Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.11.2009., 13:07   #2041
Quote:
Skylar7 kaže: Pogledaj post
uh jedva čekam..imam termin iz osijeka jedino 9.1., jedino se nadam da neće biti sve razgrabljeno ili će ostati veliki brojevi


I ja idem 09.01 iz Osijeka...


Za znalce...jel primaju u onom shopping centru american karticu? ili u h&m-u??
Venera23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2009., 01:07   #2042
Ide li netko ovaj tjedan? Ako može, da mi pogleda (ili još bolje kupi) cigarete?
__________________
💅🏻
Hazel Silk is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2009., 11:51   #2043
Pozdrav iz Splita! Planiram iza tri kralja u Zagreb do mojih pa razmišljam otići do Graza.Nisam bila valjda 10 god. Kakve su cijene u h&m za klince oko 9 god. Dali se isplati? Tlače li na granici carinici? Ima li neka šema za ići busom? Thanks svima!!!!
arsarita is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2009., 16:58   #2044
Quote:
arsarita kaže: Pogledaj post
Pozdrav iz Splita! Planiram iza tri kralja u Zagreb do mojih pa razmišljam otići do Graza.Nisam bila valjda 10 god. Kakve su cijene u h&m za klince oko 9 god. Dali se isplati? Tlače li na granici carinici? Ima li neka šema za ići busom? Thanks svima!!!!
Sto se tice cijena za klince, neznam tocno... ali oko Tri kralja su snizenja, tako da se tad najvise isplati ici. za tocne cijene mozes pogledat na njihovom shopu online...
na granici uglavnom ne gnjave, jednom ili dvaput se dogodilo da su trazili racune na pregled, ali nikad nisu carinili... (da kucnem u drvo, ja vec idem u graz 8 god.) ...ima agencija Autoturist u Palmotićevoj, ja uvijek idem s njima. povratna karta je 100 kn i nikad nikakvih problema. voze svaki dan osim ned. i pon. ukoliko se bus bar djelomicno napuni, ali petak i subotu sigurno idu, jer je tad bus uvijek pun... predlazem kupnju karte nekih 4-5 dana unaprijed, prvenstveno zbog guzve koja ce tad mozda biti (zbog snizenja)... sretno!
ma.nx is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2009., 18:04   #2045
Quote:
ma.nx kaže: Pogledaj post
za tocne cijene mozes pogledat na njihovom shopu online...
na granici uglavnom ne gnjave, jednom ili dvaput se dogodilo da su trazili racune na pregled, ali nikad nisu carinili... ...ima agencija Autoturist u Palmotićevoj, ja uvijek idem s njima. povratna karta je 100 kn i nikad nikakvih problema. voze svaki dan osim ned. i pon. ukoliko se bus bar djelomicno napuni, ali petak i subotu sigurno idu, jer je tad bus uvijek pun... predlazem kupnju karte nekih 4-5 dana unaprijed, prvenstveno zbog guzve koja ce tad mozda biti (zbog snizenja)... sretno!
Super baš ti hvala za detaljne informacije. Ja se luda nisam sjetila vidjeti cijene preko shopa online- jesu li cijene sigurno iste kao u dućanu?
arsarita is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2009., 18:09   #2046
Quote:
arsarita kaže: Pogledaj post
Super baš ti hvala za detaljne informacije. Ja se luda nisam sjetila vidjeti cijene preko shopa online- jesu li cijene sigurno iste kao u dućanu?
nema problema. cijene u shopu online su identicne onima u ducanima... veliku ponudu djecje robe imas u velikom shopping centru seiersberg - tamo je, ja mislim, najveca ponuda. ovaj bus iz autoturista te i tamo vozi.
ma.nx is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2009., 14:45   #2047
jel se više isplati ići odmah iza nove godine ili je bolje iza tri kralja? kad počnu ta sniženja? da odem što prije dok još bude dobrih stvari
ruby20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2009., 22:32   #2048
zna li netko (sa sigurnošću) ima li negdje u Grazu za kupiti Rugby Ralpf Lauren?
__________________
SuperWeshMashina
"...read my mind and waste my time..."
Mish mali. is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2009., 13:58   #2049
Quote:
Mish mali. kaže: Pogledaj post
zna li netko (sa sigurnošću) ima li negdje u Grazu za kupiti Rugby Ralpf Lauren?
u kastner & öhleru i u brühl und söhne
__________________
2 Pac : "Wars come and go, but my soldiers stay and turn the tide"
°~Snoopafella~° is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2009., 20:01   #2050
Quote:
°~Snoopafella~° kaže: Pogledaj post
u kastner & öhleru i u brühl und söhne

znači ima Rugby u Grazu? Gledam na internetu i prekrasno mi je sve, a idem u Graz sad, pa me zanima.
Znam da imaju Polo Ralph Lauren, ali za Rugby nisam bila sigurna.
Hvala puno.
__________________
SuperWeshMashina
"...read my mind and waste my time..."
Mish mali. is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2009., 10:04   #2051
Jel se može do Austrije s osobnom???
Anita2507 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2009., 10:58   #2052
ne, obavezno s putovnicom
billie555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2009., 22:28   #2053
planirala sam ići busom idući petak, no ne mogu se odlučiti, da idem u Sajsberg, pa u centar ili odmah u centar?
help.
__________________
SuperWeshMashina
"...read my mind and waste my time..."
Mish mali. is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2009., 04:45   #2054
Jel netko možda zna jel ima ove haljine (u bilo kojoj boji) u nekom od H&M u Grazu?

__________________
Love is only a feeling...

*prodaja*
FreakyFunky STAR is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2009., 13:14   #2055
Quote:
FreakyFunky STAR kaže: Pogledaj post
Jel netko možda zna jel ima ove haljine (u bilo kojoj boji) u nekom od H&M u Grazu?

ja san vidila u mariboru nedavno, tu i crnu, pa vjerovatno ima i u grazu
__________________
we're not enemies, we just disagree
fasinain is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2009., 15:33   #2056
Quote:
FreakyFunky STAR kaže: Pogledaj post
Jel netko možda zna jel ima ove haljine (u bilo kojoj boji) u nekom od H&M u Grazu?

u h&m u seiersbergu vidjela tamnoplavu prije 10 dana
ma.nx is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2009., 15:35   #2057
Quote:
Mish mali. kaže: Pogledaj post
znači ima Rugby u Grazu? Gledam na internetu i prekrasno mi je sve, a idem u Graz sad, pa me zanima.
Znam da imaju Polo Ralph Lauren, ali za Rugby nisam bila sigurna.
Hvala puno.
e 100% ti nisam sigurna, al mislim da ima
__________________
2 Pac : "Wars come and go, but my soldiers stay and turn the tide"
°~Snoopafella~° is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2009., 18:09   #2058
Quote:
fasinain kaže: Pogledaj post
ja san vidila u mariboru nedavno, tu i crnu, pa vjerovatno ima i u grazu
Quote:
ma.nx kaže: Pogledaj post
u h&m u seiersbergu vidjela tamnoplavu prije 10 dana
Hvala!
__________________
Love is only a feeling...

*prodaja*
FreakyFunky STAR is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2009., 09:58   #2059
Bok, ne znam da li se pisalo o ovome ali moram da pitam.. Nedavno u poštanskom sandučići sam dobila na poklon izlet u Graz ( plaća se samo 39. kn, za bus ) To organizira nekakva agencija iz Splita...
Da li je itko upoznat s tim?? Znači, odlazi se u jutro, vraća na večer... Ima li tko kakvu informaciju??
tatjana23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2009., 21:12   #2060
Ja imam jednu molbu. Da li je netko voljan da mi kupi ovu puderastu suknju u H&M-u? Bilo bi dobro da je osoba iz Zg-a, a lovu uplatim ili na račun ili se nađemo pa ju dam. Ja do Graza neću ići još mjesec dana i bojim se da se neće rasprodati, a silno ju želim.

maude is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:16.