Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija > Biciklizam

Biciklizam Na dva kotača uokolo

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.10.2008., 19:46   #21
..

.....
ktomy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2008., 19:52   #22
I meni su jednom maznuli bajs...Mog dragog Gianta...Ali na svu sam ga sreću našao drugi dan u nekoj travi izgleda da se lopov razbio pa ga samo ostavio...
Strid3r is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2008., 21:18   #23
Quote:
Strid3r kaže: Pogledaj post
I meni su jednom maznuli bajs...Mog dragog Gianta...Ali na svu sam ga sreću našao drugi dan u nekoj travi izgleda da se lopov razbio pa ga samo ostavio...
zato kaj to nije bio klasični lopov,vjerojatno (jel' ti bio vezan?), već netko pijan tko je pokušao brže i lakše doći doma!?
__________________
:-)(-:
poznanik is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2008., 09:33   #24
Quote:
ktomy kaže: Pogledaj post
Hvala na savjetima.

Nabavio sam drugi bike,prijava ispunjena u Petrovoj MUP,izdana potjernica,obaviješteni svi servisi u državi (s obećanom nagradom u vrijednosti bicikla),uglavnom poduzeo sam sve što se može,poznam dosta ljudi po državi,gradu i oklolnim strukama i na policiji koji se bave tom vrstom kriminala itd..itd..uglavnom onaj koji ga je maznuo zažalit će ili će ga dovijeka voziti u svojoj mahali,ako je u Zagrebu naći ću ga neka to bude siguran..

dajem nagradu od 2000 kn za korisnu informaciju...ako ga je netko vidio

budžet namijenjen hvatanju lopova i kažnjavanju je izdvojen cca 5000kn,zasad s tendencijom rasta

..bicikl vrijedi 2000kn,ali je postalo osobno
pa držim ti fige da ga nađeš, mada nebi htjela bit na njegovom mjestu i meni su maznuli bike i čak imam snimku tog koju nemogu ni pogledat od bijesa
a1exa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2008., 19:56   #25
Kradljivac mog bicikla

Vidio istog nedavno u naselju BOROVJE.
Bicikl je prefarban jeftinom plavom bojom.Svi ostali dijelovi su ostali onakvi kako sam ih ja stavio.Specifičnost bicikla su tanje gume za gradsku vožnju s Zefal blatobranima.To me ubilo u pojam. Drugačije pedale i gripovi koji ne dolaze serijski. Previše detalja da bi se radilo o slučajnom prolazniku.


Ciklo komp,isti blatobrani iste gume,drugačiji gripovi koji ne dolaze uz taj model,likčina je dodao neku jeftinu torbicu na sic i to je jedina razlika.
Kad je skužio da sam ga vidio dao se u bijeg.

Povodom nedavnog ubojstva na Savici policija je bila zatvorila cijeli kvart,pa je bio prisiljen proći mjestom krađe.

Potencijalni lopov (možda ga je lik kupio za 200 kn na Hreliću-no indikativno je zašto je bježao ko pas kad sam krenu k njemu da ga zaustavim) izgleda kao i većina lopova: Crnokos ,tamnije put,visina cca 180cm,25-30 godina,crna jakna,neuredna zalizana rockabily zurka ..jeftine traperice,ofucan..

Vjerojatno se radi o serijskom kradljivcu bicikal u Borovju,okrug Savica...
ktomy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2008., 20:49   #26
uff, e da si ga barem stigao!! dali si izvjestio policiju da im opišeš rokabilija? ja tim terenom svaki dan prolazim obratit ću pažnju al' vjerojatno se neće pojavljivati u blizini više.
__________________
:-)(-:
poznanik is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2008., 08:47   #27
I meni je žao što ga nisi stigao. U takvim trenutcima čovjek se ne može baš najbolje snaći (da si ga barem slikao). Prijedlog je da obavezno kažeš policiji za to i da se probaš sjetiti nekakvih detalja, jel lik bio na nekom mjestu gdje je kontaktirao s nekim (u bircu, ispred birca, dućana ili možda s nekim razgovarao), pa da se probaš po borovju malo raspitati. Možda i taktički, ako znaš neke sumnjive tipove, pa kao ono jel ima neko kakav maznuti (vrući) bajk ja bi nešto kupio (naravno moraš procijeniti da se ne nađeš u opasnosti).
btw. ne kužim likove koji kupe za jeftine pare neki bajk, a znaju da je ukraden i onda se tak bezobrazno vozikaju s njim čak možda i po kvartu gdje je ukraden.
__________________
Da Vi niste neki šarlatan? Ljudi iz kompjutera! Tiger Woods Tiger in the woods
Oluja77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2008., 09:13   #28
nadam se da ces uhvatiti kradljivca....

tako su i meni ukrali bajk, medutim policija ga nasla za tri dana, nisam mogao vjerovati

samo mi nisu htjeli reci tko ga je ukrao, jer je to vjerojatno bio netko od susjeda...
Doze is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2008., 23:48   #29
Arrow ....

..našo sam ga di živi,bike ostavlja u drugom stanu,na terasi,napravio sam prijavu na policiju,čeka se nalog za pretres...
ktomy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 07:46   #30
Znači ipak si istraživao.

Ajd super, izgleda da će biti nešto. Ne kužim se u policijski posao, jesu li rekli koliko traje to čekanje do akcije.

Nemoj napraviti nešto da lik ne posumnja i da propadne akcija. Držim fige i javi novosti.
__________________
Da Vi niste neki šarlatan? Ljudi iz kompjutera! Tiger Woods Tiger in the woods
Oluja77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 23:28   #31
to je poso!! svaka čast, ti bi trebao početi baviti takvim stvarima, odlično ti ide!! jedva čekam da objaviš kako je to izvedeno i zanima me koliko će ga ta igra koštati!!??
bdw. još kad bi mogao da ga pofotkaš i zakeljiš ovdje da se zna sa kime se ima posla!! tvuk jel' bi to bilo legalno??
__________________
:-)(-:
poznanik is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2008., 00:40   #32
Quote:
poznanik kaže: Pogledaj post
tvuk jel' bi to bilo legalno??
Ne znam, moguće. Trebalo bi pitati nekog pravnika...
__________________
Carpe diem!
I'm starting with the man in the mirror. :)
tvuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2009., 13:49   #33
Meni su ukrali moj modified scott bike i nakon 4 dana našla ga policija 4 kuce dalje od moje kod kafića bio sam presretan sada imam lokot za motore plus disk lokot
QuieTrack is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2009., 15:41   #34
e stvarno mi je zao
ja inace sam iz osijeka, i bike ostavljam samo na trgu (pun je kamera), ispred banke, i tako gdje ima puno kamera, ili ga ostavim di ima puno ljudi ili blizu sebe

e a da si ga barem uhvatio...
na tvom mjestu nebih ni zvao policiju kad bih skontao di je bike, nego bi mu dosao i ciglama sve prozore porazbijao, a frajer nebi ni zvao policiju jer bi znao o cem se radi i sumnjam da bii opet to ponovio!
Zeus_osijek is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2009., 17:31   #35
Vjeruj mi svima nam je to palo napamet .Kad bi ga našo stavio bi mu glavu na rubnik i disk od bajsa na vrat.. dalje znas
QuieTrack is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2009., 21:16   #36
Prokleti gadovi, pa ako se zna gdje djeluju nebi li bilo dobro da se organiziramo u grupice, i namjestimo i mamac?? Mome prijatelju su digli bicikl, od 3000 kuna. Meni je uvjek panika kad napuštam svoj bolidić. Jednom prilikom sam čak zamolio zaštitara kod Bauhausa da mi čuva bicikl!! A on meni: Pa što ga ne svežete, imate sajlu? A ja: Tu? PA u Bauhausu ima škara za armaturu za šaku kuna, kupi jedne takve precvika mi sajlu i odveze ga!! Rekao sam: ako ga čuvate ja kupujem, a ako ne je neću kupovati. Uglavnom, pustio me da ga stavim u predprostor, i tamo sam ga svezao!!
__________________
Atili, najboljem psu na svijetu! RIP (jesen/zima 1997 - 29. 7. 2009)
"Život je kretanje, a kretanje je umjetnost"
hasnfefer is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2009., 20:15   #37
Smile

meni je jučer ukraden giant vrijedan 3000 kn,u Ozaljskoj ulici,šteta taman sam ga otplatio,no mogu sam tipu poručit da je unatoč nekim mišljenjima Zagreb premali grad da ja ne bih naletio na svoj bicikl,uhvatio sam jednog prije par godina uhvatit ću i ovog i baš se veselim susretu mene,njegove face i mog teleskopa
nimele9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2009., 12:13   #38
Ah. Sretno vam bilo!

U OS je prije više od 10 godina ukraden Cannondale tada vrijedan apstraktne novce, više tisuća DEM. Iako je vlasnik tvrdio da će svaki dio s njega prepoznat gdje god da ga vidi i kako god da ga lopov proba zamaskirat, nikad ništa nije nađeno.

K'o da je iščezao s lica zemlje....
__________________
"Svoju mater advartajzing!"-AP, alias RA
HHmischko is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2009., 14:28   #39
na žalost sa sezonom vožnje počinje i sezona krađe, nemojte misliti da onaj koji ga mazne se vozi na njemu!! prodaje ga ili raskomada i na djelove prodaje.
__________________
:-)(-:
poznanik is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2009., 18:35   #40
ne mogu, a da se ozbiljno ne zabrinem kad čitam ove postove...kako zapravo zaštititi svoj bicikl, koliko lokota, sajli ili ne znam čega staviti na njega?!? Svaki puta kad ga ostavim (zaključanog, bez sjedala koje nosim sa sobom), razmišljam da li ću ga i naći na istom mjestu.
cicko is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:53.