Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Pogledaj rezultate ankete: Jeste li probali trojac
Žensko sam, jesam 49 7.21%
Žensko sam, nisam ali bi htjela 66 9.71%
Žensko sam, nisam, neželim 58 8.53%
Muško sam, jesam 159 23.38%
Muško sam, nisam ali bi htio 281 41.32%
Muško sam, nisam, neželim 67 9.85%
Glasovatelji: 680. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.09.2017., 10:30   #1481
Gledam rezultate ankete...Koje konzerve od žena žive ovdje...
mahher is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2017., 10:34   #1482
Preduvjet, da nitko od aktera nije u vezi/braku, jos bolje da se nitko ni ne poznaje. Onda bi to moglo biti ok iskustvo.
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2017., 10:36   #1483
Quote:
AlwaysOnTop kaže: Pogledaj post
Preduvjet, da nitko od aktera nije u vezi/braku, jos bolje da se nitko ni ne poznaje. Onda bi to moglo biti ok iskustvo.
Gotovo nemoguće za planirano ostvariti.
mužjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2017., 10:38   #1484
Quote:
mužjak kaže: Pogledaj post
Gotovo nemoguće za planirano ostvariti.
Zasto

Mozda samo moras probuditi svoju seksualnost
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2017., 10:44   #1485
Quote:
AlwaysOnTop kaže: Pogledaj post
Zasto

Mozda samo moras probuditi svoju seksualnost
Pa da je tako, parovi bi bez problema našli treću/trećeg, a nije tako.

Za to je kasno.
mužjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2017., 15:20   #1486
Quote:
mahher kaže: Pogledaj post
Gledam rezultate ankete...Koje konzerve od žena žive ovdje...
Avanturistički nastrojene žene snošajno ordiniraju i ne vise po zakutcima međumrežja.
Hammer Prime is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 13:39   #1487
Quote:
AlwaysOnTop kaže: Pogledaj post
Preduvjet, da nitko od aktera nije u vezi/braku, jos bolje da se nitko ni ne poznaje. Onda bi to moglo biti ok iskustvo.
Ne bi rekla da je bolje da se nitko ne poznaje.
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 13:48   #1488
Quote:
anđeo tame kaže: Pogledaj post
Ne bi rekla da je bolje da se nitko ne poznaje.
Bolje je jedino u slučaju da je to za jednu noć i nabrzaka, al ak se netko hoće družiti malo i češće i da su ta druženja ipak intimnija ili da se ljudi druže i van kreveta, onda je sasvim normalno da se ljudi ipak i upoznaju, pa da vide da si klikaju i na tom vankrevetnom okruženju.
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 14:25   #1489
Vi koji želite u trojac, pitanje jedno, koliko jako to želite?

Elem, ja sam hetero, ali sam se i seksala sa ženom iz znatiželje, jako me palila i bilo je prekrasno, ali nisam poslije više planirala ponoviti. Tu i tamo mi ponekad dođe želja, ali ništa pretjerano da bih se išla angažirati oko toga.

E sad, skoro će mi se pružiti odlična prilika za ŽŽM trojcem. Lika znam, jebeno dobro izgleda, nalazili smo se, ja se zaljubila i pao je seks (bilo je i dobro i loše, nije htio lizat i nisam svršila, ali sam zato squirtala prvi i jedini put). On nije bio za vezu pa smo otišli svatko svojim putem i nismo se vidjeli od tada, međutim tu i tamo se čujemo u zadnje vrijeme zbog planiranja nekog neobaveznog seksa. Meni više nije napet na emotivnoj razini, al bi se napalila da se skine.
I između ostalog, lik zna jednu curu u mojoj relativnoj blizini s kojom bi mogli trojac, pita o mene šta mislim o tome. I sad razmišljam.. Njega nisam dugo vidjela, rastali smo se pod ne baš divnim okolnostima, ali sam to ostavila iza sebe. Znam da je čist, a i koristili bi kondome. Curu ne znam uopće. On čeka da ja kažem jesam li zainteresirana pa će onda i nju pitati (tako kaže).
I sad, ja razmišljam o plus/minusima - nju ne znam, njega nisam dugo vidjela, ne znam hoće me ta cura uopće paliti, dal ću ja bit napaljena i kako ćemo to izvesti obzirom da on ne liže, može se naravno, ali je minus ako jedna njega krene jahat, šta će druga radit? S druge strane, uvjeti su savršeni jer nema nikakvih osjećaja s nijedne strane, cura ima stan, on nije iz mog grada i vjerojatno se više nećemo vidjeti.
Znam da je odluka na meni, ali eto, čisto vaše mišljenje šta biste vi napravili u mojoj situaciji, neki savjest oko prije/tijekom tehnikalija.. po mogućnosti od onih koji su bili u trojcu.
mila_zmijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 16:25   #1490
Quote:
mahher kaže: Pogledaj post
Gledam rezultate ankete...Koje konzerve od žena žive ovdje...
Faco ti očito i nemaš pojma o statistici, ti postoci odnose se na ukupan broj glasaca muških i ženskih, s glasalo je puno više muških pa normalno da imaju i veće postotke...
__________________
Bacio sam sat i kupio kompas...
W Mirotvorac is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 17:21   #1491
Quote:
mila_zmijica kaže: Pogledaj post
Vi koji želite u trojac, pitanje jedno, koliko jako to želite?

Elem, ja sam hetero, ali sam se i seksala sa ženom iz znatiželje, jako me palila i bilo je prekrasno, ali nisam poslije više planirala ponoviti. Tu i tamo mi ponekad dođe želja, ali ništa pretjerano da bih se išla angažirati oko toga.

E sad, skoro će mi se pružiti odlična prilika za ŽŽM trojcem. Lika znam, jebeno dobro izgleda, nalazili smo se, ja se zaljubila i pao je seks (bilo je i dobro i loše, nije htio lizat i nisam svršila, ali sam zato squirtala prvi i jedini put). On nije bio za vezu pa smo otišli svatko svojim putem i nismo se vidjeli od tada, međutim tu i tamo se čujemo u zadnje vrijeme zbog planiranja nekog neobaveznog seksa. Meni više nije napet na emotivnoj razini, al bi se napalila da se skine.
I između ostalog, lik zna jednu curu u mojoj relativnoj blizini s kojom bi mogli trojac, pita o mene šta mislim o tome. I sad razmišljam.. Njega nisam dugo vidjela, rastali smo se pod ne baš divnim okolnostima, ali sam to ostavila iza sebe. Znam da je čist, a i koristili bi kondome. Curu ne znam uopće. On čeka da ja kažem jesam li zainteresirana pa će onda i nju pitati (tako kaže).
I sad, ja razmišljam o plus/minusima - nju ne znam, njega nisam dugo vidjela, ne znam hoće me ta cura uopće paliti, dal ću ja bit napaljena i kako ćemo to izvesti obzirom da on ne liže, može se naravno, ali je minus ako jedna njega krene jahat, šta će druga radit? S druge strane, uvjeti su savršeni jer nema nikakvih osjećaja s nijedne strane, cura ima stan, on nije iz mog grada i vjerojatno se više nećemo vidjeti.
Znam da je odluka na meni, ali eto, čisto vaše mišljenje šta biste vi napravili u mojoj situaciji, neki savjest oko prije/tijekom tehnikalija.. po mogućnosti od onih koji su bili u trojcu.
Samo nemoj filozofirat majke ti mile! Oćeš trojac, bum! Što ćeš radit ti ili ona kad bude onu drugu šiljio, pa kaj je to bitno? Gledaj, drkaj, liži ti njemu dupe, žvali ga, igraj se sisama, zapali i gledaj dok ne dođe tvoj red! U biti radi što god, samo nemoj filozofirat i planirat. Baci se u to ako želiš i zabavljaj ko da ti je zadnji put! Ono, osjećam se high, mozak bye bye!
baboon is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 17:25   #1492
Quote:
baboon kaže: Pogledaj post
Samo nemoj filozofirat majke ti mile! Oćeš trojac, bum! Što ćeš radit ti ili ona kad bude onu drugu šiljio, pa kaj je to bitno? Gledaj, drkaj, liži ti njemu dupe, žvali ga, igraj se sisama, zapali i gledaj dok ne dođe tvoj red! U biti radi što god, samo nemoj filozofirat i planirat. Baci se u to ako želiš i zabavljaj ko da ti je zadnji put! Ono, osjećam se high, mozak bye bye!
Ona je zensko, kuzis. Analiza i filozofiranje su dio zene kao i sise
Wogy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 17:27   #1493
Quote:
mila_zmijica kaže: Pogledaj post
nisam svršila, ali sam zato squirtala prvi i jedini put).
Bijah u zabludi da su ženski orgazam i squirtanje međusobno povezani...
Hammer Prime is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 18:08   #1494
Ak jedna zajaše lika, druga treba zajahati njenu glavu (ak lik ne liže), problem riješen
A tu si i prsti
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 18:28   #1495
@mila zmijica. Ja osobno nebi , meni da bi se više opustila uz jednu nepoznatu osobu treba ipak i jedna dobro poznata s kojoj sam uigrana. Općenito i u trojcu mi je draža uigrana "momčad".
__________________
I can't understand - What makes a man -Hate another man -Help me understand -People are people so why should it be -You and I should get along so awfully
MrsGahan is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 18:29   #1496
Quote:
Wikiceha kaže: Pogledaj post
Ak jedna zajaše lika, druga treba zajahati njenu glavu (ak lik ne liže), problem riješen
A tu si i prsti
aj ti meni ojasni kak ova druga moze zajahat glavu od prve koja jase lika?
valjda glavu liku jebem mu...
__________________
kad nestanem, nisam nestao zato kaj to želim nego zato kaj je vrag došal po svoje.

i posveta, mojim bedacima, znali buju:https://www.youtube.com/watch?v=cg_hLDSW_Ok
hrgazgb is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 00:08   #1497
Quote:
hrgazgb kaže: Pogledaj post
aj ti meni ojasni kak ova druga moze zajahat glavu od prve koja jase lika?
valjda glavu liku jebem mu...
U mašti se može svašta....
__________________
I can't understand - What makes a man -Hate another man -Help me understand -People are people so why should it be -You and I should get along so awfully
MrsGahan is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 10:36   #1498
Quote:
MrsGahan kaže: Pogledaj post
U mašti se može svašta....
makar opet, kad malo bolje razmislim, dalo bi se i to skombinirat, znam i kak makar je malo komplicirano al se da.
__________________
kad nestanem, nisam nestao zato kaj to želim nego zato kaj je vrag došal po svoje.

i posveta, mojim bedacima, znali buju:https://www.youtube.com/watch?v=cg_hLDSW_Ok
hrgazgb is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 10:47   #1499
gledao san uživo trojac,meni poznate osobe

osobno mislim da tad u njima nije bilo ništa ljudsko.

dobro ženskica je bila ćehinja--16-17 godina i razvratna do krajnosti a u klinču s moja dva frenda.
oni jesu malo animalni ali biti onakva ženka i prepustiti se tomu na plaži pred 15-tak promatrača je stvarno dno-dna.
Hrvati su puritanci za za narode s sjevera,čehe,britance,njemce,švede i slične..njima je to normalno
kakma is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 11:21   #1500
Ma da u narodima sjevera ideš do pekara po kruh i usput obaviš na kiosku trojac ili grupnjak.

Ma treba i tamo naći kvalitetne partnere, nije to ni tu na svakome kutu, čisto je evo mala cehinja bila daleko od doma i valjda još malo alkohola ili druge stvari i ajmo.
Bile bi i hrvatice malo otvorenije da više napuštaju običnu sredinu.
__________________
I can't understand - What makes a man -Hate another man -Help me understand -People are people so why should it be -You and I should get along so awfully
MrsGahan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:56.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger