Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.12.2017., 11:28   #8921
Quote:
Miss Nice kaže: Pogledaj post
Stalno zaboravljam javiti, na NI sam dobila Zorya Pink star set kistova.
Mozete ocekivati dojmove iz prve ruke kad mi dodju.
Na kakvoj NI?
Old 11.12.2017., 22:22   #8922
nagradnoj igri?
Old 11.12.2017., 22:27   #8923
https://www.youtube.com/watch?v=Nya6ELWRNDQ 😍 😋 Zašto kod nas nema Sephore!!? 😰 😢 😥 🤤 😭 😓 😪
Old 11.12.2017., 22:31   #8924
I told you time and time again/ You sing the words but don't know what it means/ To be a joke and look/ Another line without a hook/ I held you close as we both shook/ For the last time take a good hard look!
Blood
Deaineira is online now  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 23:36   #8925
Jeste čule kako nam dolazi Urban Decay u Mullere u 2018.?
Ivanchy91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 01:46   #8926
Primam oklade koliko će nabiti cijene

Nego, kad već spominjete Zoryju, zna li tko je li i dalje u planu izbacivanje dekorativnih proizvoda?
Yellowrain is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 06:23   #8927
Quote:
Ivanchy91 kaže: Pogledaj post
Jeste čule kako nam dolazi Urban Decay u Mullere u 2018.?
Dolazi samo u zagrebacki Muller zasada.
Old 12.12.2017., 10:35   #8928
Jutros je dotična gospođica bila na Otvorenom radiju. Toliko mi je antipatična bila, neusmena (kako bi mad rekla), i puna preseravanja. No hajde, jutro mi je bilo, pa sam možda ja bila loše raspoložena i loše ju doživila.

Nisam. Prvi i zadnji klik na nju.

https://www.youtube.com/watch?v=H-OX54GmW7k
Old 12.12.2017., 10:40   #8929
Quote:
đezminka kaže: Pogledaj post
Na kakvoj NI?
Adventski kalendar

Ali valjda ce jedan/ dva kista biti okej. I torbica.

Bas sam dobila sms da mi Tester salje paket, kontam da je to to..

Poslano sa mog SM-A300FU koristeći Tapatalk
Miss Nice is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 10:40   #8930
Quote:
Jutros je dotična gospođica bila na Otvorenom radiju. Toliko mi je antipatična bila, neusmena (kako bi mad rekla), i puna preseravanja. No hajde, jutro mi je bilo, pa sam možda ja bila loše raspoložena i loše ju doživila.

Ne volim ju.. nije mi slusljiva..

Miss Nice is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 11:31   #8931
Quote:
Stalno zaboravljam javiti, na NI sam dobila Zorya Pink star set kistova.
Mozete ocekivati dojmove iz prve ruke kad mi dodju.
Ima već recenzija kod Makeup Victim Po slikama se bez ikakvog teksta vidi da su kineski šrot da su joj čak ponudili vratiti novce... Ali baš me zanima kakvi bi tvoji dojmovi mogli biti...
Old 12.12.2017., 11:32   #8932
Quote:

Meni je u odnosu na Maju (Dash of blue) i Blažoti tisuću puta prirodnija i simpatičnija. Ponaša se i govori kao i većina Splićanki (Trogiranki) njenih godina
Lorraine is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 11:37   #8933
e i ja baš slušala pa na isti video otišla. simpatična mi je cura, al kak te šarolike blogere koji sve po malo rade u biti ne pratim (jedino što na YT pratim su carpool karaoke i tu i tamo jennu marbles) nije mi interesantna. a nebum učila šminkat od nekoga kome to očito ide lošije nego meni (s tim da se i sama od toga ograđuje).

ugl, čini mi se da nije tema za ovaj pdf
Old 12.12.2017., 12:12   #8934
Quote:
Lorraine kaže: Pogledaj post
Meni je u odnosu na Maju (Dash of blue) i Blažoti tisuću puta prirodnija i simpatičnija. Ponaša se i govori kao i većina Splićanki (Trogiranki) njenih godina
Pa šta ja znam, Maja mi čak i nije toliko antipatična u videima (doduše, ni ne sjećam se kad sam zadnji neki gledala). IBM ni ne doživljavam, ali ova cura mi je baš anti anti. Totalni. Možda je do mene, ali zbilja mi nije legla.

Quote:
raptured_insomniac kaže: Pogledaj post
e i ja baš slušala pa na isti video otišla. simpatična mi je cura, al kak te šarolike blogere koji sve po malo rade u biti ne pratim (jedino što na YT pratim su carpool karaoke i tu i tamo jennu marbles) nije mi interesantna. a nebum učila šminkat od nekoga kome to očito ide lošije nego meni (s tim da se i sama od toga ograđuje).

ugl, čini mi se da nije tema za ovaj pdf
Nisam joj istraživala youtube, na prvi video koji sam naišla je bio taj s makeupom, pa sam zato postala. Malo sam škicnula instagram (kontam, ajde, ako ju ne mogu slušati, mogu makar gledati slike) i vidjela da se druži s onom click4chic ženskom, koja je antipatikus svoje vrste. Meni dosta.
Old 12.12.2017., 13:14   #8935
Quote:
Ne volim ju.. nije mi slusljiva..

taman krenula isto napisati.
nisam uopće došla do dijela gdje se šminka, nisam mogla.
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 14:56   #8936
Cura mi je simpa , ok, prizemna, skidam joj kapu...malo koja bi se s ovakvim stanjem lica pojavila pred kamerama.

O slušljivosti bi se dalo ...meni Dalmatinki njezin govor je skroz normalan, svakodnevni bez glumatanja i preseravanja.

Neusporedivo s nekima...IB.
BBC drama is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 15:00   #8937
Quote:
Nisam joj istraživala youtube, na prvi video koji sam naišla je bio taj s makeupom, pa sam zato postala. Malo sam škicnula instagram (kontam, ajde, ako ju ne mogu slušati, mogu makar gledati slike) i vidjela da se druži s onom click4chic ženskom, koja je antipatikus svoje vrste. Meni dosta.
zkj ne volis c4c? pitam onako cisto informativno
baby-deluxx is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 15:02   #8938
Quote:
BBC drama kaže: Pogledaj post
Cura mi je simpa , ok, prizemna, skidam joj kapu...malo koja bi se s ovakvim stanjem lica pojavila pred kamerama.
Ma to oke, stvarno je cura ok što se tiče lica. Ali njena gestikulacija i izražavanje i govor....

Apropo lica, ja se uvijek sjetim My Pale Skin. Baš mi ju je bilo žao u tom videu. Ona mi je slatkica, i baš ju volim pogledati i popratiti na instagramu.
Old 12.12.2017., 15:30   #8939
ne radi se o dijalektu, nego o petljanju, nedovršenim rečenicama, struji svijesti... možeš tako pričati s ekipom na kavi, ali ako snimaš video, daj se potrudi pa si makar napravi bilješke s ključnim pojmovima, isprobaj to jednom pred ogledalom, u krajnjoj liniji editiraj ga. (doduše, ne kao aly art, nju mi je baš teško slušati jer joj je cijeli video chop-chop-chop, jedna rečenica ima po tri-četiri reza, što je šteta jer stvarno ima što i reći i pokazati.)
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 15:37   #8940
Quote:
Mad_Hatter kaže: Pogledaj post
(doduše, ne kao aly art, nju mi je baš teško slušati jer joj je cijeli video chop-chop-chop, jedna rečenica ima po tri-četiri reza, što je šteta jer stvarno ima što i reći i pokazati.)
Cura je super, ali baš zato ne mogu gledati video. Šteta.
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:53.