Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.11.2010., 17:59   #21
slobodno vi dozivajte magijom ljubavnike, bivše, pare jer u načelu najgore što vam se može dogoditi je to da se razočarate i ništa više od doga.. ove spike rekla kazala , opasno je ovo opasno je ono WtF? to je još više djetinjasto nego sami pokušaj magije koji najčešče se dešava iz razgloga da se otkrije nešto nadnaravno i mistično "ljudska potreba za istraživanjem "

pošto nažalost u tome nema ništa mistično ( prizivanje demona, ap , magija ) osim utijecaja vaše podsvijesti što je u krajnju ruku zanimljivo nekim ljudiam je to teško priznat pa umjesto da probaju i uvjere se da nema ničega oni radije sebi mumljaju u bradu akko ke to opasno i sl.stvari ..

slobodno se igrajte djeco i kroz igru mozda saznate nesto o sebi ..

ps crna magija ima posljedica a to je da njenim prakticiranjem ako ozljedite nekog možete završit u ćuzi
__________________
sunch4ny 8)
S4sh4nn is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2010., 00:12   #22
Nije mi jasno zasto svijeca mora biti obojena u cijelosti a ne samo vanjski dio. Moze i na pm....
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2010., 15:28   #23
Svako toliko zapalim svijeću jer mi svijeća priča.Nije nevažno kako ona gori.



_______________________________________

Ljubav je beskonačna,a mudrost nedokučiva
bela_mac is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2010., 20:24   #24
Gospodar svijeca , prava profesionalna knjiga o koristenju svijeca u magijiskim ritualima, za ljubav,srecu,novac,zdravlje planeti,utjecaj mjeseca, boja svijeca, tocni sat datum, izvođenja ..
Napisana od autorice koija se bavi magijom .

Knjigu ne trebam, vec ju prodajem nova je , nije oznacena imenom, samo ceka svog pravog vlasnika cijena i sliku u inbox saljem
cijena sitnica
__________________
Scientia est potentia
melisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2010., 21:56   #25
"Gospodar Svijeća" je beskorisna knjiga, imao sam tu knjigu i bilo mi je žao pokloniti je da ne kvarim mlade naraštaje jer jedino za šta je dobra jest potpaliti vatru.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2010., 01:30   #26
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
"Gospodar Svijeća" je beskorisna knjiga, imao sam tu knjigu i bilo mi je žao pokloniti je da ne kvarim mlade naraštaje jer jedino za šta je dobra jest potpaliti vatru.
I Goetia je beskorisna knjiga prijatelju ako nemaš dodatke za upotrebu.

Vidio sam da tražiš prijevod...postoji jedan iz 50-tih tzv. Varaždinski prijevod, ali ja ga nemam ali sam ga vidio...ako se pojavi pod pseudonimom Nigels H. to je taj vjerojatno.
__________________
Čuj riječ kako struji nezaustavljivo ,vidi glas kako stvara nepojmljivo
etilon is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2010., 11:11   #27
Quote:
etilon kaže: Pogledaj post
I Goetia je beskorisna knjiga prijatelju ako nemaš dodatke za upotrebu.

Vidio sam da tražiš prijevod...postoji jedan iz 50-tih tzv. Varaždinski prijevod, ali ja ga nemam ali sam ga vidio...ako se pojavi pod pseudonimom Nigels H. to je taj vjerojatno.
Malo koncentracije ne bi škodilo, ovo nije topik o Goetiji nego o knjizi "Gospodar svijeća"

Znači pročitao si knjigu "Gospodar svijeća" i imaš priručnik za upotrebu?
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2010., 14:36   #28
Priručnik možeš napraviti s Tarotom, a prizivanje na engleskom i nije tako strašno. Kastaneda je u svojim knjigama dao kljčeve kako se komunicira sa saveznicima i kako ih se izvlači iz astrala, pa isto je i ovdje.
__________________
Čuj riječ kako struji nezaustavljivo ,vidi glas kako stvara nepojmljivo
etilon is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2010., 15:47   #29
Ok, jesi pročitao knjigu "Gospodar Svijeća"?
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2010., 20:51   #30
Nisam...teško mi je to koncentrirano čitati...
__________________
Čuj riječ kako struji nezaustavljivo ,vidi glas kako stvara nepojmljivo
etilon is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2010., 21:22   #31
Očito, inače bi zamjetio i datum kad sam pitao za prijevod Goetie.

A knjiga o svijećama koju spominjem je neupotrebljiva za bilo kakav rad.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2010., 21:37   #32
[QUOTE=Baphomet;30220379]Očito, inače bi zamjetio i datum kad sam pitao za prijevod Goetie.

A kakve datum ima veze kad nisi dobio odgovor da li postoji prijevod na hrvatski.
__________________
Čuj riječ kako struji nezaustavljivo ,vidi glas kako stvara nepojmljivo
etilon is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2011., 18:31   #33
Prije par godina zapalio sam svijeću i gledajući svijeću u sredini svijeće ugledao sam tunel gdje se teturajući gibala a vjerojatno vještica jer ja vjerujem u vještice a imam ih nekoliko doma te keramičke te platnene,a i vjerujem u nadnarevne pojave,a i sada mi gori svijeća.A ta vještica iz svijeće lunja po cijelom svijetu jer je još isto gledajući svijeću nisam vidio da mi se vratila.Ali ja sam strpljiv,vratit će se.

_____________________

Ljubav je beskonačna a mudrost nedokučiva
bela_mac is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2011., 23:24   #34
Quote:
bela_mac kaže: Pogledaj post
Prije par godina zapalio sam svijeću i gledajući svijeću u sredini svijeće ugledao sam tunel gdje se teturajući gibala a vjerojatno vještica jer ja vjerujem u vještice a imam ih nekoliko doma te keramičke te platnene,a i vjerujem u nadnarevne pojave,a i sada mi gori svijeća.A ta vještica iz svijeće lunja po cijelom svijetu jer je još isto gledajući svijeću nisam vidio da mi se vratila.Ali ja sam strpljiv,vratit će se.

_____________________

Ljubav je beskonačna a mudrost nedokučiva
Hoce Da imas andjele u sobi, vidio bi andjela...to se zove projekcija
__________________
Quod me alit me extinguit.
Ailuros is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2011., 13:47   #35
Rituali sa svijecama su prava stvar i spadaju mi u njdraze..dosad ih nisam napravila bas puno,ali i ovi su dali dobre rezultate.
Potrebna je jaka koncentracija i snazna,strastvena zelja kao i vjera u ishod rituala.
Rezultat ne bi trebao izostati.
Inace,sa svijecama se moze puno toga,izmedju ostalog i jacati moc koncentracije uma,a i izvrsno su pomagalo u vjezbama za vizualizaciju vlastiti aure..
Par voodoo rituala sa svijecama daje vrlo dobre rezultate,u pogledu posla,ljubavi,zdravlja.Imala san knjigu,ali mi je nestala iz kuce
Morat cu ju opet nabaviti.
__________________
“Niti jedna životinja nema više slobode od mačke…mačka je najveći anarhist.” – Ernest Hemingway
Vrag Jedan is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2011., 00:19   #36
Ali bitno je vjerovanje,moraš biti uvjeren da postoje vještice i u sadašnjem dobu.Moraš imati i pravi svječnjak,a ja ga imam valjda preko stotinu godina,a ja sam ga nasljedio od mojih predaka.Mjesto gdje živim bilo je puno vještica,a to su mi pričale moja baka i teta,a ja sam istraživao tako da sam pronašao i mjesto gdje su se sastajale tako da sam i doznao rituale koje su izvodile,a neke rituale sam usavršio.
___________________________

Predanja predaka oči su mudrosti.
bela_mac is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2013., 11:42   #37
Svijeće

Ispričavam se ako je ovo offtopic, no nisam znala gdje da stavim ovu temu jer može se gledati kroz nekoliko područja.

Da li netko od Vas zna nešto više o svijaćama, bojama svijeća, njihovim danima, kad se koja svijaća pali i za koju svrhu, o energiji svijaće i energiji vatre.
Našla sam nešto malo po internetu, a dosta često nalazim i po knjigama i čujem da je dobro upaliti svijeću.

Hvala
leptirica020 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2013., 13:47   #38
Quote:
leptirica020 kaže: Pogledaj post
Ispričavam se ako je ovo offtopic, no nisam znala gdje da stavim ovu temu jer može se gledati kroz nekoliko područja.

Da li netko od Vas zna nešto više o svijaćama, bojama svijeća, njihovim danima, kad se koja svijaća pali i za koju svrhu, o energiji svijaće i energiji vatre.
Našla sam nešto malo po internetu, a dosta često nalazim i po knjigama i čujem da je dobro upaliti svijeću.

Hvala
KAd razmislim, ispada mi nekako da na boje i broj uglavnom paze hermetisti starog kova oliti klasicari, te pocetnici. Kod nas je to sve lijepo i vrlo vrlo kratko ''sazeo'' Slavinski u knjizi ''Talismanska magija'' gdje je (koliko se sjecam, no bilo je davno) svakom danu, sefirotu pridruzio boju i broj.

Ne sjecam se jeli spominjao broj svijeca ali se lako povuce analogija....

npr ...saturn tri crne, jupiter cetiri plave, mars pet crvenih itd itd....
__________________
Every fact of science was once damned. Every invention was considered impossible. Every discovery was a nervous shock to some orthodoxy. The entire web of culture and ‘progress,’ everything on earth that is man-made and not given to us by nature, is the concrete manifestation of man’s refusal to bow to Authority
emnasut462 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2013., 19:40   #39
Mislila sam na boje a ne na brojeve
Recimo kad se pali koja, da li ima kakve veze ili je bitnija namjera?
Hvala
__________________
Možeš zatvoriti oči - zbog stvari koje ne želiš vidjeti, ali ne i srce - zbog stvari koje ne želiš osjećati.
leptirica020 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2013., 11:00   #40
Quote:
leptirica020 kaže: Pogledaj post
Mislila sam na boje a ne na brojeve
Recimo kad se pali koja, da li ima kakve veze ili je bitnija namjera?
Hvala
Ako procitas knjigu bit ce ti sve jasnije.

Inace, boja i broj uglavnom idu zajedno, a poslije nekog vremena, mozes eskivirati

Stoga knjigu u ruke.
__________________
Every fact of science was once damned. Every invention was considered impossible. Every discovery was a nervous shock to some orthodoxy. The entire web of culture and ‘progress,’ everything on earth that is man-made and not given to us by nature, is the concrete manifestation of man’s refusal to bow to Authority
emnasut462 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:28.