Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.06.2008., 22:00   #21
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
Ovo je još bolje. Totalni je turn-on kada ti neka polupijana bazdi alkohol u faci i priča ti kak se hoće naći s tobom. Onak, ovaj je još bio jako obziran. Ja bih ti rekao da ko te jebe i da ne prilaziš otvorenom plamenu da oboje ne izgorimo.
a ti kao nasao si se u situaciji da te neka pozove na kavu???
galebica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2008., 22:04   #22
Quote:
joujou kaže: Pogledaj post
totalno mi je tesko zamisliti tipa koji bi odbio nesto ovako ponudjeno
Ovisi o ponuđenome. Mislim, nitko normalan neće ić jebat pijanu i gadnu.

Quote:
galebica kaže: Pogledaj post
a ti kao nasao si se u situaciji da te neka pozove na kavu???
Ne bi vjerovala, ali jesam. I bila je trijezna. I nije dobila odjeb.
Do the math.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2008., 22:06   #23
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
Ovisi o ponuđenome. Mislim, nitko normalan neće ić jebat pijanu i gadnu.
ne, samo neće oni prosvijećeni kao ti
__________________
U Hrvatskoj komunistička partija još uvijek djeluje, samo pod drugim imenom - socijaldemokratska partija.
j.a. is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2008., 22:18   #24
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
Ovisi o ponuđenome. Mislim, nitko normalan neće ić jebat pijanu i gadnu.
Pa uvijek postoji pijaniji i gadniji.

Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
Ne bi vjerovala, ali jesam. I bila je trijezna. I nije dobila odjeb.
Do the math.
A jel bila debela?
__________________
For as long as I can remember, I wanted to spend Christmas in a suburban mental institution.
eleuthera is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2008., 22:20   #25
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
Zakaj uvijek najgori scenarij? Možda je stvarno situacija takva da se sviđaš njegovom frendu i da je njemu zbog toga bad. Takve situacije postoje, velim ti. Podsjeti ga za par dana, ponovi poziv i odmah mu reci da tebe ne zanima njegov frend, već on.
ja tebe ne kuzim. ovdje napises nesto normalno, pristojno....uglavnom u redu.

Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
Ovo je još bolje. Totalni je turn-on kada ti neka polupijana bazdi alkohol u faci i priča ti kak se hoće naći s tobom. Onak, ovaj je još bio jako obziran. Ja bih ti rekao da ko te jebe i da ne prilaziš otvorenom plamenu da oboje ne izgorimo.
a ovdje si prost i bezobrazan i govoris nesto potpuno drugacije. kontradiktoran si i okrutan.
Eviene is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2008., 22:22   #26
Slafko je bipolaran.
__________________
For as long as I can remember, I wanted to spend Christmas in a suburban mental institution.
eleuthera is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2008., 22:26   #27
Quote:
eleuthera kaže: Pogledaj post
Slafko je bipolaran.
za sad primjecujem samo averziju prema alkoholu
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2008., 22:30   #28
Quote:
joujou kaže: Pogledaj post
za sad primjecujem samo averziju prema alkoholu
Joj daj pusti me da maštam.
__________________
For as long as I can remember, I wanted to spend Christmas in a suburban mental institution.
eleuthera is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2008., 22:34   #29
Quote:
galebica kaže: Pogledaj post
danasnji muskarci su totalni papci za pozvati nekog van. eto, i slobodno komentirajte ovu moju situaciju.
Meni je ovo super s danasnjim muskarcima. Kako znas kakvi su bili prijasnji muskarci? I zakaj bi te zvao van, ako mu se ne svidas.
Zli Mali Medo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2008., 22:40   #30
Quote:
galebica kaže: Pogledaj post
no, mene zanima sto vi zene mislite o zenskom pozivanju muskaraca na kavu?
nije da imam nešto protiv takvog nastupa ali radije poduzmem one nevidljive korake koji njega dovedu do neutaživa poriva da sa mnom ispija kahvu
baja is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2008., 22:51   #31
bravo svaka čast da bar meni uleti neka ovih dana.Odmah bi joj pružio beskrajne užitke.Kud si baš naletila na tipa koji te odbijo,a ja recimo čekam cijelo vrijeme da mi se tak nekaj desi pa onda moram sam uletavat i nekaj probavat...
__________________
Znanje koje imamo je samo mrvica onoga što nemamo.
magic1985 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2008., 22:57   #32
Quote:
Eviene kaže: Pogledaj post
ja tebe ne kuzim. ovdje napises nesto normalno, pristojno....uglavnom u redu.
a ovdje si prost i bezobrazan i govoris nesto potpuno drugacije. kontradiktoran si i okrutan.
Skužio sam je da zapravo glumi bespomoćnu i da si jako dobro zna sama sebi pomoći i riješiti problem. I da je oštra na jeziku pa se može zajebavat s njom. Recimo, nije kao one krhke dušice na Modi koje pizde zbog jedne jedine rečenice.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2008., 22:58   #33
Quote:
magic1985 kaže: Pogledaj post
bravo svaka čast da bar meni uleti neka ovih dana.Odmah bi joj pružio beskrajne užitke.Kud si baš naletila na tipa koji te odbijo,a ja recimo čekam cijelo vrijeme da mi se tak nekaj desi pa onda moram sam uletavat i nekaj probavat...
Ti užitci ne uključuju elementarno poznavanje gramatike, zar ne?
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2008., 22:59   #34
ja nikog vise ne zovem na kavu prva, uvijek lose zavrsi
__________________
Zakon je tu da se krši!
mirka is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2008., 23:25   #35
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
Ti užitci ne uključuju elementarno poznavanje gramatike, zar ne?
Khm, khm.

Slafko, sviđaš mi se.
Ajmo na kavu, neću pit, majkemi.
__________________
For as long as I can remember, I wanted to spend Christmas in a suburban mental institution.
eleuthera is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2008., 23:35   #36
Quote:
eleuthera kaže: Pogledaj post
Khm, khm.

Slafko, sviđaš mi se.
Ajmo na kavu, neću pit, majkemi.
opa!
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2008., 00:19   #37
Quote:
galebica kaže: Pogledaj post
mene zanima sto vi zene mislite o zenskom pozivanju muskaraca na kavu?
Ajme. Nikad, nikad, NIKAD to ne bih napravila.

Ja uvijek zovem na pivu.

__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2008., 04:32   #38
Quote:
galebica kaže: Pogledaj post
eto, u petak je bio neki tulumcic i ja se onako, malo zapila i skupila hrabrosti da pozovem jednog decka na kavu. on me onako dzentlmenski odbio - razlog - super sam ja njemu i ok, ALI, kaze da mora sjest i razmisliti jer se jedan njegov frend zapalio za mene.
e sad, ja mislim da ja njega zapravo ne zanimam pa je pokusao odbijanac sto vise ublaziti.

no, mene zanima sto vi zene mislite o zenskom pozivanju muskaraca na kavu? mnoge moje frendice to nebi nikad napravile, ali ja razmisljama ovako...zasto bih ja cekala da on shvati da se on meni svidja....ovako krenem u akciju i znam na cemu sam. a decko mi se stvarno svidja. uostalom, danasnji muskarci su totalni papci za pozvati nekog van. eto, i slobodno komentirajte ovu moju situaciju.
nikad nisam decka pozvala na kavu. jednostavno sam takva. ako me neko interesira shvatit ce on to dakle price da su muski idioti koji nista ne kuze kod mene ne pale. i gle cuda imam decka vec dugo.
a sta mislim o tome da cura to napravi? a cuj, hrabra odluka ako si vec takva al definitivno nisam za to u pijanom stanju.
vekmar is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2008., 08:45   #39
Quote:
eleuthera kaže: Pogledaj post
Khm, khm.

Slafko, sviđaš mi se.
Ajmo na kavu, neću pit, majkemi.
Fakof, kvariš mi zabavu. I to namjerno.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2008., 12:12   #40
Quote:
Zli Mali Medo kaže: Pogledaj post
Meni je ovo super s danasnjim muskarcima. Kako znas kakvi su bili prijasnji muskarci? I zakaj bi te zvao van, ako mu se ne svidas.
mama mi je pricala....a znam da mu se barem malo svidjam jer znam citati neke znakove...
galebica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:50.