Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija > Biciklizam

Biciklizam Na dva kotača uokolo

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.03.2009., 17:02   #41
Ima u intersparu rukavica,djeluju mi cist solidno,kostaju valjda 23kn,a izgledaju koda kostaju 37,ja ubo jucer jedne,e sad cu vidjeti koliko cer trajati. Definitivno su bolje od ovih iz Lidla.
omahen is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2009., 08:10   #42
ok, al uzmi u obzir da sam ja u požegi.
kakav brate interblabla
piknja is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2011., 15:50   #43
i jel ima tko za preporučiti kakav dučan, jeftin na akciji???
Cale80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2011., 08:00   #44
Quote:
Cale80 kaže: Pogledaj post
i jel ima tko za preporučiti kakav dučan, jeftin na akciji???
tesko da ce naci jeftino, a da vrijedi...mozes probati, cisalfa,intersport,turbosport.
__________________
Trazim Srodnu Dusu
Redwolf is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2011., 14:04   #45
Quote:
omahen kaže: Pogledaj post
...kostaju valjda 23kn,a izgledaju koda kostaju 37...
shangri la is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2011., 22:01   #46
Quote:
Oluja77 kaže: Pogledaj post
Koji dućan u Hrvatskoj (može i Slovenija) ima najveću ponudu biciklističke odjeće?
LJ BTC" SPORT 2000 " najveću i najeftiniju. Samo nemaju zimskih dugih i termo.
Kad kupuješ bic hlaće OBAVEZNO sa tregerima. Tu imaju i hlaće za povrh bic hlaća , da ti je toplije kad malo zahladi. A hladnoća zavisi od brzine bicikljiranja. Ja nikada ne idem na put ispod 13 °C. nije mi ugodno niti potrebno.Za 50- 60 € dobiješ sve komplet sa kacigom i rukavicama. Duge termo "zimske" koštaju 60 -70 € al ako prićekaš rasprodaju u jesen, dobiješ ih za 35 €.
Maratonc is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2011., 16:50   #47
Bravo,kasnis samo dvije i pol godine!

Inace,mozete mi reci neke trgovine u zgu sa bic majicama s cijenama do 350kn,po mogucnosti ispod 300. Sad cu dobit za uskrs pare pa da upiknem dvije,a u keindlu su mi malo visoke cijene.
Cratos is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2011., 14:45   #48
Quote:
poznanik kaže: Pogledaj post
bio sam u lidl-u i majice me se nisu dojmile k'o da su napravljene od krumpirove vreće!! al' za probu sam uzeo čarape i moćnu pumpu!!
ja sam uzeo u LIDL u tu majicu i podmajicu...i super su. prije bi nakon 5 KM bio mokar ko čep pogotovo ako imam ruksak...sada je to sve stvar prošlosti. vjerojatno nisu ko odjeća iz bic dućana, ali s obzirom na cijenu su predobre
Anticitizen419 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2011., 20:20   #49
Bic majice dugih i kratkih rukava iz Lidla potpuno zadovoljavaju zahtjevima . Jedino što nemaju gore reklama.
Maratonc is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2011., 20:14   #50
Smile Duge hlače

bok!
novi sam na forumu, volim voziti bicikl, sve dalje i dalje, pa i po hladnijem vremenu. zanima me ima li tko duge hlaće i iskustva s njima, ali da nisu tajice. vidio sam neke po dučanima na internetu.
traking is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2011., 21:35   #51
ultrakratke bicke

daklem, priznajem, malo je vjerojatno da ćete biti od pomoći, ali moram pitati

tražim jako kratke ženske bicke, dužine npr. onih uskih muških bokserica s uloškom kakve rade za vozače što se skrivaju u vrećastim hlačama ne trebaju mi duže, dosta mi je poprečnih crta na nogama
iako relativno obilazim većinu dućana sportske opreme, nisam vidjela takve, pa ako negdje naletite, javite!
shangri la is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2011., 08:43   #52
Quote:
shangri la kaže: Pogledaj post
daklem, priznajem, malo je vjerojatno da ćete biti od pomoći, ali moram pitati

tražim jako kratke ženske bicke, dužine npr. onih uskih muških bokserica s uloškom kakve rade za vozače što se skrivaju u vrećastim hlačama ne trebaju mi duže, dosta mi je poprečnih crta na nogama
iako relativno obilazim većinu dućana sportske opreme, nisam vidjela takve, pa ako negdje naletite, javite!
Ja ti prodam svoje podhlače
GabrijelSimba is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2011., 13:19   #53
Quote:
shangri la kaže: Pogledaj post
daklem, priznajem, malo je vjerojatno da ćete biti od pomoći, ali moram pitati

tražim jako kratke ženske bicke, dužine npr. onih uskih muških bokserica s uloškom kakve rade za vozače što se skrivaju u vrećastim hlačama ne trebaju mi duže, dosta mi je poprečnih crta na nogama
iako relativno obilazim većinu dućana sportske opreme, nisam vidjela takve, pa ako negdje naletite, javite!
Ako naletim, javim - pod uvjetom da te vidim u njima
__________________
Bike routes by phyzik; member of BK Timun
phyzik is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2011., 14:33   #54
Jel postoji za ubost gdje, a da nije cijenom više od nekih 200-250 kn kao svojevrsne bokserice sa uloškom. Znači, ne bi htio da su one klasične, uz nogu duge gaće do malo iznad koljena. Htio bi kao svojevrsne bokserice sa uloškom. Tako da njih gologuz obučem, a na to neke klasične kratke gege koje su mi prve pod nosom. Ako obučem klasične biciklističke gaće one su do koljena pa provire ispod klasičnih gega....valjda sam dobro i slikovito opisao?
Ili neke fine šire recimo bermude sa uloškom?
Glavno mi je da ne zgledam k'o Modni Mačak kad se skinem sa beciklina i uđem u birtiju na pivu....
IgorVG is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2011., 14:47   #55
Quote:
IgorVG kaže: Pogledaj post
Jel postoji za ubost gdje, a da nije cijenom više od nekih 200-250 kn kao svojevrsne bokserice sa uloškom. Znači, ne bi htio da su one klasične, uz nogu duge gaće do malo iznad koljena. Htio bi kao svojevrsne bokserice sa uloškom. Tako da njih gologuz obučem, a na to neke klasične kratke gege koje su mi prve pod nosom. Ako obučem klasične biciklističke gaće one su do koljena pa provire ispod klasičnih gega....valjda sam dobro i slikovito opisao?
Ili neke fine šire recimo bermude sa uloškom?
Glavno mi je da ne zgledam k'o Modni Mačak kad se skinem sa beciklina i uđem u birtiju na pivu....
kaj si tu sad sve spetljao..

http://www.velocity-bikewear.com/ind...products_id=26
__________________
If God had wanted me otherwise, He would have created me otherwise. ~ Johann von Goethe
Mr.Cipelić is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2011., 14:49   #56
Quote:
IgorVG kaže: Pogledaj post
Jel postoji za ubost gdje, a da nije cijenom više od nekih 200-250 kn kao svojevrsne bokserice sa uloškom. Znači, ne bi htio da su one klasične, uz nogu duge gaće do malo iznad koljena. Htio bi kao svojevrsne bokserice sa uloškom. Tako da njih gologuz obučem, a na to neke klasične kratke gege koje su mi prve pod nosom. Ako obučem klasične biciklističke gaće one su do koljena pa provire ispod klasičnih gega....valjda sam dobro i slikovito opisao?
Ili neke fine šire recimo bermude sa uloškom?
Glavno mi je da ne zgledam k'o Modni Mačak kad se skinem sa beciklina i uđem u birtiju na pivu....
http://www.velocity-bikewear.com/ind...products_id=26

edit: Cipelić bio brži
__________________
PRO
litrenka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2011., 14:59   #57
Quote:
Mr.Cipelić kaže: Pogledaj post
kaj si tu sad sve spetljao..
A znam...nisam htio napisati direktno: ima li kaj sa "jastucima" na strateškom mjestu i adekvatnog disajućeg, neznojućeg materijala, a da ne zgledam k'o gay. Čisto da se ekipa koja ima uske bicke se ne naljuti...

Quote:
litrenka kaže: Pogledaj post
Hvala oboje...
IgorVG is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2011., 15:18   #58
Jel bolje kupiti bicke s tregerima ili bez? Što je bolje i ugodnije za tijelo?
Nightrain is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2011., 15:42   #59
Quote:
IgorVG kaže: Pogledaj post
... a da ne zgledam k'o gay...
Seljačino malograđanska.

Ništa osobno, no hard feelings. Čisto da se ne naljutiš.
Preporučujem traperice kad ideš u birc na pivu.
zook is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2011., 15:43   #60
Quote:
Nightrain kaže: Pogledaj post
Jel bolje kupiti bicke s tregerima ili bez? Što je bolje i ugodnije za tijelo?
Ja godinama vozim samo s tregerima. Bolje stoje i ne moraš ih stalno navlačiti.
zook is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:28.