Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili > Autoplin

Autoplin Kuhari, bombaši, luđaci i ubojice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.08.2012., 12:06   #81
...bilježim se sa štovanjem
jingo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2012., 22:18   #82
Može, ali bilo bi dobro da obojica stavite prosječne mjesečne količine plina koje skurite, čisto da sa što točnijim brojkama izađem na sastanak...
Headbanger is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2012., 00:32   #83
na onu kilometrazu ispada da "kurim" cca oko 1000 i nest sitno litara mjesecno...
al u Zagrebu u pravilu punim izmedju 6-10 tankova po cca45 litara...
Doberman is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2012., 01:23   #84
Koliko od toga misliš da bi napunio na PGP- PUH-u?
Headbanger is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2012., 01:41   #85
Quote:
Headbanger kaže: Pogledaj post
Koliko od toga misliš da bi napunio na PGP- PUH-u?
kad sam u Zg...PUH mi je jako cesto u prolazu jer mi je na putu...izlaz istok...tako da ako bih imao razloga...umjesto da tankam na Petrolu koji je nasuprot..smotao bih tih 200 metara u kvart...sad najcesce tankam kod Hyundaia (zapad ) ili na Petrolu ( istok )...
Doberman is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2012., 02:51   #86
Aha, ok- hvala na info
Headbanger is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2012., 06:24   #87
100 lit.
manje ne potrošim, jedino više
jingo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2012., 10:40   #88
Zahvaljujem
Headbanger is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2012., 16:48   #89
Evo me napokon s novostima.

Iako su vjerujem mnogi mislili da ništa od svega, ja sam polako ali sigurno ostvarivao ideju i imam već neke tj. većinu konkretnih informacija. Dakle, s direktorom firme je dogovoreno nekoliko stvari do sada. Prvo, s obzirom da nismo organizirani u nikakvu udrugu kao npr. ZG Šahisti koji kod njih također imaju dodatan popust, kontrola potrošenog će se vršiti na taj način da će osoba koja vozi ili je vlasnik vozila sa reg. oznakom na popisu koji ću dostaviti, dobiti magnetnu karticu sa podacima i uvjetima, što će pojednostavniti zbroj mjesečno potrošenih količina.Njihov programer će odraditi dodatak njihovom programu koji će pojednostavljeno rečeno zbrajati potrošene količine i sukladno tome odobravati dodatni popust.

Dakle, uskoro ću sve zainteresirane zamoliti da mi ili ovdje ili na PM ako se krše forumaška pravila o anonimnosti, pošalju reg. oznake svojih vozila u koja će točiti plin.

Da se vratim malo na količine, točan dodatan popust prema količinama dogovaram slijedeći tjedan, utanačio sam novi sastanak s direktorom tj. vlasnikom PGP-a, i točnu cifru početnog popusta još ne mogu ovdje napisati, ALI je bitno znati da će popust varirati o ukupnoj i individualnoj potrošenoj količini, tak da se jedni neće moći šlepati na račun drugih, tj. nećemo samo dogovoriti popust ovisno o ukupnoj mjesečnoj potrošenoj količini nego i ovisno i individualnoj potrošnji po magnetnoj kartici što bi ustvari moglo značiti da će veći potrošači možda imati i još koju dodatnu lipu dolje u odnosu na popust za ukupne količine.

Sve te detalje ću iznijeti nakon sastanka sredinom slijedećeg tjedna.

Za sad imajte na umu da ću uskoro tražiti reg. oznake- imena i prezimena neće biti potrebna. I molim moda da mi raščisti da li popis reg. oznaka možemo ovdje javno staviti ili ne.

Eto, to je to za sad a vrlo uskoro nove vijesti.
Headbanger is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2012., 10:04   #90
Svaka čast majstore
dinkocar is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2012., 10:07   #91


Ajde supač..steta kaj nije prije bilo ,ljeti sam tankao stvarno dosta, ali kad je dobro je, bitno da se nesto pokreče.
JA vjerujem da bi bilo najbolje napraviti nekak to interno , da se ne stavljaju javno rege/imena.
Tu evo ja mogu ponuditi svoju pomoć, mozemo napraviti posebnu stranicu gdje će se javljati ljudi s željama i pozdravima tj gdje ce javljati tablice , imena i prezimena po potrebi, promjene i sl.
Al za pocetka vjerujem da ce biti ok i ovak prek foruma, sam se bojim da bu nepregledno.
MMachéte is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2012., 16:02   #92
DObra ideja mačeto, ali dišu nisam prije jednostavno mogao uloviti- kad je on mogao, nisam ja i obrnuto. A ova priča će igrati od dana dogovora na dalje neovisno o zvaničnoj cijeni plina. Dakle uvijek će postojati dogovoreni popust na zvaničnu cijenu plina sukladno ostvarenim količinama...
Headbanger is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2012., 12:57   #93
Evo mene sa najsvježijim vijestima .

Pao je konačan dogovor, naime- danas sam se našao sa direktorom i sve smo dogovorili i vjerujem da će svima biti interesantno. Dakle radi se o slijedećemu:

Svi oni koji će se prijaviti i biti obuhvaćeni sa ovom akcijom dobiti će posebne magnetne kartice radi lakše evidencije potrošnje da se ne zezamo s papirologijom i popisima. Kartice će glasiti na registarske oznake vozila i biti će NEPRENOSIVE. Prijave tj. popis reg. oznaka teče od sad pa zaključno sa 15.10. kada predajem finalni popis istih i kako će tko dolaziti na točionu,tako će im biti izdate i kartice kodirane na regu njihovog vozila. Nakon 15.10. nema više, papala maca- tko se prijavio, prijavio se. Barem za prvi i početni krug. Slijedeći krug prijava će vjerojatno biti na proljeće kad se izvrši rekapitulacija ostvarenih količina.

Napomena- popust će uvijek biti isti u lipama po ostvarenim količinama, neovisno o kretanju cijene LPG-a

Za start prvog mjeseca a to će biti vrlo vjerojatno iza 15.10. ili najkasnije od 01.11. će se startati sa prvim dodatnim popustom iznad njihovog standardnog popusta. Također ću svaki mjesec do negdje 20.-og u mjesecu u mailu dobivati izvještaje o ostvarenoj potrošnji u tekućem mjesecu tako da bi za slijedeći mjesec već otprilike znali na koji dodatni popust možemo računati.


Sad vas molim da počnete slati brojeve svojih registarskih oznaka na PM da mogu slagati popis i čim prije poslati u njihovu komercijalu da se može krenuti u izradut tih magnetskih tzv "loyality" kartica. Eto, ja sam svoje odradio kao što sam i obećao, sad je na vama da me podržite i uključite se u cijelu priču i sebi koju kunu više ostavite u džepu.

P.S. Dajte mi do navečer da očistim inbox koji mi je pri vrhu , imam mjesta samo za 15-ak poruka trenutno

Zadnje uređivanje tryer : 17.10.2012. at 23:15.
Headbanger is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2012., 13:34   #94
znači ove količine vrijede za nas ukupno... jer mislim nema šanse da ja mjesečno potrošim više od 5000 lit...

svaka čast na postignutom dogovoru... javi se kad te mogu barem poćastiti pićem
hcerinski is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2012., 14:18   #95
Znači ne gleda se pojedinačna potrošnja, kao što si rekao da bi moglo biti, nego samo ukupna potrošnja svih korisnika, kako bi se odredio popust za idući mjesec, pa onda svima jednak popust?

BTW. koliki je iznos one orjentacione potrošnje što si skupio po raznim forumima (ukupni, naravno), da znamo kojoj smo skupini popusta najbliži?
dinkocar is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2012., 19:11   #96
Na drugom forumu smo na oko 2500-3000 litara i za sad 18 ljudi, čekam da se još ljudi javi, i ovdje nek je 20-ak ljudi sa prosjekom 100-120 litara i za početak smo premašili prvi prag bez greške. Kao što sam i tamo napisao, pišem i ovdje- ako imate rođaka, brata,majku, oca ili dobrog frenda a da se vozi na plin i da mu je PGP usput i ova akcija mu je interesantna, pošaljite mi i njegovu regu.
Headbanger is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2012., 19:13   #97
Quote:
hcerinski kaže: Pogledaj post
znači ove količine vrijede za nas ukupno... jer mislim nema šanse da ja mjesečno potrošim više od 5000 lit...
Ma, pa da ja njemu mogu garantirati da svaki od nas skuri 5 soma litara mjesečno plina, mislim da bi nas crveni tepih tamo čekao i za svakog sisata plavuša u bikiniju bi točila

Da, ukupno se gledaju ostvarene količine u tekućem mjesecu

Quote:
hcerinski kaže: Pogledaj post
svaka čast na postignutom dogovoru... javi se kad te mogu barem poćastiti pićem
Zahvaljujem, a za cugu sam uvijek- dok uhvatim vremena
Headbanger is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2012., 11:39   #98
Quote:
Headbanger kaže: Pogledaj post
Do 4999 litara ukupno ostvarene prodaje nema dodatnog popusta, dakle samo njihov standardni.
5000-9999 litara mjesečno- 17 lipa/litri popust na standardnu INA cijenu LPG
10 000 - 14 999 litara mjesečno - 22 lipe/litri popust na standardnu INA cijenu LPG
Preko 15 000 litara mjesečno - 32 lipe/litri popust na standardnu INA cijenu LPG
Ubi me ak mi je jasno kak ovo funkcionira

Znaci preko 5,000 litara prvo da 7 lipa, pa preko 10,000 da jos 5 lipa, pa preko 15,000 jos 10?

Zasto prvo vise, pa manje, pa opet vise

Uglavnom, super, bravo za trud.

Jel ima neko ogranicenje koliko ljudi moze sudjelovat? Ja sam cesto u blizini, ali ne mogu garantirati da cu svaki put tamo tociti, posebno sto i na PCZu imam jos neko vrijeme neki popust pa mi je nekad usput i tamo.
Tak da ak postoji ogranicenje broja korisnika ne bi htio nekome uzimati mjesto ko bi tocio svaki put tamo.
lukarak is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2012., 13:48   #99
zato što treba to količinu od 15000 + litara i ostvariti i valjda je i njima u interesu da prodaju toliko pa onda i smanje toliko cijenu...

to je 500 litara dnevno što je nekih 10 - 15 korisnika i da toče puni tank i tako treba svaki dan barem 7 dana onda se već i oni prvi vraćaju natrag jer su prazni...

naravno sve ovisi o tome koliko se tko vozi i koliko je njegov tank...

mislim da je za početak da pređemo 5000 litara pa da vidimo kako će se to odvijati ipak moramo i mi nekako pokazati da smo neka vrsta grupe a ne 10 pamtnih se našlo i traže popust na gorivo
hcerinski is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2012., 14:20   #100
Quote:
hcerinski kaže: Pogledaj post
zato što treba to količinu od 15000 + litara i ostvariti i valjda je i njima u interesu da prodaju toliko pa onda i smanje toliko cijenu...

to je 500 litara dnevno što je nekih 10 - 15 korisnika i da toče puni tank i tako treba svaki dan barem 7 dana onda se već i oni prvi vraćaju natrag jer su prazni...

naravno sve ovisi o tome koliko se tko vozi i koliko je njegov tank...

mislim da je za početak da pređemo 5000 litara pa da vidimo kako će se to odvijati ipak moramo i mi nekako pokazati da smo neka vrsta grupe a ne 10 pamtnih se našlo i traže popust na gorivo
Ma jasno mi je to, ali zar ne bi onda popusti trebali biti sve veci. A ne prvo 7, pa onda 5, pa onda 10

Mislim, jasno mi je da je u apsolutnom iznosu popust veci u svim slucajevima, ali samo gledam razlike.
Logicnije bi mi bilo da je prvo popust 7, pa onda jos 8, pa onda jos 10 npr.
lukarak is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:06.