Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.01.2009., 13:12   #21
Quote:
undercover kaže: Pogledaj post
ja koristim krasev, kakao prah

i ima grozan okus, jako je gorak, nemos dobit ukusan napitak od njega jer se ni ne otapa bas u mlijeku
al za biskvite je super, dade super tamnu boju i super okus
To nije istina. Ja godinama radim kakao (napitak) baš od Kraševa kakaa i pokazao mi se najboljim. Ima najintenzivniji okus, u usporedbi s ostalim domaćim proizvođačima.
Recept za izbjegavanje grudica je izmiješati kakao prah i šećer i u to dodati par kapi toplog mlijeka, da se to zajedno izmiješa, pa onda dodavati ostatak mlijeka, miješajući. Garantirano nema problema s grudicama kad se radi ovako, s toplim mlijekom.
Milka Planinc is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2009., 13:27   #22
za kolace obicni krasev, dakle cisti kakao u onoj maloj kutijici, za mliko nesquik
__________________
more
marko356 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2009., 21:12   #23
Quote:
Anadiomena kaže: Pogledaj post
Pravim čokoladnu tortu i za kore trebam kakao , ali nije svaki isti.
....

thanks
Za kolače se, uglavnom, koristi kakao u prahu.
Kao i za kvalitetenu čokoladu, i za kakao u prahu bitan je postotak " čistog" kakaa što određuje kvalitetu istog.

Ne znam odakle si ( " ... prodavnica..." ?), no
u Metrou u Zagrebu imaju neki s visokim udjelom tog kakaa. Veće je pakiranje ( mislim 1 kg), košta oko 50 kn i meni je bolje od Kraševog.

I naravno, pravi napitak kakao pravi se od praha, slično kao puding.

Sad mi rastu zazubice, idem si " složit' " jednu šalicu.
Eyecandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2009., 21:47   #24
Quote:
Eyecandy kaže: Pogledaj post
Za kolače se, uglavnom, koristi kakao u prahu.
Kao i za kvalitetenu čokoladu, i za kakao u prahu bitan je postotak " čistog" kakaa što određuje kvalitetu istog.

Ne znam odakle si ( " ... prodavnica..." ?), no
u Metrou u Zagrebu imaju neki s visokim udjelom tog kakaa. Veće je pakiranje ( mislim 1 kg), košta oko 50 kn i meni je bolje od Kraševog.

I naravno, pravi napitak kakao pravi se od praha, slično kao puding.

Sad mi rastu zazubice, idem si " složit' " jednu šalicu.
e , to je ono što se meni motalo po glavi, znam da mora ipak biti neki bolji kakao na policama.

a ništa , u potragu ,pa nađem to kilo kakaa.
__________________
Iz morske pjene rođena.
Anadiomena is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2015., 23:06   #25
Dižem temu.

Jel ima itko neka nova saznanja o dobrom kakao prahu za kolače? Koristim onaj krašov i ponekad kanditov ali me zanima da li postoji nešto što je kvalitetnije. Nekako mi kolači nemaju baš dobar okus sa ovima. Radila sam kuglofe par puta s ovima i nije mi baš odgovarao okus tog "kakao dijela".
LiLi87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2015., 23:18   #26
Najbolji je iz Lidla
aneri1008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2015., 23:39   #27
Bensdorf je svojedobno imao dobar, ali jako ga je teško danas naći u HR, rekla bih i nemoguće. Ja osobno, najradije ribam na sitno čokoladu - ne pitajte kako izgleda kuhinja kasnije i koliko mi treba vremena za tu bedastoću.
__________________
A census taker once tried to test me. I ate his liver with some fava beans and a nice Chianti.
Laa Laa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2015., 01:37   #28
@Laa Laa:
imas ga u Sparu.

Ja uzimam uglavnom Lidlov, bas mi je fin. Kandit je sramotno los, blijed, neugodna okusa, bude mi zlo.
__________________
you're so vain - i bet you think this song is about you
sympathy for the devil
*jezebel* is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2015., 05:16   #29
Quote:
*jezebel* kaže: Pogledaj post
@Laa Laa:
imas ga u Sparu.

Ja uzimam uglavnom Lidlov, bas mi je fin. Kandit je sramotno los, blijed, neugodna okusa, bude mi zlo.
Divno, hvala ti. Bensdorpa je nestalo s drugih polica, a probat ću i Lidlov. Njihov konditoraj mi je do sada uvijek bio odličan, pa vjerujem da će biti i kakao.
__________________
A census taker once tried to test me. I ate his liver with some fava beans and a nice Chianti.
Laa Laa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2015., 09:23   #30
Hvala svima na prijedlozima. Probat ću i ja Lidlov.
Jao da, taj Kandit je toliko loš da mi je došlo da zadnji kuglof bacim zbog njega. Užasno je blijed i stavila sam ga malo više zbog jače boje ali je okus bio toliko grozan da je bilo nejestivo...
LiLi87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2015., 13:38   #31
Lidlov je promijenio ambalažu ali je ostao isti uvjerljivo najbolji od svega što se nudi, a najjeftiniji
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2015., 16:32   #32
Odlican mi je onaj Mercatorov s vjetrenjacom na pakiranju, ne znam ima li ga jos za kupiti (postoji li jos uopce Mercator nakon Todoricevog preuzimanja?) Bio je bas kremast i jako me podsjecao na Callebaut/Van Houten koji su mi najdrazi.

Interesantan mi je bio i organski iz Muellera, mada ima jako izrazenu fruity aromu, pa sam ga mijesao pola pola s drugim kakao prahovima.

To je sto se tice hr ducana, a ovaj Lidlov cu svakako probati kad ga svi hvale.

Preko amazona sam narucio Green&Blacks organski, no taj me nije bas odusevio.

E da, domaci su zbilja losi. Pogotovo mi je Krasev enigma, osim sto je bez mirisa i okusa, jos mu uspijeva biti i onako bljedunjav (a u pitanju je Dutch-processed kakao).
Fomuras is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2015., 16:53   #33
Quote:
Fomuras kaže: Pogledaj post
Odlican mi je onaj Mercatorov s vjetrenjacom na pakiranju, ne znam ima li ga jos za kupiti (postoji li jos uopce Mercator nakon Todoricevog preuzimanja?)
nema ga više, otkad je Konzum preuzeo Mercartor
a svejedno je onal iz Lidla bolji od toga sa vjetrenjačom
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2015., 16:58   #34
<trci_u_Lidl> :klap:
Fomuras is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2015., 19:00   #35
I onaj iz Lidla ima nacrtanu vjetrenjaču što im je bez sumnje oznaka da je kakao "nizozemski obrađen" (Dutch process cocoa powder)
Bar moja kutija iz Lidla ima vjetrenjaču, ali imam je već neko vrijeme, ne znam što je na novom pakiranju.

http://www.seriouseats.com/2014/08/d...ubstitute.html

Kod "nizozemski obrađenog" dodaju se lužine da se neutralizira prirodna kiselost kakaa, on postaje tamniji i blažeg okusa.
Znači prirodni kakao je svjetlije boje od ovog obrađenog, mislim da je takav (bar bio) Krašev jer je koliko se sjećam bio je znatno svjetliji od Lidlovog.
Tamika Melvin is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2015., 22:13   #36
Krašev kakao ima jaku aromu vanilije (ne znam zbog čega uopće ) i puno je blaži okus, čak i kad ga staviš više ne možeš dobiti ni približno ono kao sa kakaom iz Lidla.
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2015., 14:01   #37
Quote:
Tamika Melvin kaže: Pogledaj post
Znači prirodni kakao je svjetlije boje od ovog obrađenog, mislim da je takav (bar bio) Krašev jer je koliko se sjećam bio je znatno svjetliji od Lidlovog.
Tocno, Krasev je svjetliji, ali mislim da nije 'natural' jer bi prirodni trebao imati jos intenzivniju aromu cokolade. Tako da ne znam kakve kemijske procese koriste u Krasu, ali uspjelo im je ubiti cokoladu u kakau.

Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
Krašev kakao ima jaku aromu vanilije (ne znam zbog čega uopće ) i puno je blaži okus, čak i kad ga staviš više ne možeš dobiti ni približno ono kao sa kakaom iz Lidla.
Ako me sjecanje dobro sluzi, na ambalazi je medju sastojcima pisao i 'vanilin'. Valjda su skuzili da nema nikakvog okusa, pa reko ajmo natrpat sinteticke vanilije....
Fomuras is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2015., 17:11   #38
I meni je Lidlov kakao dobar!
Tamika Melvin is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:47.