Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca > Druženje forumaša

Druženje forumaša Virtualna i real life druženja. Ex Tulumara.

Pogledaj rezultate ankete: Želite li proljetni tulum forumaša?
Da 58 86.57%
Ne 9 13.43%
Glasovatelji: 67. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.01.2016., 19:37   #61
Quote:
Tomislav B kaže: Pogledaj post
Do sada sam bio na 3 forumska tuluma koja su organizirale dvije forumašice i uvijek je bilo odlično.

Prije proljetnog tuluma forumaša možda bi mogao kao za probu biti neki zimski tulum forumaša.

Ako ništa, bit će to svakako druženje pdf-a Usamljena srca i ta druženja su uvijek odlična.
Odlično Ja sam i za zimski tulum, ali netko drugi ga treba organizirati. Ghost i myself smo počeli ovo organizirati pa da ne petljamo dvije stvari odjednom i obje napravimo preko ku*ca i loše, je bolje da napravimo jednu i kvalitetno
Ali ako je netko za to da organizira zimski tulum, slobodno Ja ću sigurno doći
davidj00tube is offline  
Old 04.01.2016., 21:23   #62
Nemam niš protiv, sjajna ideja.
Zoey is offline  
Old 04.01.2016., 22:33   #63
Quote:
ja-cu-poludit kaže: Pogledaj post
Ne bih htjela biti pesimistična, ali rijetko tko će ti uopće odgovoriti, a još manje reći DA za nešto za što nije određeno ni vrijeme ni mjesto. Tako da bi vi morali odrediti vrijeme i mjesto, jer ako ćete se ići prilagođavati svakome, organizirati nećete nikad ništa
A prije svega bih kontaktirala Spunk i Ribnjak da vidiš što oni kažu prvo o tome da to organiziraš kod njih.
čini mi se da se ludica gura u organizaciju :la la la:

Quote:
Doll Fetish kaže: Pogledaj post
Zahvaljujem na pozivnicama (objema ), međutim do sad nisam bila ni na jednom tulumu forumaša, a masa nepoznatih ljudi mi prije pobuđuje anksioznost nego radosno iščekivanje, tako da ću se ljubazno zahvaliti.
ma daj dođi. bit ćemo anksiozni zajedno već sad gutam knedle.



pa imate anketu ođe, ne znam kolko vam je bilo potrebno slanje PM-ova. 28 ljudi par mjeseci unaprijed nije loše.
__________________
Valar Morghulis
(All man must die.)
1d3nt1ty is offline  
Old 05.01.2016., 00:51   #64
Za sve ove koji se papce, ne znaju nikoga i novi su, ljudi, nis strasno nije, nema neke "forumske klike", interne ekipe best frendova gdje se tesko ubaciti, jednostavno gomila, kako vecer tece, sve pijanijih i pristupacnijih ljudi, dodjes, kazes ja sam taj i taj i pocnes pricati. Ko na prosjcnom kucnom tulumu, hrpa nepoznatih ljudi a na kraju veceri si si super sa svima.
__________________
Pijem suze hadezenjara! :D
Srrrrrrk!
Leman_Russ is offline  
Old 05.01.2016., 01:22   #65
Quote:
Zoey kaže: Pogledaj post
Nemam niš protiv, sjajna ideja. : top:: D

Quote:
1d3nt1ty kaže: Pogledaj post
čini mi se da se ludica gura u organizaciju :la la la:
Ja nemam niš protiv, a sumnjam da ni Duh ima nešto protiv Ludica, kam đamp in d trejn vit as. Identit i ti isto
Quote:
ma daj dođi. bit ćemo anksiozni zajedno : mig: već sad gutam knedle. : nogica:
pa imate anketu ođe, ne znam kolko vam je bilo potrebno slanje PM-ova. 28 ljudi par mjeseci unaprijed nije loše.
Nije uopće loše I slažem se. Bit ćemo anksiozni svi skupa zajedno, i bit će nam super
Quote:
Leman_Russ kaže: Pogledaj post
Za sve ove koji se papce, ne znaju nikoga i novi su, ljudi, nis strasno nije, nema neke "forumske klike", interne ekipe best frendova gdje se tesko ubaciti, jednostavno gomila, kako vecer tece, sve pijanijih i pristupacnijih ljudi, dodjes, kazes ja sam taj i taj i pocnes pricati. Ko na prosjcnom kucnom tulumu, hrpa nepoznatih ljudi a na kraju veceri si si super sa svima.
Čovjek zna znanje. Poslušajte njegov savjet
davidj00tube is offline  
Old 05.01.2016., 08:57   #66
Quote:
Tomislav B kaže: Pogledaj post
Prije proljetnog tuluma forumaša možda bi mogao kao za probu biti neki zimski tulum forumaša.
Za probu će biti druženje Usamljenih srca, čisto da vidimo kakve su nam organizatorske sposobnosti.

EDIT:

Vidim 32 da na anketi, svaka čast na feedbacku.
__________________
"No, you've already made the choice. Now you have to understand it."

Zadnje uređivanje Ghost Disaster : 05.01.2016. at 09:13.
Ghost Disaster is offline  
Old 05.01.2016., 09:23   #67
Quote:
1d3nt1ty kaže: Pogledaj post
čini mi se da se ludica gura u organizaciju :la la la:
Quote:
davidj00tube kaže: Pogledaj post
Ja nemam niš protiv, a sumnjam da ni Duh ima nešto protiv Ludica, kam đamp in d trejn vit as. Identit i ti isto
Hvala, ja sam odradila zadnji tulum. Samo vi uživajte
__________________
Najsjajnije bisere moraš dobro istražiti da bi uočio svu ljepotu, nije nužno vidljivo na prvu. © mr-crime
Ludica is offline  
Old 05.01.2016., 10:33   #68
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Ne, treba biti ko oni dibidusi kaj dodju na tulum i kazu 'hnje hnje, necu vam rec nik, vrlo sam misteriJozan!!!'
hahahhaha pa zar takvi uopće izlaze van iz ormara...buuuuuu nosim mač sa sobom i ode im glava ako mi kažu nick
__________________
"Forumaš ima pravo kad ga ima,
ako ga ima! (no obično ga nikad nema)"
RedSonia is offline  
Old 05.01.2016., 11:44   #69
Quote:
Ghost Disaster kaže: Pogledaj post
Za probu će biti druženje Usamljenih srca, čisto da vidimo kakve su nam organizatorske sposobnosti.

EDIT:

Vidim 32 da na anketi, svaka čast na feedbacku.
E momci, jeste li se možda javili Depeche Extreme?Ona je sa još jednom curom iz Splita bila organizator prije pa bi vam isto mogla dati koji dobar savjet vezan za organizaciju tuluma

Poslano sa mog SM-A300FU koristeći Tapatalk

Zadnje uređivanje Ingvar25 : 05.01.2016. at 13:13.
Ingvar25 is offline  
Old 05.01.2016., 11:56   #70
Quote:
Ingvar25 kaže: Pogledaj post
E momci, jeste li se možda javili Depeche Extreme?Ona je sa još jednom curom iz Splita bila organizator prije pa bi vam isto mogla dati koji dobar savjet vezan za organizaciju tuluma : mudri:

Poslano sa mog SM-A300FU koristeći Tapatalk
Poslao sam joj pozivnicu, ništa nije odgovorila - kontaktirat ću je svakako.
__________________
"No, you've already made the choice. Now you have to understand it."
Ghost Disaster is offline  
Old 05.01.2016., 13:44   #71
Quote:
RedSonia kaže: Pogledaj post
hahahhaha pa zar takvi uopće izlaze van iz ormara...buuuuuu nosim mač sa sobom i ode im glava ako mi kažu nick
Ajde.
__________________
How do vaccines cause autism?
Bat Kol is offline  
Old 05.01.2016., 17:28   #72
Hvala na pozivnici, ja odavno nisam usamljena nit me ima na forumu, ali bi rado dosla na tulum vidjet "staru" ekipu
__________________
..."Ali, ako me pripotomiš, bit ćemo stvarno potrebni jedno drugom. Ti ćeš za mene biti jedini na svijetu. Ja ću za tebe biti jedina na svijetu." Dream of me
RedHairFairy is offline  
Old 05.01.2016., 18:32   #73
Quote:
Ghost Disaster kaže: Pogledaj post
EDIT:
Vidim 32 da na anketi, svaka čast na feedbacku. : )

Quote:
Ingvar25 kaže: Pogledaj post
E momci, jeste li se možda javili Depeche Extreme?Ona je sa još jednom curom iz Splita bila organizator prije pa bi vam isto mogla dati koji dobar savjet vezan za organizaciju tuluma : misli: : mudri:
Hvala ti. Budemo joj se javili duh i ja
Quote:
RedHairFairy kaže: Pogledaj post
Hvala na pozivnici, ja odavno nisam usamljena nit me ima na forumu, ali bi rado dosla na tulum vidjet "staru" ekipu : )
Dođi
davidj00tube is offline  
Old 05.01.2016., 18:35   #74
Quote:
davidj00tube kaže: Pogledaj post
...
Ne trebaš se javiti, dobio sam poruku od nje danas popodne.
__________________
"No, you've already made the choice. Now you have to understand it."
Ghost Disaster is offline  
Old 05.01.2016., 22:04   #75
zahvaljujem se na pozivnici i imat ću to na umu , proljeće je daleko, ne znam što ću sutra raditi, a kamoli za par mjeseci
pattie_boyd is offline  
Old 05.01.2016., 23:22   #76
hm....moglo bi bit zanimljivo na tom tulumu
anovi86 is offline  
Old 06.01.2016., 00:55   #77
Quote:
Ghost Disaster kaže: Pogledaj post
Ja sam isto trebao doći 2 puta, ali sam se usrao svaki put i ostao doma.
Nemaš se čega usrati, ima solo cura koje se priželjkuju poševiti al daj mi priznaj da si se upravo toga i usrao. Inače si mi car s onim šiškama. Brijem da si car od lika.
Tipvoller is offline  
Old 06.01.2016., 01:03   #78
Quote:
Tipvoller kaže: Pogledaj post
: rofl: Nemaš se čega usrati, ima solo cura koje se priželjkuju poševiti al daj mi priznaj da si se upravo toga i usrao. Inače si mi car s onim šiškama. Brijem da si car od lika.
Upoznao ga. Car od lika confirmed
davidj00tube is offline  
Old 06.01.2016., 01:18   #79
Ovdje ima par careva s kojima jednostavno treba cugati. S caricama ne treba cugati, s njima treba nešto pokušati, s najsuptilnijim bezobrazlukom.
Tipvoller is offline  
Old 06.01.2016., 02:18   #80
Quote:
Tipvoller kaže: Pogledaj post
Nemaš se čega usrati, ima solo cura koje se priželjkuju poševiti al daj mi priznaj da si se upravo toga i usrao. Inače si mi car s onim šiškama. Brijem da si car od lika.
HAHAHAHAHA! Hvala na komplimentu ... znači - pijemo skupa?
__________________
"No, you've already made the choice. Now you have to understand it."
Ghost Disaster is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:56.