Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.11.2017., 19:59   #121
valjda jače osjećas Saturna kao drugog vladara.Meni je Saturn na IC donio uspjesno preseljenje.
Muska osoba koja prodaje gotovo badava vikendicu ima tr Saturn u 8. kući.U solaru 5. solarna na 12. natalnu.U 12. natalnoj ima tranzitnu konjukciju Neptuna na natalni Merkur.Totalna zbrka oko nekretnine.
Blackorwhite is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2021., 20:28   #122
Selidba - kakva i kada?

Po preporuci javjam se na ovu temu molbom da mi netko tko zna u ovom podrucju procitati sto pise na mojoj karti za koju i dalje ne znam u detalje sto znaci

Dakle, zanima kada ce doci do selidbe ( dali sa obitelji ili sama u podstanare)?

https://i.ibb.co/RzcMdmQ/cvrckica.png

https://i.ibb.co/RzcMdmQ/cvrckica.png
cvrcak mali is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2021., 15:08   #123
Quote:
cvrcak mali kaže: Pogledaj post
Selidba - kakva i kada?

Po preporuci javjam se na ovu temu molbom da mi netko tko zna u ovom podrucju procitati sto pise na mojoj karti za koju i dalje ne znam u detalje sto znaci

Dakle, zanima kada ce doci do selidbe ( dali sa obitelji ili sama u podstanare)?

https://i.ibb.co/RzcMdmQ/cvrckica.png

https://i.ibb.co/RzcMdmQ/cvrckica.png
Da li je, i koja, od navedenih godina više opisuje promjene kroz polje doma.

1992-1993 ili 2011-2012 ?
__________________
facebook-cyber astro grupa
sasa62 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2021., 17:30   #124
Quote:
sasa62 kaže: Pogledaj post
Da li je, i koja, od navedenih godina više opisuje promjene kroz polje doma.

1992-1993 ili 2011-2012 ?


Nisam shvatila pitanje, ali ako pitate zivim na istom mjestu od 1985 i dan danas tu gdje jesam, zaglavljena skupa sa svojima.
cvrcak mali is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2021., 18:41   #125
Quote:
cvrcak mali kaže: Pogledaj post
Nisam shvatila pitanje, ali ako pitate zivim na istom mjestu od 1985 i dan danas tu gdje jesam, zaglavljena skupa sa svojima.
Jedna od navedenih godina trebala je biti prekretnica ili bolje rečeno trebala je biti doživljena kao duboke promjene na polju doma.

Nekad je to samo u psihološkom smislu a nekad se radi o stvarnim potpunim promjenama na polju doma

u konkretnim primjerima tu se može raditi naprimjer smrt djeda ili bake nekad cak i neki roditelja, zatim rastava roditelja, rođenje brata ili sestre... dakle bilo koja vrsta događaja koji za vlasnika karte ( za tebe ) predstavlja potpunu promjenu doživljaja doma u odnosu na vrijeme prije toga...
__________________
facebook-cyber astro grupa
sasa62 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2021., 20:17   #126
Quote:
sasa62 kaže: Pogledaj post
Jedna od navedenih godina trebala je biti prekretnica ili bolje rečeno trebala je biti doživljena kao duboke promjene na polju doma.

Nekad je to samo u psihološkom smislu a nekad se radi o stvarnim potpunim promjenama na polju doma

u konkretnim primjerima tu se može raditi naprimjer smrt djeda ili bake nekad cak i neki roditelja, zatim rastava roditelja, rođenje brata ili sestre... dakle bilo koja vrsta događaja koji za vlasnika karte ( za tebe ) predstavlja potpunu promjenu doživljaja doma u odnosu na vrijeme prije toga...


Nista se nije dogodilo od onda do sada, nikakva selidba, sad ju hitno trebamo, trazimo izlaz.

Od 2013 do 2016 imala jedino pomor u obitelji, ostali samo brat, ja i roditelji.

Dali se u mojim kartma vidi meni selidba, i / ili mojih?
cvrcak mali is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2021., 20:40   #127
Quote:
cvrcak mali kaže: Pogledaj post
Nista se nije dogodilo od onda do sada, nikakva selidba, sad ju hitno trebamo, trazimo izlaz.

Od 2013 do 2016 imala jedino pomor u obitelji, ostali samo brat, ja i roditelji.

Dali se u mojim kartma vidi meni selidba, i / ili mojih?
Potencijalna mogućnost je 4. ili 9. ili 11. mj 2021. , znači moguće kratkoročno rješavanje problema seljenja....

...dok je vrlo vjerojatno seljenje i dugoročno rješavanje tog pitanja biti između 5. mj 2022. i 1. mj 2023.
__________________
facebook-cyber astro grupa
sasa62 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2021., 20:45   #128
Quote:
sasa62 kaže: Pogledaj post
Potencijalna mogućnost je 4. ili 9. ili 11. mj 2021. , znači moguće kratkoročno rješavanje problema seljenja....

...dok je vrlo vjerojatno seljenje i dugoročno rješavanje tog pitanja biti između 5. mj 2022. i 1. mj 2023.


Uuu, to je predugo za cekati...

Mi se moramo iseliti sto prije, nacionalizirana imovina, zbog potresa smo u teskoj situaciji

Ako Grad nista ne ponudi, moramo smi se snci

Vise je tu fakotr koji se ne vide na karti

Dali idem sa svojima, ili idem prva odlazim od doma i idem u podstanare, na privremeni smjestaj
cvrcak mali is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2021., 13:23   #129
Pozdrav!

Voljela bih znati hoće li se ostvariti odlazak na rad u inozemstvo i nastavak života vani?

hvala

https://i.ibb.co/dBYs1bG/natal.jpg
Kakti koza is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2021., 15:56   #130
Quote:
cvrcak mali kaže: Pogledaj post
Uuu, to je predugo za cekati...

Mi se moramo iseliti sto prije, nacionalizirana imovina, zbog potresa smo u teskoj situaciji

Ako Grad nista ne ponudi, moramo smi se snci

Vise je tu fakotr koji se ne vide na karti

Dali idem sa svojima, ili idem prva odlazim od doma i idem u podstanare, na privremeni smjestaj
Da , može se seliti i prije ali to znači da nije značajno za tebe. Nešto što će tebi značiti je u periodima koje sam naveo ranije...
__________________
facebook-cyber astro grupa
sasa62 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2021., 20:25   #131
Quote:
sasa62 kaže: Pogledaj post
Da , može se seliti i prije ali to znači da nije značajno za tebe. Nešto što će tebi značiti je u periodima koje sam naveo ranije...


Moji bi polovinom veljace trebali primiti ponudu za rijesenje stambenog pitanja, tada slijedi odluka i do tada jos cekati u ovakvim stresnim i nehumanim potresnim uvjetima zivota..

Moji utoliko sada imaju bar tu infomaciju do kad nesto moraju cekati

Ne znam sto sa mnom?

Idem s njima ako se meni nesto ne dogodi,a upravo sam ja golemi upitnik dali cu ici kod nekog u privatni smjestaj ili ne

Apsurd sto se toliko precizno ne vidi u kartama nego se moze samo nagadati
cvrcak mali is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2021., 18:13   #132
Quote:
cvrcak mali kaže: Pogledaj post
Moji bi polovinom veljace trebali primiti ponudu za rijesenje stambenog pitanja, tada slijedi odluka i do tada jos cekati u ovakvim stresnim i nehumanim potresnim uvjetima zivota..

Moji utoliko sada imaju bar tu infomaciju do kad nesto moraju cekati

Ne znam sto sa mnom?

Idem s njima ako se meni nesto ne dogodi,a upravo sam ja golemi upitnik dali cu ici kod nekog u privatni smjestaj ili ne

Apsurd sto se toliko precizno ne vidi u kartama nego se moze samo nagadati
Žao mi je što ste u takoj situaciji...
Bitne stvari i bitni momenti se svakako trebaju vidjeti. Zato sam i naveo te periode kao bitne za polje doma...

E sad, svakako javi kad se nešto bude promjenilo... tek tad ćemo vidjet da li je bilo točno ili nije... svakako ovo vrijedi za tebe jer se radi o tvojoj karti i tvom doživljaju situacije.

Period od 2019 do kraj 2022 je prilično stresan. Ti si otprilike na pola tog perioda koji te zapravo mijenja, mijenja tvoj vlastiti indentitet, i mijenjaš se kao osoba, usljed svih tih pritisaka koje doživljavaš. Nebi me čudilo da je prethodni period vodio do povlačenja i zatvaranja u sebe ili depresivnih epizoda....

jednostavno treba izdržati i izgurati naredne dvije godine... sretno
__________________
facebook-cyber astro grupa
sasa62 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2021., 20:32   #133
Quote:
sasa62 kaže: Pogledaj post
Žao mi je što ste u takoj situaciji...
Bitne stvari i bitni momenti se svakako trebaju vidjeti. Zato sam i naveo te periode kao bitne za polje doma...

E sad, svakako javi kad se nešto bude promjenilo... tek tad ćemo vidjet da li je bilo točno ili nije... svakako ovo vrijedi za tebe jer se radi o tvojoj karti i tvom doživljaju situacije.

Period od 2019 do kraj 2022 je prilično stresan. Ti si otprilike na pola tog perioda koji te zapravo mijenja, mijenja tvoj vlastiti indentitet, i mijenjaš se kao osoba, usljed svih tih pritisaka koje doživljavaš. Nebi me čudilo da je prethodni period vodio do povlačenja i zatvaranja u sebe ili depresivnih epizoda....

jednostavno treba izdržati i izgurati naredne dvije godine... sretno



Zadnji dio ste odlicno rekli.

Tocno tako.

Niz kataklizmi, koji me doveo do zadnje Vase navedene recenice.

Jos cca 2 godine izdrzati?

Jako tesko, na rubu sam egzistencije.

Potres u ozujku nam nanio puno stete, i sa zdravljem, sada i ovaj potres u petrinji mene je gotovo dokrajcio.

Zivim u nehumanim uvjetima s obzirom na godine.

Zdravlje mi ide na gore, svjesna sam toga, a ne vidim izlaz.
Zato sam Vam se obratila, a dali karte kazu svoje, uistinu se nadam ce se meni osobno promijene dogoditi promptno.


Hvala Vam
cvrcak mali is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2021., 14:41   #134
Kako obratiti pažnju u natalnoj na selidbu, koji tranzi, koje polje, pretpostavljam 4 polje, a inače, još mi tranzitira Uran. Hvala
Strijelica3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2021., 22:56   #135
Quote:
Strijelica3 kaže: Pogledaj post
Kako obratiti pažnju u natalnoj na selidbu, koji tranzi, koje polje, pretpostavljam 4 polje, a inače, još mi tranzitira Uran. Hvala
Pročitaj malo topic, na prethodnim stranicama smo pisali o tome.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2021., 08:32   #136
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
Pročitaj malo topic, na prethodnim stranicama smo pisali o tome.
Hvala Fish 1968
Strijelica3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2021., 07:08   #137
Čeka li me uskoro selidba?

https://ibb.co/nRXN2bn
RR's is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2021., 21:36   #138
Pozdrav, dragi članovi i astrolozi. Post s upitom mi je prebačen ovamo radi neizvjesnosti oko selidbe.

9/2012. sam preselila u vlastitu nekretninu iz koje sam otišla u podstanarstvo 11/2015 (razvod).
3/2019 sam morala iseliti radi nekih poslova vlasnika kuće te sam privremeno bila u drugoj kući do 1/2020.

I konačno, od 1/2020 do sada živim s djecom u stanu gdje nam sve odgovara, no vlasnik je najavio da je stan u procesu prodaje i da možemo ostati ovdje do konca veljače.

Molim Vas, ako netko ima volje da mi pogleda koje opcije imam u vezi selidbe. Jedan stan je od bivšeg svekra i svekrve, mogli bismo možda tamo (nisam pitala jer imam 5 pasa a oni ne vole pse). Drugi stan, veći i duplo skuplji, primaju pse.

Molim za savjet što učiniti, otvara li se uskoro što povoljno? Da igram loto?

https://ibb.co/nRXN2bn
Ako treba još podataka javite.

Hvala!
RR's is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2021., 22:59   #139
Quote:
RR's kaže: Pogledaj post
Pozdrav, dragi članovi i astrolozi. Post s upitom mi je prebačen ovamo radi neizvjesnosti oko selidbe.

9/2012. sam preselila u vlastitu nekretninu iz koje sam otišla u podstanarstvo 11/2015 (razvod).
3/2019 sam morala iseliti radi nekih poslova vlasnika kuće te sam privremeno bila u drugoj kući do 1/2020.

I konačno, od 1/2020 do sada živim s djecom u stanu gdje nam sve odgovara, no vlasnik je najavio da je stan u procesu prodaje i da možemo ostati ovdje do konca veljače.

Molim Vas, ako netko ima volje da mi pogleda koje opcije imam u vezi selidbe. Jedan stan je od bivšeg svekra i svekrve, mogli bismo možda tamo (nisam pitala jer imam 5 pasa a oni ne vole pse). Drugi stan, veći i duplo skuplji, primaju pse.

Molim za savjet što učiniti, otvara li se uskoro što povoljno? Da igram loto?

https://ibb.co/nRXN2bn
Ako treba još podataka javite.

Hvala!
Krajem 5 mj 2022 je prva povoljna mogućnost.

To bi trebalo značiti da sadašnji stanodavac neće trebati stan prije 5 ili 6 mjeseca ili ćeš naći neki privremeni smještaj za taj period od 2 do 6 mj...
__________________
facebook-cyber astro grupa
sasa62 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2021., 23:55   #140
Thumbs up

Saša, puno hvala!
Javim naknadno kako se razvila situacija. Lp
RR's is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:41.