su prosle godine imali drugacije bojeali to je isti model
Jao super! Nema mi ništa gore kad vidim talo lijepe badiće i onda su ekstra mali za mene idem čim prije vidjeti hoće li se i meni posrećiti sa h&m-om

Sent from my Tele2fon v5 using Tapatalk
ana03931 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2014., 14:35   #3305
Quote:
TweetyBirdy kaže: Pogledaj post
jesu

ja sam E/F i kupila lani jedan njihov,super mi je

uzela sam onaj bez naramenica koji ima cif s prednje strane. jer bilo koji s kosaricama mi je bio premali.

evo ovaj

http://www.hm.com/hr/product/26815?article=26815-B

samo sto su prosle godine imali drugacije bojeali to je isti model
u kojem si h&m-u kupila taj bijeli?
ja sam gledala u Mallu i nije ga bilo, a trebala bi mi vel. 38-40, pa ak slučajno znaš di ga ima, reci
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2014., 00:37   #3306
Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post
E, F bez naramenica??? I to ti drži? Ja sam D i nema šanse da nosim nešto bez naramenica, kupaći mi klizi dolje, a su mi na pola puta prema pupku.
drži bolje nego neki s naramenicama
i ogromna prednost mu je što me ne boli vrat i ramena od težine grudi

Quote:
ana03931 kaže: Pogledaj post
Jao super! Nema mi ništa gore kad vidim talo lijepe badiće i onda su ekstra mali za mene idem čim prije vidjeti hoće li se i meni posrećiti sa h&m-om

Sent from my Tele2fon v5 using Tapatalk
sretno i obavezno javi jel ti paše

Quote:
pattie_boyd kaže: Pogledaj post
u kojem si h&m-u kupila taj bijeli?
ja sam gledala u Mallu i nije ga bilo, a trebala bi mi vel. 38-40, pa ak slučajno znaš di ga ima, reci
nije moj bijeli.
ja sam kupila prošle godine. ovaj
TweetyBirdy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2014., 01:16   #3307
Ma naravno da ću podijeliti svoje oduševljenje ako mi se posreći jao pa da i nema onih groznih crta po ramenima i oko vrata jaooooj nadam se da će mi se posrećiti

Sent from my Tele2fon v5 using Tapatalk
ana03931 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2014., 18:32   #3308
Sad ću ga i ja ići probati, baš me zanima.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2014., 22:20   #3309
dali je ovaj badić VS? Želim ga..

__________________
....ne mogu mi oduzeti snove...
seceruuu is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2014., 10:31   #3310
je VS
pika2711 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2014., 22:18   #3311
ne mogu ga naći :-(
__________________
....ne mogu mi oduzeti snove...
seceruuu is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2014., 22:37   #3312
Quote:
seceruuu kaže: Pogledaj post
ne mogu ga naći :-(
Možda je iz prošlogodišnjih kolekcija.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2014., 19:04   #3313
Evo bila sam danas u šopingu, obišla cijelu portanovu...ima u c&a kupaćih za 29kn onaj kao preklopni...ne znam ni objasniti haha no međutim toliko ružno stoji da je to užas....u kiku je opet toliko sićušan a kao D košarica i onda sam pošla u h&m i isprobala taj bijeli sa cifom naprijed broj 44 što je TweetyBlonde preporučila no nekako mi se činilo da ne drži dovoljno čvrsto pa sam umjesto njega uzela ovaj: http://www.hm.com/hr/product/27474?article=27474-B samo što nije plavi neko nekako šaren. Isto broj 44 i veže se to oko vrata ali ništa ne steže i ne boli vrat u svakom slučaju, zadovoljna sam!

Kako su čudne te trgovine....ako imaš imalo grudi jedva nađeš i gridnjak i badić ili bilo koji drugi komad odjeće u koji moraš ugurati grudi

Sent from my Tele2fon v5 using Tapatalk
ana03931 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2014., 13:43   #3314
ja stvarno ne znam o čemu vi pričate, i rado bih vam dala mala cice na jedan dan i poslala u kupnju badića. ako nađete nešto s čim ste zadovoljne, naklon do poda!
u H&Mu sam ja sebi vidla lijepe badiće, i moš se na glavu postavit, nijednog modela ispod 38. sve samo veliki brojevi.
a i to kaj nađem ih sam još više spljošti i izgleda strašno
dok je s druge strane prijateljica sa stvarno ogromnim cicama probavala badiće u H&Mu i svi su mi prekrasno izgledali na njoj, baš su joj dobro stajali i lijepo su cice izgledale. da lijepo...
uglavnom, uz muku i prelaženje svih mogućih hma, kako bih našla brojeve, našla sam tri modela koja mi se sviđaju, i sad se nemrem odlučit
djabeime is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2014., 16:18   #3315
Jeste negdje vidjele nešto ovog tipa: http://i01.i.aliimg.com/wsphoto/v0/9...t-Swimwear.jpg
LadyDanger is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2014., 02:25   #3316
Quote:
djabeime kaže: Pogledaj post
ja stvarno ne znam o čemu vi pričate, i rado bih vam dala mala cice na jedan dan i poslala u kupnju badića. ako nađete nešto s čim ste zadovoljne, naklon do poda!
u H&Mu sam ja sebi vidla lijepe badiće, i moš se na glavu postavit, nijednog modela ispod 38. sve samo veliki brojevi.
a i to kaj nađem ih sam još više spljošti i izgleda strašno
dok je s druge strane prijateljica sa stvarno ogromnim cicama probavala badiće u H&Mu i svi su mi prekrasno izgledali na njoj, baš su joj dobro stajali i lijepo su cice izgledale. da lijepo...
uglavnom, uz muku i prelaženje svih mogućih hma, kako bih našla brojeve, našla sam tri modela koja mi se sviđaju, i sad se nemrem odlučit
Meni nitko ne vjeruje kad kažem da žalim zbog veličine. Em ne mogu košulje pogodne naći, em moram nekad proj veće majice/haljine kupovati a o badićima da ne govorim. Imam 3 doma s tim trokutićima i toliko su mi omalili da jedva prekriju bradavice haha kažem u c&a sam našla taj neki kao preklopljeni, zavrnuti nemam pojma obhasniti i to mi je toliko odvratno stajalo brrrr a svi sa košaricama su mi mali. Jedva sam i ovo našla haha i ja sam u osječkom hmu jedva našla velike brojeve. Bio je po jedan 44 u koji se jedino uspijem ugurati

Sent from my Tele2fon v5 using Tapatalk
ana03931 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2014., 22:38   #3317
ima netko Triangl kupaci? predobro izgledaju
buba-e is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2014., 10:15   #3318
kakva bi boja pristajala najbolje uz svijetlu put, svijetle oči i svijetlosmeđu kosu?

probala sam onaj prekrasan iz H&M-a bijeli na zip, no međutim ta bijela izgleda baš nekako bez izričaja , iako bih ja to kombinirala sa tirkiznim gaćicama

ili je možda bolja neka šarena varijanta ili tamnoplava za mene, ima onaj neki sa paisley uzorkom

i još me neš muči, se vama te trake- badići urezuju? meni naime uvijek lijepo izgledaju sprijeda, al mi se na profilu jako urežu i nekako skroz stisnu sise na jedno mjesto, čudno izgleda, zato uvijek kupim broj veći da to izbjegnem, al onda nije tak push-upast
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2014., 23:38   #3319
E a jel znate gdje se mogu naci gacice koje su kao brazilke (polutangice) ili nekaj tome slicno?
Gumeni Bonkas is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2014., 23:41   #3320
Quote:
LadyDanger kaže: Pogledaj post
Jeste negdje vidjele nešto ovog tipa: http://i01.i.aliimg.com/wsphoto/v0/9...t-Swimwear.jpg
evo ti ga
http://www.ebay.co.uk/itm/Hot-Sexy-G...algo=undefined
Gumeni Bonkas is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:12.