Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.01.2016., 08:39   #181
mene bilo sramota jer nisam htjela tako kao darivanje ali drugačije nisam znala kako bi...
na kraju je bend najavio slikanje s nama i kao konkretno nekako natuknuo da je i darivanje u pitanju.
pa se svatko slikao s nama, dao poklon jel...a ja podijelila poklonić i zahvalnicu sa slikom
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2020., 01:35   #182
Poklon mladencima

Pozdrav svima,

imam jedno pitanje u vezi poklona mladencima. Naime, uskoro idem u svatove i zanima me kada je najbolji trenutak za uručiti poklon? Prije samog dana svatova, u danima nakon ili jednostavno na odlasku kući iz svatova prilikom pozdravljanja s mladencima?
Znam da pitanje možda nekima zvuči banalno, ali doista nisam već jako jako dugo bio u svatovima pa ne mogu reći da više znam kakvi su običaji.
zbunjola99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2020., 16:44   #183
Quote:
zbunjola99 kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima,

imam jedno pitanje u vezi poklona mladencima. Naime, uskoro idem u svatove i zanima me kada je najbolji trenutak za uručiti poklon? Prije samog dana svatova, u danima nakon ili jednostavno na odlasku kući iz svatova prilikom pozdravljanja s mladencima?
Znam da pitanje možda nekima zvuči banalno, ali doista nisam već jako jako dugo bio u svatovima pa ne mogu reći da više znam kakvi su običaji.
Oko ponoći, poslije torte, u 99% slučajeva bend najavi da kreće darivanje i slikanje s mladencima.
zdravkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2020., 18:26   #184
Quote:
zdravkica kaže: Pogledaj post
Oko ponoći, poslije torte, u 99% slučajeva bend najavi da kreće darivanje i slikanje s mladencima.
Da, tako bi možda bilo i najbolje...
zbunjola99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2021., 22:58   #185
Talking

Quote:
zbunjola99 kaže: Pogledaj post
Da, tako bi možda bilo i najbolje...
mislim da sve navedeno je prevaziđeno nema više keš kume…
u pozivnici se upiše broj konta i uplatiš i to je to


nedaj boze pljačke a ovako sve čisto i vidljivo .. eto bog vas blagoslovio
macak100 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:16.