Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.11.2009., 15:35   #1
Mali penis - radost ili žalost i tuga i čemer...

jel vas pogodi kad muškarac ima mali penis? meni je to žalosno..
imam srecu što moj partner ima vecega, ali ono, nikako me ne privlaci mali penis.

ima li vas još?vas ženskih koji to ne vole..
Melpina is offline  
Old 28.11.2009., 15:38   #2
Quote:
melpy kaže: Pogledaj post
jel vas pogodi kad muškarac ima mali penis? meni je to žalosno..
imam srecu što moj partner ima vecega, ali ono, nikako me ne privlaci mali penis.

ima li vas još?vas ženskih koji to ne vole..
To ti je ko ono... žene s malim sisama i preko 50 kila mi se naprosto gade....
Ugledaj se malo na onu fotošopiranu manekenku....

Ja mislio ono mali slatki ko cuckić....kako to ne voljet....
misonix6 is offline  
Old 28.11.2009., 15:39   #3
Žalost!
Kad bi bila s njima kao da bi im udijelila kakvu milostinju, to su dobri ljudi i nisu zavrijedili da ih se žali, zbog toga ih izbjegavam.
Djuromladji is offline  
Old 28.11.2009., 15:39   #4
jel ovo zbog topica o malim sisama?
suv is offline  
Old 28.11.2009., 15:40   #5
jel mojih 13 cm za smjeh? e pa nije

to je sasvim ok. ionako je samo 5 cm zene osjetljivo i podrazljivo....
suv is offline  
Old 28.11.2009., 15:41   #6
Quote:
suv kaže: Pogledaj post
jel ovo zbog topica o malim sisama?
Vrlo vjerojatno
__________________
...Welcome to forum.hr,where no server is available to handle your request!...
miss_devil is offline  
Old 28.11.2009., 15:45   #7
??ne volim muškarce s manjim penisima. šta je tu čudno, tako 99 posto djevojaka.
isto tako kako muški ne vole manje sise, tako i mi žene ne volimo mali penis.
mislila sam ovu temu vec odavno otvorit, ali sam pristojna i nisam željela nikoga ponizit,
al kad vidim da ni muški nisu kavaliri i ne štede, onda si i ja malo oduška dala.
Melpina is offline  
Old 28.11.2009., 15:51   #8
Quote:
suv kaže: Pogledaj post
jel mojih 13 cm za smjeh? e pa nije

to je sasvim ok. ionako je samo 5 cm zene osjetljivo i podrazljivo....

Da to je vrlo malo
Optimalno je 5 centi više
leptirica 2 is offline  
Old 28.11.2009., 15:52   #9
Quote:
melpy kaže: Pogledaj post
??ne volim muškarce s manjim penisima. šta je tu čudno, tako 99 posto djevojaka.
isto tako kako muški ne vole manje sise, tako i mi žene ne volimo mali penis.
mislila sam ovu temu vec odavno otvorit, ali sam pristojna i nisam željela nikoga ponizit,
al kad vidim da ni muški nisu kavaliri i ne štede, onda si i ja malo oduška dala.



dakle zbog svoje osobne ogorcenosti, zbog teme o malim sisama ti otvaras temu o malim penisima, te tako pokusavas izbalansirati svoje osjecaje koji su se javili dok si citala temu o malim sisama.

gle tvoje male sise se mogu ispraviti. odes u doktora i narucis velicinu i oblik koji hoces. danas mozes imat i kockave sise, okrugle, svakakve i u obliku zvijezde, u obliku delfina, piramide. sve se to da sredit......
suv is offline  
Old 28.11.2009., 15:53   #10
Ovaj, penis i sise nisu bas isti organi
Muski ne vole velike pi, u kojima ce se osjecati kao da nisu u njoj. Male sise mnogi vole, onako, sportske, male, cvrste, mmm, mogu sasvim dobro posluziti skoro skoro pa ravne, opet pruzaju uzitke grickanja, lickanja, cuclanja (bradavica), a ogromna pi nakon par uboda prestaje pruzati uzitak, bas kao i mali penis.


Dakle, muski ne vole velike vagine, djevojke male penise - da preciziram - niko ne voli polni organ partnera koji je takve velicine DA GA NE MOZE ZADOVOLJITI!
Visoka struja is offline  
Old 28.11.2009., 15:54   #11
Ima jedan text a glasi ovako: pišo u kući, život u sreći
sreća je veća šta pišo je veći
jer pišo je junak i momčina sjajna
osoba godine na coveru time-a
Chansomps is offline  
Old 28.11.2009., 15:56   #12
Quote:
leptirica 2 kaže: Pogledaj post
Da to je vrlo malo
Optimalno je 5 centi više


ne znam, bivse su uvijek bile i vise nego zadovoljne. 13 cm je sasvim ok.....

a i odokativno se ne moze rec jel imas 12-13-14-15 ili 16 cm....

ionako je sve u glavi. mozes imat mali kurac a bit najveci jebac u svemiru


freddy je bio ortodoksna pedercina a bio je jedan od najvecih frajercina, rokercina svih vremena


sve je u tintari
suv is offline  
Old 28.11.2009., 15:57   #13
Quote:
melpy kaže: Pogledaj post
??ne volim muškarce s manjim penisima. šta je tu čudno, tako 99 posto djevojaka.
isto tako kako muški ne vole manje sise, tako i mi žene ne volimo mali penis.
mislila sam ovu temu vec odavno otvorit, ali sam pristojna i nisam željela nikoga ponizit,
al kad vidim da ni muški nisu kavaliri i ne štede, onda si i ja malo oduška dala.
muski ti vise ne vole siroke pizde od manjih sisa.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 28.11.2009., 15:58   #14
Ja mislim da ovdje vrjedi ona poslovica... bolje se i ciganski vozit nego gospodski hodat....

Tako da opcija ženama ......no penis je puno gora od .......some penis
a sjajna je .... a jebate, to neš gurat u mene...

fredi je zakon...
misonix6 is offline  
Old 28.11.2009., 15:59   #15
Quote:
suv kaže:
dakle zbog svoje osobne ogorcenosti, zbog teme o malim sisama ti otvaras temu o malim penisima, te tako pokusavas izbalansirati svoje osjecaje koji su se javili dok si citala temu o malim sisama.

gle tvoje male sise se mogu ispraviti. odes u doktora i narucis velicinu i oblik koji hoces. danas mozes imat i kockave sise, okrugle, svakakve i u obliku zvijezde, u obliku delfina, piramide. sve se to da sredit......

gle, nemam male sise toliko nego prosjecne ali ne velike(u tome je poanta), cak ne nosim i push up kad želiš vec toliko o meni znat.
najprije što ce mi toliko velike sise kad imam dobre guze, bokove i dobre noge.

ali ti imaš pali penis pa te pogodila ova tema?
sam mali i vi muški vidite kako je to.

šteta što nisam upala na psihologiju, znam dobro čitat misli ljudima i taknit ih tamo gdje su tanki.
Melpina is offline  
Old 28.11.2009., 15:59   #16
Quote:
suv kaže: Pogledaj post
freddy je bio ortodoksna pedercina a bio je jedan od najvecih frajercina, rokercina svih vremena
Aaaahhh, Freddie. Legenda.

Quote:
melpy kaže: Pogledaj post
najprije što ce mi toliko velike sise kad imam dobre guze, bokove i dobre noge.
E, da nam je svima novcic svaki put kada ovo ponovis. Plivali bismo u svojim bazenima, umjesto da visimo ovdje.
Okej, shvatili smo. Nisi nimalo iskompleksirana zbog svojih sisa, zato ih nigdje ne spominjes, a pogotovo ne otvaras 1001 temu o njima, nigdje ne istices svoju dobru guzu i tak.' Sjasi vise s toga, za svoje dobro.

Sto se tice malih pimpeka, hvala Bogu na razlicitostima i mogucnosti da pronadjemo svoj par. On ce pronaci neku malu, usku i svi sretni.

Zadnje uređivanje Hatsepsut : 28.11.2009. at 16:07.
Hatsepsut is offline  
Old 28.11.2009., 16:00   #17
Quote:
melpy kaže: Pogledaj post
??ne volim muškarce s manjim penisima. šta je tu čudno, tako 99 posto djevojaka.
isto tako kako muški ne vole manje sise, tako i mi žene ne volimo mali penis.
mislila sam ovu temu vec odavno otvorit, ali sam pristojna i nisam željela nikoga ponizit,
al kad vidim da ni muški nisu kavaliri i ne štede, onda si i ja malo oduška dala.

Daj prestani otvarati teme o malim sisama jer ovo više nije zabavno. Ne znam tko nije shvatio, imaš male sise i to te jebe, nesigurna si zbog toga i mrziš cure s velkim sisama, no nikako da shvatiš da to jebe samo tebe, nama ostalima je svejedno što nosiš u grudnjaku, možeš švercat mandarine iz Makedonije što se mene tiče. Imaš male sise. Get over it. Jebemu.
__________________
This forum requires that you wait 30 seconds between searches. Please try again in 34 seconds.
TrashHarvester is offline  
Old 28.11.2009., 16:01   #18
A jee,jadni mali penisi,držite se,ne očajavajte,cijela nacija je uz vasNemojte se bedirati,nije bitno da li je velik,bitno da je veseo
Samo skakućite i koprcajte se u krevetu,budite neuhvatljivi možda se ni ne skonta koliki je
__________________
Ljubav je samo jedna,a njenih kopija tisuću!!!
ICE WOMAN is offline  
Old 28.11.2009., 16:03   #19
Quote:
melpy kaže: Pogledaj post
gle, nemam male sise toliko nego prosjecne ali ne velike(u tome je poanta), cak ne nosim i push up kad želiš vec toliko o meni znat.
najprije što ce mi toliko velike sise kad imam dobre guze, bokove i dobre noge.

ali ti imaš pali penis pa te pogodila ova tema?

šteta što nisam upala na psihologiju, znam dobro čitat misli ljudima i taknit ih tamo gdje su tanki.


pa pogodilo me to, jer 13 je dobar broj za penis. cak i petkom
suv is offline  
Old 28.11.2009., 16:03   #20
Quote:
ICE WOMAN kaže: Pogledaj post
A jee,jadni mali penisi,držite se,ne očajavajte,cijela nacija je uz vasNemojte se bedirati,nije bitno da li je velik,bitno da je veseo
Samo skakućite i koprcajte se u krevetu,budite neuhvatljivi možda se ni ne skonta koliki je
meni još nijedan nije pobjegaoZa mene ne postoji neuhvatljivBtw.ne sjećam se da sam ikada vidjela malenog
leptirica 2 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:27.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger