Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Hardver

Hardver Hardverske teme, sve osim pitanja, problema i oglasa.
Podforumi: Stolna, Prijenosna računala, Periferija

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.01.2017., 20:47   #41
Ja kupio par skupih dijelova kod njih.. nikada nikakvih problema ljubaznost na nivou.. Eto baš danas kupio graficku karticu i takoder nikakvih problema, em preko telefona i osobno u prodavaonici..
__________________
ne znaš se ni oprat
Osmi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 00:27   #42
Da podjelim svoje iskustvo od danas

Copy-paste e-mail-a koji sam im poslao

"Dobar dan,
upravo sam bio u vašoj poslovnici na Jordanovcu.
Jedan stariji zaposlenik, nosio je crvenu majcu, stariji gospodin, mislim da se zove Boris, no nisam siguran, je me ismijavao.
Došao sam nakon što sam telefonski dobio potvrdu od vas da ću dobiti povrat novca za kupljene slušalice kojima nisam zadovoljan(zbog šuma koji stvaraju).
Gospodin je prema meni nastupio sa predrasudama optužujući me da sam tip osobe koja proizvod kupi, isproba, te ga onda vrati u trgovinu ako mu se ne sviđa.
Taj čovjek je mi također rekao da ako želim slušalice koje ne krče, trebam izdvojiti 18.000$, a poanta te izjave je mu bila ismijati moj razlog dolaska, to što slušalice koje sam platio 1050kn "krče" u području niskih frekfencija.
U tom trenutnku sam shvatio da me čovjek ismijava te pokušava otjerati iz servisa.
Kupujem kod vas sve vezano za računala od početka srednje škole, već 10 godina. Kod vas sam kupio 5 računala, i puno ostalih sitnijih stvari.
U ADM servis sam imao potrebu dolaziti samo 3-4-5 puta u ovih 10 godina. Spomenuo sam, kako sam dobio povrat novca u istim situacijama(ne isključivo u vašem servisu), te je na temelju toga gospodin zaključio da sam tip osobe za kakav je zaključio da jesam.
Do sada su mi sva iskustva bila najbolja te uvijek svima vas preporučujem, očito i zbog najboljih cijena, no današnje, ne samo što mi je krivo rečeno preko telefona da ću dobiti povrat novca, nego sam onda ismijavan zbog toga.

Poanta je samo da me naživcirao taj čovjek koji je me uzeo za budalu i ismijavao(umjesto da mi objasni postupak?).
Imam dojam da su mi prava povrijeđena. Kao što rekoh, u istim situacijama prije sam dobio povrat novca, te dakle prijašnja iskustva u kombinaciji sa današnjim navodnim saznanjima i iskustvom su rezultirala tom slutnjom.
Nije mi bitno što ćete mi odgovoriti, samo vam dajem feedback.

Lijep pozdrav,
--------"

Slušalice kupljenje 4 dana prije ovoga.

Zadnje uređivanje Gandeloft : 09.09.2017. at 00:52.
Gandeloft is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2018., 09:44   #43
Prije negdje 4 godine slagali su mi konfiguraciju prema komponentama i odmah instalirali Windowse. Više se ne sjećam, kako šalju podatke za Windowse uz komp? Je li to odvojena službena Windows kutija koje se ne sjećam ili samo neki papir koji dokazuje da su Windowsi službeni? Mislio sam naći taj podatak jer komp razmišljam preseliti u firmu pa da imam papir ako zatreba.
pic is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2018., 14:39   #44
Quote:
pic kaže: Pogledaj post
Prije negdje 4 godine slagali su mi konfiguraciju prema komponentama i odmah instalirali Windowse. Više se ne sjećam, kako šalju podatke za Windowse uz komp? Je li to odvojena službena Windows kutija koje se ne sjećam ili samo neki papir koji dokazuje da su Windowsi službeni? Mislio sam naći taj podatak jer komp razmišljam preseliti u firmu pa da imam papir ako zatreba.
Nazovi njih pa pitaj, tesko da ti tu moze netko odgovorit. Tj prije ces dobit odgovor od njih nego ovdje.
__________________
ne znaš se ni oprat
Osmi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2018., 14:28   #45
ADM usluga

Jedno upozorenje za sve koji svoj novi kompjuter imaju namjeru kupiti u Zagrebu.

Naime, skupio sam omanje brdo love i odlučio u ovo najgore vrijeme za kupovinu kompa kupiti novi komp jer sam neku novu igru upalio prije više od pet godina.

Uglavnom, odabrao fine skupe dijelove i kako sam imao posla odlučio sam slaganje prepustiti serviserima iz dućana (ADM iliti aquisit... neko kretensko ime).

E to je bila greška na koju sam Vas htio upozoriti.

"Majstori" u ADM-u su:

- uštekali RAM u krive slotove pa je radio samo na 2133 Mhz

- uštekali vent sa kućišta u krivi slot za vodenu pumpu pa se vrtio na najjače cijelo vrijeme i nije se dao naravno podesiti

- iskrivili hladnjak od Noctue (lijepa NH-D15S) (e to me posebno pogodilo)

- pokrali ili valjda zaboravili kod sebe vrećicu sa kablovima od matične

- iako sam zamolio samo slaganje i objasnio da mi ne treba garancija na to jer doma još imam grafičku i diskove koje moram uštekat

svejedno su izlijepili svoje odvratne naljepnice po kućištu koje se skidaju jaaako teško

i naposlijetku nakon što sam ih kontaktirao i poslao im na njihovo traženje slike više se nisu ni javili

da budem potpuno jasan nisam ni očekivao ništa osim možda isprike ali eto niti za to nisu bili sposobni

Uglavnom, jaaako sam požalio što sam dao moronima da mi diraju komp a da bi uštedio ma možda sat vremena posla

Eto toliko...

Ispričavam se na trolanju no mislim da su ga zaslužili a vi ovo uzmite kao upozorenje
__________________
>>zharre<<
zharre is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2018., 21:14   #46
Nisi jedini koji se žali. Ima puno kritika na njih u zadnju godinu-dvije

Što se tiče ove prve točke - ddr4 ram bi se i trebao po defoultu vriti na 2133mhz (dakle i kad je brži), a da bi dobio te veće brzine mora se uključiti XMP odnosno D.O.C.P profil. Eventualno ovi noviji i nadolazeći će mislim imati veći defoult (ryzen refresh itd.), ali i dalje ne maximalne brzine po dofoultu ako je ram brži
__________________
Don't shoot the messenger
The New Guy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2018., 03:48   #47
Kupili prije par godina racunala kod njih kao firma. Znaci u komadu nekoliko konfiguracija malo jacih. Uskoro pocinju problemi, graficke kartice se svako toliko zblesiraju i krenu se pojavljivati artefakti po ekranu dok se racunalo ne restarta. Snimim problem, odem tamo, objasnim situaciju, pokazujem video, vele ok ostavi kartice treba im desetak dana da testiraju. Pokusaji da objasnim ljudima da nam racunala trebaju za rad i da ne mozemo zbog njih preko tjedan dana drkati kurac nisu rezultirali nicim produktivnim. Ne zanima ih, oni imaju svoja pravila i to je to. Vracam se u ured s karticama, pizdimo neko vrijeme s njima dok nismo otisli na godisnji. Odem ponovo, ostavim im jebenu karticu na testiranje. Dolazim za 10 dana, oni nisu detektirali problem i ne mogu mi pomoci, sigurno je do naseg sustava. Odem van bijesan i tanak za 120 ili koliko vec kuna su mi naplatili testiranje, skupim par konfiguracija, preslozim u svim varijantama, snimim mobitelom kako reproduciram bug na vise OS-ova, vise konfiguracija... vratim se, pokazem covjeku sve to (mislim da je onaj stariji bahati kojeg se gore spominje), uzmu opet karticu, opet cekanje 10 dana, veli opet kod njih radi. Naravno uopce nisu testirali tako da netko malo dulje radi nes na tom racunalu kako sam rekao da se bug pojavi, nego su startali neki sinteticki test i kad je prosao zakljucili da je OK. Vise od toga mi "ne mogu pomoci". Na kraju smo kupili nove kartice. Jos imam par ovih u nekim srot konfama po kuci gdje se i dalje redovito krse. Sve u svemu, nebi u taj ducan vise nogom stupio pa da dijele badava racunala. U meduvremenu smo nakupovali visestruko vrjednije robe u drugoj trgovini (modovi, smijem reklamirati?) gdje su nam svaki problem rijesili odmah i bez pretjeranih komplikacija. Izbjegavati ADM u sirokom luku.
__________________
Zli zeleni kefir
Ego is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2018., 20:03   #48
Tuga. Sad ni sam ne znam više gdje bi šta kupio.
berorobex is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2018., 20:33   #49
Pa imaš ti shopova koji su iznimno hvaljeni zbog usluge - uzishop, it futura, te pcshop (novo ime magazin rs-a)
__________________
Don't shoot the messenger
The New Guy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2018., 21:40   #50
Ja sam u Mikronisu imao dobra iskustva. Istina imam poslovnih veza s njima, ali muvao sam se po njihovim trgovinama i koliko sam imao prilike vidjeti izlaze u susret ljudima, vracaju lovu bez puno pitanja, trude se...
__________________
Zli zeleni kefir
Ego is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2018., 13:02   #51
Koma od ducana. Proteklih 2 godine samo losa iskustva. Ne znam što im se desilo, ali u njihov ducan vise ne ulazim, makar bili zadnji na svijetu. Pokusavaju prodati muda pod bubrege, pogotovo ako se ne razumijes u pc komponente.

Gdje samo nađu takvo osoblje. Osoblje na salterima hrvatske poste krajem devetesetih je kamilica za ove u ADM-u. (Bez uvrede salterskim zaposlenicima hrvatske poste).
plcMonster is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2018., 14:13   #52
Pa daj neki konkretni razlog zbog čega? Ja sam tamo kupio prakticki sebi cijeli komp, frendovima, sestri i stvarno nikada nikakvih problema. Isao sam i u novu poslovnicu u novom Zagrebu kod avenue malla također kupio kompletan komp bez ikakvih problema, preko maila se prakticki sve dogovorili i proslo sve okej.
__________________
ne znaš se ni oprat
Osmi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2018., 16:20   #53
Iako ukupno imam dobra iskustva sa ADM-om (i prije poslovnice na Pešćenici), zadnji slučaj me baš razočarao.
Negdje početkom 6. mjeseca sam kupio R7 2700X i dali su otvarani/korišteni primjerak bez ikakve prethodne obavijesti i traženja pristanka.
Nažalost, nisam mogao osobno preuzeti nego sam zamolio kolegu koji je bio bliže ali to i nije bitno, vjerojatno ni ja u žurbi ne bih provjeravao naljepnicu na kutiji.
Na procesoru su bili vidljivi tragovi paste i naravno, poslije se pokazalo da je jako loš oc-er. Nakon što sam im poslao opširan mail i fotke, nisu se mogli izmotavati pa su priznali ali i pokušali prodati priču da je to bio zadnji primjerak pa kao da ne čekam iduću pošiljku a da je teta na izdavanju robe zaboravila napomenuti ... jadno.
Ne očekujem sad buket cvijeća i čokoladu, ali ozbiljna firma bi se potrudila pronaći nekakvu gestu isprike.
Max Rockatansky is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2018., 20:34   #54
Ma ako pogledaš sve teme o njima na forumima zadnje cca 2 god. ili više - otišli su u bananu što se tiče usluge, reklamacija i sl.
__________________
Don't shoot the messenger
The New Guy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2018., 23:29   #55
Kupio sam laptop kod njih. Odlučio sam nadograditi SSD i rekao da mi ga oni odmah ubace. Dođem doma i skužim da su maintenance hatch otvarali nožem ili šarafcigerom jer je laptop sa stražnje strane izgreban i fali komad plastike. Inače se otvara kao onaj poklopac za baterije na daljinskom. Odvrneš šarafe, pritisneš prema dolje i lagano povučeš prema sebi. Trebaš biti posebna vrsta debila da se siliš i čupaš plastiku kojekakvim alatima. Nazovem da kažem u čemu je problem, na telefon mi se javi neki tip iz servisa i krene razgovarat sa mnom kao da sam retardiran. Rekao mi je da ne može on tu ništa jer kako on može znati da nisam ja kod kuće izgrebao svoj laptop i polomio komad plastike. Posebna vrsta debila.

Prije toga sam svaki svoj komp kupio tamo i nikad nisam imao problema. Doduše, uvijek sam ga sam slagao.
pavlovs dog is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2018., 00:43   #56
Onda im fino iz inata vratiš laptop pa nek se jebu haha

Meni je ostalo u sjećanju, još od prije puno godina doduše, kada sam uzimao kod njih Accelero S1 cooler za Radeon HD4890 (mala toplana), da sam pitao frajera tamo jel mi trebaju heatsinkovi za memorije na grafičkoj budući da skidam reference cooler.

Frajer mi je objasnio da heatsinkovi za memorije na kartici nemaju smisla jer "ne može nešto vruće (mislio je na heatsink) ohladiti nešto vruće"
juretherebel is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:39.