Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.06.2006., 12:29   #101
Quote:
bibobu kaže:
Pa kupi ponovo u esprita, neznam kakva je ponuda u Hrv. ali vjerovatno ne zaostaje za vani, trebali bi imati iste stvari!
Evo ti slikica sa njihovog online shopa, znaci ni crni, ni bjeli...[IMG][/IMG]

Si na to mislila????

ima li ovakvog u zagrebu i ako ima pošto? predivan je
__________________
Life is just a chance to grow a soul.
Lili Marlen' is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2006., 10:27   #102
Kupaći kostimi

Evo nešto aktualno iako se već sigurno o tome razglabalo.

Gdje u Zagrebu kupiti dobar (kvalitetan), moderan, ne preskup badić???
A i idealno bi bilo da ga se može kupiti rasparenog. Znate ono kombinirat gornji i donji dio različitih modela, veličina...
splicanka4zagreb is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2006., 10:30   #103
Pogledaj malo ovu temu.
__________________
Nemoj se čudit, anđele..Što neću te prepoznati. Ako te sretnem bilo kad i bilo gdje...S tobom neću
V&L
Kyra is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2006., 10:42   #104
Hvala!
splicanka4zagreb is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2006., 14:45   #105
jebate kaj sve nosite trokute???

ja se mučim ko idiot u potrazi za badićem koji zadovoljava samo ova 2 uvjeta:
- mali broj (34 ili manji 36)
- podstavljene košarice

niš drugo ne tražim, ni boja ni niš... i nema

i da, po mom iskustvu, malim cicama trokuti NE stoje, bez obzira koliko podstave bilo u njima
naranđica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2006., 14:49   #106
meni je glupo na male sise kosarice, ustvari opcenito su mi glupe kosarice za mlade cure
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2006., 14:56   #107
meni su podstavljeni trokutići za cure s ful malim cicama bolja opcija od košarica
teichy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2006., 15:31   #108
Obisla sam par ducana neki dan i nisam nigdje nasla neki izbor.

Di ima veliki izbor badica? (zagreb)
Okata is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2006., 19:22   #109
Quote:
naranđica kaže:
i da, po mom iskustvu, malim cicama trokuti NE stoje, bez obzira koliko podstave bilo u njima


ne,curama a malim cicama najbolje stoje trokutici.mislim da svakoj curi nije cilj da joj gornji dio ima funkciju push up grudnjaka cilj je da ti kostim lijepo stoji a to ne znaci nuzno bujno poprsje u kostimu


nema mi nista odvratnije nego kad cura s velikim (a objesenijim ) cicama obuce kostim s gornjim dijelom na tanke trokutice viri i visi na sve strane
studentica21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2006., 02:24   #110
Nije bitna veličina cica već kako ih ženska nosi, kakav joj je prsni koš općenito i kako se drži

Meni trokutići pašu na svakakve cice, samo se ženska ne smije postaviti ko da se srami sama sebe
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2006., 09:15   #111
Quote:
Tinchi kaže:
Nije bitna veličina cica već kako ih ženska nosi, kakav joj je prsni koš općenito i kako se drži

Meni trokutići pašu na svakakve cice, samo se ženska ne smije postaviti ko da se srami sama sebe

hoces reci da cura koja ima cetvorku na koju je pocela djelovati gravitacija moze obuci gornji dio s malim tankim trokuticima? (odnosno,moze al pitanje je kako ce izgledati)


vidjela sam takav prizor proslo ljeto i vjeruj mi ne izgleda lijepo,curi se sve "prelijevalo" na sve strane

takve cice puuuno ljepse izgledaju u cvrscem gornjem dijelu a koji naravno ne mora nuzno izgledati kao bapski
studentica21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2006., 10:20   #112
Quote:
bibobu kaže:
Kako ti se svida ovaj sa eBaya
Ovaj je fora, ali zabogamilog, kako izgledaš kad ga skineš??

Ja inače furam trokutiće s minimalnim gaćonama. Jedne godine sam imala savršeni rozi, i najrađe bi zauvjek nosila njega, ali nema šanse da nađem isti. Mislim da ću ove godine kupiti sam podstavljenim trokutima. Inače, roza boja mi super stoji na put.
Pošto su cca ti kupaći u Espritu?

Neki dan sam vidjela neki jako dobar u nekom skejterskom dućanu,ali je bio 400 kn
pumpkin pie is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2006., 13:16   #113
Quote:
studentica21 kaže:
hoces reci da cura koja ima cetvorku na koju je pocela djelovati gravitacija moze obuci gornji dio s malim tankim trokuticima? (odnosno,moze al pitanje je kako ce izgledati)


vidjela sam takav prizor proslo ljeto i vjeruj mi ne izgleda lijepo,curi se sve "prelijevalo" na sve strane

takve cice puuuno ljepse izgledaju u cvrscem gornjem dijelu a koji naravno ne mora nuzno izgledati kao bapski
Pa može uzeti veće trokutiće
A ak ima tak raskošne sise prelijevat će joj se u bilo čemu.
Držim se one - manje je više Ko je vidio na plaži se skrivat (podržavam jedino ako se radi o osobi osjetljive puti koja se ne smije pretjerano izlagati suncu), aj molim te Neki razgovori o estetici su sasvim suvišni kad se radi o uživanju na suncu
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2006., 14:46   #114
Quote:
pumpkin pie kaže:
Neki dan sam vidjela neki jako dobar u nekom skejterskom dućanu,ali je bio 400 kn
pa to nije puno za dat ako ces ga nosit. ne isplati se jedino ako ides na more na 5 dana

u Calzedoniji (king kross) sam nasla predivan kupaci dodouse, i dođe dosta, al jebiga.

jednostavan crn s par bijelih detalja..ne mogu nac sliku nigdje, al to je onaj s njihovih reklamnih panoa.

evo njihova dva jednostavna kupaća kostima

__________________
cute but psycho. things even out.
NoWa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2006., 16:31   #115
ovaj crni sta je stavila NoWa mi je predivan a bijeli mi se ne dopada jer mi jse ne dopada ta fora sa trakom ispod trokutica ali crni je
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2006., 16:34   #116
Bijeli mi je mrak. (za nekog ko je crn )
pumpkin pie is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2006., 15:18   #117
Kupila badić!!

Rozi na bijele prugice, trokutići (minijaturni ) i gaćice na vezenje. presladak je! Ima i neke volančiće!
pumpkin pie is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2006., 00:51   #118
ja sam danas prošla doslovno pola grada i king kross.. i našla jedan u benetonu i jedan u kk nancy.. i sad ovaj u benetonu je 250 a ovaj nancy 400 i bolji mi je taj nancy ali mi je puno 400 kad su svi koje sam vidjela do 300max..
e sad ovaj nancy koji sam vidjela je u dućanu u kingkrosu i brijem da su oni nabili cijenu jer ima ta nancy dućane po gradu mislim da je bilo u igaleriji u vlaškoj idem sutra
jel zna netko gdje ima dućana s tim nancy?
edipa maas is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2006., 00:58   #119
a imam jedan najjjjdražii koji sam slučajno kupila..mornarski na prugice tamnoplave-bijele i rub bijelo crveni ali neprimjetno..kao neka guma..donji dio nisu boxe ali kao, vonabi a gornji kao ono oko sisa ravno pa se veže oko vrata.. prije tri god tražila badić i na kraju balade odem u tkalču na početku onaj bigstar ili nešto i naletim na to..i još je u nekoj vrećici od materijala kao i kupaći
moj najjjnajjjdraži ever ali se sve razvuklo
edipa maas is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2006., 01:09   #120
jel snizenje u benettonu?

oce bit?
Marcy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:47.