Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija > Biciklizam

Biciklizam Na dva kotača uokolo

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.09.2010., 00:35   #21
Quote:
LO1969VE kaže: Pogledaj post
Problem mi je zaštiti vrat. Inace ga ovijem šalom. Kako ga vi zaštitite?
Meni se ti salovi uvijek odmotaju. Imam nesto ovakvo, samo manje glomazno. Moze se namjestiti i tako da stiti glavu i usi, i super mi je.
zivcani_slon is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2010., 00:52   #22
za vrat ebay-neck warmer

iako imate istu stvar u iglu sportu, nasuprot autobusnog kolodvora za cca 100 kn, raaaznih boja i slika
dJ_rush1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2010., 00:52   #23
Quote:
LO1969VE kaže: Pogledaj post
Nefutrana jakna od 100% poliestera.. koja pokriva stražnicu i da se može zategnitu pri dnu,isto tako i da se otvor rukava može zategnuti. Ispod te jakne se mozete obuci kako god zelite. možete se znojiti.. ali toplina nece izlaziti iz jakne i nece vam biti hladno..naravno ako nebudete duze vrijeme stajali. Ovo vrijedi samo ako st ena biciklu.
Ne bih baš slijedio ovaj savjet, puno je bolje unutar jakne(poliester) imati takoder quickdry poliestersku majicu te na taj način izbacivati znoj van,, nego nešto pamučno što će se natopiti znojem i sputavati. Neznam kolike rute obično voziš, no na +40 km rutama bi bilo problema. Posebno recimo sljeme, do gore si mokar ko miš, i onda spust s mokrom majicom
dJ_rush1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2010., 07:31   #24
Quote:
LO1969VE kaže: Pogledaj post

Problem mi je zaštiti vrat. Inace ga ovijem šalom. Kako ga vi zaštitite?
za jače zime planinarska podkapa , a ima i biciklistička marama , nije baš marama , ali je tako zovu , , izgleda kao cijev od nekog sintetičkog platna , s njom moš imat više kombinacija , mada je naj bitnije zakopčat majicu (dres) do pod vrat da ne ulazi hladan zrak , i ne znam što ste navalili s toliko odjeće kao da ste u sibiru , toplina se regulira sa snažnijim okretanjem pedale , ako je hladno navališ jače , pa kad se ugriješ usporiš
__________________
kad magarac nauči , magarac zna
mazgov is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2010., 08:12   #25
Quote:
shangri la kaže: Pogledaj post
već vidim: bajk nindža!
kad temp padne na 13 iznad nule, vrtim trenažer. nema te sile koja bi me potjerala na bajk po toj hladnoći
kod manjih brzina (tipa: trčanje, vožnja ponija sa 70 godina i sl.) i vjetra općenito pomaže i deblji sloj melema na licu. dođeš kući i skineš masnoću s lica, kao da si bio na kozmetičkom tretmanu!
Evo ovako izgleda jedan vulgaris domestica naturale bajk nindža (kornjaca)


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
A moze i crvena oblekica ( usput i malo reklame za frendicu koja drzi krojacki salon..snjegovic je njezino djelo)



Uploaded with ImageShack.us

Zadnje uređivanje omahen : 08.09.2010. at 08:20.
omahen is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2010., 08:36   #26
Kupio sam tenisice u Deichmanu koji je jako jeftin mi se čini,a imaš i za zimu stvarihttp://www.deichmann.hr/site/images/999541_pp.jpg
Imih is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2010., 08:52   #27
smrznuti mjenjač tu više nema šaltanja



a kapa glavu čuva
igor-osijek is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2010., 09:01   #28
a kapa glavu čuva

Jel djeluje i u minskom polju
omahen is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2010., 09:08   #29
Quote:
omahen kaže: Pogledaj post
a kapa glavu čuva

Jel djeluje i u minskom polju
ne vjerujem
igor-osijek is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2010., 11:33   #30
Quote:
mazgov kaže: Pogledaj post
i ne znam što ste navalili s toliko odjeće kao da ste u sibiru , toplina se regulira sa snažnijim okretanjem pedale , ako je hladno navališ jače , pa kad se ugriješ usporiš
i ja baš gledam kaj se sve nabraja a ja samo pitala šta obuć kad je vrijeme ovak ko danas i jučer, jer ja neću vozit po zimi zimi
al dobro nek se raspravlja to je ok

još sam kad bi neko napisao di ima takvih poliesterskih nepropusnih jakni
__________________
..even the stars look brighter tonight..
plasibou is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2010., 11:53   #31
Ko danas i jučer?
Trifrtaljne bicke i poliester majica sa dugim rukavima.
Smotani2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2010., 12:12   #32
Jucer navecer oko 21 otisao na jednu voznju gradom. Obukao kratke bicke, gore kratku bic.majicu, i preko najobicniju tanku majicu dugih rukava..bilo mi taman, cak sam i pomisljao da skinem dugu majicu, ali bila je laganija voznja, bez previse znojenja pa je bilo taman.
dJ_rush1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2010., 12:45   #33
Quote:
plasibou kaže: Pogledaj post
ne znam dal ima ovakav topic.. ak ima zaključajte i premjestite na odgovarajuće mjesto

nego uglavnom kak se obuć kad je ovakvo vrijeme
ak se obučem debelo skuhat ću se pa će me propuhat i onda ću doma ležat s temperaturom
ak se pak lagano obučem biće mi zima jer sam zimogrozna

pa ajte vi iskusnjare recite kak se obuć
Ne znam što drugi nose ali ja imam sve zimsko od northwave-a (http://www.northwave.com/eu/) i jako sam zadovoljan. Imaš tu opremu u ciklo centru.

Zadnje uređivanje Hrvac1 : 08.09.2010. at 12:53.
Hrvac1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2010., 13:52   #34
Quote:
Smotani2 kaže: Pogledaj post
Ko danas i jučer?
Trifrtaljne bicke i poliester majica sa dugim rukavima.
trifrtaljne

meni je na 15 stupnjeva hladno
da ne govorim da mi je i na +30 kad zapuše vjetar hladno na moment
__________________
..even the stars look brighter tonight..
plasibou is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2010., 13:55   #35
Quote:
plasibou kaže: Pogledaj post
trifrtaljne

meni je na 15 stupnjeva hladno
da ne govorim da mi je i na +30 kad zapuše vjetar hladno na moment
Bila je malo jača vožnja...
No, ni po zimi se baš previše ne utopljavam.
Redovito idem biciklom na posao, i nije mi hladno.
Smotani2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2010., 23:33   #36
Quote:
zivcani_slon kaže: Pogledaj post
A kako ste zimi odjeveni kad idete biciklom na posao, faks, vani ili nesto slicno?
i ljeti i zimi vozim samo u bic opremi Dođem u firmu presvučem se i to je to
Haus_Tw is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2010., 01:28   #37
Quote:
omahen kaže: Pogledaj post
Evo ovako izgleda jedan vulgaris domestica naturale bajk nindža (kornjaca)
wow, kao iz nekog holivudskog avanturističko-špijunskog filma. indijana džons u potrazi za polarnim gralom, ili tako nekako... ajme, koliko snijega na gumama ne mogu se nadiviti volji za pedaliranjem po hladnoći i snijegu, svaka čast!

@plasibou: konačno je netko skužio da je i na +30 hladnjikavo
shangri la is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2010., 08:36   #38
Quote:
shangri la kaže: Pogledaj post
wow, kao iz nekog holivudskog avanturističko-špijunskog filma. indijana džons u potrazi za polarnim gralom, ili tako nekako... ajme, koliko snijega na gumama ne mogu se nadiviti volji za pedaliranjem po hladnoći i snijegu, svaka čast!
Ne vozim se ni ja bas puno po snijegu jer je izuzetno tesko pedalirati pogotovo ako ima dosta snijega i nije ugazen, brzo me izmori. Cijelu zimu sam na bajku, ali se uglavnom drzim ceste i te voznje se svode na odlazak do grada na kavu i obavljanje svakavih poslica i obaveza. Nema nekih velikih i dugih tura po zimi, osim ako to vrijeme dozvoli (suha cesta i temp iznad 0 )
omahen is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2010., 08:48   #39
Pih, jeste zimogrozni. Ja sam ove zime vozio po takvom snijegu da sam mjestimice morao i gurati bajk, al da, lakše je kad je snijega manje.

Evo moje zimske oblekice:



Odozgora prema dolje:

Windproof, waterproof i breathable potkapa (kaciga je obješena na ruksak otraga, uzbrdo mi ne treba).

Gornji dio tijela: quickdry potkošulja dugih rukava (podmajica), breathable i windproof jakna (iz Intersporta), windproof i waterproof rukavice
Donji dio tijela: quickdry gaće, bicke, trenirka (obična, malo deblja, sintetička, al zadržava većinu vjetra što mi je dovoljno). Quickdry čarape i SPD tenisice (nisu waterproof, al kad je ovolko snijega to tak ne pomaže).
__________________
Carpe diem!
I'm starting with the man in the mirror. :)
tvuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2010., 10:41   #40
Jel ja to vidim Ivančicu?
Smotani2 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:32.