Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.03.2006., 00:12   #41
Quote:
Buttercup kaže:
Planiram iduci mjesec do Graza u mali shopping po prvi put. Pa ne kuzim ovo s povratom poreza. Sto tocno trebam napravit?!

U jednom ducanu moras potrositi najmanje 75eura (mozes zbrajati racune iz istog ducana).
1. ako si u shopping centru- odes na help desk ili tak nekaj i tamo ti uz tvoju putovnicu potvrde racune
- ako nisi u shopping centru, to ce ti napraviti u ducanu
2. na hrvatsko- slovenskoj granici izadjes van iz auta/busa i stanes u red tamo gdje svi cekaju (moras imati putovnicu), tamo ti lupe nekakve zigove da izlazis iz zemlje
3. kad dodjes doma, mozes podignut novce na posti u Branimirovoj ili na posti u Jurisicevoj (ne znam za druge gradove) ili mozes kad ponovo odes u Graz dobit novce na onom istom help desku gdje su ti potvrdili mwst

Sretno, lijepo se provedi, nadam se da ces kupiti puno lijepih krpica!
MangoAnanas is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2006., 12:16   #42
U subotu idem u Graz, idem vidit kaj ima od proljeten kolekcije. Ako je netko bio, neka nabaci da li ima kaj. Idem do Seiserberga , i do Center West-a txn.
 
Odgovori s citatom
Old 16.03.2006., 14:05   #43
Quote:
MangoAnanas kaže:
Nova sam tu, nisam jos postala, zato pozdrav svima

Cesto idem u Graz, tak da dosta toga znam, u biti, ne znam kad sam zadnji put nesto kupila u Zagrebu.

Center West mi je koma. Sve do prije 4 godine je bio mrak, ali onda je totalno propao od kad se otvorio Seiserberg. H&M i New Yorker u Center Westu, tamo nemaju onak fakat nista. Seiserberg je pristojan. Ali meni je najbolji MRAK MRAK Citypark. Shopping centar u centru Graza, ima ducana da se zgubis, Burger king, i sto je najbolje od svega, Autoturist jos nije skuzio, tak da ne vodi tamo ljude, pa nema puno guzve Full se jednostavno dodje do tamo, ali kako nisam bas najbolja u objasnjavanju, evo vam link, tamo imate kartu. http://www.citypark.at
hvala na informaciji, nisam znala za to.
jebiga još jedno mjesto više za obić.

koje godine je to otvoreno?
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2006., 14:08   #44
mislim da je oko 70 eura...
__________________
addicted to facebook :)
flakey is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2006., 20:39   #45
Quote:
MangoAnanas kaže:
Nova sam tu, nisam jos postala, zato pozdrav svima

Cesto idem u Graz, tak da dosta toga znam, u biti, ne znam kad sam zadnji put nesto kupila u Zagrebu.

Center West mi je koma. Sve do prije 4 godine je bio mrak, ali onda je totalno propao od kad se otvorio Seiserberg. H&M i New Yorker u Center Westu, tamo nemaju onak fakat nista. Seiserberg je pristojan. Ali meni je najbolji MRAK MRAK Citypark. Shopping centar u centru Graza, ima ducana da se zgubis, Burger king, i sto je najbolje od svega, Autoturist jos nije skuzio, tak da ne vodi tamo ljude, pa nema puno guzve Full se jednostavno dodje do tamo, ali kako nisam bas najbolja u objasnjavanju, evo vam link, tamo imate kartu. http://www.citypark.at
oh,hvala u subotu idem tamo,a u seiserberg cu mozda svratit pri povratku.
 
Odgovori s citatom
Old 17.03.2006., 00:34   #46
Quote:
chiquita kaže:
koje godine je to otvoreno?

Nemam pojma, ja sam prvi put bila prosle godine.



Quote:
Boozer kaže:
oh,hvala u subotu idem tamo,a u seiserberg cu mozda svratit pri povratku.
Javi kak je bilo!
MangoAnanas is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2006., 01:39   #47
mango ananas, totalno si me zainteresirala za taj novi shoping centar! idem sutra u graz s agencijom i zanima me jel možeš procijeniti koliko je taj centar daleko od mjesta gdje nas ovi iz agencije istrpaju? koliko minuta hoda ili vožnje tramvajem? naime gledala sam kartu i ona mi apsolutno niš ne znači jer ne znam kako se zove mjesto gdje nas istrpaju pa se nemam prema čemu orijentirati!!!
tracy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2006., 10:26   #48
Istekla mi putovnica tako da niš ovaj vikend . U Austriju se ne može osobnom jelda? A, niš, iduci tjedan moram sredit putovnicu, onda ako sve bude ockej pobjegnem u iduci vikend
 
Odgovori s citatom
Old 17.03.2006., 11:33   #49
Quote:
tracy kaže:
mango ananas, totalno si me zainteresirala za taj novi shoping centar! idem sutra u graz s agencijom i zanima me jel možeš procijeniti koliko je taj centar daleko od mjesta gdje nas ovi iz agencije istrpaju? koliko minuta hoda ili vožnje tramvajem? naime gledala sam kartu i ona mi apsolutno niš ne znači jer ne znam kako se zove mjesto gdje nas istrpaju pa se nemam prema čemu orijentirati!!!

Bok!Evo odgovorit ću ti ja.Kao prvo to nije novi šopping centar jer mislim da postoji nekih desetak godina.Renoviran je prije otprilike 3 godine. Kad idem u Graz obavezno svratim jer istina, nije tolika navala kao u Seisbergu,ali mislim da ti je on manji od Seisberga. Tamo ti je velikom većinom roba tipa Mexx,Esprit,Bentton i sl. Imaš i H&M, ali nema baš tipa trgovina New Yorker i sl. Recimo nešto slično kao King Cross, za razliku od Importannea gdje ima svakakvih butika. Ovisi u biti što tražiš... E sad lokacija. Ja uvijek idem autom,pa nisam upoznata gdje vas sve agencije ostavljaju busom. Ako ide do glavnog željezničkog i autobusnog kolodvora,a mislim da vjerojatno ide, svakako odi. Pitaš i vozača on sigurno zna. Preko puta kolodvora ti je isto poznati Annin passage, gdje isto nađeš puno toga, to je u biti ko pothodnik. Kad izađeš ispred tebe bit će robna kuća C&a,gdje isto nađeš dosta zgodnih povoljnih stvarčica,a rijetko nabasaš na gomilu naših...E sad od tamo do City Parka to ti je nekih 15 min hoda,blizu je,samo nekog upitaš da te uputi. Imaš i nekih 20min pješke do samog centra i čuvene robne kuće Kastner & Ohler...E to je pravi shopping, moja omiljena destinacija za kupovinu. Imaš od najrazvvikanijih ssvjetskih marki pa do onih za "naš džep". Blizu ti je također H&M robna kuća na 2 ili 3 kata...I vjeruj mi...tamo ćeš kupovati u miru. I još nešto...Na zadnjem katu Kastner & Ohlera imaš robu iz prijašnjih kolekcija ( znači ostaci ), po vrlo povoljnim cijenama. Npr.ja kupila adidas majicu, kakve naravno u Hrvatskoj nisam ni vidjela za 10 Eura. E sad ja ti tamo nisam bila duže od godinu dana, ali sumnjam da se nešto bitno promijenilo. Uf, baš sam se raspisala. U svakom slučaju, što god da odlučiš želim ti ugodan i uspješan shopping!!!! I napiši svakako dojmove!
Pozdrav
tsunami1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2006., 20:07   #50
tnx, fakat si puna korisnih informacija izvjećat ću sa curama u koji ćemo centar u shoping, iako mi se nekak čini da je to sve isto. mene je zapravo interesantniji taj centar iz razloga što bi na putu do njega mogla skoknuti i do Zare. inače odemo samo u Seisberg i zaglavimo tamo cijeli dan!
uglavnom bumo videli!!!
tracy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2006., 16:29   #51
Quote:
tracy kaže:
tnx, fakat si puna korisnih informacija izvjećat ću sa curama u koji ćemo centar u shoping, iako mi se nekak čini da je to sve isto. mene je zapravo interesantniji taj centar iz razloga što bi na putu do njega mogla skoknuti i do Zare. inače odemo samo u Seisberg i zaglavimo tamo cijeli dan!
uglavnom bumo videli!!!

Nadam se da se dobro provodiš u shoppingu i svakako napiši dojmove. I jesu li dobili već proljetno-ljetne stvari? Naime ja se isto spremam u skorije vrijeme skoknuti do Graza...
tsunami1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2006., 20:06   #52
Dobili su ih jos u prvom mjesecu!!!

Graz ko Graz, imate stotinu tema na ovaj fazon....
__________________
Cartman: "It's a man's obligation to stick his boneration in a women's separation; this sort of penetration will increase the population of the younger generation"
svadjalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2006., 23:00   #53
Je da ovo nije muska tema, ali eto me tu

Trebao bi u metro, ali neznam više kak.

Uglavnom, izađe se na izlazu za Graz (onom prvom prije tunela), onda na kružnom ravno, pa se ide desno, preko podvožnjaka, di su parkirani kamioni i onda poslje bauhausa desno.
SETRA Samoborček is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2006., 13:56   #54
Yes...Na semaforu desno pa na slijedećem ravno i eto Metroa.
tsunami1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2006., 17:41   #55
evo mene s dojmovima! ima svih vrsta odjeće od vestica do majica za ljeto, iako meni osobno ovaj put i nije bio neki izbor odjeće posebno laganih majica za proljeće, tak da sam si samo jednu ćopila. ali sam zato ćopila vestice i hrpu majica kratkih rukava i onih potkušuljica za ljeto. vidjela sam i da ima super proljetnih jakni i balonera, i laganih proljetnih hlača na džepove!
uglavnom zadovoljna sam, ali ne znam koliko sam dobro mjerilo jer ja sam zadovoljna i kad se vratim samo sa neizostavnim donjim vešom, čarapama i hrpom čokolade ako vas zanima još nekaj konkretno vičite!
tracy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2006., 17:44   #56
U kojem si bila?
 
Odgovori s citatom
Old 19.03.2006., 21:04   #57
Da,gdje si na kraju shoppingirala?
tsunami1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2006., 17:50   #58
Ooo...pa ja bi svakako preporucila centar,pa onda u njemu sve lijepo nades bez ikakvih uputa,jer bus sama nabasala.Svakako Zara,imaju divnih stvari.Bila sam nedavno.
 
Odgovori s citatom
Old 21.03.2006., 20:14   #59
u seiesbergu, ipak na kraju!
tracy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2006., 22:58   #60
ajde babe jel ima kakav sex shop u grazu.
htio bi curki kupiti nekaj zanimljivo.

tenks na odgovoru
__________________
Jel Kedžo ispo?
-haf- is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:48.