Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Fotoalbumi ljubimaca

Fotoalbumi ljubimaca Dogodovštine u riječi i slici

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.10.2009., 08:28   #81
Quote:
skyon kaže: Pogledaj post
inače,...danas ništa od odlaska vetu....nije bilo ništa opasno ali ja pušem i na hladno....Aza je kihala bila,u subotu i u nedjelju....ne stalno,ali ono....povremeno,ali dobro....i taman kada sam imao u planu danas je ''spakirati'' i pravac vet....blago munjeno čudnim čudom cijeli dan je oke.....gotovo sam siguran da je skužila da joj ne gine odlazak vetu,kojeg ne voli nikako....pa je eto....ozdravila sama od sebe....ili je čudesno ozdravljenje došlo od tko zna kud
hvala na pozdravima Mačkovići & ostali uzvraćaju istom mjerom
To sam taman htjela reci.
100% je tako
Joj pa nemres ti Azu dobit sam tak
A bebice male, velike.. Tak bi ih voljela iznjarat..
Nego, mogao bi ti njih malo poslat meni, a ja tebi svoje
..angie.. is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2009., 17:49   #82
Quote:
..angie.. kaže: Pogledaj post
To sam taman htjela reci.
100% je tako
Joj pa nemres ti Azu dobit sam tak
A bebice male, velike.. Tak bi ih voljela iznjarat..
Nego, mogao bi ti njih malo poslat meni, a ja tebi svoje
može,...hoćemo to riješiti HP-om ili nekako drugačije mada mislim da bi ih brzo poslala nazad Aza je postala davež daveža....zajebao sam u odgoju (priznajem ) ,razmažena je u pm....a sada i Bigga ide njenim stopama jedino je Mamac,ono,skoro pa ni malo zahtjevna....iako je za mene kao vezana pupčanom vrpcom ali živi se mada,možda je bolje da se što se tiče zahtjevnosti kod Mamac,javim za koji mjesec opet....možda i tu dođe do neke promijene
skyon is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2010., 14:53   #83
evo,nakon gotovo sto godina Mačkovići opet sa vama ....

ovo su fotke još od 12-og mjeseca,kada je u Rijeci pao prvi ovosezonski snijeg.....kako je to izgledalo,provjerite sami.....hm,snijeg i mačke,mačke i snijeg,strašna kombinacija......pogotovo kada je to prvi snijeg u životu obitelji Mačković,to onda mora biti nezaboravno
naravno,prva dva snježna dana nitko od pripadnika dotične obitelji nije niti provirio van,strah je vrag i u strahu su velike oči......tek trećeg dana,kada se stanje malo smirilo i kada se nešto čudno i bijelo počelo topiti,bilo je vrijeme da se otkrije - što je to .... prva i najhrabrija (dodao bih i - najblentavija) bila je Aza.....

istraživački centar Mačković,misija hladno,mokro,nepoznatog porijekla - i svuda ga ima....



opa,.....to hladno,mokro i nepoznato naraslo je,hm.....ovo ide u zapisnik...... (ljudi ovu pojavu zovu snješko,mačkama je to samo čudna gomila nečeg mokrog i hladnog....i nepoznatog......i funkcije - nepoznate)



nije da baš prija šapama,i nije da volim nešto tako gnjecavo i vlažno....ali misija je misija,a zadatak se mora obaviti.....uostalom,kažu da ni Louis Armstrong nije baš bio presretan svim detaljima svoje misije.....ovo su veliki koraci za Azu,a mali za Mačkoviće......no,to će se utvrditi tek kasnije.....

skyon is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2010., 14:58   #84
druga i - posljednja,koja je otišla opipati stanje na terenu,bila je Bigga....no,bilo je to krakotrajni postupak uvida u postojeće stanje,pa je pala i samo jedna jedina fotka tog značajnog događaja....ali opet,imate sve priloženo crno na bijelo kao dokaz o tome....



netko fali,ha ? ... Mamac ? .... Mamac je tu čudnu neprirodnu pojavu gledala iz toplog okruženja vlastitog doma,i valjda - razmišljala o proljeću
skyon is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2010., 10:14   #85
Predobra mi je prva slika od Aze , izgleda kao neki lovac na Sjevernom polu
..angie.. is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2010., 11:37   #86
da se malo vratimo javnosti etera....

Aza Bazac.....na prozoru.....unutra....a opet vani....idealno čovječe



Bigga....Bigga Bigvac.....na svojem omiljenom mjestu,na kojem je nitko ne može uznemiravati.....mir blaženi,sve ima na vidiku.....raj....ormarski raj....



leđni stil.....koreografija tek u nastajanju....



moj....ljubimac i pol.....doslovno

skyon is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2010., 11:56   #87
Aza i Mamac.....spavanje.....blaženi hobi mačkama,kojim se bave čitavog života.....uglavnom uspješno





a može....i ovako :





skyon is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2010., 12:31   #88
ovo pak.....ovo zahtjeva priču.....ali biti ću kratak dat ću sve od sebe....
dakle...
pred prozorom svoje sobe već duže vrijeme imam jednog ljubimca.....brinem se o njemu koliko god mogu,na žalost ne mogu ga uzeti doma ali to ne znači da mu ne mogu olakšati ulični život koliko je u mojoj moći.....radi se o mački,crnoj mački,na koje i inače padam naše prijateljstvo traje i traje,pa je tako mjesto pod mojim prozorom pretvorila u svoj dom....na obostrano zadovoljstvo tu i tamo doleti i koja druga mačka,ali taj dio je ipak ''samo njezin''....jedini gost na tom njezinom terenu je jedan tigrasti mačak dok ostala mačja zvjerad bude na kratko i zatim hvata maglu.....no,pred neko vrijeme pojavio se i novi gost....nije toliko dlakav a nije da baš i mijauče.....zapravo,taj gost nije uopće mačka njega je prihvatila,i sada taj gostioničar dolazi svaku večer.....na klopu,na gutljaj-dva vode....i onda svojim putem.....tko je taj tajanstveni lik ? ha......eto,ovaj :

najprije malo klopenzi.....ako mi ove mačketine nisu pojele sve.....uvijek kasnim na prokletu večeru,morat ću kupit neki sat....budilicu....štagod....






hm....sad bi mogli nešto i pocugat.....ništa vino,ništa bevanda.....piva ništa.....samo obična voda....šta sam ovo došao u neki klub liječenih mačjih alkoholičara ? ja isto uberem....k'o prstom u govno.....al dobro je.....ništa ne naplaćuju....za sada....



skyon is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2010., 12:39   #89
Ti to zelis recida navijas za Hajduk
Ha ha, predobar je gost.. Ja mislila koga cu sada vidjet

A Bigga je identicna zenska verzija Nescafea. Tj. obrnuto, jer je Nes mladji
..angie.. is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2010., 12:59   #90
Quote:
..angie.. kaže: Pogledaj post
Ti to zelis recida navijas za Hajduk
Ha ha, predobar je gost.. Ja mislila koga cu sada vidjet

A Bigga je identicna zenska verzija Nescafea. Tj. obrnuto, jer je Nes mladji
kao prvo i prvo :

je*emti 503 Service Unavailable prije bih otvorio 12 limenki mesnog odreska vulgaris i 7 tegli kiselih krastavaca....nego otvorio neki topic....o forume forume crni forume...
oke,sad kad sam rekao svoje mogu dalje....jel ?

ne navijam za Hajduk....dugo dugo,jako dugo....nekada jesam,šalica je ostala iz te epizode....uostalom,šta me sprdaš kad i sama znaš

ma gost je zakon sad očekujem zmiju,guštera i nekoliko crnih udovica.....da otvorim mini farmu ili zoo pred svojim prozorom.....a mogla bi ubrzo uslijediti i deložacija od strane gnjevnih susjeda pa onda očekujte moj novi topic na Plavoj šapi.....
tko će sve te beštije onda udomit.....moram ipak biti na trenutke i razuman barem malo......
ma rekao sam ti - Nescafe i Bigga kao da su brat i sestra....ali ono skroz.....nije samo zbog boje nego.....pogled,stav....sve....nevjerojatno....mis-lim da kad bi ih stavili jedno uz drugo da bi oboje imalo popriličnu krizu identiteta
skyon is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2010., 13:18   #91
Pa da, pogle im samo face, identicno. Kao da si radio kalup od jednog i napravio drugu
A ovo za 503, ooo da, menije isto trebalo neko vreme da otvorim

Joooj, nemrem ja tolko pisat da ti normalno odgovorim
..angie.. is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2010., 13:31   #92
Quote:
..angie.. kaže: Pogledaj post
Pa da, pogle im samo face, identicno. Kao da si radio kalup od jednog i napravio drugu
A ovo za 503, ooo da, menije isto trebalo neko vreme da otvorim

Joooj, nemrem ja tolko pisat da ti normalno odgovorim
ajde ajde,samo ti njega udebljaj fino pa da budu - isti
a zbog 503 ću zbilja morat počet pit tablete.....forum plaća.....
ovo boldano - nisam razumio....valjda sporije shvaćam
skyon is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2010., 13:19   #93
dolaze ljepši dani,čak i u Rijeku.....postaje sve zabavnije.....satovi prirode i društva u obitelji Mačković postaju sve češći....
pa da vidimo čega tu sve ima.....ili nema....






he.....he he he......he he he he he......


za one koji su mislili,na prvi ili na drugi pogled,da je na ovim fotkama Bigga......greška
ne,nije se dogodilo čudo pa je Bigga drastično smršavila i smanjila se....ne ne....ovo je jedna druga mačka......mačka u čijem društvu uživam već nekoliko mjeseci,a nadam se da to isto i ona može reći za mene ime joj je The Macak ili skraćeno - Macak,na koje se i odaziva.....trenutno se odvijaju radovi kako bi mala dobila svoju pravu kućicu iako mjesto pred mojim prozorom već dugo smatra domom i žestoko ga brani
na temi Mačkovića za nju mora postojati mjesto,ako ni zbog čega drugoga onda zbog toga jer je ona jedina mačketina koju su razmaženi Mačkovići prihvatili ne računajući Mamac.....ona je uvijek posebna
skyon is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2010., 13:43   #94
Quote:
skyon kaže: Pogledaj post
ma gost je zakon sad očekujem zmiju,guštera i nekoliko crnih udovica.....
ovo sam svojevremeno napisao,ne znajući da u tome ima malo proročanstva......zašto ? ma....ništa ništa,baš - ništa evo vam slike da ja ne laprdam u vjetar bez veze.....a i cigara mi gori pa nije baš u redu da je bacam zalud.....
izvol'te dame i gospodo



skyon is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2010., 13:55   #95
nije zmija i žaba,al je zmija i - mačke.....kako to izgleda pogledajte malo niže.....

najprije je The Macak uočila da je nešto čudno......ne u zraku nego na - tlu......čuđenje,proučavanje,priprema za napad,strah,napetost.....svega je tu bilo.....zmija & The Macak :




a onda je došao Gazda tj. Bigga....pokušavajući igrati na faktor veličine,ali ne.....zmija se nije uplašila.....što se ne može reći za ove dvije crne polupantere Bigga & Macak vs. jedna obična zmijica :

skyon is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2010., 13:57   #96
vrijedi napomenuti,za sve ljubitelje prirode i društva,flore i faune,i za sve ljude dobre ili loše volje....

zmija je na kraju spašena iz ralja opasnog mačjeg roda.....udaljena je na drugu lokaciju uz pomoć moje plansko proračunate akcije.....te je nastavila puzati svoj dug i nadam se sretan život.....

skyon is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2010., 14:10   #97
Jao kako ja volim ovaj topic

Jež
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2010., 19:45   #98
Ahahaha pregenijalan si, a tvoje mace, ma svaka čast
Hvedica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2010., 18:42   #99
ja sam danas mazila Azu , dotaknula Lamu i vidjela Biggu (dok ju skyon nije torpedirao na ormar da ne smeta ) ...
__________________
Dum spiro, spero...
Šapica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2011., 18:07   #100
heh,poslije dugog i zaista besramnog nejavljanja ponovo smo ovdje u serijalu Mačkovići....
za početak kalendarske godine ostavit ćemo malo Mačkoviće po strani (beštije umislile da su medvjedi pa spavaju otprilike 22 sata na dan) i ostavimo malo mjesta za našu dragu pridošlicu
The Macak,a koji je zapravo - ona
imena ionako govore jako malo,pa što se ne bi onda malo poigrali njima
dotična gospodična dobila je novi,kakav takav,dom......oke,oke,nije ga dobila ''jučer'' ali autor ove teme boluje od sindroma Mačkovića tj. lijenosti pa mu treba neko vrijeme da zatrkelji jednu običnu sliku......kako se kaže - s kim si takav si
dakle,ponosni vlasnik kućnog broja Pod zidom 1 je :



kućica je prava zimska dvije prostorije,kartonska kutija kao ležaj,dekica,izvana cerada,povišen pod......nije kao u pravom domu,ali nadam se da je The Macak ipak zadovoljna......tuš kabinu planiram ugradit na proljeće
a za klizalište i skijašku stazu (ala Kronplac) pobrinula se nedavno priroda sama....



do gledanja.....lijep pozdrav
skyon is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:32.