Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija > Hrana i zdravlje

Hrana i zdravlje Posebni režimi prehrane

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.05.2009., 10:24   #41
Drvena žlica , piti navečer , bla bla bla... Ja svoju cijedim u metalnoj cjediljki , dodirujem rukom , miješam sa metalnom žlicom pijem kad hoću i ne slušam ta trabunjanja. I sve je ok . Razmišljajte svojom glavom . Kakva "interakcija s metalom". Pliz!
ANUŠKA is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2009., 22:27   #42
Quote:
ANUŠKA kaže: Pogledaj post
Drvena žlica , piti navečer , bla bla bla... Ja svoju cijedim u metalnoj cjediljki , dodirujem rukom , miješam sa metalnom žlicom pijem kad hoću i ne slušam ta trabunjanja. I sve je ok . Razmišljajte svojom glavom . Kakva "interakcija s metalom". Pliz!
koristim gotovo istu metodu, mada ja ga pijem svakodnevno a ovdje se spominje neka dijetalna metoda
__________________
:-)(-:
poznanik is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2009., 20:19   #43
jel takav 'domaci' kefir ima isti okus kao onaj kupovni?
jel se negdje te gljive mogu kupit u ducanu?
Claire is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2009., 21:09   #44
Quote:
Claire kaže: Pogledaj post
jel takav 'domaci' kefir ima isti okus kao onaj kupovni?
jel se negdje te gljive mogu kupit u ducanu?
Meni je i bolji nego kupovni, okusi su dosta slični ali dosta ovisi o temperaturi na kojoj stoji, ako je toplije bude malo kiseliji ili ako se drži duže od 24 sata. Može se osjetit i lagano peckanje po jeziku zbog alkohola ali se i to može spriječiti tako da se ne poklopi već se samo stavi gaza ili kuhinjski papir preko posude. Uglavnom, sve se može na neki način korigirat prema vlastitom ukusu.
Jedno vrijeme se moglo naručit u ljekarnama po Sloveniji,ali neznam može li još. Kod nas se može nabaviti samo ako znaš nekoga tko je ima pa ti je pokloni kad se poveča ili ako znaš nekoga tko radi u mljekari, oni je isto koriste.
Ovdje ima malo detaljnije o kefiru i kefirnim zrncima.
Tammy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2009., 11:58   #45
Hi..imam gljivu ..meni je super i čak i psima to dodajem u njihovu prehranu ..e sad i ja je dobila ne kuzim dijeljenje ..kaj je trebam razrezati ili? molim savjet

Sovuljagice ...ak si zg eto dobiješ gljivičičičicu
Viki kućo stara is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2009., 20:30   #46
ja znam zaboraviti na nju i po 2tjedna te kad ju procijedim samo dodam više sviježeg mlijeka s obzirom da je dosta kisela tada, zanimljivo je da se nikada nije "kefir" pokvario i bio nepitak bez obzira koliko stajao. dakle gljiva mi stoji u 1,5l mlijeka u kojoj se kiseli i ako je ostavim oko 4-5 dana dodajem još 1l sviježeg mlijeka na tu količinu, ovisno o godišnjem dobu,ljeti se sve brže odvija. okus je totalno prirodan i sam ga "riktaš", mislim kiselost, razrijeđivanjem, nakon čega držim u hladnjaku.

ako netko želi slobodno neka se javi doniram rado!!
__________________
:-)(-:
poznanik is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2009., 16:24   #47
Quote:
Viki kućo stara kaže: Pogledaj post
Hi..imam gljivu ..meni je super i čak i psima to dodajem u njihovu prehranu ..e sad i ja je dobila ne kuzim dijeljenje ..kaj je trebam razrezati ili? molim savjet

Sovuljagice ...ak si zg eto dobiješ gljivičičičicu
ako saznas diobu kako spada,ja sam ju prepolovila bila i bilo sve ok, ondak je uzmem, ja sam zg
__________________
Samo se ljudozder moze iskreno radovati svakom covjeku
sowuljaga is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2009., 22:36   #48
Prepolovila . hm...Kak si molim te lijepo prepolovila nešto što sliči mrvicama zgrušanog mlijeka ? Možda ti imaš kombušu-čajnu gljivu. Ona je velika i plosnata i ne reže se nego lista.
ANUŠKA is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2009., 20:53   #49
Eto dioba uspješno riješena.Mrvičasta je ali su te mrvice povezane nekom opnom. Sovuljagice javi na PM di da ti isporučim
Viki kućo stara is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2009., 23:32   #50
Opnom? Si sigurna da su to kefir gljive?
ANUŠKA is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2009., 11:04   #51
meni je znala biti opna ako ih ne isperem pod vodom,al to od mlijeka, tako da je moguce da je to
__________________
Samo se ljudozder moze iskreno radovati svakom covjeku
sowuljaga is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2009., 12:07   #52
bog!

ukoliko netko iz rijeke ili okolice ima viska gljivica bila bih zahvalna.....
gotovanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2009., 16:20   #53
prvi put vidim za ovo i sviđa mi se

Kome da se javim na pm da učini dobro djelo?
U Zagrebu sam.

Pitanje: Mogu li ih staviti u kupovno svježe mlijeko? Vidim da su neki napisali kako to nije najsretnija opcija.
__________________
Bok!
Limeni Nos is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2009., 01:03   #54
nije najsretnija opcija al meni funkcioniralo bez beda

@viki poslala sam ti pm, al ne odgovrasa
__________________
Samo se ljudozder moze iskreno radovati svakom covjeku
sowuljaga is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2009., 16:34   #55
Inače , može se koristiti apsolutno svako mlijeko na tržištu , ali je s masnijim mlijekom ukusnije i gušće. Probala sam s domaćim sojinim i nije bilo jestivo.
ANUŠKA is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2009., 10:08   #56
To zvuči kao da si prije pila svaki dan , a ja sam ti zgadila gljive .
ANUŠKA is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2009., 19:34   #57
Za sve koje zanima , ne morate svaki dan mijenjati mlijeko , i svaki dan popiti puno kefira , jer bi to svakome dosadilo. Kad ju ne koristiš , staviš u malo mlijeka u šalicu i u frižider. Provjereno preživi 10 dana. Bolje je povremeno ju oprati i staviti novo mlijeko.
Čula sam da oni kojima je prekiseo kefir stave u frižider na dva dana i ne bude jako kiselo . Nisam probala . Inače imam kefira i kombuče za podijeliti , ali ne trenutno . Čekam da narastu .
ANUŠKA is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2009., 22:38   #58
Quote:
ANUŠKA kaže: Pogledaj post
Za sve koje zanima , ne morate svaki dan mijenjati mlijeko , i svaki dan popiti puno kefira , jer bi to svakome dosadilo. Kad ju ne koristiš , staviš u malo mlijeka u šalicu i u frižider. Provjereno preživi 10 dana. Bolje je povremeno ju oprati i staviti novo mlijeko.
Čula sam da oni kojima je prekiseo kefir stave u frižider na dva dana i ne bude jako kiselo . Nisam probala . Inače imam kefira i kombuče za podijeliti , ali ne trenutno . Čekam da narastu .
kaj ti gotovo svakodnevno mijenjaš mlijeko, ja "zaboravim" istu na 2-3tj. povremeno pa je samo razrijedim sa više mlijeka radi jake kiselosti a inače je cijedim svako 3-4dana.
__________________
:-)(-:
poznanik is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2009., 17:25   #59
Kefir na sobnoj temp treba slovom i brojkom dvadesetčetiri sata (24) da ukiseli mlijeko . I tada zna biti prekiselo , osobito ak staviš puno gljiva u malo mlijeka. I usiri se tj, razdvoji od sirutke nakon 2 dana. ne mogu zamisliti kako to izgleda nakon 3 tjedna . Nastane sir...
ANUŠKA is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2009., 00:24   #60
Quote:
ANUŠKA kaže: Pogledaj post
Kefir na sobnoj temp treba slovom i brojkom dvadesetčetiri sata (24) da ukiseli mlijeko . I tada zna biti prekiselo , osobito ak staviš puno gljiva u malo mlijeka. I usiri se tj, razdvoji od sirutke nakon 2 dana. ne mogu zamisliti kako to izgleda nakon 3 tjedna . Nastane sir...
čini se da imaš vel'ku gljivu,daj razdjeli ljudima ili stavljaš u malo mlijeka. ja stavim u 2l i nije mi dovoljno 24h, da odvoji se sirutka i nakon 3tj. jednako izgleda, osim što se na površini pojavi tamnija "korica" koju pokupim i na tih 2l mlijeka dodam još min. 2l i dobro razmutim nakon čega je isti kao da je stajao 2-3 dana.
__________________
:-)(-:
poznanik is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:04.