Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija > Biciklizam

Biciklizam Na dva kotača uokolo

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.01.2014., 08:33   #1
Komentari oglasa s podforuma Biciklizam

Litry, čekaj sniježne dane za taj oglas. Sad svi vani voze
ExCenTric is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2014., 09:15   #2
hehe...a neka stoji, mozda netko planira unaprijed
__________________
PRO
litrenka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2014., 17:51   #3
Quote:
bicikli_ST kaže: Pogledaj post
prodajem:

campagnolo veloce pogon 52 / 39........300 kn



campagnolo veloce prednji mjenjac: 160 kn

nije mi jasna tvoja filozofija prodavanja. tj želiš li ti prodat te dijelove???? na koji način te dobit? ako ne odgovaraš na email, forumPm, njuškaloPm, mobitel
LO1969VE is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2014., 08:23   #4
Evo samo mali komentar to @LO1969VE ja sam od forumaša Bicikli_ST uzimao neki drop volan i čovjek je bio fer i korektan tako da nemoj bit nestrpljiv i osuđivački nastrojen, možda ti se nije bio u mogućnosti javit
zdhedonist is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2014., 11:21   #5
Zdravo, ja sam ga isto kontaktirao za neke djelove i isto je bio korektan skroz
hrbanic is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2014., 12:31   #6
Quote:
LO1969VE kaže: Pogledaj post
nije mi jasna tvoja filozofija prodavanja. tj želiš li ti prodat te dijelove???? na koji način te dobit? ako ne odgovaraš na email, forumPm, njuškaloPm, mobitel
Kad si nestrpljivi purger iz Dubrave!
kišobranimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2014., 16:20   #7
Quote:
82dugi kaže: Pogledaj post
Skinut sa Univege XXL, vožen kojih 500ak km.
- sa desne strane lagano izgreban, oštećenje se ne širi..

Cijena 270kn, kontakt na pm - primopredaja Zagreb.
Slike:


270 kn za potrgani sic???
kissas is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2014., 17:35   #8
Čovjek prodaje za koliko hoće,ako ti se ne sviđa cijena nemoraš ga kupiti i to je to,nitko te ne tjera da ga kupiš!
__________________
Being second is to be the first of the ones who lose.

Ayrton Senna
maxkuki is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2014., 18:07   #9
Ovaj prodaje, a ovaj drugi komentira (za sto i je forum smisljen: za komentare), a ti si odvjetnik koji bi htio postati tuzitelj... ;-)

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
Baskervill is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2014., 18:08   #10
Zar se ovdje nesmiju komentirat cjene? Evo pitam kao potpuni početnik ,i sam gledam tu i tamo nešto si kupit pa su mi od koristi komentari koji ukazuju da li je nešto precjenjeno ili ne..
__________________
u rijetkim prilikama sam umjetnik; u većini ostalih sam ništa.
stoned is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2014., 18:10   #11
Kao i u stvarnom zivotu: nije svakome dozvoljeno sto i nekome...
Ako to nisi do sada shvatio bolje da ja kao nepoznati i nebitni cimbenik to kazem... ;-)

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
Baskervill is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2014., 18:54   #12
Njegova cijena njegova stvar...samo za rabljeni osteceni OEM sic tesko da moze dobiti te pare kad se na DE shopovima ubere skoro nekakav Fizik Gobi/Aliante/Thundra koji su avioni za ovo...

Nego jel smijemo ili ne komentirati? Ni ja nemam pojma al sam ziher da pise negdje u pravilima
__________________
PRO
litrenka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2014., 23:54   #13
Quote:
maxkuki kaže: Pogledaj post
Čovjek prodaje za koliko hoće,ako ti se ne sviđa cijena nemoraš ga kupiti i to je to,nitko te ne tjera da ga kupiš!
Ma neka on prodaje za koliko hoče ali kad znaš činjenicu da se dotični sic da nabaviti NOVI za 300tinjak kn a dotični je rabljen ili ti polovan i joč oštečen za 270 kn.
__________________
Prijatelji s društvenih mreža su kao kemijske olovke.
Ima ih 150, a samo nekoliko piše.
MAJSTORE is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2014., 12:09   #14
Mislim da komentiranje ne može i ne smije biti zabranjeno. Ako se radi o nekakvom specifičnom podforumu na kojem nije predviđeno da se komentira onda se opcije komentara ugase i bok.

Sic je malo potrgan, ali oštećenje se ne širi

Neću soliti pamet prodavaču jer ima pravo staviti cijenu koju hoće i treba poštovati što je uopće poslikao i napisao da je oštećen. Vidjet će i sam da to ne prolazi pa će korigirati cijenu ako ga želi prodati.

Uostalom, možda je ova dvojka u cijeni tipfeler?
Tejacques is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2014., 11:52   #15
Vezano uz pitanja gore:
Komentiranje je bilo dozvoljeno (i pozeljno) dugo vremena, zbog cega su neki forumasi poceli kukati i tuliti adminima da to nije fer jer im se ruse cijene i narusavaju "prava" , nakon cega se ta praksa pocela izbjegavati, a mi modovi, po naputku onih "iznad nas", takve komentare micati, osim ako nisu stvarno dobronamjerni i konstruktivni (nazalost, rijetko jesu).

Tako da komentiranje NIJE zabranjeno, ali se niti ne tolerira previse, sto mozete zahvaliti kolegama forumasima koji su trazili da se isto zabrani.

Skraceno: Trazili ste - dobili ste, cista demokracija koja nema veze s nama modovima ili ikakvim "pravilima", a na koju se forumasi pravednici cesto pozivaju kao nepostojecu.
Tak da "entelektualne" komentare, na temu Zivotinjske farme i latinskih poslovica, ostavite za birtije

Sad kad smo taj dio rijesili - sto se mene tice, komentiranje i pravo na postanje, u granicama pravila, je osnova forumasenja i kao takvo se ne bi trebalo ogranicavati zbog necije tastine ili osjetljivosti.
Losa strana komentiranja je sto ce se u moru offtopica i chata (jer budimo realni, bez toga ne ide, koliko god se trudili i molili da bude suprotno) izgubiti pravi i konkretni oglasi, te ce ponekad biti potrebno odvrtiti 2-3 stranice da se se nadju novi oglasi u zadnjih par dana.
A vjerujem da to nikome nece koristiti niti to itko zeli.

Ako hocete da se vratimo na staro, potrebne su 4 stvari s vase strane:
1) dogovorite se vecinski na topicu chat i jasno napisite DA, hocemo pravo komentiranja cijena na trznici i micanje bilo kakvih ogranicenja kakvo je bilo do sada - ako vas bude podjednako za i protiv, nista od svega, jer ce biti izvor novih problema i sukoba
2) komentari trebaju biti normalni, prijateljski i po mogucnosti, informativni, s ciljem pomaganja prodavacu i potencijalnim kupcima - argumentirano navedite zasto mislite da je cijena previsoka/nerealna/mozda i preniska/nesto trece
3) smanjite chat i offtopic na minimum - dovoljno je 2-3 komentara na isti post/oglas i to je to, epovi i rasprave nece pomoci nikome
4) prodavacima ciji se oglas nadje "prozvanim" - nemojte odmah graknuti i osjecati se offended, vec probajte te komentare shvatiti kao dobronamjerni savjet u stilu "sto promjeniti da svoj proizvod uspjesno prodate na obostrano zadovoljstvo"

Dogovoreno?

Zadnje uređivanje dUG1 : 24.01.2014. at 12:05.
dUG1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2014., 20:30   #16
Quote:
dUG1 kaže: Pogledaj post

Dogovoreno?
možel' vako...
na temi oglasi nema komentara jer će se zaćetati i oglas će brzo biti zatrpan ..
ali , linkati oglas , prebaciti ga na ćet i tamo o njemu razglabati do nemila , i još možda u pravilu oglašavanja , dozvoliti oglašivaču da napomene , želi li komentare ili pak ne ...i naravno to pokušati poštovati ...
__________________
kad magarac nauči , magarac zna
mazgov is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2014., 22:57   #17
+1
__________________
"If you don't risk anything, you risk even more." - Erica Jong
hazzarder is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2014., 14:13   #18
kakvo je ono pravilo oko komentiranja oglasa ? se smije ili ne?

svaka čast na originalnosti, al.....
stefek20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2014., 14:34   #19
Quote:
stefek20 kaže: Pogledaj post
kakvo je ono pravilo oko komentiranja oglasa ? se smije ili ne?

svaka čast na originalnosti, al.....
dobra fora to bi čak mogla biti šifra svim forumašima za ubuduće: znači kad netko napiše"kakvo je ono pravilo oko komentiranja oglasa?" to zapravo znači da je onaj u postu prije debelo pretjerao sa cijenom koju traži za svoj proizvod
zdhedonist is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2014., 15:09   #20
jel donesena uopće odluka o komentiranju ili je sve po starom?
__________________
"If you don't risk anything, you risk even more." - Erica Jong
hazzarder is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:15.