Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca > Druženje forumaša

Druženje forumaša Virtualna i real life druženja. Ex Tulumara.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.10.2013., 15:22   #1
Salsa u Zagrebu

Od nedavno, subotom u Zagrebu, na Strossmayerovom setalistu (Armani Bar) moze se doci na Salsa party. Za one koje zanima drugaciji subotnji izlazak mogu doci poslusati a i vidjeti kako se plese salsa.

Ovako to rade najbolji..

http://www.youtube.com/watch?v=1SieuDiNPfY
TinaFCB is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2013., 13:57   #2
Jel' se plaća upad? Ili nešto drugo?
just Sandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2013., 20:42   #3
bilo je salse i u onom buena vista clubu na savskoj..
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2016., 15:15   #4
ja sam nedavno krenula učiti salsu, i baš uživam, ali... ono što mi treba je plesni partner, visok bar 185 zbog mojih peta i da zna voditi. jel znate takvog i di je dobro u zagrebu sada ići na partyje, pošto vidim da je zadnji post na ovu temu iz 2013 :/
__________________
If I show you my dark side, would you still hold me tonight? And if I open my heart to you, and show you my weak side what would you do?
massive attack is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2016., 13:47   #5
Quote:
massive attack kaže: Pogledaj post
ja sam nedavno krenula učiti salsu, i baš uživam, ali... ono što mi treba je plesni partner, visok bar 185 zbog mojih peta i da zna voditi. jel znate takvog i di je dobro u zagrebu sada ići na partyje, pošto vidim da je zadnji post na ovu temu iz 2013 :/

S partnerom ti ne mogu pomoći, ali o salsa partyjima sam donekle u toku. (Barem bio do prije ljeta)

Uglavnom, sada od rujna/listopada će opet biti sve više partyja po gradu, tijekom ljeta u Zagrebu nema baš smisla kada je grad poluprazan. Ali ovo ljeto je čini mi se svake srijede party u Ritmu grada, na trgu. Tamo partyje organizira škola "Salsa de Fuego". I danas je isto jedan.

Inače su tijekom cijele godine bili partyji srijedom u Ritmu grada, s iznimkom prve polovice 2016. kada su srijedom bili u Hollywoodu (Kod kina Tuškanac), Moon klubu (Cibonin toranj) ili u Žapcu (na Savi). Budu nekada i subotom partyji. Buena Vista je čini mi se zatvorena već neko vrijeme sada, ali i tamo su znali biti partyji, a ove godine je bilo ih nekoliko i u Boogaloo-u, ali to je više iznimka nego pravilo.

I bude još ponekad neka svirka uživo u ponekom bircu pa se i tamo zna skupiti ljudi pa zaplesati.

Također će sada u Varaždinu za vikend biti radionica i partyja ako ti je blizu...

Preporučam da potražiš po facebooku stranice od različitih plesnih škola što linijske što kubanske salse, pa ćeš vidjeti čim se pojavi neki party, festival ili radionice
Firmament is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2016., 22:01   #6
istina, morat ću upratiti malo pa fejsbuku što se radionica u drugim gradovima tiče...
a da sam blizu varaždinu, došla bih rado, al u dalmaciji sam budu i ovdi ti partyji, al iz nekog razloga imam dojam da bih u zagrebu možda naučila više, ili plesala više s partnerom, jer kod nas dečki očito imaju strah od pokreta o.O
di je najbolje otić, po tebi, od ovih klubova? čini mi se da je dosta bazirano na centar sve, pitam čisto da ne skitam kad izađem iz busa
__________________
If I show you my dark side, would you still hold me tonight? And if I open my heart to you, and show you my weak side what would you do?
massive attack is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2016., 15:19   #7
Quote:
massive attack kaže: Pogledaj post
istina, morat ću upratiti malo pa fejsbuku što se radionica u drugim gradovima tiče...
a da sam blizu varaždinu, došla bih rado, al u dalmaciji sam budu i ovdi ti partyji, al iz nekog razloga imam dojam da bih u zagrebu možda naučila više, ili plesala više s partnerom, jer kod nas dečki očito imaju strah od pokreta o.O
di je najbolje otić, po tebi, od ovih klubova? čini mi se da je dosta bazirano na centar sve, pitam čisto da ne skitam kad izađem iz busa

Sve je to u suštini isto, ali nekako mi je najbolje u Ritmu grada. Možda najviše zbog samog ambijenta i lokacije. Ima dovoljno mjesta za plesanje, a dok ti dosadi ili se umoriš, možeš uzeti piće pa sjesti van na terasu i uživati u pogledu na trg.

I ne znam jesi li bila na kojem partyju, ali stvarno ti ne treba partner. Dapače, bolje ti je plesati sa što više različitih ljudi, s totalnim početnicima i dugogodišnjim plesačima, jer ćeš tako najbolje naučiti. Jako je opuštena atmosfera i plešeš s bilo kime, samo ti treba malo hrabrosti da zamoliš za ples, ali u pravilu te nitko neće odbiti neovisno o iskustvu, dobi ili izgledu.
Firmament is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:22.