Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.07.2010., 19:58   #1
Prekomjerno znojenje djeteta

možda malo glupi naslov ali..
dečko, skoro 9 godina, ima miris znoja .. paaa recimo ko veliki... e sad, mislim da je prerano da ga trackam sa onim roll onima, liderama i slično - pa me zanima da li netko ima slično iskustvo i što ste radili (naravno, uz redovno pranje nekoliko puta na dan)...
tihana75 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2010., 20:03   #2
Quote:
tihana75 kaže: Pogledaj post
možda malo glupi naslov ali..
dečko, skoro 9 godina, ima miris znoja .. paaa recimo ko veliki... e sad, mislim da je prerano da ga trackam sa onim roll onima, liderama i slično - pa me zanima da li netko ima slično iskustvo i što ste radili (naravno, uz redovno pranje nekoliko puta na dan)...
http://en.wikipedia.org/wiki/Testosterone
Pre- Peripubertal effects are the first observable effects of rising androgen levels at the end of childhood, occurring in both boys and girls.
* Adult-type body odour


Došlo je neizbježno.
Btw, mislim da je zdravije koristiti antiperspirant nego ribati se pet puta dnevno.
__________________

Unfortunately, in America, babies are not found in cola cans. I asked my mother when I was four and she said they came from eggs laid by rabbis. If you aren't Jewish, they're laid by Catholic nuns. If you're an atheist, they're laid by dirty, lonely prostitutes.
sun.shine is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2010., 20:04   #3
Kupila sam mu blagi roll-on čim se počeo "smrdljivo" znojiti
__________________
Kad lopovi počnu braniti ono što su stekli, neće biti ljućih boraca za poštenje.
nemam pojma is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2010., 20:09   #4
jeste probale one kristale? to bude slicno tom roll-onu, ali nema mirisa i sprijecava znojenje?
*jeja* is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2010., 20:15   #5
Quote:
*jeja* kaže: Pogledaj post
jeste probale one kristale? to bude slicno tom roll-onu, ali nema mirisa i sprijecava znojenje?
Probala sam na sebi i meni to ništa ne pomaže, čak mi se činilo da smrdim još više

Tako da mi nije palo na pamet to njemu kupiti
__________________
Kad lopovi počnu braniti ono što su stekli, neće biti ljućih boraca za poštenje.
nemam pojma is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2010., 20:15   #6
iskreno - malo sam bila šokirana... nisam neka kanta od mame - ali me ovo zateklo...
nisam mu još ništa dala (njemu je naime fora kako njofa ko muškarac)... a kristal ja koristim pa mu možda to dam...
imam neki koji sam kupila u Mulleru... ne drži jako dugo ali mislim da bi njemu to moglo biti ok za početak
tihana75 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2010., 20:26   #7
Oooo, zateći će te još neke stvari Ja sam neki dan skužila dlake na jajcima kod mog Ima 11 godina.
__________________
Kad lopovi počnu braniti ono što su stekli, neće biti ljućih boraca za poštenje.
nemam pojma is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2010., 20:42   #8
Quote:
nemam pojma kaže: Pogledaj post
Oooo, zateći će te još neke stvari Ja sam neki dan skužila dlake na jajcima kod mog Ima 11 godina.
__________________
Ni jedna osoba ne zaslužuje tvoje suze,a ona koja ih zaslužuje neće te rasplakati
vragolanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2010., 20:52   #9
Fuck... Jel ima neka knjiga sa uputama hahhaha
Sjećam se kad je bio beba - stalno sam govorila da je redosljed na porodu trebao biti
Beba
Posteljica
Mliječni zubi
Trajni zubi
Uputstvo za upotrebu
tihana75 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2010., 20:56   #10
Quote:
nemam pojma kaže: Pogledaj post
Oooo, zateći će te još neke stvari Ja sam neki dan skužila dlake na jajcima kod mog Ima 11 godina.
ali kako?

nadam se da je bilo slucajno
Ethan is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2010., 01:38   #11
Mah, dobra je još ona, prisjetimo se sa "Svekrva i problemi na tu temu" mlatimudana od 30 kojem je mama rezala nokte na nogama dok je bio gol u kadi, a žena mu u istom stanu psihoze dobiva.

koliko je ona dobro dlake na jajima prebrojala?
__________________
A life-sentence sweeping confetti from the floor of a concrete hole..
Absolutely* is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2010., 11:43   #12
Quote:
Ethan kaže: Pogledaj post
ali kako?

nadam se da je bilo slucajno
tražila sam krpelje

sad ih mm traži

Quote:
Absolutely* kaže: Pogledaj post
Mah, dobra je još ona, prisjetimo se sa "Svekrva i problemi na tu temu" mlatimudana od 30 kojem je mama rezala nokte na nogama dok je bio gol u kadi, a žena mu u istom stanu psihoze dobiva.

koliko je ona dobro dlake na jajima prebrojala?
o jebenti zar je to istinita priča
__________________
Kad lopovi počnu braniti ono što su stekli, neće biti ljućih boraca za poštenje.
nemam pojma is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2010., 23:22   #13
Evo obavila prvi shopping - sebamed nekakav bez tog aluminijevog nečeg...
Javim kako će proći...
tihana75 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2010., 15:05   #14
Quote:
tihana75 kaže: Pogledaj post
Evo obavila prvi shopping - sebamed nekakav bez tog aluminijevog nečeg...
Javim kako će proći...
ja prvo pročitala da mali ima 9 mjeseci i da pitaš za bebu pa mi ništa nije bilo jasno
pa ti već imaš muškarca i moja je mala negdje u toj dobi počela koristit deziće. znam da sam joj kupovala malizia bon bons nekakav citrusni i milk shake i da je bio super učinkovit i blag-baš za klince.
__________________
Ako ne znaš što ti je cilj, ni jedan put nije pravi.
shirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2010., 16:33   #15
cim mu neka cura (koja mu se svidja) veli da smrdi, pral bu se 5x dnevno i zalijeval dezicima...
__________________
Aj em Šatro Gospon end aj otorajz dis mesiđ!
šatro gospon is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2020., 16:42   #16
Imam djevojčicu od 8,5 godina. Od nedavno, s prvim toplijim danima, počela se znojiti ispod pazuha.
Možda nisam na pravoj temi jer se ne znoji puno, niti se puno ,čuje' -vičite ako ima bolja
Pitanja su:
U kojoj dobi su se vaša djeca počela znojiti ispod pazuha?
Koji dezodorans kupujete djeci?

Razmišljam o upotrebi nekog dezića kad ide u skolu ili na trening. Ima li tko za preporučit nešto primjereno djeci, prirodno, bez aluminija i ostalih gadosti?
__________________
hello how low
bambix is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2020., 16:56   #17
u dm-u sam vidjela biobazin roll on za klince. moj još ne smrdi iako se znoji, pa ne znam kaj sve ima na tržištu.
gargamišamel is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2020., 17:02   #18
Ja sam svojoj klinki, sad će 9 godina, kupila Dots. Našla sam još i biobazu u dm-u, ali miris joj se nije dopao.
__________________
...We sail tonight for Singapore
We're all as mad as hatters here...

Tom Waits, Singapore
Tupelo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2020., 22:28   #19
Quote:
Tupelo kaže: Pogledaj post
Ja sam svojoj klinki, sad će 9 godina, kupila Dots. Našla sam još i biobazu u dm-u, ali miris joj se nije dopao.
Hvala. Valjda je primjeren kad se reklamira kao 'my first deo'
Kakav je miris, neutralni ili jačeg mirisa?

Garga, nedavno sam njuškala policu prirodn(ije) kozmetike u dm-u. I biobaza i alverde i ostali su mi svi slicno mirisali. Preintezivno i precitrusno, mentasto -jednom riječju prebiljasto
__________________
hello how low
bambix is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2020., 23:34   #20
Quote:
bambix kaže: Pogledaj post
Hvala. Valjda je primjeren kad se reklamira kao 'my first deo'
Kakav je miris, neutralni ili jačeg mirisa?

Garga, nedavno sam njuškala policu prirodn(ije) kozmetike u dm-u. I biobaza i alverde i ostali su mi svi slicno mirisali. Preintezivno i precitrusno, mentasto -jednom riječju prebiljasto
Da, dots je baš za klince. Piše da su od deset godina, ali budući da klinci malko žure u pubertet sasvim su ok za ovo što nam za njih u ovoj dobi treba.
Ja sam uzela sva četiri za curke, mojoj se najviše sviđaju pink koji je slatkasto floral i ljubičasti koji je lavandast. Ostala dva su voćni i oni su joj isto ok.
Znači, nisu neutralni. Biobazin isto ima miris, ali njoj se nije dopao nimalo.
Ali moja klinka i inače voli parfeme i lush sapune i bombe i drhtalice (u lush moramo svratiti svaki put kad smo u areni i doslovce po pola sata njuška po dućanu i tracka pizdarije po sebi ) tako da ona nije neko mjerilo.

E, da, uzmi za početak sprej, nemoj roll on jer je dosta kremast i na njega je frknula nosom.
__________________
...We sail tonight for Singapore
We're all as mad as hatters here...

Tom Waits, Singapore
Tupelo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:39.