Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.09.2010., 10:27   #241
Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
goldenpoint mozda - link, oko 95kn su basic grudnjaci, meni su mrvu preotvoreni ali ja nisam bas obdarena pa mi ostane prazan nekako
i super su mi Si E Lei - evo post di cure kazu di ga ima za kupit - link cijene oko 120-150kn
potpis. oni su mi super, a cijene su ok: 120-150 kuna. Takodjer, Lormar mi je isto dobar. Ima ih po ovim manjim ducanima donjeg rublja.
Zadnje sta sam kupila su bila 4 grudnjaka u Intimissimi na snizenju i dobri su.
Svi se peru u masini, sa ostalom odjecom, bez tih kugli.
Jos mi se Liscini cine naj-nekvalitetniji - mrvicu se deformiraju kosarice iznutra, al ok su. Zasad.
__________________
"There was one guy in our neighborhood, Tank. Big, badass, and covered in tattoos. Every time he saw me, he would sit me down and buy me a soda. Tell me I had a power to change things."
Electra8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2010., 23:29   #242
wuhuuuuu kupila bra saver u intersparu, hvala cure puno je cvrsci i konkretniji od onog s ebaya
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2010., 21:08   #243
Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
wuhuuuuu kupila bra saver u intersparu, hvala cure puno je cvrsci i konkretniji od onog s ebaya
koliko si ga platila?
M Renata is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2010., 23:43   #244
69kn koda
poslala nekog da mi kupi a nisam dobila racun pa nisam ziher
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2010., 22:29   #245
Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
wuhuuuuu kupila bra saver u intersparu, hvala cure puno je cvrsci i konkretniji od onog s ebaya
jeeeee!
macka is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2010., 19:51   #246
Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
goldenpoint mozda - link, oko 95kn su basic grudnjaci, meni su mrvu preotvoreni ali ja nisam bas obdarena pa mi ostane prazan nekako
i super su mi Si E Lei - evo post di cure kazu di ga ima za kupit - link cijene oko 120-150kn
meni je ova marka zakon..imama par grudnjaka od njih i traju 100 god..bilo i h je u Rijeci u Gali u robnoj Ri prije,ali mi se cini da se Gala zatvorila ili se varam? jel zna netko dal se preselio ducan mozda negdje?
vision one is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2010., 18:33   #247
Jeeeeeeeee, ukebala 2 velika grudnjaka u Lidlu za 80kn, oba! I sasvim solidni. Uvijek kupim tamo kad ponude veće veličine. Kakav Marks&Spencer, pfff! Sad mi žao kaj sam za Liscu dala 200kn. A ovaj isti, ništa lošiji, čak izgleda isto, kao kopija.
Sigurna is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2011., 16:57   #248
Samostojeći grudnjak

Zanima me di u Splitu mogu kupit kvalitetan samostojeći grudnjak, osim u Intimissimija, treba mi za haljinu?
mimi5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2011., 14:46   #249
treba mi grudnjak za ispod dresa,jedan od onih sto imaju prozirne naramenice i cijelu onu traku koja ide preko ledja prozirnu,ako itko zna nek pomogne
pepsiihead is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2011., 06:15   #250
ja sam si kupila za novu godinu takav u kineskom sasvim je uredu bio
BezNadimka is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 10:05   #251
Quote:
BezNadimka kaže: Pogledaj post
ja sam si kupila za novu godinu takav u kineskom sasvim je uredu bio
do koje velicine su imali
pepsiihead is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 10:50   #252
Quote:
pepsiihead kaže: Pogledaj post
do koje velicine su imali
Znaju ti oni imat i do petice. Al ako si uska ko ja, pa ti triba npr. 75 širina, nemaš šta kod njih tražit jer njima širina automatski raste sa veličinom košarice.
__________________
...ja sam samo hteo da je volim u Novom Sadu na Dunavu, gdje je postojao jedan stari gvozdeni most, preko kojeg je prelazila nekad, raspuštajući one svoje kose kao mrežu svilenu u koju su se hvatale vlati mjesečine, kao glupe deverike...eto ti pesma, ludo jedna!
How to save a life is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 11:07   #253
bezveze citala po ovoj temi pa mi palo na pamet da li postoji kakav grudnjak za odjecu otvorenih leda a da nista nema na ledima?
kawaii23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2011., 00:34   #254
Quote:
kawaii23 kaže: Pogledaj post
bezveze citala po ovoj temi pa mi palo na pamet da li postoji kakav grudnjak za odjecu otvorenih leda a da nista nema na ledima?
[SLIKA OBRISANA]
__________________
tzv.blog:-D
Ida Bauer is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2011., 17:56   #255
da malo dignemo temu iz prašine.. nemojte mi se smijati..ali imam problem.
gdje se mogu naći grudnjaci AA većine? nigdje ih ne nalazim,već godinama, 85AA ako netko zna da mi pomogne jer mi je muka uvijek nositi grudnjak broj ili dva veći od potrebnog
TweetyTheBird! is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2011., 14:09   #256
Quote:
TweetyTheBird! kaže: Pogledaj post
da malo dignemo temu iz prašine.. nemojte mi se smijati..ali imam problem.
gdje se mogu naći grudnjaci AA većine? nigdje ih ne nalazim,već godinama, 85AA ako netko zna da mi pomogne jer mi je muka uvijek nositi grudnjak broj ili dva veći od potrebnog
Mozda da pogledas u Women's Secret-u? Imaju dosta male košarice pa možda nađeš štogod. Sretno!
Cae Fae is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2011., 14:25   #257
Trebala bi neki samostojeći grudnjak... pa me zanima, mislim, jel drži to šta ili ništa?
tascha is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2011., 20:38   #258
Trebam pomoc
Mene zanima gdje kupujete grudnjake malo vecih brojeva?
Bila sam neki dan u arena centru i sve sto su mi po ducanima pokazali kao ono najvece sto imaju je bilo puno premalo..
Meni treba cca 95C-100C i mora naravno bit cvrst
Tnx!
...Luciferka... is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2011., 04:46   #259
Quote:
...Luciferka... kaže: Pogledaj post
Trebam pomoc
Mene zanima gdje kupujete grudnjake malo vecih brojeva?
Bila sam neki dan u arena centru i sve sto su mi po ducanima pokazali kao ono najvece sto imaju je bilo puno premalo..
Meni treba cca 95C-100C i mora naravno bit cvrst
Tnx!
u toj velicini ti mogu preporuciti Marlies Deekers, strasni su! Ali neman zive veze gdje se njih moze naci u HR!
Ja iman 90E i nikada nisam imala bolji, iman jih vec 5 komada!
Njezna is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2011., 08:54   #260
Quote:
TweetyTheBird! kaže: Pogledaj post
da malo dignemo temu iz prašine.. nemojte mi se smijati..ali imam problem.
gdje se mogu naći grudnjaci AA većine? nigdje ih ne nalazim,već godinama, 85AA ako netko zna da mi pomogne jer mi je muka uvijek nositi grudnjak broj ili dva veći od potrebnog
u women secretu ima stvarno malih košarica, tamo uvijek nađem bez problema

Quote:
tascha kaže: Pogledaj post
Trebala bi neki samostojeći grudnjak... pa me zanima, mislim, jel drži to šta ili ništa?
ja imam iz tezenisa takve, imaju neku ljepljivu trakicu malu iznutra tako da se super drže, jako su mi dobri i gotovo da više i ne nosim s naramenicama. jednobojni su i ima ih u jako puno boja.
__________________
...nije vise bila klinka pocela je da se sminka i da zeli stvari skupe...
mala_fufica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:03.