Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.10.2010., 14:29   #221
Quote:
lunalu kaže: Pogledaj post
Djecak je od danas u bolnici Molim vas za vibrice i jos malo gnjavim oko odjece jer mi se ne javljate
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~da prođe sve dobro
jel mama otvorila žiro račun?
Amrićak is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2010., 15:44   #222
evo update

hum. drustvo za djecu odlucilo je pomoci i ustupiti svoj ziro racun za prikupljanje pomoci

nadam se da cemo zajedno skupiti barem za ortopedske cipelice

postavit cemo jednu vecu temu samo za to i moci cete na njoj saznati sve informacije i nacin na koji se moze pomoci
satori is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2010., 10:49   #223
Quote:
satori kaže: Pogledaj post
evo update

hum. drustvo za djecu odlucilo je pomoci i ustupiti svoj ziro racun za prikupljanje pomoci

nadam se da cemo zajedno skupiti barem za ortopedske cipelice

postavit cemo jednu vecu temu samo za to i moci cete na njoj saznati sve informacije i nacin na koji se moze pomoci
Hvala!

A odjecu trazimo i dalje, saljem adresu na PP
__________________
baby burza
lunalu is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2010., 16:36   #224
na temi "Plavi kišobran" objavljen je i ziro racun udruge na koji se mogu uplatiti donacije

za djecaka koji ide na operaciju kod uplate OBAVEZNO naznacite "donacija-OC"
OC je oznaka ove odredjene akcije jer skupljat ce se za ORTOPEDSKE CIPELICE pa da se donacije ne mijesaju s ovima iz velike akcije

za zimsku odjecu mozete se javiti direktno lunalu ili meni pa cemo dogovoriti preuzimanje ili dati adresu na koju se moze poslati
satori is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2010., 17:10   #225
jel se netko raspitao, ima li dečko možda pravo na ortopedske cipelice na doznaku? čudno mi je da ih moraju sami platiti.
ili to naručujete neke iz inozemstva?
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2010., 00:48   #226
to ce morati lunalu odgovoriti, ja nemam pojma, samo znam da se mora napraviti po otisku stopala

pretpostavljam da to iskljucuje neko narucivanje iz vana ili kupovanje gotovog
satori is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2010., 19:51   #227
plišanci

death, ako budeš opet išla u dom, molim te javi mi na pp. imam puno male robice i igračaka, plišanaca koje bi rado dala, ali tek sam danas vidla temu. jedino ako može nešto prije da stignem poslati jer nisam u zg

sretno amleckom na operaciji
TaraL666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2010., 21:11   #228
Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post
jel se netko raspitao, ima li dečko možda pravo na ortopedske cipelice na doznaku? čudno mi je da ih moraju sami platiti.
ili to naručujete neke iz inozemstva?
Evo me...


Ne znam kako mama narucuje cipelice, ali obzirom da je zdravstveni radnik vjerujem da je upoznata sa svim opcijama koje su u interesu za njeno dijete. Znam da nisu to standardne ortpodeske cipelice jer djecak ima poseban otisak noge pa mozda i to ima neke veze...

Za sva pitanja javite mi se na pm, nadam se da ce se netko javiti za odjecu
__________________
baby burza
lunalu is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2010., 08:16   #229
lunalu, mozda da trazis moderatore da odvoje ovo od posta 210 na dalje u drugu temu i stave neki naslov koji vise govori
satori is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2010., 22:53   #230
Quote:
satori kaže: Pogledaj post
lunalu, mozda da trazis moderatore da odvoje ovo od posta 210 na dalje u drugu temu i stave neki naslov koji vise govori
Javit cu se moderatorima svakako, nisma stigla uopce ove dane nista ..


Evo update-a

Sven je izasao iz bolnice s obje nozice u gipsu, obje su mu operirane. Jako teske operacije je pretrpio i sad molimo za potpuni oporavak Mama djecaka se javila danas s informacijom da jedan par cipelica koje nosi djecak kostaju 1200 kn- 1300 kn, a sad nakon operacije ce trebati najmanje dva para novih..U jako je teskoj financijskoj situaciji obzirom da je morala jako puno novaca posuditi za operaciju jer nije imala 55 000 kn za nju..Mora taj novac nekako vratiti, kupiti sinu nove cipelice i odjecu zimsku isto dijete nema pa je sve u svemu jako teska situacija..


Molim vas da pomognete ovoj obitelji ili donacijom ili paketicem zimske odjece koju je vase dijete preraslo..

Za sve info, adresu obitelji i sto god treba javite mi se na pm.

__________________
baby burza
lunalu is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:10.