Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba > Play liste

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.08.2010., 12:13   #21
Quote:
Grofica Raven kaže: Pogledaj post
E upravo to -.-' Balkane moj...

I da svi ti bendovi iz koreje (i ostalih azijskih zemlja) izgledaju 100000 puta bolje od naših šminkića, oni ekšli zgledaju dobro i ja recimo nisam šminkić nit se družim s tkavima,ali meni stvarno jebeno zgledaju svi od reda,i frizure i odjeća (inaće sam alternativa).

EDIT: meni je ova pjesma i spot *-* http://www.youtube.com/watch?v=r8xR6HjW-NQ
Obošavam te dark elektro rnb pop azijske pjesme XD
Spot je savršen
Narsha je prelijepa *-*
Spot je full cool I pjesma mi je dobra, iako nisam preveliki fan BEG-a i članica grupe (osim Ga-in )

Ah ja se inače družim sa raznovrsnima xD od R'n'B-ovaca, do repera i justin bieber zaluđenih, sve do cajkera (kojih ima...najviše možda).

I svi su mi rekli istu, ali baš istu stvar za cijeli taj žanr. A to je ono od gore.
1Dream is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2010., 12:14   #22
Quote:
Anchy Kaliz kaže: Pogledaj post
Znaju se oblačit, pjevat, plesat, zavode cure na svakom koraku, pjevaju o curama, da baš su gej
Večina njih je imala ili će imat više cura nek kaj ovi mogu sanjat... Naravno osim ovih u SMu jer SM svojim idolima zabranjuje da imaju vezu -.-
A i ono kaj ljudi ne razumiju je da je u aziji opčenito (japan,korea,taiwan,kina.....) normalno da su dečki tako bliski,da se grle i zezaju,isto ko kod nas cure... Sam kaj nemreš dokazat seljačinama -.-'
Grofica Raven is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2010., 12:20   #23
Quote:
Grofica Raven kaže: Pogledaj post
A i ono kaj ljudi ne razumiju je da je u aziji opčenito (japan,korea,taiwan,kina.....) normalno da su dečki tako bliski,da se grle i zezaju,isto ko kod nas cure... Sam kaj nemreš dokazat seljačinama -.-'
I sada ti budi dečko i pokušaj tako nešto ovdje "Ubiju" te ako tako nešto učiniš

Nego zar nije...npr. Tae Yang rekao da nije imao curu još dosada? ^^
1Dream is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2010., 12:21   #24
Quote:
1Dream kaže: Pogledaj post
Spot je full cool I pjesma mi je dobra, iako nisam preveliki fan BEG-a i članica grupe (osim Ga-in )

Ah ja se inače družim sa raznovrsnima xD od R'n'B-ovaca, do repera i justin bieber zaluđenih, sve do cajkera (kojih ima...najviše možda).

I svi su mi rekli istu, ali baš istu stvar za cijeli taj žanr. A to je ono od gore.
Ja još moram poslušat par pjesama,al zasad mi se sviđaju Sve 4 mi imaju nekak nekakvu vibru koja mi se sviđa

Ma to je to,jebeni balkan,ljudi kaj su ogrnaičeni da misle samo u ejdnom smjeru
-.-'
večina ih je takva nažalost,čak i oni koji su inaće optuživani da su pederi i kaj ih vrijeđaju (ljudi s kojima se ja družim gotičari,metalci,alternativa,ne) isto govore za azijski pop/rnb -.-'
Talking about hypocritism....

Zadnje uređivanje Grofica Raven : 27.08.2010. at 12:27.
Grofica Raven is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2010., 12:26   #25
Quote:
1Dream kaže: Pogledaj post
I sada ti budi dečko i pokušaj tako nešto ovdje "Ubiju" te ako tako nešto učiniš

Nego zar nije...npr. Tae Yang rekao da nije imao curu još dosada? ^^
E i postoji ta strana,kod njih recimo je normalno da prvi poljubac imaju s tek 17-18 god...
Recimo Tae iz SHINee nedavno je izjavil da se još nikad nije ni poljubio...
Dosta su kontroverzna država,a i ovisi pod kojim su labelom, večina njih svojim zvjezdama ne dopušta da imaju cure niti da izlaze jer kao prvo da ostave savršen dojam,kao drugo da fangirls nebi popizdile a i da nebi slabije prodavali na koncu... Ali vjerujem da večina njih potajno izlazi s nekim,samo to njihvo label nesmije saznat,jer vjerojatno krše ugovor il nešto...
Recimo znam za japansku zvijezdu Gackta, curice luduju za njim,on se oženil :O
Nije dugo trajo brak,razveli su se jer mu je žena konstano primala prijetnje ubojstvom i svaš od fangirlsa...
Grofica Raven is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2010., 12:31   #26
Quote:
Grofica Raven kaže: Pogledaj post
E i postoji ta strana,kod njih recimo je normalno da prvi poljubac imaju s tek 17-18 god...
Recimo Tae iz SHINee nedavno je izjavil da se još nikad nije ni poljubio...
Dosta su kontroverzna država,a i ovisi pod kojim su labelom, večina njih svojim zvjezdama ne dopušta da imaju cure niti da izlaze jer kao prvo da ostave savršen dojam,kao drugo da fangirls nebi popizdile a i da nebi slabije prodavali na koncu... Ali vjerujem da večina njih potajno izlazi s nekim,samo to njihvo label nesmije saznat,jer vjerojatno krše ugovor il nešto...
Recimo znam za japansku zvijezdu Gackta, curice luduju za njim,on se oženil :O
Nije dugo trajo brak,razveli su se jer mu je žena konstano primala prijetnje ubojstvom i svaš od fangirlsa...
To je istina da, iako ja čak i mislim malo da...ponekad, u nekim slučajevima fangirlsice malo pretjeruju. Npr. Kao ono što je bilo s 2PM i Jay-em koji je otišao iz grupe. Napravile su opći kaos i više od pola njih je prestalo biti njihovim fanovima Te su naravno optužile JYP-a sa cijeli problem. Ili ono slanje fan poruka napisanih krvlju xD

Prvi poljubac tek s 17-18... Cool
1Dream is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2010., 12:44   #27
Quote:
1Dream kaže: Pogledaj post
To je istina da, iako ja čak i mislim malo da...ponekad, u nekim slučajevima fangirlsice malo pretjeruju. Npr. Kao ono što je bilo s 2PM i Jay-em koji je otišao iz grupe. Napravile su opći kaos i više od pola njih je prestalo biti njihovim fanovima Te su naravno optužile JYP-a sa cijeli problem. Ili ono slanje fan poruka napisanih krvlju xD

Prvi poljubac tek s 17-18... Cool
Ma ''fangirls'' je opčenito po meni naziv za ''ludu masu nerazumnih djevojaka'' XD
Imaš normalne fanove koji ih vole i žele im najbolje i da budu hepi i imaš fangirls kaj ih samo oče za sebe i žive u iluzijama i sve će napravit da im budu blizu XD
Možda imam krivi dojam O_o
Grofica Raven is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2010., 12:56   #28
Sumnjam, tako nešto sam i ja pomislio xD Rekao bih da je to više-manje točna definicija ^^
1Dream is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2010., 13:17   #29
Moj vjerojatno najveći guilty pleasure u zadnjih par mjeseci su bile upravo kpop stvari

Kao npr. ova ili ova
Vepar is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2010., 15:13   #30
Slažem se s 1dream i groficom

Imo je jedan.. iz Bag Banga koji je napiso pjesmu svojoj bivšoj jer je moro birat između nje i benda... videjo su izbrisali :S


Ovaj mi je jedan od tisuću najdražih xD Njihov engleski

xDD

http://www.youtube.com/watch?v=Wq6XE...layer_embedded


A na ovaj sam umirala od smijeha haha presimpatično *O* LeeTeukkkkkk <3 <3

http://www.youtube.com/watch?v=VzLmd...layer_embedded
Anchy K is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2010., 19:15   #31
Quote:
Anchy Kaliz kaže: Pogledaj post
Ovaj mi je jedan od tisuću najdražih xD Njihov engleski

xDD

http://www.youtube.com/watch?v=Wq6XE...layer_embedded


A na ovaj sam umirala od smijeha haha presimpatično *O* LeeTeukkkkkk <3 <3

http://www.youtube.com/watch?v=VzLmd...layer_embedded
Drugi video

Ali ne mogu vidjeti prvi? Piše da je privatan?
1Dream is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2010., 21:56   #32
Quote:
1Dream kaže: Pogledaj post
Drugi video

Ali ne mogu vidjeti prvi? Piše da je privatan?

Hm da, sad i meni pak piše :S Al je predobar ^^

A ovo su svi smjehovi Suju-a, ako vam se da nije dugo i pazite na gaće haha.

http://www.youtube.com/watch?v=m_oJhYTWlwc

Btw... jel itko gledo Super Junior Show Mystery 6 , ono s duhovima i to... ima 6 epizoda ja sam na kraju 5-te...
Anchy K is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2010., 22:30   #33
Quote:
Anchy Kaliz kaže: Pogledaj post
Hm da, sad i meni pak piše :S Al je predobar ^^

A ovo su svi smjehovi Suju-a, ako vam se da nije dugo i pazite na gaće haha.

http://www.youtube.com/watch?v=m_oJhYTWlwc

Btw... jel itko gledo Super Junior Show Mystery 6 , ono s duhovima i to... ima 6 epizoda ja sam na kraju 5-te...
Predobro

O.O Show mystery? Nisam to gledao...iako bi mogao Ima na youtube-u?
1Dream is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2010., 01:31   #34
Quote:
1Dream kaže: Pogledaj post
Predobro

O.O Show mystery? Nisam to gledao...iako bi mogao Ima na youtube-u?

Yeap Evo stavit ću ti prvi dio i onda kad završi samo tražiš nastavke u onom predloženom na kraju videja, svaka epizoda (ima ih 6) ima 4 dijela


http://www.youtube.com/watch?v=Oz1CO...eature=related

P.S. Upozoravam da za skoro svaki dio trebaš imat hrabrosti Ja već idem na zadnju epizodu
Anchy K is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2010., 12:15   #35
Quote:
Anchy Kaliz kaže: Pogledaj post
Yeap Evo stavit ću ti prvi dio i onda kad završi samo tražiš nastavke u onom predloženom na kraju videja, svaka epizoda (ima ih 6) ima 4 dijela


http://www.youtube.com/watch?v=Oz1CO...eature=related

P.S. Upozoravam da za skoro svaki dio trebaš imat hrabrosti Ja već idem na zadnju epizodu
Hvala ti, sada imam nešto vrijedno gledanja napokon Nakon što sam pogledao Idol Army, Hello Baby i Maknae Rebellion

Zadnje uređivanje 1Dream : 29.08.2010. at 12:37.
1Dream is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2010., 17:44   #36
Kako je sladaaak Heenim tamo, pa trgam se
1Dream is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2010., 10:29   #37
Quote:
Anchy Kaliz kaže: Pogledaj post
Slažem se s 1dream i groficom

Imo je jedan.. iz Bag Banga koji je napiso pjesmu svojoj bivšoj jer je moro birat između nje i benda... videjo su izbrisali :S


Ovaj mi je jedan od tisuću najdražih xD Njihov engleski

xDD

http://www.youtube.com/watch?v=Wq6XE...layer_embedded



A na ovaj sam umirala od smijeha haha presimpatično *O* LeeTeukkkkkk <3 <3

http://www.youtube.com/watch?v=VzLmd...layer_embedded

TOPov engleski hjoooojj ~~ =D hmm, nisam cula za tu pjesmu, jedino This Love koju je GD napisal za neku žensku koja mu se svidjala .


Quote:
Grofica Raven kaže: Pogledaj post
Ja još moram poslušat par pjesama,al zasad mi se sviđaju Sve 4 mi imaju nekak nekakvu vibru koja mi se sviđa

Ma to je to,jebeni balkan,ljudi kaj su ogrnaičeni da misle samo u ejdnom smjeru
-.-'
večina ih je takva nažalost,čak i oni koji su inaće optuživani da su pederi i kaj ih vrijeđaju (ljudi s kojima se ja družim gotičari,metalci,alternativa,ne) isto govore za azijski pop/rnb -.-'
Talking about hypocritism....
ahh, tak je svugdje, i meni se svi cude kak to slušam, makar rijetki znaju jer ne pricam puno o sebi =P
uspjela sam preobratit tri frendice na k-pop, a još par njih je reklo da su im pjesme kul, al nisu se posebno zagrijali za to. Jedna od te tri frendice se sad bacila na Bob Dylana, a druga se totalno zakvačila za k-pop ♥ Jedino s njom mogu spazz-at o tome ~ ^^

Quote:
1Dream kaže: Pogledaj post

EDIT: Sada sam BTW poslušao jednu pjesmu od G.NA i stvarno je pjesma.

Ovu, predobra mi je
obožavam Ginu ^^ pogotovo nakon onih svih gluposti s njezinim mikrofonom , najmanje tri puta joj je otkazal, jednom cak nije išla niti background muzika, a ni njoj se mikrofon nije cuo, al ona je svejedno nastavila.. :] RESPECT
i super mi je njena nova frizura u Supa Solo ~ onak s plavom je izgledala nekak plasticno >w<
i volim tu pjesmu, pogotovo bridge ~ ono 'You...blahblah'


netko je spominjao Boys Before Flowers ♥ više volim Hana Yori Dango jer mi je ova ženska malo annoying i sorry ali ne mogu smislit Hyung Joonga iliti JiHoo-a u BBF-u... kako me živcira ~
mislim da sam ja jedina, svi navijaju da bude na kraju s njim, al ja bi da bude s JunPyoem ( makar znam kraj zbog HYD-a ^^) ~ još mi je ostalo par epizoda.

netko voli k-dramas? ^^ moja all-time najdraža ( i prva koju sam ikad gledala) je Coffee Prince, onda ide Coffee House ( obožavam kemiju izmedju glumaca i imaju najbolje poljupce ikad ...totalno sexy ^^ ) :]


ja tehnički nisam iz Zagreba, nego okolica, Sv.Ivan Zelina ~ cca. 30 km od ZG-a....
B2ST is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2010., 12:52   #38
Quote:
B2ST kaže: Pogledaj post
ahh, tak je svugdje, i meni se svi cude kak to slušam, makar rijetki znaju jer ne pricam puno o sebi =P
uspjela sam preobratit tri frendice na k-pop, a još par njih je reklo da su im pjesme kul, al nisu se posebno zagrijali za to. Jedna od te tri frendice se sad bacila na Bob Dylana, a druga se totalno zakvačila za k-pop ♥ Jedino s njom mogu spazz-at o tome ~ ^^
Ah...šteta što nema šanse da ja preobratim svoje na k-pop, iako im nabijam konstantno što god nađem...makar oni to prezirali i nazivali takvu vrstu glazbe gay

Quote:
B2ST kaže: Pogledaj post
netko voli k-dramas? ^^ moja all-time najdraža ( i prva koju sam ikad gledala) je Coffee Prince, onda ide Coffee House ( obožavam kemiju izmedju glumaca i imaju najbolje poljupce ikad ...totalno sexy ^^ ) :]


ja tehnički nisam iz Zagreba, nego okolica, Sv.Ivan Zelina ~ cca. 30 km od ZG-a....
Ja nisam previše gledao k-dramas, najviše zbog toga što se ne mogu natjerati na to...a znam da kada bi počeo, da ne bi išao van nego samo visio na netu i gledao ih Gledao sam parodiju na Coffee Prince to jedino

Ah vidi ti to, znam gdje je Sv. Ivan Zelina...mislim da jedna cura od tamo ide sa mnom u razred
1Dream is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2010., 15:34   #39
JA bi sad tila ić gledat My Girlfriend, BBF sam pogledala i sad ga skidam pa kad se skine onda ću. Zapisala sam si što su mi na allkpop forumu najviše predložili

Hm @B2ST Well, ja sam isto za to da bude na kraju s Jun Pyo Ali et ^^
Anchy K is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2010., 08:30   #40
Bok ljudi svima! Jednostavno ne mogu vjerovati da sam naišla na ovu temu! Mislila sam da u Hrvatskoj nema ili da ih je jako malo - fanova K-POPA.
Ja obožavam 2NE1, 4minute, Brown eyed girls, Big Bang, ShinEE, Hyori Lee, BoA, Baek Ji Young, SNSD, f(x).....Isad dalje da ne nabrajam - obožavam skoro sve k-pop grupe i pjevače, ali posebno sam veliki fan 2NE1, 4minute, Big Bang i ShinEE. )
Candie is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:58.