Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.06.2016., 23:57   #421
"PrIjatelj" dugogodisnji nije pozvao mene i naj frenda u svatove...

Dakle radi se o nasem zajednickom prijatelju s kojim smo proveli preko decenije druzenja nekog. Cak stovise kad je sa sadasnjom zenom prohodao svi smo bili i ostali ekipa.
I listam fejs prvo poruka od frenda "e jel ti vjerujes da nas XY nije zvao u svatove, cak ni da javi nesto"
-"ja sam takodjer bio razocaran jer da mi je napisao imat cu male svatove takva i takva stvar" , ne on je nas izognorao i slike su po fejsu i sad mene zanima sta bi ja trebao uvinit tu kao uvrjedenji prijatelj.
Nista, napisati nesto? ( to mi odma smrdi da ce reci gle stoku napada nas sto ih nismo zvali i prebacit lopticu)
A bilo je i njenih i njegovih nekih prijateljA.
Forumasi osim uvrjda, osuda, napada nekih pisite mi stvarno sta i kako, jer stari mi nema sta reci, cak ni google.
HELP
balishag is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2016., 00:07   #422
Pa pitaj ga čovječe! Nemoj ga napadat, nego mu reci da ti je čudno što vas nije pozvao i da li postoji neki problem između vas. Možda je imao ograničen budžet, možda je znao da će bit netko s kim se loše slažeš pa je htio to izbjeć...

I onda tako možeš do sudnjeg dana razmišljat, možda ovo, možda ono....

Pitaj ga normalno kad se vidite pa ćeš znat.
Jollman is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2016., 02:29   #423
Možda nije smio.
Dudeson is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2016., 16:32   #424
"PrIjatelj" dugogodisnji nije pozvao mene i naj frenda u svatove...

Pricekajte do kraja.Mozda trazi pravi trenutak da vas pozove,nemojte se nametat uopce.Pricekajte pa cete vidjet.Ako vas ne pozove uopce onda vi njega smatrate za jako jako dobrog prijatelja,a on vas za one prijatlje s kojima popije kavu i ode na mali nogomet.Ako je tako onda cete barem znat gdje ste na njegovoj ljestvici.Postoji mogucnost i da je papak pa mu je zena odredila koga ce sve zvat,ali u tom slucaju se nemojte ljutitit i nastavite se druziti s njim jer ipak cete imat koga podjebavat sljedecih 40 godina,a i vise ga ne dozivljavat kao prijatelja nego kao nekoga s kime popijete kavu i odete na mali nogomet.
Tocno znam taj osjecaj i oduran je,ali kazem izgovora uvijek ima milion.Ovo da ce biti tamo netko s kime se vi ne slazete ,to se jednostavno rijesi,jednog postavis na kraj sale drugog na pocetak,a kumovi i ostali su tu da sprijece ikakve ispade moguce.Ako ga zena muci i odredjuje mu koje prijatelhe ce pozvat na "njen" je-eni najljepsi dan u zivotu onda zamislite samo kako ce njemu bit u tom zajednistvu.!
Bas vas briga,ako vas ne pozove uopce jednostavno izignorirajte i gotovo sta sad.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Male Mage is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2016., 17:25   #425
Quote:
balishag kaže: Pogledaj post
Dakle radi se o nasem zajednickom prijatelju s kojim smo proveli preko decenije druzenja nekog. Cak stovise kad je sa sadasnjom zenom prohodao svi smo bili i ostali ekipa.
I listam fejs prvo poruka od frenda "e jel ti vjerujes da nas XY nije zvao u svatove, cak ni da javi nesto"
-"ja sam takodjer bio razocaran jer da mi je napisao imat cu male svatove takva i takva stvar" , ne on je nas izognorao i slike su po fejsu i sad mene zanima sta bi ja trebao uvinit tu kao uvrjedenji prijatelj.
Nista, napisati nesto? ( to mi odma smrdi da ce reci gle stoku napada nas sto ih nismo zvali i prebacit lopticu)
A bilo je i njenih i njegovih nekih prijateljA.
Forumasi osim uvrjda, osuda, napada nekih pisite mi stvarno sta i kako, jer stari mi nema sta reci, cak ni google.
HELP
Ja da se udajem, pozvala bih samo najbolju frendicu koja bi mi bila kuma, i 3-4 najbliža člana obitelji. Svadbe sa preko 15ak ljudi meni su osobno previše, voljela bih super malo vjenčanje, samo potpišemo papire i to je to, bez kasnije žurki, glamuroznih vjenčanica i tih stvari, ne volim buku i previše ljudi. Što manje, jednostavnije, to bolje. Tko se ljutio, ne ljutio baš me briga, meni je to samo potpisivanje papira i ništa više.
Možda i tvoj frend tako razmišlja. Imam i par frendica koje isto ne bi zvale puno ljudi, samo najuži mogući krug. Imam ja još ljudi koje volim, ali realno samo jednu frendicu imam za čitav život da mogu reći da je to baš prijateljstvo, ostalo sve su poznanici, kolege...
clytaemnestra is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2016., 17:29   #426
Quote:
Male Mage kaže: Pogledaj post
Pricekajte do kraja.Mozda trazi pravi trenutak da vas pozove,nemojte se nametat uopce
Ako sam dobro pročitala, svadba je već bila.

Možda niste toliko bliski koliko mislite, mislim da nitko normalan ne štedi na 2 večere za životno važne osobe.
__________________
''Be yourself'' is the worst advice you can give to some people.
Xanthe is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2016., 17:41   #427
Mislim da uvijek postoje dvije strane priče, evo ja sam trenutno s druge strane. Udala sam se prošli vikend i u jednom danu su mi se javile dvije osobe s komentarom - hvala na obavijesti, očekivala sam bar poruku ako već ne i pozivnicu. Da naglasim - jedno je cura s kojom sam išla u srednju i nakon završetka (dakle, zadnjih 6 godina) naša je komunikacija ostala na 'sretan rođendan' i 'sretan Božić', a drugo prijatelj, nazovimo ga tako, s kojim zadnje minimalno 3 godine nisam razmijenila niti 3 poruke.

Oni su u šoku što ih nisam obavijestila o udaji, a ja u šoku što si ljudi svašta dopuštaju i pripisuju posebna mjesta i zasluge. Popis uzvanika se pregleda minimalno 15 puta u cijelim pripremama, vjerujem da postoji neki razlog iz kojega vas prijatelj niti jednom u tih 15 puta nije dodao na njega. E sad, koliko je taj razlog pametan i vama prihvatljiv...
zp123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2016., 22:41   #428
Mene "prijatelj"(od djetinjstva do godine u kojoj se zenio)isto nije zvao na vjencanje,niti rekao da mu je cura trudna a saznao sam od treceg frenda posto smo nas troje bili nerazdvojni...vecer prije vjencanja me nazvao i rekao,sutra se zenim,ja njemu da znam vec mjesec dana i kako ga nije sram,samo je sutio...svasta sam mu izdjelio,poslije se nasli na kavi i tada mi njegova zena kaze da ne bi zvali ni treceg frenda da nije bio kum...aloooo?ja je gledam i ne vjerujem,gledqm njega on gleda u pod..platio sam im kavu i to je bilo zadnje od mene...sta reci?danas cujem da je postao govno od covjeka,iako im zelim svu srecu ovog svijeta,ali od tada nemamo nikakav kontakt...nas tri smo zivjeli u istom ulazu u zgradi,jos su nam matere tamo...sa njegovim kumom se i dan danas cujem,bolilo je sto me nije zvao,necu lagati ali sad me totalno boli kita za njih,ni ne pozdravim ih kad se vidimo kad svratim kod matere...a na vjencanju su bili neki njegovi prijatelji koje je znao zadnjih godinu dana...smijesno...znaci da je tu bila neka zavist kako sam cuo,na njemu je da se gleda u ogledalo...

tptlk via m8s
Bobby1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2016., 10:10   #429
Ja bih rekla da je oženio neku aždaju koja mu ocito bira drustvo i sve ostalo u životu... žalosno..
tinica03 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2016., 11:29   #430
Mi smo imali sa moje strane 126 i sa njegove 42...sto je neka srednja svadba. Iskreno jedva smo pozdravili goste, sve prode u sekundi, stalno smo plesali i skakali i svaka cast svima koji sa 400 ljudi uspiju sve!
Nama su nasi pomogli dosta, okupljanja su rjesili, balone, kapare za bend i salu. On je jedini sin, ja jedna kcer i nema necemo uzet novce.
Iako je moja najveca hvala kaj su bili normalni
veka123 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:57.