Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.03.2010., 18:56   #21
Quote:
stidljiva ljubičica kaže: Pogledaj post
sad sam na radiju čula, a piše i na stranicama da je promet tako reguliran, a autobusi ne voze uopće!!!
KAKO ĆU NA SLJEME SUTRA AKO NEMAM AUTO?
Evo, idem ja sutra gore pa te mogu povest.
sined is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2011., 15:52   #22
Zanima me jel ima netko info iz prve ruke o tome u kakvom su stanju staze na sljemenu. Mi bi išli sutra na jutarnju kartu pa me zanima dal se isplati. Vidim na službenoj stranici da rade sve staze, al kolko uistinu ima snijega, leda, kamenja i sl. Bili smo prošlu subotu i staza je bila ok al se okolo sve lagano rastapalo pa si mislim da je možda s obzirom na vrijeme proteklog tjedna staza loša.
Ako netko ima informaciju i voljan je podijelit je s drugima... bila bih zahvalna
huh is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2011., 16:49   #23
staze su ok
__________________
U Hrvatskoj komunistička partija još uvijek djeluje, samo pod drugim imenom - socijaldemokratska partija.
j.a. is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2011., 18:33   #24
Quote:
j.a. kaže: Pogledaj post
staze su ok
tenks
huh is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2011., 11:14   #25
Zna li netko kada će popraviti sjedežnicu?

__________________
Osvitli mu! Bila bi šteta da padne i slomije vrat a da to nitko ne vidi.
vrrrlet is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2011., 13:36   #26
Čisto sumnjam da budu brzo popravili tu 3sedežnicu, ak je sudit po tome da su gondolu skinuli prije 3 godine negdje i još se nisu toga ni takli haha mislim da je skijača do daljnjega, bar za mene, na Sljemenu gotova. Jer bio sam jućer ujutro neznajući da je to riknulo pa sam se "nauživao" na zelenom gdje je bila gužvanjara a i sidro im je stajalo svako malo, a nekom tipu je sidro ostalo u ruci kad je kretao haha. Radije dam više para pa se bordam s guštom negdje vani pa makar dao lovu slovencima, oni bar održavaju svoje staze i opremu kak spada.
fernandes is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2012., 13:22   #27
Jel bio netko ove godine na Sljemenu na skijanju i kako se dolazi gore, jel vozi bus neki ili nesto?
ludwig9999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2012., 23:29   #28
Quote:
ludwig9999 kaže: Pogledaj post
Jel bio netko ove godine na Sljemenu na skijanju i kako se dolazi gore, jel vozi bus neki ili nesto?
Nisam bio ove godine jos..al drzim fige da malo zesce snijeg napada ovih dana! Za sad ima umjetnog na crvenom i cinovnickoj, a navodno ce i zeleni otvorit slijedeci tjedan.

Sto se tice busa..gamad iz ZET-a ga je reducirala tijekom radnog dana. Tako da je gotovo nemoguce si namjestit dolazak i odlazak sa sljemena, ako se ide skijat na pola dana. Vikendom je bolja situacija, kaj se tice polazaka i odlazaka.

Bus za sljeme: http://www.zet.hr/media/134254/140.pdf
__________________
"Nećeš, razbojniče jedan!!"
Jolly Roger is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2012., 23:49   #29
jedno glupo pitanje - gdje sa stvarima dok skijam...više nemam auto
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2012., 00:06   #30
Ako imaš ruksak s nebitnim stvarima tipa sendvič i cuga, ostavi ga u jednoj od kućica na vrhu Činovničke. Nitko ti ga neće maznut, dosta ljudi to radi. Moje društvo i ja uvijek
Sheeva is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2012., 00:23   #31
mislila sam do gore u trapericama i čizmama, pa onda gore u ski hlače i pancerice... ostatak stvari (ruksak s odjećom, torba od skija i pancerica) bi pustila onda u tim kućicama
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2012., 15:22   #32
Quote:
Jolly Roger kaže: Pogledaj post
Nisam bio ove godine jos..al drzim fige da malo zesce snijeg napada ovih dana! Za sad ima umjetnog na crvenom i cinovnickoj, a navodno ce i zeleni otvorit slijedeci tjedan.

Sto se tice busa..gamad iz ZET-a ga je reducirala tijekom radnog dana. Tako da je gotovo nemoguce si namjestit dolazak i odlazak sa sljemena, ako se ide skijat na pola dana. Vikendom je bolja situacija, kaj se tice polazaka i odlazaka.

Bus za sljeme: http://www.zet.hr/media/134254/140.pdf
Hm. A bus sa zagorske strane?
ludwig9999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2012., 19:32   #33
Bio danas gore, bilo je odlično =D Malo ljudi, staze...pa, ok. Prva trećina crvene se brzo izrovala, ali ostatak staze je bio dosta dobar. Čak je i bijela bila dobra samo se po njoj spustim za 10 sekundi =/ Sve u svemu, 50kn za poludnevnu preko tjedna dok nema ljudi, definitivno se isplati. Šteta što nema snijega da otvore i ostatak skijališta. Kako bi bilo lijepo da padne neka snježina, planinarski putići <3
__________________
Tired.
Crais is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2012., 09:01   #34
Jel bio itko nedavno gore? Kakve su staze? Ima li leda?
Maria_¤ is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2012., 21:23   #35
I mene zanima!!??
__________________
"Sve sretne obitelji nalik su jedna na drugu, svaka nesretna obitelj nesretna je na svoj način."
mima666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2012., 21:27   #36
Jako, jako im je loš potez što vikendom rade samo do 16h. I što je noćna staza otvorena samo 2x tjedno.
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2012., 23:14   #37
Jel bio netko za vikend na gore? Isao bih u subotu pa me zanima u koje doba dana je najmanja guzva?
miskozd is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2012., 12:17   #38
Ovdje su obavijesti o otvorenim/zatvorenim stazama u periodu od 13.02. - 19.02.
http://www.sljeme.hr/default.aspx?id=211
Ja idem u svakom slučaju.. zrak je magičan gore.
sjajna07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2012., 12:46   #39
totalno sam nova u svijetu borda, i zanima me gdje se u Rvackoj moze otic bordat a da nije Sljeme? ljudi po pricama dost idu u SLO, a ja se pitam kako li je ovdje? sto je npr s Bjelolasicom, valja li tamo?
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2012., 11:21   #40
Quote:
Maria_¤ kaže: Pogledaj post
Jel bio itko nedavno gore? Kakve su staze? Ima li leda?
Quote:
mima666 kaže: Pogledaj post
I mene zanima!!??
Staze su super...ujutro i preko tjedna. Ipak, Sljeme je Sljeme i nemaš šta puno očekivati. Nakon 12-1 je to već izrovano. Preko vikenda neisplativo uopće ići gore, po meni. Ja sam bio 2 puta (oba puta u ponedjeljak, tad ima najmanje ljudi), uzmeš poludnevnu za 50kn, odvoziš 9-13h i to bude fakat odlično.

Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
totalno sam nova u svijetu borda, i zanima me gdje se u Rvackoj moze otic bordat a da nije Sljeme? ljudi po pricama dost idu u SLO, a ja se pitam kako li je ovdje? sto je npr s Bjelolasicom, valja li tamo?
Bjelolasica je odlična, ali samo preko tjedna. Preko vikenda (bar po mom iskustvu) ima TOLIKO ljudi da na žicu čekaš po 40+ minuta. Jednom sam bio preko vikenda, 2 dana smo bili i u ta dva dana smo samo jednom otišli žicom do vrha, više nam se nije dalo koliko je ljudi bilo. Preko tjedna potpuno suprotno, nema skoro nikog gore a skijalište kao skijalište je 10x bolje od Sljemena, bar meni.
__________________
Tired.
Crais is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:10.