Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.09.2015., 23:59   #1
Corazón que miente / Lažljivo srce (2016)

Corazon Que Miente radni je naziv nadolazeće telenovele koju će potpisati MaPat, a na ekranima bi se mogla pojaviti u prvoj polovici 2016. godine i to u 19:15, u terminu kojeg trenutno zauzima Morenova telenovela A Que No Me Dejas.

Telenovela je remake svjetski poznate Laberintos de Pasion iz 1999. godine s 80 nastavaka koju je potpisao Ernesto Alonso, a djelo je C. Blanca i M. del C. Pene. Priča govori o Julieti Valderrami, mladoj i jakoj ženi, koja se nakon studija vraća u rodno selo i preuzima nasljedstvo koje joj je ostavio djed, a u kojem je i njegovo imanje koje je on odbijao prodati lokalnom veleposjedniku i zločincu Genaru Valenciji. Njezin povratak budi mnoge uspomene, pa tako i uspomenu na Genarovog sina Pedra s kojim je kao mala djevojčica sklopila vrijedno i trajno prijateljstvo koje sazrijeva i prerasta u pravu ljubav. Međutim, treća strana ljubavnog trokuta jest Gabriel koji je odgojio Julietu i brinuo se o njoj kad djed više nije mogao i koji je Julietu prestao gledati kao kćer i počeo se zaljubljivati u ženu u koju je ona odrastala. Gabriel također ima neriješenih problema iz prošlosti - Genarova bivša žena Sofia uvijek je voljela upravo njega, a ne Genara za kojeg je udana; zbog toga ga i sam Pedro mrzi ne znajući istinu koja stoji skrivena. Julietin povratak u selo znači i ulazak u labirint pun sukoba, tenzija i emocija - labirint strasti.



Za ulogu protagonistica spominju se Ariadne Diaz, Adriana Louvier i Iran Castillo,
a za ulogu protagonista Horacio Pancheri, David Zepeda i Sebastian Rulli.
Dio glumačke postave mogli bi biti i Susana Dosamantes i Francisco Gattorno (koji je glumio Pedra u originalu).

Prvi potvrđeni glumac je Alexis Ayala koji će, iako poznat po većinskim negativnim ulogama, ovog puta biti pozitivac i to svećenik.

exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2015., 00:04   #2
Opa Ayala pozitivac

Sta Rullija tu spominju kad je on u Lazos de Amor
ili mozda nije s njima se nikad ne zna

Ja navijam za Diaz i Pancheria bili su mi simpa u ECDLP
__________________
Ximena Navarrete y William Levy for People En Español ♥♥♥

La Promesa - Manuel y Jana ♥♥♥
pipa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2015., 00:11   #3
Ja bih ili Adrianu i Rullija ili Ariadne i Horacia.
Nekako mi je Ariadne prebalava za Rullija, kao i Horacio za Adrianu, iako mi je ovo bolja opcija nego AriadneyRulli.

Za Rullija se ništa ne zna, navodno ga Televisa izbacila iz Lazosa jer ne žele ponavljanje protagonističkog para treći put.

Vidjet ću, možda bacim oko na ovo, ali prioritet su mi Lazosi i Gran Hotel.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2015., 00:34   #4
Da i meni je Ariadne prebalava za Rullija
ne bi bila losa kombinacija Adriana-Rulli

Ufff puno telenovela za tebe na popisu
__________________
Ximena Navarrete y William Levy for People En Español ♥♥♥

La Promesa - Manuel y Jana ♥♥♥
pipa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2015., 00:36   #5
...ooo, lajkam Ayalu kao svećenika; za promjenu. Mooože.

Ariadne i Pancheri ne zvuče nimalo loše, aa ono...ako bude i ova druga kombinacija, ajd, bacit ću oko (naravno, ako bude i ostatak kaj k čemu jel ), aaali saaaamo ne Zepeda...jao.
__________________
♥ ...Što te više volim, znam, ja sve više propadam...
Idi ti...kad ne mogu ja, nemam snage; slaba sam... ♫♫ ♥
Duhizproslosti is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2015., 18:24   #6
Quote:
exodus175 kaže: Pogledaj post
Prvi potvrđeni glumac je Alexis Ayala koji će, iako poznat po većinskim negativnim ulogama, ovog puta biti pozitivac i to svećenik.

Znači da će Ayala glumiti onog super svećenika koji je brat glavnom negativcu.

A Ayala mi se baš i nije nešto iskazao kao pozitivac u Abismo de Pasion
__________________
Heartbreak Hotel
LOST01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2015., 21:30   #7
Kandidat za protagonista je i Pablo Lyle.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2015., 21:40   #8
...jaoo
Mislim da ovo ne moram komentirati...eventualno nabaciti neki , :klap: ili Suficiente.

Ajd, u tom slučaju gledam pa makar grmilo...
__________________
♥ ...Što te više volim, znam, ja sve više propadam...
Idi ti...kad ne mogu ja, nemam snage; slaba sam... ♫♫ ♥
Duhizproslosti is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2015., 21:48   #9
Ovo mi nešto zvuči poznato, ali ne mogu da se sjetim jesam li ovo gledala ili ne.

Valja li čemu ovaj original? Evora mi je malo mnogo dosadio (čini mi se da nisam pogledala televisin sapun mimo LI a da on ne glumi ) ali ganjam šta god sapuničasto za gledanje, a ne mogu da se odlučim, sve mi nešto ravna linija?
Kovrdžava is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2015., 22:03   #10
Quote:
Kovrdžava kaže: Pogledaj post
Ovo mi nešto zvuči poznato, ali ne mogu da se sjetim jesam li ovo gledala ili ne.

Valja li čemu ovaj original? Evora mi je malo mnogo dosadio (čini mi se da nisam pogledala televisin sapun mimo LI a da on ne glumi ) ali ganjam šta god sapuničasto za gledanje, a ne mogu da se odlučim, sve mi nešto ravna linija?
serija nije trešasta ok je, Lety i Evora su super, imaju kemiju i lijepo glume(šteta šta nisu glavni par) ali Lety i ovaj šta glumi Pabla nemaju nikakvu kemiju, priča bezveze između njih dvoje tako da je meni to pokvarilo dojma o serijiali eto ima puno ljudi kojma se serija svidjela tako da sto ljudi sto čudi,meni meksičke sapunjare koje nemaju dobar par ne miriše
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2015., 11:00   #11
Potvrđeno je: Pablo Lyle je protagonist!

Izvor
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2015., 13:12   #12
Quote:
x files agent kaže: Pogledaj post
serija nije trešasta ok je, Lety i Evora su super, imaju kemiju i lijepo glume(šteta šta nisu glavni par) ali Lety i ovaj šta glumi Pabla nemaju nikakvu kemiju, priča bezveze između njih dvoje tako da je meni to pokvarilo dojma o serijiali eto ima puno ljudi kojma se serija svidjela tako da sto ljudi sto čudi,meni meksičke sapunjare koje nemaju dobar par ne miriše



Potpisujem te

Evora i Calderon su bili u ovoj seriji

Onaj mlađi protagonist mi se nije sviđao, bezveze skroz i baš mi se nije svidilo zato kako je serija završila.
__________________
Heartbreak Hotel
LOST01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2015., 14:24   #13
Quote:
exodus175 kaže: Pogledaj post
Potvrđeno je: Pablo Lyle je protagonist!
Maa

Jooš kaaad bi mi saamo protagonistica bila po volji.... (puno tražim, znam. )

Kako god, gleda se.
__________________
♥ ...Što te više volim, znam, ja sve više propadam...
Idi ti...kad ne mogu ja, nemam snage; slaba sam... ♫♫ ♥
Duhizproslosti is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2015., 15:11   #14
Pablo :klap:

Laberintos je bila sjajna serija, hvala Bogu što Julieta nije završila s nekim tko ju je odgajao. MaPat će opet napraviti copy-paste+ hrpa nebitnih likova, ali opet se gleda.

Ayala mi nije za lik Genarovog brata, treba neki karakterniji glumac. Neka jača pojava.

Veselim se odabiru prote.
__________________
“Long is the way,and hard,that out of hell leads up to light.”
galilea is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2015., 01:09   #15

Čujem glasine da su Ariadne i Thelmica u igri za protagonico...? Zna li netko možda više i/ili ima neki zanimljivi izvor...?
__________________
♥ ...Što te više volim, znam, ja sve više propadam...
Idi ti...kad ne mogu ja, nemam snage; slaba sam... ♫♫ ♥
Duhizproslosti is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2015., 13:18   #16
U igri za protagonistice su Ariadne, Adriana Louvier, Iran Castillo i nova kandidatkinja je Livia Brito ( ).

A Thelma bi mogla biti negativka, ne bi me čudilo. Malo me kod MaPat smeta to što okuplja uvijek istu ekipu. Ali dobro, tko to ne radi. A i drago mi je zbog Lylea.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2015., 15:01   #17
..meni to niš ne smeta. Radije dobra, standardna ekipa, nego neki novi žnj koji nemaju pojma o glumi, ili oni koji mi pile po živcima..
Taak da...

Aaali recimo ne bi bilo loše da sad Thelmici da pozitivnu ulogu.
__________________
♥ ...Što te više volim, znam, ja sve više propadam...
Idi ti...kad ne mogu ja, nemam snage; slaba sam... ♫♫ ♥
Duhizproslosti is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2015., 13:25   #18
...daakle, ako sam dobro skužila prema rumoresima, od Ariadne ništa, Adriana je navodno kandidatkinja za Gran Hotel, a Thelmica nam je principal candidata za protagonico.

Za ulogu frendice glavne junakinje spominju se Jade Fraser i Mariana Van Rankin - mooouže :klap:, meni pašu i jedna i druga , mada recimo da bih najradije vidjela jednu od njih dviju u protagonističkoj ulozi...

E, sad, živo me zanima kako će se razriješiti ova zavrzlama...

BTW ova stvar navodno ide u 6 nakon LV.
__________________
♥ ...Što te više volim, znam, ja sve više propadam...
Idi ti...kad ne mogu ja, nemam snage; slaba sam... ♫♫ ♥
Duhizproslosti is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2015., 21:02   #19
Čitam tračeve i hrpa glumaca se spominje kao potencijalni dio elenca pa mi se stvarno ne da to pisati.

Nego, @Duhice, ja sam skoro uvjeren da ovo ide nakon AQNMD. Jer je RGF puno prije počeo pripremati Gran Hotel i rečeno je da će on ići nakon LV u 18h. Pa sad ne znam. Vidjet ćemo.
Ja navijam za tu opciju kako ne bi opet premijera bila na Univisionu.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2015., 21:12   #20
Quote:
exodus175 kaže: Pogledaj post
Čitam tračeve i hrpa glumaca se spominje kao potencijalni dio elenca pa mi se stvarno ne da to pisati.
A i to što kažeš, da.

Quote:
exodus175 kaže: Pogledaj post
Nego, @Duhice, ja sam skoro uvjeren da ovo ide nakon AQNMD. Jer je RGF puno prije počeo pripremati Gran Hotel i rečeno je da će on ići nakon LV u 18h. Pa sad ne znam. Vidjet ćemo.
Ma nemam pojma, samo prenosim ono kaj sam vidjela među rumoresima.
I ja sam mislila da će ovo u 7, a GH u 6, ali ovak piše tamo, dakle GH nakon AQNMD (što možda ima smisla zbog tematike, kao).

Mislim, meni posve svejedno što se termina tiče. Brine me protagonico, trenutno.
__________________
♥ ...Što te više volim, znam, ja sve više propadam...
Idi ti...kad ne mogu ja, nemam snage; slaba sam... ♫♫ ♥
Duhizproslosti is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:22.