Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.02.2016., 15:56   #1
Sve za vjenčanje - Zaprešić i okolica

Hello...koliko vidim nemam slične teme otvorene, a trebam pomoć iskusnijih kolegica.

Ima li netko iskustva sa foto studijom 4you iz Zaprešića?

I gdje najeftinije kupiti balone, mašne, plasične tanjure, čaše i sve ostalo što ide uz to?

Također svaka preporuka vezano za kolače, ali i sve ostalo je dobro došla
LittleRed is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2016., 22:49   #2
Mislim da bi ti bilo najjeftinije otici na Zitnjak i kupiti si balone,masne...Tamo ti ima jedan objekt gdje mozes jeftino proci.Ja cu ti napisat kako je meni muzeva necakinja napisala.Blizu City centra one...kod Zelene trznice gdje je nekad velika Magma bila.Tamo u tim hangarima ima hrpa tih ducana a u prostoru od Magme ima jedan veliki ducan.Sigurno ti je jeftinije nego kod nas u DTP-u.Ako zelis natpis Dobro dosli dragi gosti probaj ga posuditi ne kupovati.U DTP-u ti je ok 140kn a u ducanu Sve za malo kuna ili tako nesto slicno frendica je platila 90kn.Luznica slikanje 500kn,Golf teren 200kn.Mi smo se slikali prije vjencanja u Novim dvorima,setnja po stazama,prezadovoljni.Poslije vjencanja smo imali skoro 2h lufta te smo se slikali u djecjem domu Laduc.Nista ne naplacuju samo traze za djecu grickalice,kekse,cokolade,sokove.Kolace ne nositi tamo.Mi smo samo fotografa imali i to Video Mladen.Kolace sam imala domace jer je svadba bila u drustvenom domu a ne u restoranu.Svadbenu tortu nam Grabar nije dostavio al srecom kume su narucile tortu kod Vinceka tak da smo ipak imali tortu
Picek25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2016., 17:48   #3
Quote:
Picek25 kaže: Pogledaj post
Mi smo se slikali prije vjencanja u Novim dvorima,setnja po stazama,prezadovoljni.Poslije vjencanja smo imali skoro 2h lufta te smo se slikali u djecjem domu Laduc.Nista ne naplacuju samo traze za djecu grickalice,kekse,cokolade,sokove.Kolace ne nositi tamo.
Pozdrav! Placa li se slikanje u Novim dvorima? I koliko prije se treba najaviti za slikanje u Laducu? Hvala!
Biochemica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2016., 23:44   #4
Quote:
Biochemica kaže: Pogledaj post
Pozdrav! Placa li se slikanje u Novim dvorima? I koliko prije se treba najaviti za slikanje u Laducu? Hvala!
Ako se slikas na golf terenima naplacuje se 200kn,a ako se po kompleksu Novih Dvora slikas nist se ne placa. Ja sam nazvala nekih 2-3 tjedna prije svadbe i sve dogovorila.
Picek25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2016., 17:34   #5
ima li tko iskustva s slastičarnicom nautilus, kakvi su kolači i torte?
04031989kom is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2018., 23:20   #6
Imala sam loše iskustvo s slastičarnom Grabar.Naime kad sam se udavala prije 3 godine nisu mi dostavili svadbenu tortu.Sreća u nesreći da su kume naručile tortu iznenađenja pa je ona bila rezana u ponoć.Poslije moje svadbe sam čula da nisu na još par svadbi dostavili torte.
Picek25 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:40.