Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili > Autoplin

Autoplin Kuhari, bombaši, luđaci i ubojice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.09.2009., 08:54   #41
ajde ti prvo nauči čemu služe vodilice ventila pa se onda javi.
I wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2009., 09:19   #42
Quote:
I wonder kaže: Pogledaj post
ajde ti prvo nauči čemu služe vodilice ventila pa se onda javi.
U pravu si, idem sad pitat staru, upravo kuha na plinu
Neg ne odgovori ti meni? Koji je to auto na 240 tkm na plin?
mariob is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2009., 09:38   #43
nisi dobro pročital.

ukupno auto ima 240 000 km, od toga napravljeno 100 000 km na plinu. moj voyager.
na susretima plinaša imaš audija sa 400 000 km a veći dio toga napravljen na plinu. vidi se po isparivaču koji je pretpotopan.
I wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2009., 10:43   #44
Quote:
I wonder kaže: Pogledaj post
nisi dobro pročital.

ukupno auto ima 240 000 km, od toga napravljeno 100 000 km na plinu. moj voyager.
na susretima plinaša imaš audija sa 400 000 km a veći dio toga napravljen na plinu. vidi se po isparivaču koji je pretpotopan.
Ne hrani budalu.
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2009., 11:22   #45
Moram dodati, vidio sam auto 16v kojemu su izgorili ispušni ventili na 60 000 a nema plin!


-Sad je ovo još jedna upropaštena tema
__________________
Profućkalo mi se.
cukamiauto is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2009., 14:19   #46
Quote:
cukamiauto kaže: Pogledaj post
Moram dodati, vidio sam auto 16v kojemu su izgorili ispušni ventili na 60 000 a nema plin!


-Sad je ovo još jedna upropaštena tema
Taj je vozio na čistu gazu
dak0001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2009., 14:44   #47
Quote:
cukamiauto kaže: Pogledaj post
Moram dodati, vidio sam auto 16v kojemu su izgorili ispušni ventili na 60 000 a nema plin!


-Sad je ovo još jedna upropaštena tema
nema toliko veze koliko ventila motor ima nego od kakvog materijala su ventili i njihovi sicevi napravljeni. ima dosta 8v motora koji su isto osjetljivi na plin...
kruns is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2009., 16:47   #48
Quote:
kruns kaže: Pogledaj post
nema toliko veze koliko ventila motor ima nego od kakvog materijala su ventili i njihovi sicevi napravljeni. ima dosta 8v motora koji su isto osjetljivi na plin...
To pokusavam rec ali plinashi trce pred rudu, odmah svadja i vrijedjanje

Nego taj voyager je mnogo dobro... vozilo, sjecam se novoga grand voyagera koji nam je pomjesao ulje i vodu na prvome putu a posto je popravljen, na drugome putu je izbacio svu kiselinu iz akumulatora pa smo se do mora raspravljali tko je prdnio

A imao je tako sexy straznja klizajuca vrata na gumb... pa oni zadnji leptiri isto na gumb ma auto je bio cirkus. I tebi je on presao 240? doduse, ovaj je bio dizel.
mariob is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2009., 16:48   #49
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Ne hrani budalu.
Nemoj vrijedjat ako nemas sto pametno rec
mariob is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2009., 16:56   #50
Ako ti on počne pričati o razvodu ventila onda ćeš viditi ko ima što pametno za reći...
Ja znam plinoinstalatera koji je kupio SEBI auto koji je na plinu odvalio 200+tkm-a. On je isto pretpostavljam budala...

Zašto bacaš čoviku upljuvak da mu je auto smeće?
ship-shop is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2009., 17:35   #51
Quote:
mariob kaže: Pogledaj post
Nemoj vrijedjat ako nemas sto pametno rec
Genije, ako nisi primjetio ja sam otvorio ovaj topic. S jednim pametnim tekstom. Što od tebe još ne doživih.
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2009., 18:35   #52
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Genije, ako nisi primjetio ja sam otvorio ovaj topic. S jednim pametnim tekstom. Što od tebe još ne doživih.
A prepisao odnekle, jaka stvar... mogao si barem link pristavit

Znash plinoinstalatera koji je odvalio 200 tkm na plin? Pa i ja sam svojevremeno upoznao neke plinoinstalatere koji su srali svasta za moj auto kako ne treba sekvent plin pa posto ih sacekam do kraja, pokazem na supercharger prstom na sto oni zinu i nemaju pojma sto je to. potom zatvorim haubu i odem. Toliko o strucnjacima
mariob is offline  
Odgovori s citatom Received Warning
Old 09.09.2009., 19:36   #53
Quote:
mariob kaže: Pogledaj post
A prepisao odnekle, jaka stvar... mogao si barem link pristavit
Što ti u svom nepismenom mraku nikad nebi bio u stanju.
Nego vidim da lupaš gluposti i na temi o kuplungu. Hoćemo li malo o tome?
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2009., 20:12   #54
Quote:
mariob kaže: Pogledaj post
To pokusavam rec ali plinashi trce pred rudu, odmah svadja i vrijedjanje

Nego taj voyager je mnogo dobro... vozilo, sjecam se novoga grand voyagera koji nam je pomjesao ulje i vodu na prvome putu a posto je popravljen, na drugome putu je izbacio svu kiselinu iz akumulatora pa smo se do mora raspravljali tko je prdnio

A imao je tako sexy straznja klizajuca vrata na gumb... pa oni zadnji leptiri isto na gumb ma auto je bio cirkus. I tebi je on presao 240? doduse, ovaj je bio dizel.
meni je odličan.
nedavno sam mijenjao dihtung dekla ventila, a bregaste unutra fino zaglađene, ulje čisto oko njih, nigdje ogrebotine nigdje lufta.
nakon 240 tkm auto bez greške prolazi eko test (makar nemora) a performanse su i više nego dobre za taj auto.
zato sam ti i predložio da skinemo glavu pa da se sam uvjeriš u stanje motora, da se uvjeriš da lupaš bezveze i da su ispravni auti sa 100 000 km na plin u jako dobrom stanju.

to što se je tebi pokvarilo, to me ne zanima.
I wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2009., 20:15   #55
Quote:
ship-shop kaže: Pogledaj post

Zašto bacaš čoviku upljuvak da mu je auto smeće?
misliš da se na to obazirem?
nebi se ni trznul sve i da je CDRW argumetirao da moj auto ne valja i da su svi chrysleri smeće.
meni je odličan, i to mi je dovoljno.

inače, moj frend koji cijeli život vozi citroene je izjavio da je voyager najudobniji auto u kojem se je vozio.
osjećaj nakon cjelodnevne vožnje novog mondea i sjedanja u voyager: kao da iz seoskih kola sa drvenim kotačima sjednem u jahtu koja se ljuljuška na moru. bez obzira na kvalitetu ceste.
I wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2009., 20:29   #56
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Što ti u svom nepismenom mraku nikad nebi bio u stanju.
Nego vidim da lupaš gluposti i na temi o kuplungu. Hoćemo li malo o tome?
Ajde, budi dobar i napisi nesto, ovaj put pametno
Probaj da ne prepisujesh

@ wonder

To stoji da je fantasticno udoban, ogroman... luksuzan... Ovaj je imao svu opremu jedino klima nije bila automatska sto je meni bilo suludo... I one kromirane felge... kada smo stali da se odmorimo, samo su gledali. Mada, tad je bio nov... Ali dizel im je katastrofa.
mariob is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2009., 21:13   #57
Ima wonder praf. Ja sam s fiat 2.0 8V motorom odvalio 320tkm sve na plin, na ovoj kilometraži promjenjeni su cilindri, karike (klipovi ne) i svi ventili s vodilicama(kad sam već imao nove) , a stari ventili bi mogli biti i dalje što se tiće njihove pohabanosti.
Sad već ima 40tkm skroz na plin i sve 5.
Ovi koji imaju mehaničkih problema il su pehisti pa su naletjeli na lošu produkciju ili se na autima iživljavaju.
Negdje sam pročitao, za Fiat, da po sklapanju motori idu na probni stol i ne ugrađuju one kojima je snaga ispod deklarirane. bar ih ne ugrađuju za tržište EU. Možda takve motore šalju u HR i ostale banas country?
Slanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2009., 22:26   #58
Quote:
mariob kaže: Pogledaj post
To stoji da je fantasticno udoban, ogroman... luksuzan... Ovaj je imao svu opremu jedino klima nije bila automatska sto je meni bilo suludo... I one kromirane felge... kada smo stali da se odmorimo, samo su gledali. Mada, tad je bio nov... Ali dizel im je katastrofa.
moj je benzinac

uopće nije stvar u izgledu. tokom 4 godine upoznao sam ga dovoljno da ostanem začuđen kvalitetom dijelova i konstrukcijskim rješenjima.
motor 2,4 litre (isti u mitsubishiju i hyundaiju) ima dvije kontra-rotirajuće osovine za smirenje, svjećice točno u sredini kompresione komore, bolji BMEP od vw-ovog VR6, neosjetljiv je na pucanje remena, prva izmjena zupčastog je (po servisnoj knjizi) na 170 000 km, vodena pumpa je originalna (znači, 240 000 km) isto kao i španer.
dihtung kartera je izveden sendvič tehnologijom sa aluminijskom sredinom (zato i košta skoro 300 kn) a skoro svi šarafi imaju graničnik stezanja.

makon što sam prešao na polusintetičko ulje i promijenio dihtung, motor potroši manje od litre ulja na 12 000 km.
i onda mi ti kažeš da mi je motor za otpad nakon 100 000 km na plin.
a dođi sad kod mene, nakon 10 000 km od servisa, ulje još uvijek nije crno, a neće ni biti.
meni to više sliči na vic nego na riječ znalca iz mehanike.
I wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2009., 22:46   #59
Moj corrado g60 ima 250 tkm, motor nikad otvaran, sipam mu samo mobil 1 sintetiku i potroshi pola litre na 10.000 km
ali vozim ga na benzin
Kazem da puno utjecaja imaju legure koje se koriste a danas se pola auta pravi od plastike... Nadjete jedan auto u 100 kome se nije nista desilo i kujete ga u zvjezde, pokazujete svima kao bradatu zenu u cirkusu... Nekoliko mojih frendova voze na plin i svi su otvarali motore.... Uglavnom ode glava, ventili, vodilice, brtve, usisne grane, kutije filtera zraka itd.

A necu vise da se raspravljam jer me vrjedjate i niste dostojni sagovornici.
Cak sam optuzen i za spam kada sam napisao koliki su neznalci majstori. Da sam barem snimao mobitelom i okacio na youtube tu sramotu.
mariob is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2009., 09:19   #60
da mi je po jedna kuna za svakog bedaka koji vozi na plin sa neispravnim motorom i poslije se čudi ko pura dreku da se je nešto sjebalo.....nebi bil bogat, ali bi bilo za ćevape za par ljudi se najest.
I wonder is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:41.