Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.06.2007., 15:23   #21
i ja sam ofčica
 
Odgovori s citatom
Old 28.06.2007., 22:07   #22
Ja apsolutno obožavam muške ovnove, još ako i m je podznak rak...gotova sam totalka...šta ću, takav mi natal
ćićolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2007., 17:22   #23
Ajde,moje strpljenje je istrenirano...jest da vrimenom zna popusiti,ali pod kontrolom je...
al da cu se uozbiljiti...tesko

ovan sa podznakom raka velis...e tu bih kombinaciju rado...ubila
Ćarli is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2007., 17:49   #24
Quote:
The White Rabbit kaže: Pogledaj post
da, ovo sam primjetila kod većine ovnova. Kao da ostanu (ostanemo) poprilično dječjeg mozga cijeli život.
Da
Štoviše, što su stariji to su djetinjastiji.
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2007., 20:59   #25
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
Da
Štoviše, što su stariji to su djetinjastiji.
to mi je nešto poznato , nikad se neću uozbiljiti a zašto i bi
shakti9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2007., 00:56   #26
Quote:
Charlie_bb kaže: Pogledaj post
Ajde,moje strpljenje je istrenirano...jest da vrimenom zna popusiti,ali pod kontrolom je...
al da cu se uozbiljiti...tesko

ovan sa podznakom raka velis...e tu bih kombinaciju rado...ubila
A zašto? Jak i slab u isto vrijeme? Znam da nisu tipični ali da vidiš moju natalnu bilo bi ti jasno zašto je to tako
ćićolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2007., 01:04   #27
Khm...ne zelim u nikakvom kontekstu ta dva znaka stavljat blizu jedno drugom
ima tu ekstremnih situacija...zato...
Ćarli is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2007., 11:01   #28
Quote:
Charlie_bb kaže: Pogledaj post
Khm...ne zelim u nikakvom kontekstu ta dva znaka stavljat blizu jedno drugom
ima tu ekstremnih situacija...zato...
Ovnovi su ekstremni kako god ih okreneš i vole ekstremne stvari
ćićolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2007., 17:55   #29
Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
Ja sam ti - bez zajebancije - četverostruki ovan!
Znak, podznak, Mars i Venera, sve ovan!


-Stipe
Mogla sam i misliti... da imaš tvrdo... runo.
VelmaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2007., 17:02   #30
Ja se pravim da nisam ovan
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 17:13   #31
Quote:
ćićolina kaže: Pogledaj post
U čemu je problem? šta te muči? Ja sam rak/blizanci, nije ni to jako sretna kombinacija...
A ono,zaletim se,pa stanem,pa se opet zaletavam...dok me ne klepi.
darja1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 23:37   #32
Quote:
darja1 kaže: Pogledaj post
A ono,zaletim se,pa stanem,pa se opet zaletavam...dok me ne klepi.
Mnei to baš zvuči ovnovski...
ćićolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2007., 13:21   #33
kako niko nije spomenuo TVRDOGLAVOST i IMPULSIVNOST
mislim da me to najvise odlikuje kao ovna
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2007., 13:24   #34
Quote:
Septembar kaže: Pogledaj post
kako niko nije spomenuo TVRDOGLAVOST i IMPULSIVNOST
mislim da me to najvise odlikuje kao ovna
ovo drugo definitivno, al nema tvrdoglavijeg znaka od vodenjaka.
Tak da je jedan rogati ovan u usporedbi s vodenjakom total amater kad se radi o tvrdoglavosti.
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2007., 16:29   #35
Quote:
The White Rabbit kaže: Pogledaj post
ovo drugo definitivno, al nema tvrdoglavijeg znaka od vodenjaka.
Tak da je jedan rogati ovan u usporedbi s vodenjakom total amater kad se radi o tvrdoglavosti.
A jel'?

Moj sin vodenjak (i pubertetlija k tome ) je prava beba u odnosu na muža i mene ovnove i drugog sina škorpiona.
Jadni moj mali vodenjakić... on stalno priča da su ga sigurno zamijenili u rodilištu...
VelmaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2007., 17:46   #36
Quote:
VelmaX kaže: Pogledaj post
A jel'?

Moj sin vodenjak (i pubertetlija k tome ) je prava beba u odnosu na muža i mene ovnove i drugog sina škorpiona.
Jadni moj mali vodenjakić... on stalno priča da su ga sigurno zamijenili u rodilištu...
Blago njemu s tolikim Marsovcima oko njega Ovnovi jesu tvrdoglavi, ali čini mi se da kad im je do nekog stalo u stanju su popustiti, kao da tako osobu stavljaju na pijadestal...Jedino što na kraju opet bude po njihovom
ćićolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2007., 18:00   #37
Quote:
ćićolina kaže: Pogledaj post
Blago njemu s tolikim Marsovcima oko njega Ovnovi jesu tvrdoglavi, ali čini mi se da kad im je do nekog stalo u stanju su popustiti, kao da tako osobu stavljaju na pijadestal...Jedino što na kraju opet bude po njihovom
Tako je.Bar u mom slučaju.
darja1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2007., 19:43   #38
Ovnovi & ostali sunčevi znaci (zabava/copy s neta)

Ovan i Ovan

U pravilu, dva Ovna kada se sretnu odmah završe u krevetu, ali uvijek prije svega jedan drugoga dobro odmjere od glave do pete, jer nisu od tipova za platonske veze. Sve u svemu nikada im sigurno neće biti dosadno živjeti zajedno, pa makar bili samo prijatelji. Ovo može biti, a i najčešće je, vrlo strastvena veza, no nijedna strana neće biti baš oduševljena podređenom ulogom. Žena Ovan jača je i dominantna nad muškim pripadnikom znaka, i ono što započne kao vrlo strastvena avantura, moglo bi završiti disharmonijom i kolapsom zbog tvrdoglavosti partnera. Usuglasiti bi se mogli jedino na način da su im karijere potpuno drugačije i da ne dijele istovjetne probleme sa posla. Kada im se energije ne sukobe u svim segmentima života, i poslovnim i emotivnim, mnogo bolje i cjelovitije funkcioniraju kao par. Jedino čega se dva Ovna zajedno moraju čuvati je disharmonija među njima koja će ih ne jednom dovesti u situaciju da se raziđu bez nekih valjanih razloga osim trenutnog bijesa.
U pravilu, ovo je najčešće dobra veza.

Ovan i Lav

Ako vidite na cesti dvoje ljudi koji se žestoko svađaju ali pritom i ljube i maze u isto vrijeme, budite sigurni da ste upravo vidjeli Ovna i Lava u trenutku svađe. Ma koliko se oni trudili da bude sve u redu i da nitko u njihovoj okolini ne vidi njihove svađe i razmirice, često će baš ljudi na ulici biti svjedoci njihovih neprestanih razmirica i sukoba. Sva sreća da su oboje dovoljno inteligentni da shvate na vrijeme da pretjeruju u svojim zahtjevima prema partneru pa se uvijek ispričaju jedan drugome za izrečene optužbe ili svađu. Oni će se stalno diviti jedan drugome, Lav je ipak kralj, ali i Ovan je veliki "rogonja" koji i ne popušta ako baš ne mora. Seksualno tvore vrlo eksplozivnu materiju, koja bi mogla mnoge oko njih povrijediti ako se neće paziti pogotovo njihove partnere koji dođu i odu unutar njihove veze, pogotovo jer su oboje vrlo skloni varanju i flertu, pa je tih ljudi mnogo oko njih ali je njihova veza i dalje vrlo čvrsta i stabilna. Oboje su vrlo skloni kompromisima i vrlo će se lako dogovoriti tko je jači, a tko je podređeni, i veza funkcionira pod svim uvjetima.
Ovo je idealna kombinacija dvaju znakova.

Ovan i Strijelac

Po pitanju temperamenta Ovan i Strijelac su dvoje ljudi koji će se vrlo lako složiti gotovo na svim poljima. U seksu će se slagati savršeno, u kući također gdje će svako od njih imati svoje obaveze dok god su pošteno podijeljene biti će sve u redu, a i u poslu gdje su najbolji mogući suradnici. Oboje su vrlo aktivni i sposobni, savršeno funkcioniraju zajedno u poslu, gdje imaju mnogo razumijevanja jedan za drugoga i gdje će jedan drugoga u svakom trenutku nadopunjavati sa riječima i novim zamislima. Vrlo su živi oboje i njihova kuća često izgleda kao sklonište za sve napuštene životinje i kao okupljalište svih njihovih prijatelja pa će često biti kod njih kao na kolodvoru. Oboje su i vrlo iskreni ljudi, ponekad i bolno iskreni pa može doći do malih sukoba kod njih u mišljenjima i u stavovima koje zauzimaju u životu, a sve je u redu ako nikada ne pređu granicu tolerancije jedan prema drugome. Strijelcu neće uvijek odgovarati Ovnov dosta sirov i nagao pristup seksu. Oboje će dosta dugo uživati jedan u drugome, sve dok jedan od njih ne potraži nešto zanimljivije.
Dobra veza sa velikim i dugotrajnim uzajamnim poštovanjem. Skoro idealno.

Zadnje uređivanje Fish 1968 : 06.07.2007. at 12:09.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2007., 19:46   #39
Ovan i Bik

Ovo je veza gdje su zapravo oba dva partnera prepuni razumijevanja za drugu stranu. Postoji šansa da brzom i energičnom Ovnu dosadi sporost i nemaštovitost Bika u vođenju ljubavi, a Biku dosadi Ovnovo impulzivno i nerijetko grubo ponašanje, te stalna potraga za novim uzbuđenjima. Bik Ovnovu individualnost poistovjećuje sa odbijanjem smirivanja na jednom mjestu, a Ovna pak s druge strane odbija Bikova sporost u bilo čemu čega se prihvati u životu a i ogromna posesivnost. Ovan u ovoj vezi zarađuje, dok je Bik onaj koji troši, i sve će funkcionirati dobro pod uvjetom da Ovan počne cijeniti Bikovu stalnost i ovisnost, a Bik cijeniti Ovnovu potrebu za slobodom i neizmjernu volju za životom. Sve u svemu oni bi trebali učiti jedan od drugoga na sve moguće načine, jer svako od njih ima svojih dobrih karakteristika koje mogu jedan drugome predati i tko se nadopuniti. Stvar će mnogo bolje funkcionirati ako je muškarac Ovan a žena Bik. Žena Bik je dobra i predana domaćica i kućanica koja će svome suprugu pružiti siguran i stabilan dom, bez obzira na njihovo slaganje u spavaćoj sobi.
Ovo je veoma čvrsta veza pod uvjetom da su oboje prilagodljivi i da ne žude za velikim promjenama.


Ovan i Djevica

Ako nešto ili netko može zaintrigirati djevičinu dobro poznatu sramežljivost i nesklonost promjenama u životu, onda je to zasigurno Ovan koji će je više nego ijedan drugi znak natjerati da skine sa sebe sve okove koje je godinama stavljala na sebe. Iako imaju posve različite ideje o svijetu oko sebe, poslu i odgajanju djece na primjer, oni će se dobro slagati u kući općenito, u kuhinji i u krevetu. Sve će zapravo biti u redu dok Djevica popušta superiornosti Ovna i njegovom zapovjedničkom ponašanju. Odnos neće biti u redu ako je u pitanju relacija dijete-roditelj, ili ako je Djevica muškarac, a žena Ovan. Strasti Ovna su impulzivne, nagle, često nekontrolirane, dok je Djevica jedno tajanstveno biće kojem treba mnogo vremena da bi se opustila i navikla na određenu osobu pored sebe. Djevice su previše kritične i sve im zapinje za oko, stoga teško da će im odgovarati Ovnova vrckavost, ekstravagantnost i nemir, a obrnuto će biti još gore. Ovan neće podnositi djevičino stalno zanovijetanje oko svake sitnice, a njihovi sukobi redovno završavaju u krevetu kao bojnom polju.
Ovo je vrlo nestabilna i nemirna veza sa vrlo malo šansi za uspjeh na dulji period.

Ovan i Jarac

Ovo dvoje ljudi može dobro funkcionirati jedino pod uvjetom da je muškarac Jarac a žena Ovan i to podređena njemu, tako da nema mnogo mogućnosti za realizaciju svoje čudne i nagle naravi. S obzirom da se radi o dva "rogata" znaka, ni jedan od njih nije baš posebno popustljiv, čak štoviše, ne zna se koji je tvrdoglaviji, tako da kod ovo dvoje ljudi mora postojati mnogo više od obične ljubavi da bi njihova veza uspjela. U svakom slučaju ovo je vrlo čudan spoj dvaju različitih svjetova, pa čak i različitih zvjezdanih sustava da bi preživjeli u paru neko dulje vrijeme. Ovnove inovacije u krevetu sigurno se neće dopasti konzervativnom i tradicionalnom Jarcu, a ni stalno jadikovanje Jarca neće se sigurno svidjeti Ovnu, pogotovo ne u spavaćoj sobi. S obzirom na obostrano jake znakove željne dominacije i kontrole nad partnerom, možda bi bilo bolje za njih da ne budu zajedno, jer im veza više nalikuje borbenom filmu, nego ljubavnoj drami, i to će ih prije ili kasnije razdvojiti jedno od drugoga.
Prekomplicirana i preteška veza da bi opstala kao brak.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2007., 19:49   #40
Ovan i Blizanci

Ako postoje dvoje ljudi koji se neće nikada dosađivati jedan uz drugoga, onda su to definitivno Ovan i Blizanac. S obzirom da su oboje vrlo dobri i elokventni govornici, i da obožavaju pričati raznorazne priče, oni će toliko dugo uživati jedan u drugome, dok god budu imali što za reći, dakle zauvijek. Vrlo često imaju vrlo slične sklonosti, jer su oboje osobe sa vrlo izraženim smislom za otkrivanjem novih stvari u životu, a ni na jednoj strani nema inhibicija. Blizanac je uvijek dovoljno mudar da uoči Ovnovu želju za dominacijom, pa mu je i prepušta, a on će tada jedino uživati, jer prvi puta neće imati potrebu da se samo on brine u vezi o domu i financijama s obzirom da će to učiniti Ovan i to vrlo rado. Bolje je da je muškarac Ovan a žena Blizanac, tada im je zagarantirana dugotrajnija i stabilnija veza, a ako je obrnuto tada je žena mnogo dominantnija od muškarca i moglo bi doći do kolapsa zbog njezine ljubomore. Sve u svemu ovo su dvoje ljudi koji će međusobno uživati jedan u drugome, a da pritom i imaju stalne i neprekidne izvore nadahnuća jedan za drugoga neprestano otkrivajući jedan u drugome nešto novo.
Ovo je jedna od najboljih veza u cijelom zodijaku, a krasi je i dugotrajnost i stabilnost.

Ovan i Vaga

Između ova dva znaka postoji jedna čudna i neobična sila koja ih vuče da se spoje, kada se god ugledaju ovo dvoje ljudi. Iako u pravilu ne postoje neke velike dodirne točke između Ovna i Vage upravo zbog opozicije ta dva znaka, oni se nekako uvijek nađu jedan drugom na putu. Jedan od njih uvijek posjeduje ono što nedostaje onom drugom i zato se često vežu u stabilne bračne zajednice. Ovnova čvrstoća duha i uma često potiče Vagin osjećajni potencijal, pa dok jedno ima snagu ostvarivanja nauma, drugi je onaj koji zamišlja kako bi stvari trebale izgledati. Jedan zamišlja, drugi ostvaruje. Njihov ljubavni život, često je vrlo neformalan i nekonvencionalan, sa mnogo slobodnog vremena koje daju jedan drugome, a sve u cilju mira u kući i ako uspiju tako posložiti stvari, njihov će odnos trajati cijeli život. Bolje je ako je muškarac Ovan, tada on preuzima sve bitne stvari u kući u svoje ruke, dok će žena Vaga uživati u njegovim zadivljenim pogledima upućenima samo njoj. Ako je obrnuto, nije dobro, muškarac Vaga ne podnosi grubosti žene Ovna i takva veza je osuđena na propast.
Sjajna veza, ali nema dobrih predispozicija za brak.

Ovan i Vodenjak

Brzom i vjetropirastom Vodenjaku, veza sa Ovnom mogla bi biti osvježenje kojem će se teško oduprijeti. Njihovo temperamentno ponašanje oboje će ih voditi stazama ljubavi i posve neobičnog seksa što će ih oboje ponekad ostaviti bez zraka, ali samo na sekundu. Kada se odmore i predahnu, idu odmah dalje ne gledajući na sat ili na ograničenja kojima su sputani. Oboje su vrlo ambiciozni znakovi, često se bave neobičnim poslovima i aktivnostima koje se više prepisuju hiru nego normalnom poslu, ali njih oboje vesele čudne stvari i ništa im nije strano ili teško napraviti. Kada se sretnu u vezi ovo dvoje ljudi oni nikada nemaju tajni jedan prema drugome i zato su dobar spoj inteligencije i snage kako god ih se gleda, a u njihovom odnosu uvijek će ljudi zamijetiti iskrenost, ljubav i povjerenje koje među njima vlada, kao da su rođeni zajedno. Jedno stvoreno upravo takvo da bi u potpunosti nadogradilo ono drugo. Kod njih će se rijetko vidjeti ljubomora. Muškarac Ovan imati će dovoljno prostora od svoje Vodenjakice, dok će obrnuto biti malo teža situacija, ali sa razgovorom o tome situacija će se ubrzo nakon svađe smiriti.
Dobra i kvalitetna veza i za brak i za posao.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:37.