Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.11.2012., 16:18   #161
ivana slatka si iako ne vidim pola toga bas najbolje
nussha is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2012., 18:21   #162


Uploaded with ImageShack.us
__________________
Moda 40+ (blog)
EkatarinaVelika is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2012., 19:38   #163
ivana
kao da sebe gledam u ogledalo tako se i ja oblačim većinu vremena..i sviđa mi se naravno

ekv
ovo mi se sviđa,za razliku od onih prije koje nisu meni baš po volji (naravno,razlika u godinama je pretpostavljam poprilična) ,ovo mi je baš super

LilieMarlen is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2012., 15:53   #164
Quote:
EkatarinaVelika kaže: Pogledaj post
Uploaded with ImageShack.us
Izvrsno je ovo

Samo jedna stvar - vidim da je korišten photoshop ili tako nešto , pa je sve nekako crvenije - znači, jesu li ove boje odjeće zapravo manje crvene nego što je to ispalo na slici?

Ovako na slici to izgleda odlično.
__________________
Zbogom žohari
netsky prospekt is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2012., 16:27   #165
Lilie, preslatko Cipelice su predivne, baš sam ih gledala neki dan
 
Odgovori s citatom
Old 22.11.2012., 16:53   #166
Quote:
Mazoretkinja kaže: Pogledaj post
Lilie, preslatko Cipelice su predivne, baš sam ih gledala neki dan
hvala
LilieMarlen is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2012., 21:38   #167
Quote:
netsky prospekt kaže: Pogledaj post
Izvrsno je ovo

Samo jedna stvar - vidim da je korišten photoshop ili tako nešto , pa je sve nekako crvenije - znači, jesu li ove boje odjeće zapravo manje crvene nego što je to ispalo na slici?

Ovako na slici to izgleda odlično.
jeste malo manje "crvenije" ali pantalone jesu jako crvene, a dzemper crveno-belo-crn
__________________
Moda 40+ (blog)
EkatarinaVelika is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2012., 22:14   #168
EKV- 40+? svaka čast.
Lili marlen- jel se meni čini ili te ova crvena suknja malo puno širi?
bababa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2012., 23:05   #169
lilie sorry, ali po meni to jedno s drugim ništa ne ide, a haljina ti ne laska...
__________________
Oh well, whatever, nevermind
snnopy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2012., 12:05   #170
LilieMarlen, ocito imas fanovi i u engleskoj evo sta sam nasla kad sam trazila zara haljine na ebay.uk - click
__________________
"10% luck, 20% skill, 15% concentrated power of will, 5% pleasure, 50% pain, and 100% Reason to Remember the Name"
potto is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2012., 12:09   #171
Viki, košulja je baš lijepa, i slažem se sa svima da je bolje sa plavim cipelama, ali onda kad sam vidjela da su crvene te iz transporta koje su mi prelijepe ali nikad eto nije bilo prilike da mi trebaju…ne znam šta da mislim koje su mi ljepše u svakom slučaju, bilo bi mi jako drago da bude ubrzo neka kombinacija i s njima :klap:
Ivana146 ima sitne slike pa ne mogu shvatiti donji dio, ali majica mi se sviđa
EKV - od svih prethodnih, mislim da ih je bilo pet, kombinacija, ovo mi se najviše sviđa, super su mi u svim prilikama bijele kosulje ispod pulovera, baš izgleda toplo i pametno
Samo imam pitanje, kakva je ovo plava „kocka“ u lijevom donjem kutu?
I p.s. ne znam smijem li komentirati kombinacije koje nisu objavljene, ali jako mi se sviđa kožna jakna sa bloga.
Lillie-iako je moj osobni favorit, zbiljazbilja mi je žao što moram ovo reći ali ova suknja mi je toliko grozna da je to čudo jedno doduše, balerinke su preslatke pa se eto malo bolje osjećam
Imam i ovdje pitanje, mislim da sam vidjela takve nekakve slične su ShoeBoxu, ali i u onoj trgovini ReArtu ili kako već….znam da su mi i jedne i druge bile prelijepe, samo što su u reartu bile bezobrazno skupe, nego, pitanje je, ako su iz shoeboxa, čini mi se da su bile gumene…jesu udobne?
__________________
Just remember, in times like this, you build character. But I don't want character, I want pancakes!
Puddy Blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2012., 12:11   #172
Quote:
potto kaže: Pogledaj post
LilieMarlen, ocito imas fanovi i u engleskoj evo sta sam nasla kad sam trazila zara haljine na ebay.uk - click
Lillie piši tužbu!!!
Krađa i objavljivanje tvojih slika (vjerujem bez tvojeg znanja?)
__________________
Just remember, in times like this, you build character. But I don't want character, I want pancakes!
Puddy Blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2012., 14:25   #173
Molim lijepo, to nije fan iz engleske nego iz skotske.
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2012., 15:16   #174
Kiki, hehe...a nisam gledala prjecizno odaklje je seller, pa sam napisala engleska jer ebay je uk jel al ak ti je lakse, onda fan je "from The United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland"
__________________
"10% luck, 20% skill, 15% concentrated power of will, 5% pleasure, 50% pain, and 100% Reason to Remember the Name"
potto is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2012., 15:31   #175
u pravu ste,baš me raširila,pogotovo u ovoj kombinaciji. danas sam je nosila na tajice i čizme,pa sam je mogla podignuti malo više,nije izgledalo ovako..tu stvarno nije baš isplao najbolje,šta ću al stvarno je malo previše bublasta,pogotovo za mene sa širokim bokovima i nije najsretniji odabir.

nije nije bez mog znanja,kupila sam haljinu od toga sellera,a pošto dosta stvari naručim s ebaya,umjesto da šaljem pojedinačno link na store svima koji pitaju,ja i te ebay trgovine objavim na blog pa me pitala jel smije staviti slike,rekoh,zašto ne...
LilieMarlen is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2012., 15:38   #176
Lilie gdje si kupila ove crne cipele sa zlatnim iz zadnje kombinacije?
petrunjela84 is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2012., 16:50   #177
Quote:
petrunjela84 kaže: Pogledaj post
Lilie gdje si kupila ove crne cipele sa zlatnim iz zadnje kombinacije?
ebay,zovu se vince camuto oneda.
mislim da ih ima u shoebox,nisam sigurna,znam da oni drže vince camuto.
ove nisu gumene,udobne su ali malo uske pa će trebat vremena da se razgaze
LilieMarlen is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2012., 18:49   #178
Je, ja sam ih vidjela u ShoeBoxu u Cvjetnom prije tjedan dana
 
Odgovori s citatom
Old 23.11.2012., 20:39   #179
Bok djevojke evo mene prvi puta na novoj temi nemam baš vremena komentirat, ali vidim nova lica ugl lil m, sjajna si (kao i uvijek) , ekv, osvježenje, nije baš moja šalica čaja ali u svakom slučaju jako zanimljiva

Evo jedna moja, i mada se možda čini (ako se uzme u obzir šta sam sve na sebe stavljala do sad ) kao neš obično, ovo je malo izvan moje komfort zone to mi je dns za vanka pa ćemo vidjet (hlače su mi upitne, ne :P )

iwa_kc is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2012., 21:19   #180
huh, iwa, meni ovo nikako ne šmeka zajedno

donji dio mi je krojem i materijalom sav neki piđamasti i flafasti. ovaj leopard uzorak mi je naprosto grozan - ne zato što ne volim leopard (dakle, nije neki moj intimni ukus u pitanju), već zato što mi izgleda nekako cheap odrađen, jednostavno nije nimalo elegantan i fin.
dakle, s tim topićem mi ne ide nikako, ali baš nikako, ponajviše zato što je peplum kroj takav da jednostavno traži uži donji dio - vjerujem da postoje izvedbe u kojima dobro izgleda i sa širim, ali to u ovom slučaju, nažalost, nije slučaj
__________________
i bet you look good on the dance floor
anabell_lee is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:46.