Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostale umjetnosti > Kazalište

Kazalište Daske koje život znače

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.02.2009., 13:16   #41
Gledao 2 puta!! Predobro......rakan je stvarno CAR u toj predstavi! Mislim radovan i živko su jako dobri, ali rakan je.....
A sada čekam "Niko i ništ"....igraju u petak i subotu, ali tada ne mogu.......a još nema nigdje rasporeda za 3. mjesec!
mr@f is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2009., 22:28   #42
mene je Živko ko televizor oduševio!!
slatkažabica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2009., 09:17   #43
Quote:
slatkažabica kaže: Pogledaj post
mene je Živko ko televizor oduševio!!
Takodjer. Neka nitko ne zamjeri (posebice Živko ) ali mi je palo na pamet nakon prvog susreta s ovom predstavom da je taj dio s televizorom snimljen i pusten kad za to dodje prilika, al me jucerasnje nanovo gledanje razuvjerilo. Izbaceni su neki dijelovi bas iz tog "televizora".


Inace, fenomenalna predstava. Posebice me se dojmila njihova improvizacija kada nesto slucajno "zasteka".

Srebrenjača , katamaran ukatamanariti , patuljasti poni, Yorkshire svinje , Vatroslava . Dugo se nisam tako dobro nasmijao. (zapravo, zadnji put kada sam istu gledao )

Obavezno pogledati!!!!
Young_Poisoner is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2010., 20:01   #44
meni je bilo dobro kako je živko rakanu objašnjavao taj rak srebrenjače, i pjenio se kad ovaj nije ništ razumio

,,da, koliko svinja trebate,, za krepat
mejbibejbi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2010., 04:01   #45
genijalna predstava))
al fasciniraju me na forumu cure, di god se Radovan spomene, dal predstava u kojoj on glumi ili nekaj drugo, odmah se jave cure koje su gledale X-puta istu predstavu i koje ne znaju di bi gledale kad dođu, u njega ili Živka,jao

Dalmatinci, dal ja pivan ili repan, ja repan...Vatroslava Telkač, dr. Gavrilović, Šef, dr.Luđaković...)
al Rakan ko Lojtrica,ajme odličan je,a na kraju ti ga bude tolko žao!!
Meni se najviše kod te predstave sviđa to kaj nosi velku poruku o životu, nije samo smiješna i zabavna, nakon predstave se fakat zapitaš neke stvari, bar ja!!
ma sve kaj Saša Anočić radi je super!!
mali-medo9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2010., 12:42   #46
Da... Predstava me je oduševila.. U prvom dijelu se pošteno nasmiješ,a onda... Onda se stvarno zapitaš u kakvom to svijetu živiš. I znaš da je tako,da svi misle smo na sebe...

Sada ću se malo ponavljati... I Rakan i Živko i Radovan su carevi.. Dalmatinci su bili ueber smiješni, TV genijalan... Predstava odlična.
Briccck is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2010., 23:29   #47
Predstava je odlična, prelamala sam se od smijeha, definitivno se isplati pogledati
evil-bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2011., 11:42   #48
Odlična predstava. Napokon sam ju uspjela pogledat.
Rakan je car ...
Živko kao televizor .... zakon, a
Radovan - Vatroslava .....

Sve u svemu predstava koju se isplati pogledati.
cherrymoon is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2014., 14:02   #49
Predstava super!

I baš mi se sviđa kako su ismijali ljudske odnose pritom otkrivši njihovu pravu, sebičnu prirodu. Tužno je da su lojtrici okrenuli leđa svinjarić i vatroslava, ali tako je i u stvarnom životu. Čim imaš neki ozbiljniji problem svi se lijepo izmaknu.
Gama7 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:51.