Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.12.2017., 18:58   #2001
Baš i mail poslali prije nekih sat vremena. Lijepo, makar ih nemam trenutno.


Dajte ostale u HD!
Kirkpatrick is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 22:13   #2002
Ova nova videoteka što imaju, jel to samo ponuda filmova sa Kino TV, Klasik, M1 Film, Movie Generation i Vivid TV ili se ti kanali mogu gledati i live tamo?
lacalut is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 23:23   #2003
Evo i moje price. Koristim Evo tv vec cetiri godine i nikada nisam imao nekih neugodnih iskustava, niti prituzbi na rad. I tako, nakon sto sam dobio prije nesto manje od dve godine ponudu da koristim sve pakete osim HBO za 100 kn mjesecno, i potpisao ugovor doslo je vrijeme da produzim. Posto mi treba internet, odlucim se da bi uzeo i pokucni, jel, kad vec imaju u ponudi. Medutim kao starom korisniku, vjernom, ne mogu mi nastaviti istu akciju vec mogu uzeti samo onu s tri paketa. Ne premišljam se puno, gledam ionako dokumentarce,sport i filmove, odabirem telefonski ta tri paketa i tu pocinje zaplet. Naravno, na ta tri paketa me prebace iduci dan mada imam ugovor do 5.1, a kao router moram cekati 48 sati. To se sve zbiva 23.11. i otada cekam router. U tom periodu nazivam sluzbu za korisnike, i tek nakon što im dam kritiku prekjucer na fejsu jucer me nazovu i kažu da je router poslan, da ga mogu pokupiti u pošti. Dolazim na poštu koja nije u mjestu gdje zivim, ali je najbliza od posti u koje se dostavlja i kaze mi sluzbenica da mi je netko krivo rekao,da to dolazi sutra. Radi se o 18 kilometara razlike izmedu Zg i Zapresica.
Dana sujutro mi dolazi sms da je router u pošti, ponovno dolazim u poštu i tada krecu problemi. Sluzbenik nadje paket ali zna manje od mene sta treba napraviti. Ispitiva svakog sluzbenika koji rade u smjeni i nijedan od njih ne moze naci ugovor koji trebam potpisati. Nakon 45 min se ipak sjete nazvati sluzbu za korisnike te im tamo kazu da Tele 2 radi problem. Dakle,u dva tjedna sam im ostavio broj mobitela jedno 789 puta i umjesto da me nazovu i kazu da imaju problema ko budalu su me zvali da dodjem pokupiti router na postu kojeg ne mogu dobiti a niti koristiti. Strašno
__________________
nego momci,oćemo u tunel?
lesy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 21:20   #2004
Upravo zovem službu za korisnike pa je malo gužva...

Imam evoTV preko godinu i pol i dosad sam zvao službu za korisnike svega 2-3 puta, i to zbog iste greške. Naime, kad cca mjesec dana ne gledam evoTv kanale, isti se zaključaju. I onda moraš ostavit na Da Vinci ili Info i onda se to ponovno "downloada". To sam skužio nakon što sam drugi put zvao.

Unatrag mjesec dva je došlo do pada razine signala. Sve je ok na HTV1,2,3,4, Nova Doma itd, dakle ova dva besplatna MUXa (A i B ili koji već). A ovaj od evoTv bude slab tako da mi se slika gubi. Jučer u oko 18h nadalje nisam mogao niš gledat, niti večeras isto. Hvatam signal preko Sljemena, dosad nikad nije bilo problema, a sad kao da je na Sljemenu signal malo smanjen.

Nema mi druge nego odjaviti uslugu, jer ionako ne gledam redovito, a onda još kad hoću, ne mogu...
Igoreta is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 21:25   #2005
Quote:
Igoreta kaže: Pogledaj post
Imam evoTV preko godinu i pol i dosad sam zvao službu za korisnike svega 2-3 puta, i to zbog iste greške. Naime, kad cca mjesec dana ne gledam evoTv kanale, isti se zaključaju. I onda moraš ostavit na Da Vinci ili Info i onda se to ponovno "downloada". To sam skužio nakon što sam drugi put zvao.
To nije greška. Ključevi kojim se kodiraju programi se redovito mijenjaju (kako bi se omelo pirate). Novi ključevi se distribuiraju unaprijed, prije promjene, kako ne bi bilo prekida usluge. Međutim, ako ti je prijemnik ugašen, ne možeš dobiti nove ključeve na vrijeme, zato moraš čekati.
Mephisto is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 07:09   #2006
Zvao sam ih jučer da li imaju barem u planu preći na HD kvalitetu. I rekli su da zasad ne. Vjerovatno ću preć na drugog davatelja usluga koji ima HD programe, a evo tv uređaj će nestrpljivo čekati u ladici.

Jbg ja u 2018. godini ne želim kvalitetu slike iz 1995, a vjerujem ni drugi, pa nek si ovi u evotv-u malo razmisle kad se smanji prihod.
johnden is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 07:45   #2007
Prelaskom na HD bi se smanjio broj dostupnih programa, pa su vjerojatno procijenili da im je bolje ovako.
Mephisto is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 08:06   #2008
Quote:
Mephisto kaže: Pogledaj post
Prelaskom na HD bi se smanjio broj dostupnih programa, pa su vjerojatno procijenili da im je bolje ovako.
Izbaci 3 nepotrebna dječja programa za crtiće (2 bi realno bila dosta za djecu). Izbaci N1, izbaci LOV I RIBOLOV.

I daj mi barem dva sportkluba u HD i jedan filmski kanal u HD, i national geographic u HD.

ILi još malo podjeli bukete pa mi daj na odabir HD ili više programa.
johnden is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 09:58   #2009
hd bumo u evu dočekali tek s prelaskom na dvb-t2 hevc (h.265 kodek) tehnologiju, tam negde između 2019.-2021., prije teško s ovim (ovolikim) brojem programa.
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 11:02   #2010
Quote:
DeeJay Dee kaže: Pogledaj post
hd bumo u evu dočekali tek s prelaskom na dvb-t2 hevc (h.265 kodek) tehnologiju, tam negde između 2019.-2021., prije teško s ovim (ovolikim) brojem programa.
Kolko ja znam evo tv uređaj STRONG podržava dvb-t2
johnden is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 22:12   #2011
Quote:
johnden kaže: Pogledaj post
Kolko ja znam evo tv uređaj STRONG podržava dvb-t2
jel podržava hevc? to je bitno
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
crazy_borna is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2017., 13:40   #2012
Ova akcija koja traje do 31.12. u pola cijene...

1.koliko se plaća na licu mjesta ako uzmem na probni rok 14 dana uređaj?

Meni rečeno danas 400 kn moram platit uređaj da mi ga daju na probu odmah,bilo to karticom ili gotovinom
To je puna cijena onda ne?

2.Zar nema najam,ak ima kolko na licu mjsta platim za probu?

3.Je li se taj paket ili bilo koji ako uzmem u jednoj pošti recimo,moze vratiti i u nekoj drugoj,ili baš u ovoj gdje sam uzela prvobitno?
__________________
40-year old virgin D2!Still???LOL
Jeguljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2017., 13:16   #2013
Uzela moja sestra najam uređaja. Prezadovoljna. Plaćaš najam 20 kn mjesečno + uslugu na računu koji ćeš tek dobiti sljedeći mjesec. Ej i Btw, nema probe, to ti je zakonski rok za povrat robe.
YbuzzY is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2017., 13:43   #2014
Ekipa,

jel može netko reći koliko se UKUPNO plaćaju ta tri buketa, reciver, PDV, kurci palci?

Znaci, na koliko dolazi uplatnica doma?

I jel netko uzimao EVO TV uz Pokućni u zadnjih 3-4 tjedna?
Moment torzije is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2018., 10:46   #2015
Ako uzmeš trenutnu ponudu, sa ugovornom obvezom 24 mjeseca, s najmom prijamnika, onda prvih 12 mjeseci 54,98 kn (34,99 - moja 3 buketa + 19,99 najam uređaja), a drugih 12 mjeseci 89,98 kn. HBO prvih 6 mjeseci gratis, a ako želiš nastaviti s gledanjem premium filmskog paketa, to će te zadovoljstvo koštati dodatnih 55 kn/mj.
hrvoje_k is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 19:08   #2016
Skupo

Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
__________________
---VOLIM SVOJU DOMOVINU!!!!---
kova11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 19:26   #2017
Danas u pošti u CC1 West došao lik uzeti EVO TV ispred mene i žena 45minuta njemu radi ugovor, dakle još jednom slovima: četrdeset i pet minuta!!! Da nisam morao baš tamo nešto podići okrenuo bi se otišao. Prvo traži po internetu koji su kanali (da pročita liku koji drži onaj njihov prospekt u rukama gdje mu svi kanali lijepo pišu), pa onda 15 minuta upisuje onako tipka-po-tipka njegove podatke u kompjuter, pa se ugovor neće isprintati i onda zove nekog da bi joj taj sa druge strane reko da je nešto krivo napravila i da se zato neće isprintati i da mora ići sve ispočetka, pa reko ja ne vjerujem jel ovo skrivena kamera ili što A red iza mene po cijelom centru. Možda najbolje da se okane primanja pošiljaka i neka se prenamjene u dućan elektroničke opreme gdje vas uslužuju ekipa pred mirovinom koja do jučer nije znala TV upaliti a sad stručno daju savjete o antenama i frekvencijama evo tv-a. O brzim ugovorima koje sklapaju da ne govorim.
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 19:33   #2018
na žalost, to je svugdje tako. pogotovo dio sa upisivanjem podataka u kompjuter. i mene su tupili barem pola sata sa pitanjima, podacima, od kud sam saznao za akciju... ali, što se imaš čuditi, pa ljudi dolaze u poštu sa listom papira za kojeg kupuju kovertu, popunjavaju, ližu marku i šalju. i to sve rade na šalteru i prave red. o uplatnicama, western unionu da ne govorim. ljudi su prekomotni, moš' ga hebat...
__________________
Ne svađaj se sa glupljim od sebe. Nikada nećeš pobijediti.
viking is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 19:40   #2019
Quote:
viking kaže: Pogledaj post
ali, što se imaš čuditi, pa ljudi dolaze u poštu sa listom papira za kojeg kupuju kovertu, popunjavaju, ližu marku i šalju. i to sve rade na šalteru i prave red. o uplatnicama, western unionu da ne govorim. ljudi su prekomotni, moš' ga hebat...
Ali za to bi i trebala biti pošta, mislim to joj je bila prvobitna namjena dok nisu krenuli dormeo jastuke i setove noževa prodavat na šalteru. Da ne kažem da su oni sami krivi baš što se tiče popunjavanja tih formulara. Prije 3-4 mjeseca dođem u poštu kupiti opću uplatnicu (da bi je sa strane ispunio a potom došao na šalter i platio), žena meni kaže "uzmite broj i stanite u red, budete na šalteru to popunili". WTF? Ja napravio tako kako mi rekla i fino 10 minuta popunjavao 2 uplatnice na šalteru, za to vrijeme se ona nagnula i gledala u mene kako ja popunjavam. Pa reko krasno.
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 19:43   #2020
e, upravo to - ili staneš sa strane i popuniš i čekaš red, ili dođeš sa popunjenom uplatnicom. ma, nisu one ni plaćene po broju odrađenih ljudi nit su (pretpostavljam) dovoljno plaćene da se daju zezati sa uvođenjem reda.

uglavnom, kužimo se!
a sad treba prestati o navikama poštarica, jer odosmo u OT.
__________________
Ne svađaj se sa glupljim od sebe. Nikada nećeš pobijediti.
viking is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:57.