Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.06.2014., 11:20   #61
Ja očito "patim" od hipersomnije. Meni je to lijepo, ali većina života mi prođe u spavanju. Iznimne su situacije kad ja ne mogu zaspati, i to u bilo kakvim uvjetima. Na podu, s reflektorima usmjerenim u glavu, uz glasnu glazbu...nema tog vanjskog utjecaja koji me može spriječiti da zaspem.
I još bar pola dana, nakon što se probudim, sam opet u nekom "izmijenjenom stanju svijesti", kao u polusnu. Čak i izgledam tako kao da ću zaspati.
Zapravo mi se čini da bih trebala zamijeniti dan za noć, jer 100% budna mogu biti samo noću. Ali svakako mi treba bar 10 sati sna za normalno funkcioniranje.
I kao dijete sam tako spavala non-stop, mene nije baš trebalo uspavljivati kad sam bila beba.
Ali nemam pojma zašto je to tako.
__________________
Be like water making its way through cracks. Do not be assertive, but adjust to the object, and you shall find a way around or through it.
AceOfCups is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2016., 15:05   #62
Pardon ako je bilo, tražilica ne radi.


Interesira me nesanica vražja


Evo, ja već pet dana ne spavam. Ne funkcioniram PET dana već muku mučim i eto, što natalno pospješuje nesanicu? Noćas opet CIJELU NOĆ nisam mogla zaspati Inače neuredno spavam, budim se noću i nisam tome pridavala neku pažnju, jer nikada nije bilo ovako u komadu. Isključujem depresiju ili išta jer to nije slučaj nego jednostavno ne mogu zaspati Hvala lijepa
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2016., 20:59   #63
Prije 2 godine kad mi je Saturn prolazio kroz 12. kucu stalno sam se budila nocu i slicno, a sad kad mi je Saturn u 1. kuci imam totalno drukciji problem - stalno mi se spava. Tesko se ujutro budim, uredno bi mogla spavati 13-14 sati itd...Cak sam isla kod doktorice, ali sve je ok....razmisljam mozda je od Marsa koji mi je bio retro u 12. kuci. Znam i da Saturn u 1. donosi umor i usporenost. U svakom slucaju meni je ovakvo stanje strano jer sam uvijek hiperbudna (Merkur kvadrat Mars)...
__________________
Be patient in affliction, joyful in hope, faithful in prayer
infra red is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2016., 00:58   #64
Hiperbudna od merkur kvadrat mars, ja spavam ko medvjed zimski san, i nisam dobro ak ne odspavam devet sati. Ja ni voljela da sam od ovih sto im se ne spava.
Maddie is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2016., 04:21   #65
Quote:
Depeche E. kaže: Pogledaj post
Pardon ako je bilo, tražilica ne radi.


Interesira me nesanica vražja


Evo, ja već pet dana ne spavam. Ne funkcioniram PET dana već muku mučim i eto, što natalno pospješuje nesanicu? Noćas opet CIJELU NOĆ nisam mogla zaspati Inače neuredno spavam, budim se noću i nisam tome pridavala neku pažnju, jer nikada nije bilo ovako u komadu. Isključujem depresiju ili išta jer to nije slučaj nego jednostavno ne mogu zaspati Hvala lijepa
imamo isti problem, znam vec 5 osoba koje ne spavaju u zadnje vrijeme, mozda ima veze sa vrucinama?
Private spice is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2016., 23:26   #66
Quote:
Private spice kaže: Pogledaj post
imamo isti problem, znam vec 5 osoba koje ne spavaju u zadnje vrijeme, mozda ima veze sa vrucinama?
Eee, baš sam danas pričala s frendicom koja također veli da par ljudi koji su joj bliski ne mogu spavati Može biti da je do toga jer je vrijeme kaotično.

ALI

Zaboravila sam ja da sam već postavila neko pitanje na ovoj temi , a vidjela sam ga kad sam pročitala cijelu temu ispočetka. Mene muči taj "nemir" Ne znam stati razmišljati. Misli lete i ne daju spavati (nikada do sada nije bilo ovako "u komadu"). Ali već se dva dana osjećam normalnije premda sam i danas bila umorna, no izdržala sam bez da popijem par RedBullova; pomak


Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2016., 19:02   #67
Quote:
Depeche E. kaže: Pogledaj post
Eee, baš sam danas pričala s frendicom koja također veli da par ljudi koji su joj bliski ne mogu spavati Može biti da je do toga jer je vrijeme kaotično.

ALI

Zaboravila sam ja da sam već postavila neko pitanje na ovoj temi , a vidjela sam ga kad sam pročitala cijelu temu ispočetka. Mene muči taj "nemir" Ne znam stati razmišljati. Misli lete i ne daju spavati (nikada do sada nije bilo ovako "u komadu"). Ali već se dva dana osjećam normalnije premda sam i danas bila umorna, no izdržala sam bez da popijem par RedBullova; pomak


Ako ti mozak radi sto na sat pa zbog toga ne možeš zaspati onda je do Merkura...mislim tebi je Merkurovski dio ionako neobuzdan u natalnoj karti (vladar ASC-a, Jupiter na ASC-u, radi aspekt na Mjesec, Veneru, Mars, Saturn, Pluton). Merkur trenutačno tranzitira tvoje 12. polje (snovi, spavanje, psiha) pa to polje čini jako aktivnim tranzitirajući Jupitera.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2016., 12:07   #68
Čitam ovaj topic pa reko' ajd' da i ja dodam koju... Imam par T-kvadrata na strateškim položajima odgovornim za nesanicu: Merkur u Blizancima na MC-u kvadrat egzaktni Pluton + Uran u 12. Djevice + kvadrat Saturn na DESC-u Ribe. Isti taj Merkur prima trigon od Mjeseca u 2. Vage. I ukratko, spavam k'o klada. Mo'š kraj mene pucat' topovima, ne reagiram. Zapravo, fantastično mogu razdvojiti dan od noći. Danju sam turbo aktivna i fizički i umno, ali noću želim - SPAVATI i jao si ga onom 'ko me probudi. Taj je gadno na'ebo. Jedini period gadnih nesanica, bio je kad mi je Uran prolazio kroz Ribe... Ali razlog je bio zdravstvene prirode, odnosno izazvan tjelesnim bolovima. I moram priznati, da mi je taj period po pitanju bolova i nesanice, bio na gornjoj granici izdržljivosti. Ni danas mi nije jasno kako sam uopće u tom periodu uspijevala funkcionirati općenito. Što se pak tiče OKP-a, držalo me nešto kad sam bila klinka, ali kak' bi rekla naša braća s istoka, ja to prevaziđoh... Znala sam, naime, pri hodu po npr. popločenim stazama, stepenicama i sl., poput g. Monka, nastojat' "gađat fuge", odnosno spojeve tih pločica ili rubova stepenica i to ni manje ni više, nego sredinom stopala. Pa ako slučajno nisam pogodila sredinu, vraćala bih se korak unazad i ponavljala radnju. Uhvatim se istina pri tom "gađanju" i dan danas, (ali ne vraćam se unatrag) no jako rijetko. Rekla bih da danas zapravo svjesno evociram sjećanje na tu radnju nekada...
Bolesna is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2016., 17:58   #69
Jel ja zbog dobrog merkura ne mogu zaspati.nego mi samo naviru misli?

Послато са SM-J500FN уз помоћ Тапатока
__________________
https://youtu.be/QhuPCHsqgFw
Rejnna is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2016., 18:13   #70
I kako odrediti hoće li aktivna 12. kuća, tranzitno ili natalno, izazivati nesanicu?

Nisam nikad imala taj problem, a i Sa je prošao 12. kućom. Čak imam i malefika Marsa u njoj natalno, pa nisam imala ni neke strašne snove.

S druge strane, moj otac (Mjesec i Merkur u Ribama, 12. kuća) se stalno budi i ima vrlo krhak san.
AceOfCups is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2016., 10:48   #71
Moja 12.natalna kuca je prazna,ali joj je vladar Merkur,poprilicno je živahan jer ima aspekte s Mjesecom,Marsom,Neptunom,Saturnom,Uranom,Plutonom. Sve skoro trigoni i sekstili,i jedan kvadrat.Kao dijete nisam skoro nikada spavala po danu,a bogami ni sad ne spavam po danu.Nikad mi nije trebalo puno sna,ali uvijek rano lijezem i rano ustajem.Ako sam prinuđena biti budna cijelu noć (partiji,svadbe i sl.) rađanje zore me čini
poprilicno mrzovoljnom. Ne znam je li je to zbog Merkura ili Asc u Raku.Tu i tamo nesanicu kada me uhvati ,zbog živahnih misli,rjesavam rako da ba nesto lijepo mislim,(nikad mi ono blesasto brojanje ovaca nije pomoglo) ili popijem času cimeta s vodom.
Blackorwhite is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2016., 12:10   #72
Quote:
AceOfCups kaže: Pogledaj post
I kako odrediti hoće li aktivna 12. kuća, tranzitno ili natalno, izazivati nesanicu?

Nisam nikad imala taj problem, a i Sa je prošao 12. kućom. Čak imam i malefika Marsa u njoj natalno, pa nisam imala ni neke strašne snove.

S druge strane, moj otac (Mjesec i Merkur u Ribama, 12. kuća) se stalno budi i ima vrlo krhak san.
Generalno postoje dva tipa "nespavača". Jedan je Merkurovski nespavač, tj. onaj koji ne da osobi da spava uslijed prevelike mentalne aktivnosti i danju i noću (nesposobnost osobe da se mentalno isključi). Drugi je onaj Mjesečev nespavač koji ne da osobi da spava jer je osoba "duševno" nespokojna. Stoga najprije treba pogledati osnovnu karakternu strukturu da se vidi koliko osoba prirodno naginje određenom tipu. Nakon toga pogledati stanje Merkura, Mjeseca u odnosu na 12. polje i seriju 12. U tom smislu generalno vrijedi:

Merkur s uplivom na Urana mentalno "trza" san pa osoba ne može dugo spavati u kontinuitetu i stalno se budi jer energičnost nadvlada san, osoba treba jako malo sna za razliku od Merkura s uplivom Saturna koji garantira čvrsti san, ali ga isto skraćuje. To su i individue koje čvršće spavaju zato jer se "izmore" a ako se radi o skladnom aspektu onda daje stabilnost, mir i tu neku "mentalnu sređenost" pa se osoba budi i liježe u isto vrijeme. Obično se ustaje rano jer ju obaveze zovu. Merkur s uplivom Neptuna daje nekoliko snova u istoj noći i nema određenog ritma u spavanju, spava konfuzno bez jasne granice kada, danju, noću...sve je pomiješano.

S druge strane Mjesec s uplivom Urana čini osobu duševno uznemirenom pa san i spavanje postaju "ritmički istrzani", osoba spava sat dva pa se probudi, radi nešto, pa onda opet spava i tako stalno. Daje i sf snove koji su vrlo neobični i često s određenom distancom gdje osoba sanja stvari koje kao nemaju veze s njom i njenim duševnim ustrojom, više sanja snove u kojima je u kontaktu s nekom "grupnom energijom" i kroz nju se iskazuje jer Mjesec uvijek teži da ima svoju bazu u obitelji, naciji, plemenu... Generalno mu ne treba puno sna. Mjesec s uplivom Saturna čini spavanje dosta čvrstim, osoba rijetko sanja, ali tu spavanje i jako ovisi o tome kakve je navike osoba usvojila dok je bila dijete. Često ima potrebu ići rano spavati što se veli kao kokoš. Mjesec s uplivom Neptuna je pravi spavač, daje maštovite snove i treba mnogo sna. Bolje spava pored vode jer ga voda umiruje, ali i uznemiruje ako se radi o napetim aspektima.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2016., 12:41   #73
...još malo o tipovima spavača:



- tip Sunca treba fizičku aktivnost da bi dobro spavao, generalno nema probleme s spavanjem i spava "zdravo", voli ubit oko i po danu

- tip Mjeseca voli spavati u svom krevetu i biti ušuškan, osjetljiv je, poznati mirisi ga smiruju pa je važno puno stvari npr. miris plahti

- tip Merkura ne voli gubiti puno vremena na spavanje, voli čitati prije spavanja, često se zna u toku noći premještati, onak voli da ima barem dva mjesta za spavanje

- tip Venere voli baciti beauty sleepove tj. trudi se spavati određeni broj sati tako da se na licu ne vide tragovi umora, voli spavati pored nekoga

- tip Marsa voli disciplinu i rano dizanje, ne voli ljenčarenje u krevetu, to je za njega isto mjesto za aktivnost

- tip Jupitera voli neovisnost o mjestu gdje spava, najbolje spava u prirodi i na otvorenom

- tip Saturna voli vekerice, voli sam spavati u krevetu, voli odlazak na spavanje i buđenje u isto vrijeme

- tip Urana ne treba puno sna, brzo se obnavlja i regenerira, ali čini osobu živčanom i napetom. Može bez pol problema prespavati kod nekog drugog, pa i u odjeći...ne treba poznati okoliš

- tip Neptuna spava dugo, ne vole nagla buđenja niti satove, niti jake zvukove, treba tišinu i ne voli svjetlost

- tip Plutona voli biti budan noću, tada je dosta aktivan, spava s jednim okom napol otvorenim ...voli spavati u potpunom mraku
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2016., 13:37   #74
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
...još malo o tipovima spavača:



- tip Sunca treba fizičku aktivnost da bi dobro spavao, generalno nema probleme s spavanjem i spava "zdravo", voli ubit oko i po danu

- tip Mjeseca voli spavati u svom krevetu i biti ušuškan, osjetljiv je, poznati mirisi ga smiruju pa je važno puno stvari npr. miris plahti

- tip Merkura ne voli gubiti puno vremena na spavanje, voli čitati prije spavanja, često se zna u toku noći premještati, onak voli da ima barem dva mjesta za spavanje

- tip Venere voli baciti beauty sleepove tj. trudi se spavati određeni broj sati tako da se na licu ne vide tragovi umora, voli spavati pored nekoga

- tip Marsa voli disciplinu i rano dizanje, ne voli ljenčarenje u krevetu, to je za njega isto mjesto za aktivnost

- tip Jupitera voli neovisnost o mjestu gdje spava, najbolje spava u prirodi i na otvorenom

- tip Saturna voli vekerice, voli sam spavati u krevetu, voli odlazak na spavanje i buđenje u isto vrijeme

- tip Urana ne treba puno sna, brzo se obnavlja i regenerira, ali čini osobu živčanom i napetom. Može bez pol problema prespavati kod nekog drugog, pa i u odjeći...ne treba poznati okoliš

- tip Neptuna spava dugo, ne vole nagla buđenja niti satove, niti jake zvukove, treba tišinu i ne voli svjetlost

- tip Plutona voli biti budan noću, tada je dosta aktivan, spava s jednim okom napol otvorenim ...voli spavati u potpunom mraku
mislim da ja nisam niti jedan točno određen tip spavača ovdje nabrojan.Ja sam kombinacija vise tipova, i to Merkura,Urana,Marsa i Saturna.Volim sama spavati, hoću mjesta za dvoje, otimam deke,jastuke i guram drugog spavača (ako ne spavam sama),a jutro dočekujem u potpuno "razorenom krevetu" čak i kad nema spavača pored mene, uvijek liježem u isto vrijeme i budim se u isto, no ne volim vekerice (iritantne su mi), malo spavam,ako me uhvati nesanica, dan mi prođe bez pospanosti,kao da nista nije bilo, samo sam napeta.Mogu spavati u bilo kojem krevetu,ali ne volim ljenčarenje.Tu i tamo si priustim taj luksuz
Blackorwhite is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2016., 13:54   #75
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post

- tip Neptuna spava dugo, ne vole nagla buđenja niti satove, niti jake zvukove, treba tišinu i ne voli svjetlost

- tip Plutona voli biti budan noću, tada je dosta aktivan, spava s jednim okom napol otvorenim ...voli spavati u potpunom mraku
Ovo dvoje definitivno osim što ne spavam s jednim okom napol otvorenim.. mora biti savršeni mir i potpuni mrak, jedino mogu zaspati uz glazbu koju volim pa čak i uz black metal, uz mačke dok predu mogu isto zaspati ko beba, ostali zvukovi i šuškanja ne dolaze u obzir.
...a kada sam na godišnjem kao sada ili imam slobodan dan rijetko kada idem spavati prije 3-4 ujutro, spavanje po noći je za mene gubljenje vremena
Katayama is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2016., 15:09   #76
Ne znam koji sam tip, naravno . Od djetinjstva imam problem sa ulaskom u san. Nikad nisam spavala u potpunom mraku. San se lako i cesto prekida, probudi me i zujanje komarca. Volim svoj krevet, svjezi mirisi i ciste, crisp plahte se podrazumijevaju. Recimo da bi spavanje u prirodi na otvorenom bila nocna mora. U prosjeku spavam oko 6 sati. Ne spavam danju nikad. Dok PL nije usao u 12. kucu nisam imala problem da nastavim spavati nakon budjenja, ali zadnjih godina cesto se probudim i ostanem budna do svitanja. Vrlo frustrirajuce, no to se sad mjenja, desilo se vec vise puta od kad je usao u 1. kucu da sam odspavala u komadu. Budim se sa ili bez alarma na nacin da plahte lebde u zraku jos dugo nakon sto izletim iz sobe. Inace 12. kuca prazna, vladar Jupiter u lavu skoro pa i nema aspekata (neki sekstil sa SO). Merkur ima 180 sa Neptunom a 120 sa Plutonom, Mjesec 90 Uran i 60 PL, 120 NE, sve aplikacije. I da, rijetko sanjam i slabo pamtim snove. Ali nekoliko koje jesam upamtila doslovno su se realizirali u stvarnosti. Mogla bih biti tip Mjeseca?
haart is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2016., 16:13   #77
...još o tipovima sanjača kroz prizmu Mjeseca. Mjesec naime utječe na naše navike prilikom spavanja:


- tip Sunca voli spavati na leđima i da ga se češka, to ga uspavljuje. Voli velike i udobne krevete u kojima se osjeća "kraljevski". Sunčev tip je sklon hrkanju kao vidu "zdravog sna".

- tip Mjeseca vole fetus položaj spavanja. To ga umiruje i vraća u doba kada se osjećao najsigurnije i najzbrinutije. Umiruje ga i šalica toplog mlijeka ili neki sl. ritual koji je imao u djetinjstvu.

- tip Merkura može lakše zaspati uz priču, valjda su oni izmislili čitanje prije spavanja. Tip blizanca može zaspati s laptopom, mobitelom u ruci pregledavajući zanimljive sajtove, dok Merkurovski tip djevice više voli knjige. Voli i čistu posteljinu, možda čak i prije spavanja zapisati podsjetnik što sve treba sutra obaviti, to mu smiruje misli isto kao i tuširanje koje daje osjećaj higijene. Može imati i neki vid fobije npr. spavanje u sobi koja nema tv ili mobitel jer to zrači. Spava na boku.

- tip Venere voli ugodne prostore, fine mirise i osvježivače prostora u kojima spava. Tip vage voli svilenu i općenito meku posteljinu, dok tip bika osjetljiv na mirise deterdženta ukoliko nisu prirodni. Tip bika vole i štogod konkretno prigristi prije spavanja, a tip vage nešto slatko za utaživanje potrebe za ljubavlju.

- tip Marsa voli grublje plahte, ne treba puno sna i lako ulazi i izlazi iz sna. Voli imati krevet pored vrata. Spava isto na leđima s rukama ravno pored jer tako može najprije "biti na nogama".

- tip Jupitera treba malo odmora, a ima tendenciju da se iscrpi tijekom dana...znate kako konji spavaju na nogama tako i Jupiterovci samo malo zaklope oči i hopla njihovo spavanje već gotovo. Voli spavati pored otvorenog prozora.

- za tip Saturna spavanje je rutina i još jedna stvar koja se mora obaviti zato da bi se moglo ispravno funkcionirati tijekom dana. Noć je za spavanje, a dan je za obaveze, nedaj boše da se to zamijeni. Ne voli kada mu se dogodi da duže odspava, ako se to ikada dogodi...to mu odmah znači i poremećaj rutine i gubitak vremena. Ovaj tip voli spavati u pidžami da ne izgleda neprikladno i voli tvrde krevete. Voli spavati sam, on je izmislio odvojene krevete (ako je slučajno u vezi).

- tip Urana spava nemirno, trza se, često mijenja položaje, bacaka se i mijenja šemu spavanja, često se tijekom noći okrene naopačke. Voli neki šik detalj, npr. koristiti čepiće za uši, navlakače za oči i sl. bitno da izgleda vanserijski.

- tip Neptuna bi trebao spavati kada god njegov organizam to zahtijeva bez obzira na količinu sna. Neptunovci su dosta osjetljivi i san im regenerira energiju i čisti ih od negativnosti. Vole spavati na trbuhu i u odjeći koja je labava i mekana, često okrenuta naopačke.

- tip Plutona je noću najaktivniji pa ga noć razbuđuje. Može dugo bez sna i ne treba nikakve rituale. Voli spavati sam i u prostorima gdje nema žive duše.

Zadnje uređivanje Fish 1968 : 15.08.2016. at 17:05.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2016., 20:51   #78
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
Ako ti mozak radi sto na sat pa zbog toga ne možeš zaspati onda je do Merkura...mislim tebi je Merkurovski dio ionako neobuzdan u natalnoj karti (vladar ASC-a, Jupiter na ASC-u, radi aspekt na Mjesec, Veneru, Mars, Saturn, Pluton). Merkur trenutačno tranzitira tvoje 12. polje (snovi, spavanje, psiha) pa to polje čini jako aktivnim tranzitirajući Jupitera. :')
Hvala ti! Ma ja sam "nemirna" i duševno i u glavi

Hoće li taj tranzit dugo trajati?

Posljednjih tjedan dana sam spavala normalno i bila toliko sretna što sam cijeli dan provela aktivno, a ne u nekom polusnu No, bila sam na moru pa me to dosta izmorilo Danas sam se vratila i pribojavam se nesanice Još je i rukometna tekma noćas što svakako želim gledati
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2016., 20:51   #79
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
...još o tipovima sanjača kroz prizmu Mjeseca. Mjesec naime utječe na naše navike prilikom spavanja:


- tip Sunca Voli velike i udobne krevete u kojima se osjeća "kraljevski".

- tip Mjeseca vole fetus položaj spavanja.

-tip djevice Voli i čistu posteljinu, tuširanje koje daje osjećaj higijene.Spava na boku.

- tip Venere voli ugodne prostore, fine mirise i osvježivače prostora u kojima spava.

- tip Marsa voli grublje plahte, ne treba puno sna i lako ulazi i izlazi iz sna.

- za tip Saturna spavanje je rutina i još jedna stvar koja se mora obaviti zato da bi se moglo ispravno funkcionirati tijekom dana. Noć je za spavanje, a dan je za obaveze, nedaj boše da se to zamijeni. Ne voli kada mu se dogodi da duže odspava, ako se to ikada dogodi...to mu odmah znači i poremećaj rutine i gubitak vremena. Voli spavati sam, on je izmislio odvojene krevete (ako je slučajno u vezi). Volim spavati gola.

- tip Neptuna bi trebao spavati kada god njegov organizam to zahtijeva bez obzira na količinu sna. Neptunovci su dosta osjetljivi i san im regenerira energiju i čisti ih od negativnosti. Vole spavati na trbuhu i u odjeći koja je labava i mekana.

- tip Plutona je noću najaktivniji pa ga noć razbuđuje. Može dugo bez sna i ne treba nikakve rituale. Voli spavati sam i u prostorima gdje nema žive duše.
Evo ja bila slobodna quotat ono kaj se mene dotikavle... ...i dodat quotanom da volim spavat gola.
Daklem, ja sam tip kombinacije Sunca, Mjeseca, Djevice, Venere, Marsa, Saturna, Neptuna i Plutona... Čovječeeee... K'liko li je tipova u meni... Hm... A 'di mi je tu Merkur? Zanimljivo... Uopće ga nema...
Bolesna is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2016., 21:06   #80
Fish, meni nije jasno određivanje tipa spavača iz natalne karte. Venera mi je vladarica 12.kuće, Sunca i Mjeseca, a ja se pronalazim bez ikakvih dilema u opisima Mjeseca. Venera je 4.kući, ima aspekt s Mjesecom, a Mjesec je vladar 9. kuće. Po karti bi mi bilo logičnije da se pronalazim u opisima Venere, a ne Mjeseca.
nimfaKalipso is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:07.